5 انشا درمورد صدای زنگ آخر مدرسه زیبا، ساده و روان

5 انشا درمورد صدای زنگ آخر مدرسه زیبا، ساده و روان زنگ آخر برای همه بچه ها پیام آور شوق و شادی بازگشت به خانه و تداعی گر رهایی و آزادی است. اگر به دنبال متن و انشا درمورد صدای زنگ آخر مدرسه هستید. می توانید در سلام دنیا، چند انشاء در خصوص زنگ آخر مدرسه بخوانید.

چه کسی از صدای زنگ آخر مدرسه خوشحال نمی شود؟ چه کسی است که برای تمام شدن هر چه سریع تر این دقایق پایانی از مدرسه مرتبا به ساعت خود نگاه نکرده باشد؟ زنگ آخر برای همه بچه ها پیام آور شوق و شادی بازگشت به خانه و تداعی گر رهایی و آزادی است. در این مقاله از وب سایت سلام دنیا، قصد داریم چند انشاء در خصوص زنگ آخر مدرسه بنویسیم. می توانید از مقدمه های زیبا و کوتاه برای انشاء خود استفاده کنید. تا متنی زیباتر داشته باشید.

چند انشاء در خصوص صدای زنگ آخر مدرسه

1. انشاء اول: شادی شنیدن صدای زنگ آخر مدرسه

به نام خالق زیبایی ها

«فرقی نمی کند که پایه چندم دبستان یا دبیرستان باشند. زنگ آخر مدرسه برای همه بچه ها برابر شور و شوق رفتن به خانه است. وقتی صدای زنگ آخر به گوش می رسد، بچه ها با عجله و شادی به سمت خانه های خود می روند. شاید شوق بازی های خانه و تماشای تلویزیون باشد یا شاید شوق انجام تکالیف مدرسه یا شاید حتی دیدن هر چه زودتر اعضاء خانواده. اما هر چه باشد،  وقتی بعد از شنیدن صدای زنگ آخر به درب خروجی مدرسه نگاه می کنید، بچه ها با شور و اشتیاق آنجا را ترک می کنند و به سمت خانه هایشان می روند. البته ناگفته نماند که بعضی از بچه ها نیز از این موضوع ناراحت می شوند، شاید به این دلیل که نمی توانند دوستان خود را ببینند یا شاید نمی توانند بازیگوشی ها و سرگرمی های داخل مدرسه را در خانه انجام دهند. اما عموم بچه ها با شنیدن صدای زنگ آخر با شادی و خوشحالی راهی خانه هایشان می شوند».


حتما بخوانید: آموزش مقدمه های زیبا و کوتاه برای انشاء 


انشایی برای صدای زنگ آخر مدرسه

2. انشاء دوم: صدای زنگ آخر مدرسه نشانه آزادی و رهایی

«چه دانش آموز دبستان باشند و چه دبیرستان، بچه ها در ساعات آخر مدرسه ناخودآگاه یا آگاهانه دائما به ساعت مچی خود نگاه می کنند. بله! همه دانش آموزان به ساعت مچی نگاه می کنند تا زمان هر چه سریع تر سپری شود. از همان دبستان متوجه شدیم که مدرسه رفتن معادل صبح زود بیدار شدن، درس خواندن، انجام تکالیف و امتحان دادن است و برای همه ما صدای زنگ آخر نشانه آزادی و رهایی بود. با شنیدن این صدا می دانستیم که می توانیم به خانه برویم و با شور و اشتیاق به سمت خانه های خود حرکت می کردیم. با وجود تمام لذتی که شنیدن صدای زنگ آخر مدرسه برای ما داشت، نمی توانیم انکار کنیم که دوران مدرسه یکی از بهترین زمان ها برای زندگی و وقت شادی، سرگرمی و بازی با دوستان و هم کلاسی ها بود».

