بهترین انیمه های عاشقانه؛ 146 انیمه سریالی و سینمایی عاشقانه دنیا

بهترین انیمه های عاشقانه؛ 146 انیمه سریالی و سینمایی عاشقانه دنیا بهترین انیمه های عاشقانه دنیا؛ 146 تا از بهترین انیمه های عاشقانه ساخته شده تاریخ سینما، و لیست بهترین انیمه های عاشقانه سینمایی و سریایی جدید ژاپنی شاهکار و زیبا در سلام دنیا آشنا شوید.

وقت آن است که با جنبه احساسی خود ارتباط برقرار کنید، زیرا ما در حال رتبه بندی برترین انیمه های عاشقانه ای هستیم که تاکنون ساخته شده است. این انیمه ها معمولا دو فرد عاشق را به تصویر می کشند. گاهی اوقات به عنوان انیمه عاشقانه از آن ها یاد می شود، این نمایش ها می توانند کمی کندتر از انیمه شوجو معمولی شما باشند، اما این بدان معنا نیست که آنها خسته کننده هستند. در واقع برخی از بهترین انیمه های عاشقانه صرفاً درباره عشق نیستند، بلکه ترکیبی از ژانرهای متعدد هستند. در سریال موفق اینویاشا ، عشق بین اینویاشا و کاگومه در سراسر سریال قوی است، اما به صحنه‌های مبارزه و اکشن که واقعاً نمایش را هدایت می‌کنند، عقب‌نشینی می‌کند. همین امر در مورد Eureka 7 محبوب نیز صدق می کند ، جایی که رنتون و یورکا در حین خلبانی ماشین ها و مبارزه با فدراسیون شیطانی متحد عاشق یکدیگر می شوند. در این مطلب سلام دنیا، ما به معرفی 146 تا از بهترین انیمه های عاشقانه ساخته شده؛ لیست بهترین انیمه های عاشقانه؛ بهترین انیمه های عاشقانه تاریخ سینما به همراه لیست انیمه های برتر پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

لیست بهترین انیمه های عاشقانه 


حتما بخوانید: بهترین انیمیشن های دیزنی عاشقانه و پرنسس قدیمی


1. انیمه عاشقانه به نام هوریمیا (Horimiya)

کیوکو هوری دختر دبیرستانی محبوب شماست که در تحصیلات و زندگی اجتماعی عالی است. از سوی دیگر، ایزومی میامورا پسری آرام و درونگرا است که ظاهر رنگارنگ واقعی خود را پشت عینک و رفتاری ساده پنهان می کند. هر دو رازهایی دارند که می خواهند از همکلاسی های خود پنهان نگه دارند، اما وقتی به طور غیرمنتظره ای در خارج از مدرسه با یکدیگر برخورد می کنند، متوجه می شوند که ظاهر می تواند فریبنده باشد. اگر در حال و هوای یک عاشقانه دلگرم کننده و تکه ای از زندگی با طنز هستید، قطعاً دوست دارید Horimiya را امتحان کنید. این در نهایت یک تأیید است که عشق را می توان در غیر محتمل ترین مکان ها یافت!

بهترین انیمه های عاشقانه 

2. انیمه عاشقانه به نام یک صدای خاموش (A Silent Voice)

قلدری یک مشکل بسیار رایج در بین جوانان است و در دنیای صدای خاموش ، شویا ایشیدا نیز از این قاعده مستثنی نیست. به عنوان یک دانش آموز راهنمایی، او همکلاسی ناشنوا، شوکو نیشیمیا را تا حدی عذاب می داد که مجبور شد مدرسه اش را عوض کند. شویا اکنون در دبیرستان و طرد شده از همسالان خود، قصد دارد اقدامات گذشته خود را جبران کند. او زبان اشاره را یاد می گیرد و به دنبال شوکو می گردد، هم به عنوان یک تلاش شخصی برای رستگاری و هم برای کمک به او برای برقراری ارتباط مجدد با همکلاسی های سابق خود. در طول مسیر، آنها یک پیوند عمیق ایجاد می کنند که ممکن است فقط زخم های به جا مانده از تاریخ مشترک آنها را التیام بخشد. 

بهترین انیمه های عاشقانه 

3 .انیمه عاشقانه به نام اسم تو (Your Name)

اگر هنوز نام خود را ندیده اید ، با زندگی خود چه می کنید؟ این فیلم برنده جایزه به بررسی ارتباط معمایی می‌پردازد که می‌تواند بین دو روح به ظاهر دور، فراتر از زمان و مکان شکل بگیرد. میتسوها میامیزو، یک دختر دبیرستانی در شهر کوچک، و تاکی تاچیبانا، یک پسر شهرستانی از توکیو، متوجه می‌شوند که به‌طور غیرقابل توضیحی بدن‌ها را چند بار در هفته با هم عوض می‌کنند و باعث سردرگمی و سازگاری در زندگی روزمره‌شان می‌شود. همانطور که آنها سعی می کنند در این پدیده عجیب و غریب حرکت کنند و از طریق تجربیات خود در زندگی یکدیگر بیشتر در مورد یکدیگر بیاموزند، میتسوها و تاکی پیوند عمیقی ایجاد می کنند که از مرزهای وجود فیزیکی آنها فراتر می رود. 

بهترین انیمه های عاشقانه 

4. انیمه عاشقانه به نام خدمتکار سما (Maid Sama)

کار در یک کافه خدمتکار به نظر سرگرم کننده است - یعنی اگر به لباس های زیبا و سفارش دادن علاقه دارید.میساکی آیوزاوا، به عنوان رئیس شورای دانش آموزی مدرسه ای که زمانی فقط پسرانه بود، از سر ناچاری در یکی از آنها کار می کند و سعی می کند شغل خود را مخفی نگه دارد. ماموریت میساکی حفظ ظاهر سخت خود در مدرسه و در عین حال مخفی نگه داشتن کار نیمه وقت خود است. همه چیز زمانی تغییر می کند که محبوب و مرموز اوسوئی تاکومی راز خود را کشف می کند و او را به یک سواری از احساسات و رویدادها هدایت می کند. همانطور که میساکی سعی می کند بین قدرت خود در مدرسه و هویت خود به عنوان خدمتکار تعادل برقرار کند، به طور غیرمنتظره ای به اوسویی نزدیک تر می شود که به نظر می رسد همیشه برای کمک به او وجود دارد. تنها مشکل این است که او کاملاً از احساسات واقعی خود نسبت به او بی خبر است!

بهترین انیمه های عاشقانه 

5. انیمه عاشقانه به نام سفید برفی با موهای قرمز (Snow White With the Red Hair)

قهرمان فیلم سفید برفی با موهای قرمز ، شیرایوکی، فردی عادی است که با یک ویژگی نادر و چشمگیر متولد شده است: موهای قرمز او. این ویژگی منحصر به فرد چشم شاهزاده راج خودخواه و خودشیفته را به خود جلب می کند که به دلیل زیبایی نادر شیرایوکی می خواهد که صیغه خود شود. شیرایوکی تصمیم می گیرد با فرار از پادشاهی و کوتاه کردن موهای قرمزش به عنوان اقدامی نافرمانی، سرنوشت خود را در دستان خود بگیرد.


