اطلاعات دارویی و پزشکی

عوارض مصرف گلوتاتیون قرص سفید کننده پوست چیست

وقتی از محصولات سفید کننده کننده پوست استفاده می کنید، مهم است این نکته را به خاطر داشته باشیم که هر محصول محدودیت ها و عوارض خود را دارد. عوارض قرص سفید کننده پوست گلوتاتیون را در سلام دنیا بخوانید.

قرص تریامترن چیست + موارد مصرف و عوارض داروی تریامترن

قرص تریامترن چیست ؛ تریامترن یک "قرص آب" (ادرار آور) است که در کلیه ها عمل می نماید تا میزان دفع ادرار را افزایش دهد. موارد مصرف ، بهترین زمان خوردن قرص تریامترن و عوارض داروی تریامترن را در سلام دنیا بخوانید.

قرص پرازوسین برای چیست + روش مصرف و عوارض قرص (prazosin)

پرازوسین با یا بدون سایر داروها برای درمان فشار خون بالا استفاده می شود. پایین آوردن فشار خون بالا به ممانعت از بروز سکته، حملات قلبی و مشکلات کلیوی کمک می نماید. سردرد، خواب آلودگی، خستگی، برخی از عوارض آن است.

نفخ شکم چیست؛ علل + بهترین داروی شیمیایی نفخ معده و شکم

نفخ یک فرآیند بیولوژیکی و ناشی از تجمع گاز در دستگاه گوارش است. نفخ می تواند ناراحتی شکمی ایجاد نماید. پرخوری، یبوست، افزایش وزن برخی از علل شایع نفخ شکم می باشد. قطره کارمینت از بهترین قطره های گیاهی ضد نفخ است.

شربت کوریزان برای سرماخوردگی؛ مقدار مصرف و عوارض (corizan)

کوریزان (Corizan) از داروهای سرماخوردگی است که جهت تسکین علائم سرماخوردگی و آنفولانزا مثل سرفه، سردرد و تب در بزرگسالان و کودکان استفاده می شود. اطلاعات دارویی شربت کوریزان، مقدار مصرف برای کودکان را در سلام دنیا بخوانید.