قرص لاکتوزینک درمکس برای چیست؛ عوارض لاکتوزینک برای جوش و مو

قرص لاکتوزینک درمکس برای چیست؛ عوارض لاکتوزینک برای جوش و مو قرص لاکتوزینک درمکس برای چیست؛ کاربرد و موارد مصرف قرص لاکتوزینک برای جوش، مو، طریقه مصرف، ترکیبات، عوارض، قیمت قرص لاکتوزینک درمکس و نظرات درباره آن را در سلام دنیا بخوانید.

مصرف برخی مکمل ها مانند کپسول لاکتوزینک با داشتن ترکیبات موثر و ترکیبی از ویتامین ها و عصاره های گیاهی طبیعی به حفظ سلامت پوست کمک می کند. در ادامه این مطلب سلام دنیا اطلاعات کاملی درباره قرص لاکتوزینک درمکس برای چیست، کاربرد و موارد مصرف قرص لاکتوزینک برای جوش و مو، طریقه مصرف کپسول لاکتوزینک، ترکیبات و عوارض کپسول لاکتوزینک را می خوانید.

قرص لاکتوزینک چیست

همانطور که گفته شد کپسول لاکتوزینک یک مکمل پوستی موثر برای حفظ سلامت پوست و پاکسازی پوست است. از مهم‌ترترین ترکیبات لاکتوزینک می‌توان لاکتوفرین، زینک، بتاکاروتن، عصاره بنفشه سه رنگ، گیاه گزنه، عصاره دانه گیاه دم اسب، ویتامین E، ویتامین‌های گروه B و سلنیوم را نام برد.


حتما بخوانید: پاکسازی و فیشیال پوست در خانه با 15 ماسک طبیعی


این ترکیبات موثر به کاهش بروز آکنه و جوش روی صورت کمک کرده و باعث ایجاد پوستی شفاف می شود.به طور کلی این محصول یک مکمل تقویت پوست است و برای  رفع مشکلات پوستی از جمله جوش، چربی پوست و کاهش آکنه کاربرد دارد.

قرص لاکتوزینک چیست

کاربرد و موارد مصرف قرص لاکتوزینک (Lactozinc)

قرص لاکتوزینک در کنار مواد معدنی حاوی ترکیبات گیاهی موثری است که می تواند به تقویت پوست صورت و رفع مشکلات پوستی مانند جوش کمک کند.در ادامه برخی از کاربرد و موارد مصرف قرص لاکتوزینک آمده است.

  • کمک به درمان جوش های چرکی، سرسفید، التهابی
  • کاهش جوش های دوران بلوغ
  • حاوی لاکتوفرین با نقش ضدمیکروب و ضدالتهاب
  • برای کاهش التهاب و قرمزی جوش ها به دلیل وجود عصاره دم اسب
  • کمک به تنظیم ترشح چربی پوست

حتما بخوانید: علت و درمان جوش بلوغ در نوجوانی با 9 ماسک خانگی


قرص لاکتوزینک برای جوش

همانطور که در قسمت های قبل نیز گفته شد؛ قرص لاکتوزینک حاوی ویتامین ها، عصاره های گیاهی، زینک وسایر مواد معدنی مهم است به همین علت می تواند به طرز موثری التهاب های ناشی از آکنه و جوش های پوستی را بهبود ببخشد. لاکتوفرین موجود در این مکمل نوعی پروتئین است که به دلیل خاصیت ضد میکروبی قوی خود می تواند باعث از بین رفتن تمام باکتری های ایجاد کننده جوش شود.

علاوه بر این خاصیت ضد التهابی و اثرات آنتی اکسیدانی این پروتئین نقش مهمی در درمان آکنه های پوستی برعهده دارد. ماده موثر و مهم دیگر این مکمل زینک است، زینک با داشتن خاصیت ضد التهابی و ضد باکتریای مانع از بروز عوامل مولد جوش شده و در نهایت منجر به کاهش آکنه های پوستی و پاکسازی پوست می شود.زینک، این ماده معدنی مهم با حذف چربی اضافه پوست نقش موثری در کاهش سبوم پوست برعهده دارد.

عصاره های گیاه دم اسب و گل بنفشه در قرص لاکتوزینک نیز عامل مهمی در کاهش و درمان جوش هستند،زیرا این عصاره های گیاهی با داشتن خاصیت ضد التهابی موجب کاهش آکنه های پوستی و التهاب های پوست می شوند.

قرص لاکتوزینک برای جوش

قرص لاکتوزینک برای مو

همانطور که در قسمت های قبلی نیز توضیح داده شد قرص لاکتوزینک به دلیل داشتن ریزمغذی‌ ها نقش موثری در ساخت کلاژن و افزایش استحکام پوست و حفاظت از سلول‌های پوست، مو و ناخن دارد. در حقیقت می توان گفت که این مکمل برای حفظ سلامت مو نیز موثر است.