حتما بخوانید: بهترین کارتون های جهان


 در طول سفر، او با شاهزاده ذن جذاب و جوانمرد پادشاهی همسایه آشنا می شود. با کمک او و حمایت دوستان جدید، شیرایوکی سعی می کند مسیر خود را در زندگی ادامه دهد و انتظارات و هنجارهای اجتماعی را زیر پا بگذارد. همانطور که انتظار می رفت، استقلال و روابط تازه او او را به خطر می اندازد.

بهترین انیمه های عاشقانه 

6. انیمه عاشقانه به نام بوسه کامیساما (Kamisama Kiss)

تبدیل شدن به خدای یک زیارتگاه ویران شاید شغل رویایی شما نبود، اما برای قهرمان داستان، Nanami Momozono، این تنها گزینه او بود که ناگهان خود را بی خانمان یافت. پس از یک رویارویی سرنوشت‌ساز با یک غریبه مرموز، نانامی که اکنون الهی است، وظیفه دارد وظایف خدای زمین، میکاگه را انجام دهد. سفر نانامی به سمت تبدیل شدن به یک خدای شایسته آسان نیست، اما او به زودی متوجه می‌شود که قدرت‌های تازه کشف‌شده‌اش با مزایای غیرمنتظره‌ای همراه است: مانند دیدن و تعامل با تعداد بیشماری از موجودات ماوراء طبیعی، از جمله روباه خوش‌تیپ آشنا، توموئه. همانطور که او در نقش جدید خود رشد می کند، Nanami خود را در مرکز شبکه پیچیده ای از عشق، وظیفه و دوستی می یابد - همه اینها در حالی که یاد می گیرد که خدا بودن آنقدرها هم که فکر می کرد ساده نیست.

بهترین انیمه های عاشقانه 

7. انیمه عاشقانه به نام یونا از سپیده دم (Yona of the Dawn)

Yona of the Dawn یک گزینه عالی برای آن دسته از ماست که لزوماً طرفدار انیمه های عاشقانه سختگیر نیستند، اما اگر فانتزی و ماجراجویی در اطراف آن وجود داشته باشد، از یک عاشقانه خوب لذت می برند. پرنسس یونا در پادشاهی کوکا زندگی امنی دارد، اما او در شرف دریافت یک درس  از زندگی است. پس از ترور پدرش، یونا مجبور می شود در کنار محافظش، هاک، از کاخ خود فرار کند. این رویداد پر فراز و نشیب به عنوان کاتالیزور تبدیل او از یک شاهزاده خانم نازپرورده به یک جنگجوی سرسخت با ماموریت برای بازپس گیری پادشاهی خود عمل می کند. همانطور که او عمیق تر به پیچیدگی های سیاسی پادشاهی خود می پردازد، متوجه می شود که احساساتش با هم رزمانش درگیر شده است - به ویژه هاک، که از دوران کودکی محافظ وفادار او بوده است.

بهترین انیمه های عاشقانه 

8. انیمه عاشقانه به نام سواری بهار آبی (Blue Spring Ride)

برانگیختن دوباره یک عشق قدیمی از دوران راهنمایی مانند یک تجربه تلخ به نظر می رسد - یعنی اگر هر دو طرف در یک صفحه باشند. اما قهرمان بازی Blue Spring Ride ، فوتابا یوشیکا، متوجه می شود که غلبه بر گذشته آنقدرها هم که به نظر می رسد ساده نیست. برخورد تصادفی فوتابا با دوست قبلی‌اش، کو مابوچی، او را به این نتیجه می‌رساند که او از دوران دبیرستان به‌طور قابل توجهی تغییر کرده است. کو در حال حاضر  چالشی را برای فوتبا ایجاد می کند که تصمیم می گیرد از موانعی که در اطراف خود ایجاد کرده است عبور کند. برای انجام این کار، او سعی می کند با درک مبارزات گذشته و حال او، دوباره با او ارتباط برقرار کند. در این فرآیند، فوتابا و کو یک پیوند عاطفی ایجاد می کنند که فراتر از شیفتگی اولیه آنها است. تنها مشکل این است که غلبه بر موانع شخصی آنها ممکن است فراتر از روشن کردن دوباره شعله قدیمی باشد.

بهترین انیمه های عاشقانه 

9. انیمه عاشقانه به نام دروغ شما در آوریل (Your Lie in April)

کوسی آریما از دوران کودکی یک اعجوبه بوده است، اما با فوت مادرش زندگی او به هم می‌ریزد و در نتیجه یک فروپاشی ذهنی به وجود می‌آید که باعث می‌شود او نتواند صدای موسیقی خود را بشنود. کوسی از زندگی عاری از علاقه اش به موسیقی و پیانو استعفا می دهد. با این حال، زمانی که با کائوری میازونو، یک ویولونیست آزاده که عشق کوسی به موسیقی را دوباره شعله ور می کند، زندگی یکنواخت او تغییر می کند. همانطور که آنها شروع به اجرا با هم می کنند، کوسی شروع به درک این می کند که موسیقی چیزی بیش از اجرای کامل هر نت وجود دارد. با کمک کائوری، او سفری را آغاز می کند تا نه تنها صدا و سبک منحصر به فرد خود را پیدا کند، بلکه تکه های شکسته قلبش را نیز ترمیم کند.

بهترین انیمه های عاشقانه 

10. انیمه عاشقانه به نام ووتاکوی: عشق برای اوتاکو سخت است (Wotakoi: Love is Hard for Otaku)

پیمایش در دنیای عشق می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص برای کسانی که با افتخار لقب «اتاکو» را بر تن می کنند. در Wotakoi: Love is Hard for Otaku ، فوجوشی بسته، نارومی موموس، کار اداری جدیدی را آغاز می‌کند و در آنجا با یک دوست قدیمی دوران کودکی، هیروتاکا نیفوجی، یک گیمر مشتاق، ملاقات می‌کند. نارومی در حالی که به گذشته می رسند و خاطرات گذشته را به یاد می آورند، به تلاش های خود برای یافتن مردی اعتراف می کند که سبک زندگی اوتاکو او را بپذیرد. هیروتاکا یک راه حل پیشنهاد می کند: چرا سعی نکنید با یکدیگر قرار ملاقات بگذارید؟ و به این ترتیب کاوش آنها در مورد عاشقانه در میان دنیای انیمه، مانگا و بازی های ویدیویی آغاز می شود. در همین حال، همکارانشان هاناکو کویاناگی و تارو کاباکورا، که به‌رغم مشاجره‌های همیشگی‌شان، مخفیانه عاشق یکدیگر هستند، نمونه‌های بارز پیچیدگی‌هایی هستند که در رابطه با اوتاکوها به وجود می‌آیند. 

بهترین انیمه های عاشقانه 

11. انیمه عاشقانه به نام سبد میوه (2019) (Fruits Basket (2019))

طرفداران سبد میوه اصلی مشتاقانه منتظر این راه اندازی مجدد در سال 2019 بودند و ناامید نشدند. توهرو هوندا وقتی بعد از یک سری اتفاقات ناگوار زندگی با آنها را آغاز می کند، به طور تصادفی با راز خانواده سوهما آشنا می شود. معلوم می شود که برخی از اعضای خانواده Sohma توسط ارواح حیوانات زودیاک چینی مورد نفرین قرار می گیرند، و هر زمان که ضعیف می شوند یا توسط شخصی از جنس مخالف در آغوش می گیرند، به حیوان زودیاک مربوطه خود تبدیل می شوند. همانطور که توهرو شروع به کشف رازهای پشت این نفرین عجیب می کند، خود را به اعضای خانواده سوما، به ویژه یوکی، کیو و شیگوره نزدیک تر می کند.


