اصطلاح FT در اسنپ چت مخفف و معنی چیست؛ تماس تصویری در snapchat

اصطلاح FT در اسنپ چت مخفف و معنی چیست؛ تماس تصویری در snapchat اصطلاح FT در اسنپ چت به چه معناست و مخفف چیست؛ نحوه تماس تصویری در اسنپ چت (snapchat) بدون استفاده از FaceTime و معنای دیگر اصطلاح FT در سلام دنیا آشنا شوید.

مردم اغلب از اختصارات عامیانه برای برقراری ارتباط در اسنپ چت استفاده می کنند. کاربران معمولی اسنپ چت عمدتاً از معنای این اختصارات آگاه هستند. اما اگر در این برنامه تازه کار هستید، می توانید در مورد معنای برخی از فرم های کوتاه عبارات گیج شوید. با دختری از کلاس خود آشنا شده اید و به نظر می رسد که همه چیز خوب پیش می رود. او برای شما یک عکس می‌فرستد و می‌گوید «HMU به FT»، و شما احساس خنگی می‌کنید که از او می‌پرسید معنی آن چیست. اگر در چنین موقعیتی قرار گرفتید، به خواندن ادامه دهید تا بفهمید FT در اسنپ چت به چه معناست. ما در این مطلب از سلام دنیا درباره معنای FT و نحوه تماس تصویری در اسنپ چت صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

FT در اسنپ چت چیست؟

FT مخفف FaceTime، یک برنامه تماس ویدیویی برای کاربران iOS است. اگر کاربر اپل هستید و شخصی برای شما پیامی ارسال می کند و FT می گوید، می خواهد با شما تماس تصویری برقرار کند. 


حتما بخوانید: لینک دانلود و آموزش کامل کار با نرم افزار اسنپ چت


اکثر کاربران اپل عاشق استفاده از FaceTime هستند. البته بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر نیز امکان تماس تصویری را دارند، اما FaceTime برای آنها راحت تر است .

FT چیست؟

آیا می توانم در اسنپ چت تماس تصویری داشته باشم؟

اگر نمی‌خواهید از FaceTime استفاده کنید، ممکن است از خود بپرسید که آیا می‌توانید یک تماس ویدیویی در خود اسنپ چت انجام دهید. خوشبختانه،اسنپ چت دارای یک ویژگی برای تماس ویدیویی است . بنابراین می توانید به راحتی با استفاده از برنامه تماس تصویری داشته باشید. همچنین می‌توانید با حدود پانزده دوست به طور همزمان چت ویدیویی داشته باشید.

در حالی که اسنپ چت چندین سال است که این ویژگی را دارد، بسیاری از مردم متوجه آن نمی شوند. برای برقراری تماس تصویری در اسنپ چت ، در اینجا لیستی از مراحلی وجود دارد که می توانید دنبال کنید:

1. برنامه را روی گوشی خود باز کنید.


حتما بخوانید: روش حذف و پاکسازی تاریخچه در اسنپ چت


2. برای دیدن لیست دوستان خود انگشت خود را به سمت راست بکشید .

آیا می توانم در اسنپ چت تماس تصویری داشته باشم؟1

3. دوستی را که می خواهید با او چت تصویری کنید پیدا کنید.

4. روی نام آنها ضربه بزنید .

5. روی نماد ویدیوی کوچکی که در گوشه بالا سمت راست می بینید کلیک کنید.

آیا می توانم در اسنپ چت تماس تصویری داشته باشم؟2

6. سپس برنامه با دوست شما تماس ویدیویی برقرار می کند.

کیفیت فیلم و صدا فوق العاده است! اما شکی نیست که FaceTime بهترین گزینه تماس ویدیویی موجود است. بنابراین، اگر یک دستگاه اپل دارید، می توانید فقط یک پیام FT برای شخصی که می خواهید با او تماس ویدیویی برقرار کنید ارسال کنید و سپس می توانید از برنامه استفاده کنید.


حتما بخوانید: قلب قرمز در اسنپ چت به چه معناست


آیا FT معنای دیگری دارد؟

اگر تعجب می‌کنید که FT در اسنپ چت به چه معناست، بهتر است بدانید که می‌تواند چند چیز دیگر نیز داشته باشد . در اینجا مواردی وجود دارد که افراد از FT برای آنها استفاده می کنند: 

  • F*ck این - گاهی اوقات، افراد وقتی چیزی را می بینند که دوست ندارند یا از چیزی خسته شده اند از FT استفاده می کنند.
  • برای تجارت - اگر بحث در مورد مبادله چیزی باشد، FT به تجارت اشاره دارد.
  • Featuring – در موزیک ویدیوها، FT به معنای حضور هنرمند دیگری است.

آیا FT معنای دیگری دارد؟

سخن آخر

کاربران اسنپ چت اغلب هنگام چت از اختصارات استفاده می کنند. FT در اسنپ چت به معنای FaceTime است که یک برنامه تماس تصویری برای کاربران آیفون است. با این حال، گاهی اوقات FT برای مقاصد دیگر نیز استفاده می شود. این می تواند به معنای f*ck این باشد، برای تجارت، و همچنین نشان دادن.بر اساس زمینه ای که در آن استفاده می شود، می توانید بفهمید FT در اسنپ چت به چه معناست.


مقالات مرتبط:

روش ایجاد میانبر در اسنپ چت

روش چرخاندن متن در اسنپ چت snapchatاز
1
رای