آموزش قابلیت تماشای همزمان (Co-Watching) اینستاگرام ساده

آموزش قابلیت تماشای همزمان (Co-Watching) اینستاگرام ساده در این دوره از زندگی جامعه امروز که ویروس کرونا باعث دور شدن افراد از یکدیگر شده قابلیت تماشای همزمان می تواند مقداری از دلتنگی و دوری انسان ها کم کند در این مقاله به قابلیت Co-Watching اینستاگرام پرداخته ایم.

فاصله گذاری اجتماعی موضوعی جدید است. حداقل برای مدت طولانی در هنگام شیوع ویروس کرونا در سال 2020. مردم جدا از یکدیگر در منازل خود بوده و به دنبال یافتن راه هایی برای ارتباط با دوستان و اقوام خود در منزل هستند. اینستاگرام این نیاز را درک کرد و ارائه ویژگی جدید تماشای همزمان (Co-Watching) اینستاگرام خود را که به شما و دوستانتان در اینستاگرام اجازه می دهد فیلم ها و پست های اینستاگرام را با یکدیگر مشاهده کنید، سرعت بخشد. در این مقاله از وب سایت سلام دنیا، قصد داریم تا شما را با قابلیت Co-Watching اینستاگرام و روش استفاده از تماشای همزمان اینستا، آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام

تماشای همزمان (Co-Watching) اینستاگرام چیست؟

تماشای همزمان معادل دیجیتال دادن تلفن همراه خود به شخص دیگری است تا وی نیز بتواند چیزی را که شما از دیدن آن لذت می برید، با شما ببیند. مردم از ابتدای عصر گوشی های هوشمند، گاهی گوشی های خود را در اختیار دیگران قرار می دهند. اما اکنون نمی توانیم به طور مشترک از گوشی های یکدیگر استفاده کنیم یا همگی در اطراف گوشی فردی جمع شویم تا با هم از دیدن چیزی لذت ببریم. این نوآوری این امکان را برای شما فراهم می کند که پست های مورد علاقه خود را با یک دوست به اشتراک گذاشته و در همان برنامه، با آنها گفتگوی ویدیویی داشته باشید. شما و دوستانتان می توانید بدون نیاز به خروج از اینستاگرام، با یکدیگر به فیلم های خنده دار بخندید یا پست ها را بخوانید و درباره آنها بحث کنید.

شروع روال تماشای همزمان (Co-Watching) اینستاگرام

وقتی پستی را می بینید که می خواهید آن را با دوستان یا اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید، می توانید این مراحل را دنبال کنید:

1. وارد قسمت پیام ها با کلیک بر روی آیکون فلش در گوشه سمت راست بالای صفحه اینستاگرام شوید.

شروع روال تماشای همزمان (Co-Watching)

2. بر روی آیکون دوربین در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.


حتما بخوانید: ورود به اینستاگرام بدون نصب اپلیکیشن


 اینستاگرام Co-Watching  استفاده از قابلیت

3. نام دوست خود را در کادر جستجو وارد کنید.

4. بر روی علامت + که ظاهر می شود، ضربه بزنید.

قابلیت تماشای همزمان در اینستاگرام

5. شما همچنین می توانید پایین رفته و افرادی را که می خواهید با ضربه زدن بر روی دایره هایی که در کنار نام آنان وجود دارند، انتخاب کنید. با این کار در دایره فرد انتخاب شده، علامت زده می شود.

6. وقتی تمامی افرادی را که مدنظر داشتید، انتخاب کردید، بر روی گزینه Start در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

  • وقتی وارد گفتگوی ویدئویی شدید، یک آیکون تصویر در گوشه پایین سمت چپ صفحه ظاهر خواهد شد. این آیکون برای دسترسی شما به ویژگی تماشای همزمان است. بر روی آن ضربه بزنید تا این ویژگی فعال شود.
  • از این قسمت شما می توانید تصاویر و ویدئوهای اینستاگرام را که پسندیده و ذخیره کرده اید، انتخاب کنید. شما همچنین از طریق صفحه جستجو (Explore) اشتراک گذاری را انجام دهید.
  • اگر می خواهید با بیش از یک نفر در هنگام تماشای همزمان صحبت کنید، باید مطمئن شوید تمامی افراد حاضر در گفتگو اجازه مشاهده یک پست را دارند. حتی اگر یکی از افراد موجود حق دسترسی به پست را نداشته باشد، نمی توانید آن را در گفتگو به اشتراک بگذارید.

حتما بخوانید: اموزش گام به گام حذف اکانت اینستاگرام


آینده تماشای همزمان Co-Watching اینستاگرام

حتی پس از خاتمه روند فاصله گذاری اجتماعی، ویژگی تماشای همزمان در اینستاگرام به کار خود ادامه خواهد داد اما باید با Squad رقابت کند. Squad برنامه ای است که به کاربران امکان می دهد هنگام گفتگو، کل صفحه تلفن همراه خود را به اشتراک بگذارند. اینستاگرام آنچه را که می توانید به اشتراک بگذارید تنها به پست هایی که دوست داشته یا ذخیره کرده اید و پست های پیشنهادی از طریق صفحه جستجو، محدود می کند اما Squad امکان اشتراک گذاری از طریق هر برنامه را با به اشتراک گذاری صفحه نمایش فراهم می کند.

آینده تماشای همزمان Co-Watching

دلیل دیگری برای اینکه ویژگی تماشای همزمان در آینده نیز وجود خواهد داشت، کمک به ارتباط بهتر افراد است حتی اگر سرانجام بتوانیم روزی از منازل خود خارج شویم. در زندگی در رسانه های اجتماعی ممکن است به نظر برسد که ما با افراد بیشتری در ارتباط هستیم اما در واقع حضور از طریق اینستاگرام یا فیس بوک یک تجربه جدا کننده است، نه یک تجربه اجتماعی. تماشای مشترک شاید بتواند به ما کمک کند تا کمتر احساس تنها بودن کنیم. در این مقاله سلام دنیا، سعی کردیم ویژگی جدید تماشای همزمان (Co-Watching) اینستاگرام را به شما معرفی کنیم.


مقالات مرتبط:

تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی در اندروید و ویندوز

روش ذخیره و دانلود استوری دیگران در اینستاگرام در کامپیوتر و آیفون

چگونه بفهمیم استوری برای ما هاید شده؛ هاید لایو در اینستاگرام

آموزش گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام ؛ ساخت igtv در اینستاگرام

از
4
رای