بازیابی مخاطبین حذف شده از سیم کارت با بهترین نرم افزار بازیابی

بازیابی مخاطبین حذف شده از سیم کارت با بهترین نرم افزار بازیابی اگر مخاطبین خود را حذف یا فراموش کردید یا از شماره تلفن‌های سیم کارت خود در تلفن اندروید نسخه پشتیبان تهیه نکردید، می توانید روش بازیابی مخاطبین پاک شده از روی سیم کارت گوشی اندروید را در سلام دنیا بیاموزید.

بدون از دست دادن هیچ یک از مخاطبین پاک شده از روی کارت حافظه دستگاه‌های اندرویدی، به راحتی مخاطبین از دست رفته یا پاک شده را بازیابی کنید. آیا به دنبال بازیابی مخاطبین حذف شده از روی سیم کارت هستید؟ این مقاله از بخش موبایل و تبلت سلام دنیا، با آموزش تصویری مرحله به مرحله به شما می گوید که چطور این کار را انجام دهید. 

چگونه مخاطبین پاک شده از روی سیم کارت گوشی اندروید را بازیابی کنید؟

خوب، به راحتی مخاطبین پاک شده یا از دست رفته را از سیم کارت اندروید بازگردانید، علاوه بر این، نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید Android Data Recovery به شما کمک می کند تا تمام داده های از دست رفته از دستگاه اندروید را حفظ کنید. این یکی از بهترین نرم افزارهای بازیابی است که مخاطبین از دست رفته تلفن اندروید را بازیابی می کند.

این نرم افزار بدون آسیب رساندن به سیم کارت اندروید، داده ها را به راحتی بازیابی می کند. مخاطبین از دست رفته یا حذف شده از سیم کارت اندروید و همچنین مخاطبین ذخیره شده در حافظه تلفن را باز می گرداند. همچنین شما را قادر می سازد تا داده‌های از دست رفته یا حذف شده مانند عکس، فیلم، صوت، داده واتساپ، تاریخچه تماس و غیره را بازیابی کنید. به علاوه امکان تجزیه و تحلیل سیم کارت و بازیابی اطلاعات ذخیره شده را ارائه می دهد و برای بازیابی مخاطب از همه تلفن ها و مدل های اندروید پشتیبانی می کند.


حتما بخوانید: آموزش انتقال مخاطبین از اندروید به آیفون


مخاطبین مهمترین داده های تلفنهای ما هستند و اگر ارتباط خود را از دست بدهید ممکن است مشکلات زیادی برای ما بهمراه داشته باشد. برخی از مخاطبین نیز در سیم کارت ما ذخیره می شوند و ممکن است از در تلفن یا رایانه خود نسخه پشتیبان تهیه نکنید. اگر این مخاطبین را به طور تصادفی پاک یا از دست بدهید، ممکن است سعی کنید برای بازیابی انها از ابزار بازیابی اطلاعات تلفن های اندرویدی استفاده کنید.

بازیابی مخاطبین حذف شده گوشی

ریکاوری شماره های پاک شده اندروید

وقتی فایل ها در تلفن  اندروید پاک یا گم می شوند یا مخاطبین از سیم کارت حذف می شوند، مخاطبین پاک شده همچنان در سیم کارت باقی می‌مانند و داده‌های پاک شده همچنان از حافظه داخلی اندروید یا در کارت حافظه آن باقی می‌مانند. یعنی برای همیشه از دست نمی‌روند! تنها اتفاقی که می افتد این است که فضایی که توسط آن فایل خاص اشغال شده بود خالی می شود و فقط برای داده جدید فضا باقی می ماند.

از این رو، پیشنهاد می شود که اگر می‌خواهید مخاطبین حذف شده روی سیم‌کارت گوشی اندرویدی خود را بازیابی کنید، از افزودن مخاطب جدید یا اطلاعات دیگری خودداری کنید. باید بلافاصله استفاده از تلفن اندروید و سیم کارت و کارت حافظه را برای افزودن داده جدید متوقف کنید و از نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید استفاده کنید تا مخاطبین سیم کارت از دست رفته یا حذف شده بازیابی شوند یا داده های اندروید غیرقابل دسترس قابل دسترسی شوند.