طریقه مصرف قرص یا کپسول لاکتوزینک درمکس

بزرگسالان می توانند روزانه یک عدد کپسول لاکتوزینک درمکس را با آب فراوان، به مدت 30 روز و یا طبق تجویز  پزشک خود مصرف نمایند.

طریقه مصرف قرص یا کپسول لاکتوزینک درمکس

مکمل درمکس لاکتوزینک

مکمل درمکس لاکتوزینک حاوی ترکیبات گیاهی و ویتامین‌های مورد نیاز بدن است به همین خاطر مصرف آن به سلامت و پاکسازی پوست کمک می‌کند. همچنین این مکمل نقش موثری  در بهبود التهابات ناشی از آکنه دارد. مکمل درمکس لاکتوزینک دارای ریزمغذی‌هایی است که به ساخت کلاژن و افزایش استحکام پوست و حفاظت از سلول‌های پوست، مو و ناخن کمک می کنند، از این رو این مکمل را می‌توان بهترین مولتی ویتامین برای پوست دانست.مکمل درمکس لاکتوزینک، مواد مغذی را از طریق جریان خون به عمیق ترین قسمت‌های پوست هدایت می‌کند.


حتما بخوانید: درمان جوش زیر پوستی با 6 روش خانگی و گیاهان دارویی


ترکیبات لاکتوزینک

همانطور که در قسمت بالاتر نیز اشاره شد مکمل لاکتوزینک حاوی ترکیبی از مخلوط ویتامین‌ها، لاکتوفرین، روی، بتاکاروتن و عصاره‌های گیاهی بوده و از این طریق به سلامت و بازسازی پوست کمک می‌کند.ترکیبات لاکتوزینک شامل موارد ز یر است:

لاکتوفرین

لاکتوفرین نوعی پروتئین است که به دلیل خاصیت ضد میکروبی قوی که دارد می تواند باکتری‌های گرم منفی و مثبت از جمله باکتری تولید کننده آکنه را از بین ببرد.

زینک

زینک با داشتن خواص ضد باکتری و کنترل کننده چربی به ترمیم و بازسازی ساختار پوست آسیب دیده و کنترل و کاهش التهاب و آکنه کمک می کند.

بتاکاروتن

ویتامین A یک ویتامین ضروری برای حفظ سلامت پوست شاخته شده است. بدن با توجه به مقدار مورد نیازش، بتاکاروتن را به ویتامین A تبدیل می‌کند.

ترکیبات لاکتوزینک

عصاره بنفشه سه رنگ

عصاره بنفشه سه رنگ موجود در این مکمل نقش موثری در کاهش التهابات پوستی، کمک به رفع آکنه و حفظ سلامت پوست دارد. این عصاره گیاهی علاوه بر اثر مهارکنندگی بر روی رشد باکتری و قارچ‌های پوستی، دارای خواص آنتی اکسیدانی هم می باشد به همین دلیل از سلول های پوست در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد محافظت می کند.

گیاه گزنه

گیاه گزنه دارای خاصیت ضد آندروژنی است،به همین دلیل آنزیم 5-آلفا ردوکتاز را مهار کده و به پیشگیری و رفع آکنه کمک می کند.

عصاره دانه گیاه دم اسب

عصاره دانه گیاه دم اسب با داشتن عملکرد ضد التهابی و با تحریک فعالیت سلول‌های استئوبلاست، به تحریک سنتز کلاژن و ترمیم و بازسازی پوست کمک می کند.

عوارض کپسول لاکتوزینک چیست

عوارض جانبی ناشی از مصرف این کپسول به ندرت و خفیف مشاهده شده است.با این حال در صورت مواجه با علائم حساسیت و یا واکنش های گوارشی در اثر مصرف کپسول لاکتوزینک،مصرف داو را قطع کنید.


حتما بخوانید:  20 میوه مفید برای داشتن پوستی صاف و بدون جوش


قیمت قرص لاکتوزینک درمکس

قیمت کپسول لاکتوزینک درمکس 30 عدد 294,300 تومان می باشد، ممکن است کمی اختلاف قیمت در داروخانه های مختلف وجود داشته باشد، ما تنها قیمت یک داروخانه را به شما معرفی کرده ایم. علاوه بر این می توانید قرص لاکتوزینک درمکس را از داروخانه های آنلاین نیز خریداری کنید.

کپسول لاکتوزینک درمکس نظرات

  • این کپسول لاکتوزینک درمکس مث یه معجزه میمونه عالیه.
  • تا دوهفته اول بعد از مصرف برون ریزی داره بعد کم کم خوب میشه خودت متوجه میشی
سخن پایانی:

قرص لاکتوزینک درمکس نوعی مکمل پوست است که به پاکسازی و رفع مشکلات پوستی مانند آکنه کمک می کند. مصرف این مکمل را باید طبق تجویز پزشک و یا به مدت 30 روز ادامه داد تا بهبودی و اثربخشی آن را مشاهده کرد.


مطالب مرتبط:

درمان جوش با طب سنتی چینی؛ بهترین داروی گیاهی برای جوش صورت

علت جوش در نقاط مختلف صورت چیستاز
1
رای