بیماری ها

گلبول سفید (WBC) در آزمایش ادرار و مدفوع نشانه چیست؟

WBC سه حرف مخفف برای «گلبول های سفید خون» است. وجود گلبول های سفید خون در ادرار یا مدفوع به این معناست که نوعی عفونت یا بیماری در بدن وجود دارد. گاهی اوقات به علت اختلال در دستگاه گوارش نیز این مشکل رخ می دهد.

دلیل کمبود گلبول سفید در آزمایش خون (WBC) چیست و علائم و درمان آن

دلیل کمبود گلبول سفید خون متفاوت است. عفونت و دارو، البته اینکه ایا کمبود گلبول سفید نشانه سرطان است یا نه، قطعا به جواب آزمایش WBC و نظر پزشک بستگی دارد و درمان پایین بودن گلبول سفید چیست در سلام دنیا بخوانید.

علت گرفتگی عصب گردن (رادیکولوپاتی گردنی) چیست و درمان آن

گرفتگی عصب در گردن یک مشکل رایج است و می تواند بسیار دردناک باشد اما علت گرفتگی عصب گردن یا رادیکولوپاتی گردنی چیست ؛ علائم فشار روی گردن و راه های تشخیص و درمان رادیکولوپاتی گردنی را در این مقاله سلام دنیا بخوانید.

بیماری های مقاربتی (STD) چیست ، علت و درمان بیماری آمیزشی

بیماری های مقاربتی که بیماری های جنسی یا بیماری های آمیزشی که گفته می شود. از طریق رابطه جنسی یا از مادر به نوزاد منتقل می شود. با علائم بیماری های مقاربتی و روش های تشخیص و درمان بیماریهای آمیزشی در سلام دنیا آشنا شوید.

علت سرطان لنفوم چیست؛ علائم و درمان قطعی سرطان لنفوم

سرطان لنفوم کاملا قابل درمان است که بسته به نوع لنفوم موجود و مرحله پیشرفت آن می تواند درمان آن متفاوت باشد. آزمایش خون و ام آر آی از راه تشخیص سرطان لنفوم می باشد. علت و راههای درمان سرطان لنفوم در ادامه بخوانید.

پروستاتیت چیست و چه علائمی دارد + بهترین راه درمان پروستاتیت

پروستاتیت می تواند در هر سنی برای مردان اتفاق بی افتد، اما در مردان 50 ساله یا کمتر این بیماری شایع تر است. سوزش ادرار، درد آلت تناسلی یا بیضه ها از علائم پروستاتیت می باشد. با علت و درمان پروستات در سلام دنیا آشنا شوید.

دیورتیکولیت چیست؛ چه علائمی دارد و چگونه درمان میشود

دیورتیکولیت عفونت یا التهاب کیسه هایی است که می تواند در روده شما ایجاد شود. درمان دیورتیکولیت می تواند شامل رژیم غذایی و در موارد شدید جراحی باشد. علت ایجاد دیورتیکولیت، نحوه تشخیص و درمان آن در سلام دنیا بخوانید.

اختلال وسواس فکری عملی (OCD) چیست + علائم و درمان آن

اختلال وسواس فکری عملی (OCD) یک بیماری روانی است ؛ علائم و خصوصیات افراد دارای وسواس فکری ؛ داروی وسواس فکری ؛ درمان اختلال وسواس فکری عملی (اجباری ) و تشخیص اختلال وسواس اجباری OCD در سلام دنیا بخوانید.

علت گل مژه چیست؛ علائم و درمان خانگی و پزشکی آن

اکثر گل مژه ها برای چشم شما بی ضرر هستند و بر توانایی دیدن واضح شما هیچ تأثیری نمی گذارند. علائم و درمان گل مژه با استفاده از درمان خانگی و دارویی مانند پماد را در سلام دنیا بخوانید.

علت سپسیس چیست ؛ علائم، عوارض و درمان سپسیس

سپسیس زمانی رخ می دهد که بدن شما به طرز غیرمعمولی به یک عفونت واکنش شدید نشان می دهد. هر آنچه درباره بیماری یا نشانگان سپسیس باید بدانید از جمله: علائم، تشخیص و اینکه آیا سپسیس مسری است و درمان سپسیس در سلام دنیا بخوانید.