حتما بخوانید: برترین فیلم های کمدی خارجی


با تبدیل شدن به بخشی از زندگی روزمره آنها، توهرو نه تنها به سهماها کمک می کند تا با بار عاطفی و آسیب های گذشته خود مقابله کنند، بلکه درس های ارزشمند زندگی را نیز از آنها می آموزد. توهرو در کنار دوستان جدیدش چالش‌های مختلفی را پشت سر می‌گذارد و در این فرآیند، نقاط قوت پنهان خود را کشف می‌کند. بدون اینکه او بداند، گرما و مهربانی که او به زندگی آنها وارد می کند، شروع به شکستن نفرین باستانی خانواده سهما می کند و همه آنها را در سفری شفابخش و خودشناسی غوطه ور می کند.

بهترین انیمه های عاشقانه 

12. انیمه عاشقانه به نام کیمی نی تودوکه: از من تا تو (Kimi ni Todoke: From Me to You)

پیمایش در دبیرستان می تواند دشوار باشد، اما وقتی دائماً با یک شرور از یک فیلم ترسناک محبوب اشتباه گرفته می شوید، حتی بدتر است. این دقیقاً همان سناریویی است که شخصیت اصلی داستان Sawako با آن روبرو می شود، زیرا همکلاسی هایش با مقایسه او با ساداکو در The Ring ، او را مسخره می کنند . ساواکو که مصمم است سرنوشت خود را تغییر دهد، تصمیم می‌گیرد با همکلاسی‌هایش مهربان‌تر باشد، به این امید که خود واقعی‌اش از طریق ظاهر ترسناکش بدرخشد. به طور معجزه آسایی، طبیعت شیرین او شروع به تسخیر قلب همکلاسی هایش از جمله شوتا کازه هایای محبوب و خوش تیپ می کند. زندگی ساواکو با دوستی‌ها و عاشقانه‌های نوپا در افق تغییر می‌کند، اما او همچنان با ناامنی‌ها و ترس‌های خود دست و پنجه نرم می‌کند. آیا ارتباطات جدید او به او کمک می کند تا بر گذشته خود غلبه کند یا در شک و تردید خودش گرفتار خواهد ماند؟

بهترین انیمه های عاشقانه 

13. انیمه عاشقانه به نام کاگویا ساما: عشق جنگ است (Kaguya-sama: Love is War)

وقتی صحبت از عشق به میان می آید، حتی باهوش ترین افراد نیز می توانند احمق مطلق شوند و کاگویا ساما: عشق جنگ است گواهی بر این حقیقت است. آکادمی معتبر شوچیین جایی است که دو عضو برجسته شورای دانش آموزی، کاگویا شینومییا و میوکی شیروگان، خود را درگیر نبرد عقلانی می یابند تا اولی دیگری به عشق خود اعتراف کند. کاگویا و میوکی همانطور که مغرور و باهوش هستند، معتقدند کسی که اول اعتراف کند، طرف ضعیف‌تر محسوب می‌شود، بنابراین بازی‌های ذهنی و تلاش‌های استراتژیک خود را برای به دست آوردن قلب یکدیگر آغاز می‌کنند. آن‌ها نمی‌دانند، احساساتشان نسبت به یکدیگر از قبل برای اطرافیانشان آشکار است و تلاش‌هایشان را خنده‌دارتر و دوست‌داشتنی‌تر می‌کند.

بهترین انیمه های عاشقانه 

14. انیمه عاشقانه به نام هیولای کوچک من (My Little Monster)

اولویت های شیزوکو میزوتانی در حفظ نمرات بالا، بلعیدن کتاب ها و فاصله گرفتن از دیگران است... اساساً هر چیزی جز عاشقانه. با این حال، زمانی که هارو یوشیدا، همکلاسی مبهم و تکانشی معروف به «هیولا» ناگهان به صحنه می‌رود، همه چیز تغییر می‌کند. از طریق مجموعه‌ای از شرایط خاص، این به اصطلاح جانور در زندگی او در هم می‌پیچد و هر مفهوم عادی را که شیزوکو زمانی به آن چسبیده بود، از بین می‌برد. رفتارهای غیرقابل پیش بینی هارو، شیزوکو را به گردبادی از تجربیات گیج کننده، از جمله شوخی های عجیب و غریب، اعترافات بداهه، و دوستی های غیرمنتظره وادار می کند. با وجود مقاومت اولیه شیزوکو، خود را به تدریج به سمت پیچیدگی شخصیت هارو می بیند. او شروع به تفکر می کند که آیا درک او از عشق و روابط در تمام مدت بسیار محدود بوده است.

بهترین انیمه های عاشقانه 

15. انیمه عاشقانه به نام هوتاروبی نو موری ای (Hotarubi no Mori e)

Hotarubi no Mori e ثابت می کند که گاهی اوقات می توان ناب ترین شکل عشق را در غیرمنتظره ترین مکان ها یافت. هنگامی که هوتارو تاکگاوا جوان در جنگل مسحور شده نزدیک خانه پدربزرگش گم می شود، با روح مرموزی به نام جین آشنا می شود که قول می دهد به او کمک کند تا راه خانه را پیدا کند. با وجود هشدار جین مبنی بر اینکه در صورت لمس انسان برای همیشه ناپدید می شود، دوستی آنها در طول سال ها شکوفا می شود زیرا هوتارو هر تابستان برای گذراندن وقت با او باز می گردد. این دو در پیچیدگی های پیوند ممنوعه خود پیمایش می کنند و عمق احساسات خود را نسبت به یکدیگر کشف می کنند و در عین حال می دانند که یک لمس می تواند به همه چیز پایان دهد.

بهترین انیمه های عاشقانه 

16. انیمه عاشقانه به نام باشگاه کلاب دبیرستان اوران (Ouran High School Host Club)

اگر مجذوب یک کمدی رمانتیک در یک دبیرستان نخبه هستید، به کلوپ میزبان دبیرستان اوران نگاه کنید. هاروهی فوجیوکا، دانشجوی بورسیه تحصیلی در آکادمی معتبر اوران، در حالی که به دنبال مکانی آرام برای مطالعه است، به طور تصادفی به باشگاه میزبان مدرسه برخورد می کند. پس از شکستن تصادفی یک گلدان ارزشمند، او مجبور می شود برای پرداخت بدهی خود به باشگاه بپیوندد. در ابتدا، رابطه هاروحی با اعضای عجیب و غریب باشگاه میزبان کاملاً تجاری است. اما وقتی زمان بیشتری را با آنها می گذراند، دوستی ها شروع می شود و احساسات عاشقانه شروع به تحریک می کنند. 

بهترین انیمه های عاشقانه 

17. انیمه عاشقانه به نام سبد میوه (Fruits Basket)

توهرو هوندا دختر دبیرستانی مهربانی است که به تازگی مادرش را در یک تصادف تلخ از دست داده است. بی خانمان و بدون هیچ خانواده ای که به آن تکیه کند، به طور تصادفی به محل سکونت خانواده مرموز سوهما برخورد می کند و بلافاصله خود را در لعنت مخفی آنها می بیند - وقتی توسط فردی از جنس مخالف در آغوش گرفته می شود، اعضای خانواده سوما به حیواناتی از زودیاک چین تبدیل می شوند.