برنامه رایگان ریکاوری مخاطبین گوشی اندروید (بهترین برنامه بازیابی مخاطبین حذف شده)

Android Data Recovery یک نرم افزار بازیابی مخاطبین سیم کارت عالی است که برای بازیابی مخاطبین پاک شده از سیم کارت اندروید طراحی شده است. دلایل از بین رفتن مخاطبین هر چه که باشد، این برنامه بازیابی مخاطبین سیم کارت قادر به بازیابی مخاطبین پاک شده یا از دست رفته از روی سیم کارت موجود در تلفن های اندروید است.

علاوه بر بازیابی مخاطبین پاک شده از حافظه سیم کارت، این نرم افزار همچنین انواع دیگر فایل‌های گوشی اندروید مانند پیام های متنی، تاریخچه تماس، مخاطبین، عکس ها، فیلم ها، فایل های صوتی، فایل های اسناد، چت واتساپ، ضبط تماس ها و بسیاری از فایل های دیگر از روی هر تلفن و تبلت اندروید را بازیابی می کند.

بهترین چیز در مورد این ابزار این است که می تواند مخاطبین پاک شده را از طریق حافظه سیم کارت و همچنین  مخاطبین ذخیره شده در حافظه تلفن را هم بازیابی کند. این نرم افزار دارای الگوریتم پیشرفته اسکن است که دستگاه های اندرویدی را اسکن می کند و هر بیت از داده‌های آن را بازیابی می کند. این نرم افزار حافظه ذخیره سازی دستگاه شما را کاملا اسکن می کند و تمام فایل های حذف شده یا از دست رفته را شناسایی و بازیابی می کند. پس از بازیابی، به شما امکان می دهد آیتم های قابل بازیابی را سریعا پیش نمایش کنید.


حتما بخوانید: چگونه مخاطبین را در اینستاگرام پیدا کنیم


امروزه میلیون ها کاربر راضی در سراسر جهان وجود دارند که از این نرم افزار بازیابی مخاطبین سیم‌کارت برای حل مشکلات بازیابی مخاطبین سیم کارت اندروید استفاده کرده اند. به عبارت دیگر، می توان گفت که این تنها روش توصیه شده و ایمن است که از طریق آن می توانید شماره تلفن های حذف شده را از هر تلفن و تبلت اندروید در زمان بسیار سریع بازیابی کنید.

به همین علت، می توانید Android Android Recovery Tool را برای بازیابی فایلهای از دست رفته، حذف شده، گمشده یا پاک شده از تلفن‌های هوشمند اندروید و تبلت به صورت رایگان دانلود کنید. این نرم افزار همچنین می تواند برای بازیابی اطلاعات از کارت حافظه آسیب دیده، خراب و پاک شده متصل در دستگاه های اندروید استفاده شود.

دانلود برنامه  android data recovery tools

توجه: برای بازیابی موفقیت آمیز، در تلفنهای و تبلت‌های اندرویدی از سیم کارت استفاده نکنید. زیرا اگر شماره تلفنی را روی دستگاه اضافه کنید، داده های موجود را بازنویسی می کند و بدین ترتیب شانس بازیابی را از دست می دهید.

بهترین برنامه برای بازیابی شماره های پاک شده گوشی

بهترین برنامه برای بازیابی شماره های پاک شده گوشی موبایل چه ویژگی‌هایی دارد؟

  • تمام مخاطبین گمشده یا حذف شده، تاریخچه تماس، پیامک، عکس، فیلم، صدا، فایل‌های اسناد و غیره را بازیابی می کند.
  • حافظه داخلی و خارجی را اسکن می‌کند و داده ها را در دستگاه اندروید بازیابی می کند.
  • این نرم افزار قوی است از این رو ساختار اصلی فایل‌ها را اصلاح نمی‌کند.
  • از 6000+ مدل دستگاه Android (شامل سامسونگHTC ،Google Nexus ،Lenovo ،LG ، Motorola ، Huawei ، Oppo و غیره) و سیستم عامل‌های مختلف پشتیبانی می‌کند. این ابزار دارای گزینه پیش نمایش است که به کاربر اجازه می دهد "پیش نمایش" فایل های بازیابی شده را ببیند تا مطمئن شود آیا فایل مناسب را برای بازیابی انتخاب کرده است یا خیر.
  • این نرم افزار دارای واسط کاربر پسند (user-friendly interface) است و بنابراین افرادی که دانش فنی بسیار کمی  هم دارند می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.
  • خدمات پشتیبانی مشتری برای کمک به کاربران از طریق گفتگوی فوری و پاسخگویی از طریق ایمیل ظرف 24 ساعت در دسترس است.
  • تست رایگان نرم افزار در دسترس است که به شما امکان می دهد معتبر بودن و ویژگی‌های نرم افزار را بررسی کنید. با این حال ، اگر نرم افزار را خریداری کرده اید، 30 روز ضمانت بازگشت پول نیز دارید.

