قرص گین آپ برای چیست؛ طریقه مصرف و عوارض گین آپ صورت

قرص گین آپ برای چیست؛ طریقه مصرف و عوارض گین آپ صورت قرص گین آپ برای چیست ؛ با فواید و عوارض قرص گین آپ و طریقه مصرف قرص گین آپ برای چاقی صورت و بدن ؛ رنگ قرص گین آپ اصل و قیمت آن در سلام دنیا آشنا شوید.

افرادی که از کمبود وزن رنج می برند همواره به دنبال روش هایی برای افزایش وزن و چاقی هستند. در کنار رژیم غذایی چاقی مصرف برخی از مکمل های خوراکی هم در افزایش وزن موثر هستند. قرص چاقی گین آپ (Gain up) یکی از این محصولات است که تاثیر خوبی بروی چاقی عمومی بدن به ویژه صورت دارد. در این مطب سلام دنیا قصد داریم شما را با خواص و عوارض قرص چاقی گین آپ (Gain up)، طریقه مصرف قرص گین آپ برای چاقی صورت و بدن بیشتر آشنا کنیم پس تا پایان مطلب همراه ما باشید.

قرص گین آپ چیست

قرص گین آپ gain up در حقیقت نوعی مکمل غذایی و نه مکمل دارویی است، این قرص حاوی انواع ویتامین، کربوهیدرات، چربی و سایر مواد مغذی و چاق کننده است و منجر به افزایش ماهیچه ها در تمام نواحی بدن میشود. مصرف این قرص برای خانم ها و آقایانی که قصد افزایش وزن دارند، مناسب است. در تهیه قرص چاقی گین آپ (Gain up) از میوه های استوایی استفاده شده است که با داشتن خواص انرژی بخشی و چاق کنندگی، باعث افزایش وزن این افراد می شوند. از جمله خواص مصرف گین آپ برای افزایش وزن می توان به افزایش میزان اشتها، بهبود هضم مواد غذایی و تامین مواد مغذی فراوانی برای بدن اشاره کرد.

طریقه مصرف قرص چاقی گین آپ (قرص gain up)

 هر قوطی قرص گین آپ حاوی 60 عدد قرص به صورت کنسانتره است.هر روز دوبار باید از این قرص استفاده شود، یعنی 1 عدد قرص قبل از صرف نهار با فاصله نیم ساعت و 1 عدد قرص به فاصله نیم ساعت قبل از صرف شام مصرف نمایید. برای نتیجه گیری بهتر در حین مصرف قرص گین آپ به نکات زیر دقت کنید.


حتما بخوانید: خواص و مضرات سویق گندم برای چاقی و سلامتی


 •  برای اینکه به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید، سعی کنید وعده غذایی منظم را رعایت کنید.
 •  برای نتیجه گیری بهتر باید دو دوره از محصول استفاده کنید، یعنی در دوره اول روزی دو عدد و در دوره دوم روزی یک عدد قرص مصرف کنید و بعد استفاده از محصول را کنار بگذارید. البته از قطع یکباره مصرف قرص خوداری کنید.
 •  افرادی که علاوه بر لاغری بدن به دنبال چاق شدن صورت هم هستند می توانند هم زمان هم از قرص چاقی بدن گین اپ و هم از قرص چاقی صورت گین اپ استفاده کنند.

قرص گین آپ چیست

بهترین زمان مصرف قرص گین آپ

بهترین زمان برای مصرف قرص گین آپ نیم ساعت قبل از صرف وعده ناهار و شام است.

قرص گین آپ صورت

قرص گین آپ صورت حاوی ویتامین های طبیعی، مواد پروتئینی، اسید آمینه های ضروری، کربوهیدرات و مواد مغذی مورد نیاز بدن است و با داشتن خاصیت اشتها آوری، در پر شدن و چاقی ناحیه صورت اثر بخشی خوبی دارد، این قرص فقط باعث حجم دار کردن نواحی صورت می شود. قرص گین آپ صورت حاوی انواع میوه های استوایی و از طریق افزایش اشتها و همینطور افزایش دریافت مواد مغذی برای بدن چاقی صورت را فراهم می کند. از آنجایی قرص چاقی صورت گین آپ GAIN UP حاوی ویتامین E و امگا 3 هم است در کنار چاقی صورت، می تواند باعث رفع چین  وچروکهای صورت نیز شود.