حتما بخوانید: برترین فیلم های دلهره آور 


در طول سریال، توهرو پیوندهای محکمی با اعضای مختلف خانواده سوهما، از جمله یوکی غمگین، کیو کوتاه مزاج، و شیگوره کاریزماتیک برقرار می‌کند و در عین حال به آنها کمک می‌کند تا بر مشکلات شخصی مربوط به وجود نفرین شده‌شان غلبه کنند.

بهترین انیمه های عاشقانه 

18. انیمه عاشقانه به نام تورادورا (Toradora)

ریوجی تاکاسو به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی مهربان و دلسوز، چیزی جز داشتن یک زندگی عادی و دوستیابی نمی خواهد، اما ظاهر ترسناک او که از پدر یاکوزاش به ارث رسیده است، کار را دشوار می کند. زندگی آرام او زمانی تغییر می کند که او با تایگا آیساکا، دختری ریزه اندام اما خشن معروف به "ببر کف دست" که به خلق و خوی آتشین خود شهرت دارد، تغییر می کند. با وجود شخصیت‌های متضادشان، وقتی متوجه می‌شوند که هر کدام با بهترین دوست یکدیگر علاقه دارند، به‌طور غیرمنتظره اتحاد تشکیل می‌دهند. ریوجی موافقت می‌کند تا به تایگا در جستجوی عشق کمک کند، در حالی که به او کمک می‌کند تا بر انگی که به ظاهرش می‌خورد غلبه کند. همانطور که آنها با هم کار می کنند، شروع به دیدن یکدیگر در یک نور جدید می کنند و احتمال عشق بین آنها شروع می شود.

بهترین انیمه های عاشقانه 

19. انیمه عاشقانه به نام قلعه متحرک هاول (Howl's Moving Castle)

بهترین انیمه های عاشقانه 

20. انیمه عاشقانه به نام تونیکاوا: بر فراز ماه برای تو  (Tonikawa: Over the Moon for You)

اگر از طرفداران عاشقانه های شیرین با لمس ماوراء طبیعی هستید، حتما Tonikawa: Over the Moon for You را تماشا کنید. ناسا یوزاکی، یک جوان 18 ساله بسیار باهوش، آرزوی فضانورد شدن دارد، زمانی که زندگی او تغییر غیرمنتظره ای پیدا می کند. همانطور که او به دختری زیبا در آن سوی خیابان خیره می شود، با یک کامیون برخورد می کند و دختر او را نجات می دهد. دختر خود را تسوکاسا سوکویومی معرفی می کند و ناسا بلافاصله عاشق می شود. ناسا در آستانه از دست دادن هوشیاری تصمیم می گیرد به احساسات خود برای او اعتراف کند. تسوکاسا قبول می کند که با او بیرون برود اما به شرط ازدواج. سال‌ها بعد، آنها زندگی مشترک تازه ازدواج خود را آغاز می‌کنند و چالش‌های روزمره و موقعیت‌های غیرعادی ناشی از گذشته مرموز تسوکاسا را ​​پشت سر می‌گذارند.

بهترین انیمه های عاشقانه 

21. انیمه عاشقانه به نام من می خواهم پانکراستت را بخورم (I Want to Eat Your Pancreas)

این یک عنوان احمقانه است، اما I Want to Eat Your Pancreas یک فیلم 2018 است که مظهر یک اشک آور است. وقتی یک دانش‌آموز دبیرستانی غمگین به نام هاروکی شیگا دفترچه‌ای با عنوان «زندگی با مردن» را در اتاق انتظار بیمارستان پیدا می‌کند، فوراً مجذوب خود می‌شود. پس از خواندن آن، او به سرعت متوجه می‌شود که داستان زندگی ساکورا یامائوچی، همکلاسی شاد و برون‌گرا او را روایت می‌کند که مخفیانه با یک بیماری لاعلاج پانکراس زندگی می‌کند. ساکورا به هاروکی اعتماد می کند تا راز خود را حفظ کند و در ازای آن، آنها پیوندی متفاوت با سایرین تشکیل می دهند. ساکورا در حالی که زندگی را بر اساس زمان قرضی می‌گذراند، به هاروکی اهمیت در آغوش گرفتن هر لحظه و گرامی داشتن چیزهای کوچک را می‌آموزد. هاروکی، به نوبه خود، حمایت و همراهی تزلزل ناپذیری را برای ساکورا فراهم می کند، زیرا او با واقعیت مرگ قریب الوقوع خود روبرو می شود.

بهترین انیمه های عاشقانه 

22. انیمه عاشقانه به نام هوزادگی با تو (Weathering with you)

 (به انگلیسی: Weathering with You) یک فیلم پویانمایی و فانتزی رمانتیک ژاپنی محصول سال 2020 به کارگردانی ماکوتو شینکای است. هوداکا موریشیما، پسر سال اول دبیرستان، به توکیو فرار می کند و با دختر یتیمی که به نظر می رسد قادر به دستکاری آب و هوا است، دوست می شود.

بهترین انیمه های عاشقانه 

23. انیمه عاشقانه به نام بگو دوستت دارم (Say "I Love You")


حتما بخوانید: 20 فیلم نفرین شده سینمای هالیوود با ژانر ترسناک


پسری محبوب پس از اینکه دختری خجالتی را به طور تصادفی مجروح می کند به او علاقه مند می شود.

بهترین انیمه های عاشقانه 

24. انیمه عاشقانه به نام ویولت اورگاردن (Violet Evergarden)

یک سرباز خود را با زندگی پس از جنگ وفق می دهد و به دنبال معنای آخرین کلمات فرمانده خود برای او می گردد. آیا ویولت اورگاردن ارزش وقت شما را دارد؟

بهترین انیمه های عاشقانه 

25. انیمه عاشقانه به نام لباسای من عزیزم (My dress up darling)

My Dress-Up Darling (Tokyo MX، 2022) یک مجموعه انیمیشن کمدی رمانتیک ژاپنی است که بر اساس مانگا شینیچی فوکودا از استودیوی انیمیشن CloverWorks ساخته شده است. دختر محبوب مارین کیتاگاوا با واکانا گوجو، یک صنعتگر بزرگ درونگرا و عروسک حنا در حال ساخت، همکاری می کند تا یک کازینو عالی از شخصیت بازی ویدیویی مورد علاقه خود بسازد. 

بهترین انیمه های عاشقانه 

26. انیمه عاشقانه به نام راسكال خواب سنپاي دختر خرگوش دست اموز را نمی بیند (Rascal does not dream of Bunny girl sunpai)

یک نوجوان طرد شده به دختران کمک می کند تا با سندرمی کنار بیایند که به نظر می رسد خود قوانین واقعیت را تغییر می دهد.

بهترین انیمه های عاشقانه 

27. انیمه عاشقانه به نام زندگی دوباره (Relife)

به کایزاکی آراتا دارویی داده می شود که ظاهر او را تغییر می دهد و به او اجازه می دهد به دبیرستان بازگردد.

بهترین انیمه های عاشقانه 

28. انیمه عاشقانه به نام نارنجی (Orange)

یک دختر دبیرستانی در حالی که به هشدارهای نامه ای از خود آینده خود توجه می کند، عاشق پسری می شود.

بهترین انیمه های عاشقانه 

29. انیمه عاشقانه به نام فرشته همسایه من را لو می دهد (The Angel next door spoils me rotten)


حتما بخوانید: بهترین فیلم های عاشقانه


آمنه به تنهایی در آپارتمانی با ماهیرو که در همسایگی زندگی می کند زندگی می کند.