بنابراین این ها ویژگی های کلیدی این ابزار بازیابی هستند که به شما کمک می کنند مخاطبین حذف شده را از سیم کارت اندروید بازیابی کنید. از این رو، اگر داده ها یا فایل های فوق الذکر را از دستگاه های اندرویدی خود حذف یا گم کرده اید، بدون هیچ تأخیری از این ابزار شگفت انگیز استفاده کرده و نتیجه رضایت بخشی بدست آورید.

مراحل بازیابی مخاطبین حذف شده از سیم کارت اندروید

مرحله 1: دستگاه اندروید خود را متصل کنید

ابتدا نرم افزار Android Data Recovery را روی رایانه خود راه اندازی کنید و "Data Recovery" را انتخاب کنید.

دانلود نرم افزار Android Data Recovery

بازیابی مخاطبین حذف شده از سیم کارت

اکنون دستگاه اندروید خود را از طریق کابل USB به رایانه متصل کنید.

توجه: مطمئن شوید که اشکال زدایی USB (یا دیباگینگ) را در دستگاه اندروید خود فعال کرده باشید.

پس از شناسایی دستگاه، صفحه ای را به صورت زیر مشاهده خواهید کرد:

بازیابی مخاطبین حذف شده رایگان

مرحله 2: انواع فایل ها را برای اسکن انتخاب کنید

وقتی دستگاه شما با موفقیت متصل شد، نرم افزار Android Data Recovery انواع داده های پشتیبانی شده را نشان می دهد. نرم افزار به طور پیش فرض انواع فایل‌ها را بررسی کرده است. شما فقط باید نوع داده‌ای را که می خواهید بازیابی شود را انتخاب کنید.


حتما بخوانید: چگونه گوشی اندروید را روت کنیم


اگر دستگاه شما روت شده باشد، بازیابی اطلاعات اندروید به شما دو گزینه می دهد: اسکن برای فایل‌های حذف شده و اسکن برای همه پرونده‌ها. انتخاب اسکن برای همه فایل‌ها زمان بیشتری می‌برد اما فایل را کاملا اسکن می کند.

ریکاوری مخاطبین حذف شده اندروید

حالا بر روی گزینه"Next" ضربه بزنید تا روند بازیابی ادامه پیدا کند. برنامه بازیابی ابتدا تلفن شما را بررسی می کند.

برنامه ریکاوری شماره های حذف شده

و حالا دستگاه شما برای بازیابی اطلاعات از دست رفته اسکن می شود. تمام این روند چند لحظه طول خواهد کشید، بنابراین فقط منتظر بمانید و آرام باشید.

بهترین برنامه بازیابی مخاطبین حذف شده

مرحله 3: پیش نمایش و بازیابی اطلاعات از دست رفته از تلفن اندروید

پس از پایان اسکن، اکنون می‌توانید داده‌های بازیابی شده را یکی یکی پیش نمایش کنید. در اینجا باید موارد مورد نیاز خود را بررسی کنید و سپس روی "بازیابی" ضربه بزنید تا در رایانه ذخیره شود.


حتما بخوانید: راهنمای بازیابی اکانت اینستاگرام


برنامه بازیابی مخاطبین حذف شده از سیم کارت

نتیجه گیری:

گفته شده است که تهیه نسخه پشتیبان از مخاطبین برای مقابله با چنین اتفاقاتی بسیار مفید است. اما اگر هرکدام از کاربران مخاطبین را گم یا حذف کردند و فراموش کردید که از مخاطبین یا شماره تلفن‌های سیم کارت مورد استفاده درتلفن اندروید یا از حافظه تلفن اندروید نسخه پشتیبان تهیه کنید، همیشه می توانید از نرم افزار بازیابی مخاطبین سیم کارت اندروید استفاده کنید. اگر این مقاله را مفید دانسته اید، لطفاً به اشتراک گذاری آن را فراموش نکنید.


مقالات مرتبط:

نحوه یافتن مخاطبین در توییتر با روشی ساده و گام به گام

4 روش ریست کردن و بازیابی پسورد ویندوز 7

از
4
رای