3. انشاء سوم: صدای زنگ آخر زیبا و هیجان انگیز مدرسه

«به محض اینکه صدای زنگ آخر به گوش می رسد، کلاس پر از همهمه و سر و صدا می شود. گویا شادی وصف ناپذیری سرتاسر مدرسه را فرا می گیرد. بعضی از بچه ها با شادی و شوق هر چه سریع تر از کلاس بیرون رفته تا به عنوان اولین اشخاص از مدرسه خارج شوند. برخی دیگر به دور معلم حلقه می زنند و سوالات درسی خود را می پرسند. برخی دیگر نیز در حال صحبت با هم از مدرسه بیرون می آیند. به طور خلاصه می توان گفت که وقتی صدای زنگ آخر به گوش می رسد، چنان شادی و همهمه ای مدرسه را فرا می گیرد که می توان از آن برای شروع نوشتن داستان ها و حکایت های جالب استفاده کرد. واقعا این صدای زنگ آخر زیبا و هیجان انگیز است».


حتما بخوانید: انشا در مورد باران با مقدمه و نتیجه گیری ساده و زیبا


انشاء سوم: صدای زنگ آخر زیبا و هیجان انگیز مدرسه

4. انشاء چهارم: شور و شوق زنگ آخر مدرسه

«مدرسه سه زنگ دارد که دو زنگ اول، زنگ تفریح است و برای بچه ها معادل غذا خوردن و بازی کردن با همکاسی ها و سرگرمی است. اما زنگ سوم زنگ آخر مدرسه است و سرتاسر شور و اشتیاق و هیجان رفتن به خانه. فقط باید یک دانش آموز باشید تا این شور و شوق زنگ آخر را درک کنید. وقتی صدای زنگ آخر به گوش می رسد، همه بچه ها با جیغ و سوت و دست زدن از کلاس ها بیرون آمده و با شوق به سمت خانه هایشان می روند. این هیجان و شوق رفتن به خانه مناظر زیبایی را ایجاد می کند. شاید شوق دیدن خانواده باشد یا شاید تماشای تلویزیون و بازی و سرگرمی. اما هر چه که باشد، بدون شک دانش آموزان با خوشحالی مدرسه را ترک می کنند».

5. انشاء پنجم: انتظار برای شنیدن صدای زنگ آخر مدرسه

«روز بسیار سختی را در مدرسه گذرانده بودیم. زنگ اول امتحان ریاضی و زنگ دوم امتحان فارسی داشتیم. اکنون بر سر کلاس جغرافیا نشسته بودیم و همه خواب آلود بودند. بعضی از همکلاسی ها حتی با چشمان بسته به خواب رفته بودند. بر روی نیکمت ها هیچ کتابی دیده نمی شد و همه بچه ها منتظر شنیدن صدای زنگ آخر مدرسه بودند. از بس معلم گفته بود که شلوغ نکنید و سر جای خود بنشینید، خسته شده بود و همه می خواستند تا این لحظات هر چه سریع تر خاتمه پیدا کرده و به خانه هایشان بروند. وقتی صدای زنگ آخر به گوش رسید، بچه ها با هم جیغ کشیده و با عجله نیمکت های خود را ترک کردند. همه با شور و هیجان به سمت خانه های خود حرکت کردند و به جرات می توانم بگویم که یکی از روزهایی بود که واقعا می خواستم هر چه سریع تر مدرسه تمام شود و برای من صدای زنگ آخر در آن لحظه پیام آور آزادی و رهایی بود».


حتما بخوانید: انشاء در مورد مادر ساده و زیبا


انشا با موضوع صدای زنگ آخر مدرسه

سخن آخر

به محض اینکه صدای زنگ آخر به گوش می رسد، کلاس پر از همهمه و سر و صدا می شود. گویا شادی وصف ناپذیری سرتاسر مدرسه را فرا می گیرد. در این پست سلام دنیا، برای شما مجموعه ای از انشا ها درمورد زنگ آخر مدرسه، را گردآوری کردیم. در نهایت امیدواریم انشاهایی که درباره زنگ آخر مدرسه خواندید، مورد توجه تان قرار گرفته باشد. می توانید تجربیات و نظرات خود را  درمورد صدای زنگ آخر مدرسه برای ما در بخش نظرات بنویسید.


مطالب مرتبط:

4 انشا درباره پرچم ایران با مقدمه و نتیجه گیری کوتاه و زیبا

6 انشا در مورد شانس با مقدمه و نتیجه گیری برای تمامی پایه ها
 
 

از
207
رای