بهترین انیمه های عاشقانه 

30. انیمه عاشقانه به نام جوانمردی یک شوالیه شکست خورده (Chivalry of a Failed Knight)

Kiiki Kurogane تجربه ای متحول کننده در زندگی دارد که او را به تبدیل شدن به یک شوالیه جادوی واقعی سوق می دهد.

بهترین انیمه های عاشقانه 

31. انیمه عاشقانه به نام فیلم زندگی دوباره (Relife)

به کایزاکی آراتا دارویی داده می شود که ظاهر او را تغییر می دهد و به او اجازه می دهد به دبیرستان بازگردد.

بهترین انیمه های عاشقانه 

32. انیمه عاشقانه به نام یک سبیل دورتر (A whisker away)

نقاب میوتارو یک فیلم فانتزی-عاشقانه به سبک انیمه محصول سال 2020 است که توسط استودیو کلریدو، توهو انیمیسن و توین انجین تولید شده است. این فیلم به کارگردانی جونیچی ساتو و توموتاکا شیبایما، در 18 ژوئن 2020 در نتفلیکس به زبان ژاپنی اکران شد. 

بهترین انیمه های عاشقانه 

33. انیمه عاشقانه به نام زمان طلایی (Golden time)

گُلدن تایم یک مجموعه لایت نوول ژاپنی به قلم یویوکو تاکمیا، که ایجی کوماتسو نیز آن را مصورسازی کرده است. بر اساس این رمان یک مجموعه مانگا توسط اومچازوکه طراحی شده است که از اکتبر 2011 در مجله دنگکی دایو به چاپ می‌رسد.

بهترین انیمه های عاشقانه 

34. انیمه عاشقانه به نام دختر گرگ و شاهزاده سیاه (Wolf Girl and Black Prince)

دختر گرگ و شاهزاده سیاه (オオカミ少女と黒王子، Ōkami Shōjo به Kuro Ōji ) یک مجموعه مانگای ژاپنی شوجو نوشته Ayuko Hatta است . در سال 2013 در یک سی دی درام اقتباس شد. [1] در سال 2014، شماره ماه مه مجله Bessatsu Margaret از Shueisha اعلام کرد که یک تلویزیون انیمه با چراغ سبز روشن شده است. این انیمه از 5 اکتبر تا 21 دسامبر 2014 پخش شد. Sentai Filmworks مجوز این مجموعه را صادر کرده است.انیمه به اریکا خیره می‌شود که عاشق دوست پسر جعلی خود، شاهزاده سیاه‌پوست کیویا می‌شود و باید با او کنار بیاید که احساساتش را نسبت به او قبول نمی‌کند.

بهترین انیمه های عاشقانه 

35. انیمه عاشقانه به نام کومی نمی تواند ارتباط برقرار کند (Komi cant communicate)

کومی نمی‌تواند صحبت کند Komi-san wa, Komyushō desu. یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط توموهیتو اُودا نوشته و تصویرسازی شده‌است. از مه 2016 توسط انتشارات شوگاکوکان در هفته‌نامه شونن ساندی به صورت سریالی به چاپ رسیده و تا ژوئیه 2023 فصل‌های آن در سی جلد تانکوبون جمع‌آوری شده‌است.

بهترین انیمه های عاشقانه 

36. انیمه عاشقانه به نام عروس مغ باستان (The Ancient Magus' Bride)

( به ژاپنی :魔法使いの嫁، هپبورن : Mahō Tsukai no Yome ) یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط کوره یامازاکی نوشته و تصویر شده. این سریال در مجله ماهانه باغ کمیک مگ گاردن منتشر شده استو در آمریکای شمالی توسط Seven Seas Entertainment مجوز گرفته است .


حتما بخوانید: چگونه فیلم های یوتیوب را با زیرنویس ببینیم


یک انیمه پیش درآمد سه قسمتی OVA توسط Wit Studio و یک انیمیشن ساخته شده استسریال تلویزیونی از اکتبر 2017 تا مارس 2018 پخش شد. دومین سریال اصلی سه قسمتی OVA توسط استودیو کافکا در سپتامبر 2021 منتشر شد. فصل دوم نیز توسط استودیو کافکا در آوریل 2023 به نمایش درآمد.

بهترین انیمه های عاشقانه 

37. انیمه عاشقانه به نام پیچیده دوست داشتنی (lovely complex)

بهترین انیمه های عاشقانه 

38. انیمه عاشقانه به نام خط شیاطین (Devils Line)

خط شیطان یک مجموعه مانگا ژاپنی در سبک خیال‌پردازی تاریک است که توسط ریو هانادا نوشته و مصورسازی شده‌است. این سری برای نخستین بار توسط انتشارات کودانشا از تاریخ 22 مارس 2013، در ماهنامهٔ مورنینگ تو به چاپ رسید.

بهترین انیمه های عاشقانه 

39. انیمه عاشقانه به نام اینویاشا (InuYasha)

اینویاشا یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط رومیکو تاکاهاشی نوشته و تصویرگری شده است. از نوامبر 1996 تا ژوئن 2008 در مجله شوگاکوکان مانگای شونِن مانگا به صورت سریالی منتشر شد و فصلهای آن در 56 جلد تانکوبون گردآوری شد.

بهترین انیمه های عاشقانه 

40. انیمه عاشقانه به نام انیمیشن کلاس A ویژه (Special A class)

بهترین انیمه های عاشقانه 

41. انیمه عاشقانه به نام سرویس مخفی اینو ایکس بوکو (Inu x buku secret service)

دخترِ خانه ی شیراکین ، شیراکین ریریچو، که درباره ی عدم قدرت تنها و بدون محافظ زندگی کردنش وسواس دارد ، حس میکند که باید بیرون بزند و به شرط اقامت گزیدن در امارتی به نام " آیاکاشی کان " به تنهایی زندگی کند. در آن امارت تنها کسانی که از زیر آزمون سفت و سختی سربلند بیرون آمده اند میتوانند ساکن شوند و هر مقیم باید با یکی از ماموران سرویس مخفی (اس.اس) همراه و دمخور باشد. اگرچه ریریچو از همراهی با مامور اس.اس خودداری کرده، ولی هنگام زندگی در امارت درمیابد که ماموری که با او زندگی میکند و محافظ اوست در واقع روح روباه (Fox Spirit) است که در گذشته بوسیله خودش نجات پیدا کرده.

بهترین انیمه های عاشقانه 

42. انیمه عاشقانه به نام انوهانا:گلی که آن روز دیدیم (Anohana: The Flower We Saw That Day)


حتما بخوانید: 50 تا از بهترین فیلم گانگستری و جنایی جهان


مانگا آنوهانا: گلی که آن روز دیدیم یک مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی به کارگردانی تاتسویوکی ناگای و نوشته شده توسط ماری اوکادا و تولید استودیو ای-1 پیکچرز است. 

بهترین انیمه های عاشقانه 

43. انیمه عاشقانه به نام خاطرات پلاستیکی (Plastic Memories) 

خاطرات پلاستیکی یک مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی به نویسندگی نائوتاکا هایاشی و کارگردانی یوشیوکی فوجیوارا است که توسط استودیوی دوگا کوبو از تاریخ 4 آوریل 2015 تا 28 ژوئن 2015 پخش شده‌است.

