آموزش بستن کامنت پست در اینستاگرام ساده و گام به گام

آموزش بستن کامنت پست در اینستاگرام ساده و گام به گام اگر شما یک کاربر اینستاگرام هستید و در مورد پست های خود با کامنت هایی روبرو می شوید که حاوی محتوای هرزنامه یا ناخوشایند است، می توانید با آموزش روش بستن کامنت در اینستاگرام در سلام دنیا، نظرات پست خود را ببندید.

آیا می دانید چگونه کامنت اینستا را ببندید و یا چگونه نظرات را در اینستاگرام مخفی کنید؟ این پست از وب سایت سلام دنیا، یک راهنمای گام به گام است که می توانید از آن برای بستن یا باز کردن نظرات در پست های اینستاگرام استفاده کنید.

روش بستن کامنت در اینستاگرام با روش ساده و کاربردی

اینستاگرام یک برنامه کاملاً شناخته شده در بین رسانه های اجتماعی است که توسط میلیون ها نفر در آن سوی مرزها استفاده می شود و به کاربران امکان می دهد، عکس ها و فیلم های خود را با دوستان، خانواده و ... به اشتراک بگذارند. اشتراک گذاری عکس یا فیلم توسط کاربر در اینستاگرام در پروفایل وی نشان داده می شود که دنبال کنندگان می توانند درباره آنها نظر دهند. حال، اگر شما یک کاربر اینستاگرام هستید و در مورد پست های خود با کامنت هایی روبرو می شوید که حاوی محتوای هرزنامه یا ناخوشایند است، می توانید به سادگی این کامنت را گزارش داده یا آنها را ببندید.

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام

کامنت های نامناسب، توهین آمیز یا خشونت آمیز به طور پیش فرض در اینستاگرام از پست ها، استوری ها و فیلم های زنده فیلتر می شوند. اما همیشه می توانید این تنظیمات را تغییر داده و نظرات مربوط به پست های خود را غیرفعال کنید.

روش بستن کامنت اینستاگرام

متأسفانه، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید نظرات را در سراسر صفحه خاموش کنید و مجبورید آنها را به صورت پست به پست غیرفعال نمایید. اما به خاطر داشته باشید هنگام بستن کامنت، هر کامنتی که در حال حاضر در خصوص پست شما ارسال شده باشد، پنهان خواهد شد.

آیا می دانید چگونه کامنت اینستاگرام را ببندید؟ در اینجا یک راهنمای گام به گام به شما ارائه می دهیم که می توانید از آن برای فعال یا غیرفعال کردن نظرات برای پست های اینستاگرام استفاده کنید.

مراحل بستن کامنت اینستاگرام 

برای فعال یا غیرفعال کردن نظرات برای یک پست که به اشتراک گذاشته اید، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

1. برنامه اینستاگرام را باز کنید.


حتما بخوانید: ورود به اینستاگرام بدون نصب اپلیکیشن


2. پست مربوطه را که می خواهید کامنت را برای آن غیرفعال کنید، باز کنید.

3. بر روی آیکون سه نقطه (منو) در بالای پست ضربه بزنید.

4. از بین گزینه های موجود، گزینه Turn Off Commenting را انتخاب نمایید.

بستن کامنت  اینستا

با دنبال کردن مراحل ذکر شده در بالا می توانید کامنت را ببندید یا باز کنید. اگر تغییر عقیده داده و تصمیم به فعال کردن نظرات برای یک پست گرفتید، نظرات قبلی نیز بازیابی شده و افراد می توانند دوباره درباره آن پست نظر دهند.

قبل از اشتراک گذاری پست نیز می توانید نظرات را برای آن غیرفعال کنید. در صفحه ای که عنوان یا موقعیت مکانی را به پست خود اضافه می کنید، بر روی گزینه Advanced Settings ضربه زده و سپس گزینه Turn Off Commenting را انتخاب نمایید.

سخن آخر

گاهی وقتها به دلیل دریافت کامنت های نامناسب و یا توهین آمیز، دوست دارید که کامنت اینستاگرام را ببندید. اگر روش انجام این کار را نمی دانید، ما در این پست سلام دنیا، به شما آموزش بستن کامنت اینستا را به روش ساده بیان کردیم. امیدوارم که مفید بوده باشد. می توانید نظرات و ایده های خود را در خصوص بستن کامنت اینستاگرام برای ما در بخش نظرات بنویسید.


مقالات مرتبط:

ساخت اکانت اینستاگرام؛ ساخت اکانت اینستاگرام در گوگل کروم

اموزش گام به گام حذف اکانت اینستاگرام، دیلیت اکانت دائمی و موقت اینستاگرام

از
3
رای