اطلاعات دارویی و پزشکی

آموزش تصویری و گام به گام روش ساخت 2 نوع ضد عفونی کننده دست خانگی

برخی افراد ترجیح می دهند از الکل برای ضد عفونی کننده دست خود استفاده نکنند، زیرا الکل بوی شدیدی دارد و می تواند اثر خشک شدگی روی پوست ایجاد کند. استفاده از یک ضد عفونی کننده مبتنی روغن فندق یک جایگزین عالی است.

تیروزین: مزایا، عوارض جانبی، مقدار مصرف و غذاهای حاوی تیروزین

تیروزین برای اکثر مردم بی خطر است. با این وجود، ممکن است با داروهای خاصی تداخل داشته باشد. تیروزین در بسیاری از منابع غذایی به خصوص پنیر، مرغ، ماهی، لبنیات و بیشتر غذاهای دیگر با میزان زیاد پروتئین یافت می شود.

کاربرد رپاگلینید (Repaglinide): نحوه مصرف و عوارض جانبی و تداخلات دارویی

قبل از مصرف رپاگلینید، اگر به این دارو و یا به مواد دیگری آلرژی دارید، به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید. این محصول ممکن است حاوی مواد غیرفعال باشد، که می تواند باعث بروز واکنش های آلرژی زا یا سایر مشکلات شود.

سیتالوپرام (سلکسا) در دوران بارداری: موارد مصرف، دوز، عوارض جانبی

مطالعات کوهورت روی بیش از نه میلیون زایمان نشان داد که استفاده مادر از سیتالوپرام در سه ماهه اول بارداری می تواند احتمال نقص لوله عصبی و هیپوسپادیاس (تغییر شکل مجاری ادراری) را در نوزاد تازه به دنیا آمده کمی افزایش دهد.

چرا بریدگی با کاغذ بسیار دردناک است + روش کاهش درد بریدگی کاغذ

عمق بریدگی با کاغذ برای حساس کردن رشته های عصبی پوست بدون آسیب به آنها کافی است، در صورت آسیب دیدگی به شکلی عمیق تر می تواند به شدت به رشته های عصبی صدمه بزند و توانایی آنها در برقراری ارتباط درد را مختل کند

آموزش روش های مقابله و کاهش آلودگی ها در اماکن عمومی

در تمامی مکان ها مراقب باشید. حتی مکان های بی خطری مانند کتابخانه و خانه دارای باکتری های بیشمار و آلودگی های بی اندازه می باشد. از این رو، کمی احتیاط می تواند تا حدی برای مواجه با آلودگی های زننده مفید باشد.

آموزش تصویری استفاده صحیح از انواع ماسک + روش درآوردن ماسک

ماسک های پزشکی یا جراحی برای پوشاندن دهان و بینی شما در نظر گرفته شده است. آنها از موادی طراحی شده اند که می توانند قطرات بزرگ ذرات، قطرات کوچک و ترشحاتی که ممکن است شامل ویروس ها و باکتری های مضر باشد را بگیرد.