بهترین انیمه های عاشقانه 

44. انیمه عاشقانه به نام دارلینگ در فرنکس (DARLING in the FRANXX)

دارلینگ در فرنکس  مجموعه تلویزیونی انیمه عاشقانه هیولایی علمی-تخیلی محصول 2018 ژپن ساخته مشترک استودیوهای ای-1 پیکچرز و تریگر و کلوورورکس است که در ژانویه 2018 شروع به پخش کرد. این مجموعه در ژوئیه 2017 در در پنل استودیو تریگر در انیمه اکسپو 2017 معرفی شد. 

بهترین انیمه های عاشقانه 

45. انیمه عاشقانه به نام عشق,چونبیو و دیگر توهمات (Love, Chunibyo & Other Delusions)

یوتا در دوران ابتدایی از نوعی بیماری روانی رنج میبرد. زمانیکه فارغ التحصیل شد، اون دوران سیاه رو فراموش کرد… شایدم فکر میکرد فراموش شده. دبیرستان سرشار از بیخیالی و خوشی بود تا حادثه اجتناب ناپذیر و غم انگیزی اتفاق میفته که یوتا رو مجبور به بستن پیمانی با ریکا میکنه و زندگی عادیش بهم میریزه.

بهترین انیمه های عاشقانه 

46. انیمه عاشقانه به نام تکنیک ماهانه دخترانه (Monthly girl nozaki kun) 

Monthly Girls' Nozaki-kun یک مجموعه مانگای چهار پانل ژاپنی است که توسط ایزومی تسوباکی نوشته و مصور شده است. فصل‌ها به صورت آنلاین در Gangan Online منتشر شده‌اند و در نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی Shoujo Romance Girly [3] وجلدهای tankōbon توسط Square Enix منتشر شده‌اند. اقتباسی از انیمیشن توسط دوگا کوبو در جولای 2014 پخش شد. 

بهترین انیمه های عاشقانه 

47. انیمه عاشقانه به نام داده شده (Given)

ترجمه‌شده از انگلیسی-Given یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط Natsuki Kizu نوشته و تصویرگری شده است. از سال 2013 در دو ماهنامه مانگا + Chéri منتشر شده است و توسط Shinshokan در هشت جلد tankōbon جمع آوری شده است.

بهترین انیمه های عاشقانه 

48. انیمه عاشقانه به نام داستان عاشقانه من با یامادا (Loving Yamada at Lv999)

داستان عاشقانه من با یامادا  یکی از جدیدترین انیمه های عاشقانه محبوب است. این داستان گیمر آکان را دنبال می‌کند که تلاش می‌کند پس از رها شدن توسط دوست پسرش برای دختری که در جنگل  که با هم بازی کرده‌اند، آشنا شود. آکان با یامادا، بازیکنی با رفتار غیر دوستانه که بعداً متوجه شدیم در واقع یک گیمر حرفه ای است، ملاقات می کند و شروع به برقراری رابطه می کند.

بهترین انیمه های عاشقانه 

49. انیمه عاشقانه به نام شوالیه خون آشام (Vampire Knight)

وَمپایر نایت (به ژاپنی: ヴァンパイア騎士 Vanpaia Naito ) (به معنی «شوالیه خون‌آشام») یک مجموعه شوجو مانگا ژاپنی نوشته و طراحی شده توسط ماتسوری هینو است. چاپ این مانگا در ژاپن از نوامبر 2004 در مجله لالا آغاز شده‌است.

بهترین انیمه های عاشقانه 

50. انیمه عاشقانه به نام ازدواج مبارک من (My happy marriage)

ازدواج خوشبخت من یک رمان سبک ژاپنی است که توسط Akumi Agitogi نوشته شده و توسط Tsukiho Tsukioka تصویرگری شده است. در ابتدا از طریق وب‌سایت انتشارات رمان ساخته شده توسط کاربر Shōsetsuka ni Narō منتشر شد، اما بعداً توسط فوجیمی شوبو خریداری شد که این مجموعه را از ژانویه 2019 تحت عنوان Fujimi L Bunko منتشر کرد.

بهترین انیمه های عاشقانه 

51. انیمه عاشقانه به نام ژوزی حکایت ببر و ماهی (Josee, the Tiger and the Fish)

تسونئو یک دانشجوی دانشگاه است و خوزی یک دختر جوان است که به ندرت به تنهایی از خانه بیرون رفته است زیرا نمی تواند راه برود. این دو وقتی ملاقات می کنند که سونئو مادربزرگ خوزی را می یابد که او را برای پیاده روی عصرانه بیرون می برد.

بهترین انیمه های عاشقانه 

52. انیمه عاشقانه به نام نیسکوی (Nisekoi)

Nisekoi: Fake Love یک مجموعه مانگا کمدی رمانتیک ژاپنی نوشته و تصویرگری نائوشی کومی است . Nisekoi اولین بار به عنوان یک مانگای تک شات در Shueisha 's Jump NEXT فصلی منتشر شد ! این مجله قبل از پخش درمجله مانگای شونِن ، پرش هفتگی شونن از نوامبر 2011 تا آگوست 2016، با فصل های آن در 25 جلد تانکوبون جمع آوری شده است . نیسکویبه زبان انگلیسی در مجله دیجیتال Viz Media ، Weekly Shonen Jump منتشر شد و همچنین توسط ناشر به زبان انگلیسی در دو جلد دیجیتال و چاپ منتشر شد. این مانگا الهام‌بخش مجموعه‌ای رمان با عنوان Nisekoi: Urbana است که توسط Hajime Tanaka نوشته شده و توسط Shueisha منتشر شده است. سه جلد در ژوئن و دسامبر 2013 و آوریل 2015 منتشر شده است.

بهترین انیمه های عاشقانه 

53. انیمه عاشقانه به نام اسکیپ بیت (Skip Beat)

مخفف شده به عنوان Sukibi ، یک مانگای ژاپنی شوجو توسط یوشیکی ناکامورا است . این داستان کیوکو موگامی (最上 キョーコ, Mogami Kyōko ) است، یک دختر 16 ساله که متوجه می شود دوست دوران کودکی و هدف عاشقانه اش، شوتارو فووا، او را فقط برای خدمتگزاری و تامین مخارج زندگی اش نگه می دارد. ، در حالی که او برای تبدیل شدن به برترین بت پاپ در ژاپن تلاش می کند.

بهترین انیمه های عاشقانه 

54. انیمه عاشقانه به نام تسوکی گا کیری (Tsuki ga Kirei)

Tsuki ga Kirei (月きれい یک مجموعه تلویزیونی انیمه عاشقانه ژاپنی است که توسط Feel تولید شده است . این سریال ابتدا از 6 آوریل تا 29 ژوئن 2017 پخش شد. [3] Crunchyroll مجوز سریال را در آمریکای شمالی صادر کرده است.

بهترین انیمه های عاشقانه 

55. انیمه عاشقانه به نام یاماداکان و هفت جادوگر (Yamada-kun and the Seven Witches)

Yamada-kun and the Seven Witches  یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط میکی یوشیکاوا نوشته و تصویر شده است . از فوریه 2012 تا فوریه 2017 مجله Kodansha 's shōnen manga Magazine Weekly Shōnen پخش شد.


حتما بخوانید: دانلود فیلم از یوتیوب بدون نرم افزار و دانلود منیجر


این مجموعه از سال 2013 توسط کرانچی رول به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی منتشر شد و در سال 2015 توسط کودانشا ایالات متحده آمریکا مجوز دریافت کرد .

بهترین انیمه های عاشقانه 

56. انیمه عاشقانه به نام انیمیشن ایتازورا و بوسه (Itazura na Kiss)

بهترین انیمه های عاشقانه 

57. انیمه عاشقانه به نام انتقام ماسامونه کان (Masamune-kun's Revenge)

ترجمه‌شده از انگلیسی-Masamune-kun's Revenge یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط هازوکی تاکئوکا نوشته شده و توسط Tiv تصویرگری شده است. این سریال توسط Ichijinsha منتشر شده است و از اکتبر 2012 تا ژوئن 2018 در مجله ماهانه Comic Rex آنها در ژاپن پخش شد. 

بهترین انیمه های عاشقانه 

58. انیمه عاشقانه به نام یوری روی یخ (Yuri on Ice)

یوری روی یخ یک مجموعه تلویزیونی انیمه ورزشی ژاپنی درباره اسکیت نمایشی است. این مجموعه توسط استودیو ماپا، به کارگردانی و نویسندگی سایو یاماموتو با فیلم نامه های اصلی میتسورو کوبو به کارگردانی جون شیشیدو تهیه شده است.

بهترین انیمه های عاشقانه 

59. انیمه عاشقانه به نام نانا (NANA)

بهترین انیمه های عاشقانه 

60. انیمه عاشقانه به نام بیشتر از یک زوج متاهل اما نه معشوقه (More than a married couple but not lovers)

بهترین انیمه های عاشقانه 


حتما بخوانید: برترین فیلم های دلهره آور با محتوای روانشناسی 


61. انیمه عاشقانه به نام غارتگر و گرگ (spice and wolf)

بهترین انیمه های عاشقانه 

62. انیمه عاشقانه به نام مسخره کردن استاد تاکاگی سان (Teasing master takagi san)

بهترین انیمه های عاشقانه 

63. انیمه عاشقانه به نام اونو ببوس نه منو (kiss him not me)

بهترین انیمه های عاشقانه 

64. انیمه عاشقانه به نام باغ کلمات (The garden of words)

بهترین انیمه های عاشقانه 

65. انیمه عاشقانه به نام زندگی بعدی من به عنوان یک شرور:

همه مسیرها به عذاب منتهی می شوند (My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom)

بهترین انیمه های عاشقانه 

66. انیمه عاشقانه به نام تومو چان یک دختره (Tomo-chan Is a Girl)

بهترین انیمه های عاشقانه 

67. انیمه عاشقانه به نام داستان عشق من (My Love Story)

بهترین انیمه های عاشقانه 

68. انیمه عاشقانه به نام مرحله عشق (Love stage)

بهترین انیمه های عاشقانه 

69. انیمه عاشقانه به نام ارتباط کوکورو (Kokoro Connect)

بهترین انیمه های عاشقانه 

70. انیمه عاشقانه به نام با من بازی نکن، خانم ناگاتورو (Don't Toy With Me, Miss Nagatoro)

بهترین انیمه های عاشقانه 

71. انیمه عاشقانه به نام Cardcaptor Sakura

بهترین انیمه های عاشقانه 

72. انیمه عاشقانه به نام کلمات مانند نوشابه حباب می دهند (Words Bubble Up Like Soda Pop)

بهترین انیمه های عاشقانه 

73. انیمه عاشقانه به نام شب زنگ بزن (Call off night)

بهترین انیمه های عاشقانه 

74. انیمه عاشقانه به نام چیهایافورو (Chihayafuru)

بهترین انیمه های عاشقانه 

75. انیمه عاشقانه به نام جونجو رومانتیکا (Junjo Romantica)

بهترین انیمه های عاشقانه 

76. انیمه عاشقانه به نام شیکیموری فقط یک کیوتی نیست (Shikimori's Not Just a Cutie)

بهترین انیمه های عاشقانه 

77. انیمه عاشقانه به نام هیرو نو کاکرا: حماسه شاهزاده خانم تامایوری (Hiiro no Kakera: The Tamayori Princess Saga)

بهترین انیمه های عاشقانه 

78. انیمه عاشقانه به نام ماه ملوان  (Sailor Moon)

بهترین انیمه های عاشقانه 

79. انیمه عاشقانه به نام رقص با شیاطین (Dance with devils)

بهترین انیمه های عاشقانه 


حتما بخوانید: مواردی درباره رابطه جنسی که از فیلم های هالیوودی یاد گرفته ایم


80. انیمه عاشقانه به نام همه خودم قهرمان من (Hitorijime My Hero)

بهترین انیمه های عاشقانه 

81. انیمه عاشقانه به نام مرد یخی و همکار زن باحالش (The Ice Guy and His Cool Female Colleague)

بهترین انیمه های عاشقانه 

82. انیمه عاشقانه به نام آشنای زیرو اف (The Familiar of Zero F)

بهترین انیمه های عاشقانه 

83. انیمه عاشقانه به نام اجاره یک دوست دختر (Rent-a-Girlfriend)

بهترین انیمه های عاشقانه 

84. انیمه عاشقانه به نام آرامشی در دریا (A Lull in the Sea)

بهترین انیمه های عاشقانه 

85. انیمه عاشقانه به نام گل دیواری (The Wallflower)

بهترین انیمه های عاشقانه 

86. انیمه عاشقانه به نام خطرات در قلب من (The Dangers in My Heart)

بهترین انیمه های عاشقانه 

87. انیمه عاشقانه به نام سکای ایچی هاتسوکوی: بزرگترین عشق اول دنیا (Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love)

بهترین انیمه های عاشقانه 

88. انیمه عاشقانه به نام فوشیگی یوگی (Fushigi Yuugi)

بهترین انیمه های عاشقانه 

89. انیمه عاشقانه به نام ملودی پری دریایی: پیچ پیچی پیچ (Mermaid Melody: Pichi Pichi Pitch)

بهترین انیمه های عاشقانه 

90. انیمه عاشقانه به نام چوبیت ها (Chobits)

بهترین انیمه های عاشقانه 

91. انیمه عاشقانه به نام روزاریو + خون آشام (Rosario + Vampire)

بهترین انیمه های عاشقانه 

92. انیمه عاشقانه به نام پسران برتر از گل (Boys Over Flowers)

بهترین انیمه های عاشقانه 

93. انیمه عاشقانه به نام یک دختر و سگ نگهبانش (A Girl & Her Guard Dog)

بهترین انیمه های عاشقانه 

94. انیمه عاشقانه به نام دوستان یک هفته ای (One Week Friends)

بهترین انیمه های عاشقانه 

95. انیمه عاشقانه به نام بوکورا گا ایتا (Bokura ga Ita)

بهترین انیمه های عاشقانه 

96. انیمه عاشقانه به نام داستان از سایونکوکو (The Story of Saiunkoku)

بهترین انیمه های عاشقانه 

97. انیمه عاشقانه به نام کودوچا (Kodocha)

بهترین انیمه های عاشقانه 

98. انیمه عاشقانه به نام کریستال ماه ملوان (Sailor Moon Crystal)

بهترین انیمه های عاشقانه 

99. انیمه عاشقانه به نام شرایط اون دوتا (His and Her Circumstances)

بهترین انیمه های عاشقانه 

100. انیمه عاشقانه به نام آهارن سان غیرقابل کشف است (Aharen-san Is Indecipherable)

بهترین انیمه های عاشقانه 


حتما بخوانید: 23 فیلم انگیزشی و الهام بخش دنیا که مسیر زندگی را تغییر می دهند


101. انیمه عاشقانه به نام قاتل رمانتیک (Romantic Killer)

بهترین انیمه های عاشقانه 

102. انیمه عاشقانه به نام کلناد (Clannad)

بهترین انیمه های عاشقانه 

103. انیمه عاشقانه به نام اوتا نه پرنس-ساما (Uta no Prince-sama)

بهترین انیمه های عاشقانه 

104. انیمه عاشقانه به نام تایشو اوتوم پری (Taisho Otome Fairy Tale)

بهترین انیمه های عاشقانه 

105. انیمه عاشقانه به نام بازیابی یک MMO معتاد (Recovery of an MMO Junkie)

بهترین انیمه های عاشقانه 

106. انیمه عاشقانه به نام فرزندان تسوروزور (Tsuredure Children)

بهترین انیمه های عاشقانه 

107. انیمه عاشقانه به نام غروب دوشیزه فراموشی (Dusk Maiden of Amnesia)

بهترین انیمه های عاشقانه 

108. انیمه عاشقانه به نام دوکیوسی (Doukyusei)

بهترین انیمه های عاشقانه 

109. انیمه عاشقانه به نام سوار موج خود شو (Ride Your Wave)

بهترین انیمه های عاشقانه 

110. انیمه عاشقانه به نام رورونی کنشین: امانت و خیانت (Rurouni Kenshin: Trust and Betrayal)

بهترین انیمه های عاشقانه 

111. انیمه عاشقانه به نام نودام کانتیبل (Nodame Cantabile)

بهترین انیمه های عاشقانه 

112. انیمه عاشقانه به نام 5 سانتی متر در ثانیه (5 Centimeters Per Second)

بهترین انیمه های عاشقانه 

113. انیمه عاشقانه به نام نامزد ناشناس (Engaged to the Unidentified)

بهترین انیمه های عاشقانه 

114. انیمه عاشقانه به نام کارین (Karin)

بهترین انیمه های عاشقانه 

115. انیمه عاشقانه به نام دختر نامادری من اکس من است (My Stepmom's Daughter Is My Ex)

بهترین انیمه های عاشقانه 

116. انیمه عاشقانه به نام توکیو میو میو (Tokyo Mew Mew)

بهترین انیمه های عاشقانه 

117. انیمه عاشقانه به نام دختر هلویی (Peach Girl)

بهترین انیمه های عاشقانه 

118. انیمه عاشقانه به نام بوسه ی بهشتی (Paradise Kiss)

بهترین انیمه های عاشقانه 

119. انیمه عاشقانه به نام دلیل اینکه راه رایلیانا به عمارت دوک ختم شد (The Reason Why Raeliana Ended up at the Duke's Mansion)

بهترین انیمه های عاشقانه 

120. انیمه عاشقانه به نام اورکا هفت (Eureka Seven)

بهترین انیمه های عاشقانه 


حتما بخوانید: آیا داستان آنابل واقعی است + عروسک آنابل در کدام کشور است


121. انیمه عاشقانه به نام پرنسس چتر دریایی (Princess Jellyfish)

بهترین انیمه های عاشقانه 

122. انیمه عاشقانه به نام عشق پس از سلطه جهانی (Love After World Domination)

بهترین انیمه های عاشقانه 

123. انیمه عاشقانه به نام کرونیکل سوباسا (Tsubasa Chronicle)

بهترین انیمه های عاشقانه 

124. انیمه عاشقانه به نام فراموشی (Amnesia)

بهترین انیمه های عاشقانه 

125. انیمه عاشقانه به نام کوبو نمی گذارد من نامرئی باشم (Kubo Won't Let Me Be Invisible)

بهترین انیمه های عاشقانه 

126. انیمه عاشقانه به نام سلام دنیا (Hello World)

بهترین انیمه های عاشقانه 

127. انیمه عاشقانه به نام اولین بار یامادا: بی گاتا اچ کی (Yamada's First Time: B Gata H Kei)

بهترین انیمه های عاشقانه 

128. انیمه عاشقانه به نام گاکوئن آلیس (Gakuen Alice)

بهترین انیمه های عاشقانه 

129. انیمه عاشقانه به نام درگیری با بوسه (Engage Kiss)

بهترین انیمه های عاشقانه 

130. انیمه عاشقانه به نام فقط بخاطر اینکه (Just Because)

بهترین انیمه های عاشقانه 

131. انیمه عاشقانه به نام دختری که دوستش دارم عینکش را فراموش کرده است (The Girl I Like Forgot Her Glasses)

بهترین انیمه های عاشقانه 

132. انیمه عاشقانه به نام انتظار در تابستان (Waiting in the Summer)

بهترین انیمه های عاشقانه 

133. انیمه عاشقانه به نام عاشقان فوق العاده (Super Lovers)

بهترین انیمه های عاشقانه 

134. انیمه عاشقانه به نام من شرورم و دارم رئیس نهایی رو رام می کنم (I'm the Villainess, So I'm Taming the Final Boss)

بهترین انیمه های عاشقانه 

135. انیمه عاشقانه به نام مرکبات (Citrus)

بهترین انیمه های عاشقانه 

136. انیمه عاشقانه به نام یک کهکشان همسایه (A Galaxy Next Door)

بهترین انیمه های عاشقانه 

137. انیمه عاشقانه به نام دوست دختر، دوست دختر (Girlfriend, Girlfriend)

بهترین انیمه های عاشقانه 

138. انیمه عاشقانه به نام آماگامی اس اس (Amagami SS)

بهترین انیمه های عاشقانه 

139. انیمه عاشقانه به نام مالیخولیا هاروهی سوزومیا (The Melancholy of Haruhi Suzumiya)

بهترین انیمه های عاشقانه 

140. انیمه عاشقانه به نام عروس من یه پری دریاییه (My Bride is a Mermaid)

بهترین انیمه های عاشقانه 


حتما بخوانید: دیالوگ‌های ماندگار و جذاب بهروز وثوقی و سینمای قدیم ایران و جهان


141. انیمه عاشقانه به نام پرنسس کتاب دوست (Bibliophile Princess)

بهترین انیمه های عاشقانه 

142. انیمه عاشقانه به نام افسانه سیب شکری (Sugar Apple Fairy Tale)

بهترین انیمه های عاشقانه 

143. انیمه عاشقانه به نام هال (Hal)

بهترین انیمه های عاشقانه 

144. انیمه عاشقانه به نام کاردستی جادوگر (Witch Craft Works)

بهترین انیمه های عاشقانه 

145. انیمه عاشقانه به نام بی خوابی های بعد از مدرسه (Insomniacs After School)

بهترین انیمه های عاشقانه 

146. انیمه عاشقانه به نام اما: یک عاشقانه ویکتوریایی (Emma: A Victorian Romance)

بهترین انیمه های عاشقانه 

سخن آخر

انیمه عاشقانه خوب انواع روابط را برجسته می کند، از اولین بوسه ها گرفته تا انیمه های متقابل درباره بزرگسالان که در محل کار رابطه برقرار می کنند. آنها همچنین برخی از جذاب ترین شخصیت های انیمیشن و دختران انیمیشنی که تا کنون ساخته شده اند را نشان می دهند. امیدواریم این مطلب از سلام دنیا به شما در انتخاب بهترین انیمه عاشقانه کمک کرده باشد.


مطالب مرتبط:

زیباترین و محبوب ترین بازیگران مرد کره ای چه کسانی هستند

بهترین و جذاب ترین فیلم های سال 2022 جهان [خارجی و ایرانی]از
114
رای