قرص گین آپ صورت

طریقه مصرف قرص چاقی صورت گین آپ

قرص چاقی صورت گین آپ باید بصورت روزی 2 عدد مصرف شود.

 • یک عدد قرص ریز نیم ساعت قبل از صبحانه یا نهار
 • یک عدد قرص درشت نیم ساعت قبل از شام

 لازم به ذکر است بهتر است در زمان استفاده از این قرص یک ساعت قبل ویک ساعت بعد از صرف غذا از نوشیدن مایعات داغ، اجتناب کنید، چرا که مایعات داغ با شستشوی جداره معده و از جذب مواد مغذی جلوگیری می کنند.


حتما بخوانید: برای چاقی صورت چه بخوریم


قرص گین آپ بدن

قرص چاقی و اشتها آور گین آپ یک مکمل گیاهی و کاملا طبیعی است، و با داشتن ترکیبات خاص و فرمول منحصر به فردی موجب افزایش وزن طبیعی برای بدن می شود و علاوه براین در راستای افزایش وزن بدن موجب چاق شدن صورت هم می شود. از آنجایی که مصرف این مکمل با تامین ویتامینها و پروتئینهای مورد نیاز بدن باعث افزایش وزن می شود، بنابراین احتمال بازگشت آن بسیار کمتر خواهد بود. قرص گین آپ بدن باعث افزایش اشتها می شود تا فرد غذا را با لذت بیشتری مصرف کند و علاوه براین موجب افزایش چند برابری قدرت جذب مواد مغذی به بدنتان می شود.

ویژگی قرص گین آپ

 • افزایش اشتها
 • افزایش جذب مواد غذایی (در روده)
 • افزایش وزن بدون ایجاد شکم و پهلو (به تغذیه و ژنتیک هم بستگی دارد)
 • افزایش انرژی در بدن
 • کمک به عملکرد صحیح دستگاه گوارش
 • افزایش ماهیچه

قرص گین آپ بدن

رنگ قرص گین اصل

رنگ قرص گین اپ اصل بسبز پر رنگ و درشت است و سایر رنگ ها مانند قرمز و پرتغالی و زرد رنگ مورد تایید ما نیستند.


حتما بخوانید: فواید و مضرات پودر گین آپ کودکان


عوارض قرص گین اصل

مصرف بیش از حد و نادرست ممکل گین آپ به دلیل داشتن پروتئین است می تواند مشکلات کبدی و کلیوی را در پی داشته باشد. از آنجایی که مصرف این مکمل باعث افزایش اشتها می شود بنابراین مصرف بیش از حد آن می تواند موجب افزایش وزن زیادی شود. توصیه ما مصرف متعادل مکمل های افزایش وزن و انجام ورزش و داشتن تغذیه سالم و مغذی است. مصرف مکمل گین آپ هم مانند سایر داروها علاوه بر عوارض جانبی، اثر موقتی هم دارد، یعنی بعد از قطع مصرف مکمل تاثیر آن از بین می رود و کاهش وزن دوباره بروز پیدا می کند.

قیمت قرص گین آپ اصل

قیمت قرص گین آپ اصل از 110٫000 تومان تا 155٫000 تومان متغیر است و علاوه بر داروخانه ها و عطاری های معتبر از طریق آنلاین هم قابل دسترسی هستند.

کلام آخر:

مصرف قرص گین آپ به عنوان یک مکمل گیاهی با داشتن ترکیات مهم و موثر مانند ویتامین ها، مواد مغذی، اسید آمینه های ضروری، کربوهیدرات و پروتئین موجب افزایش حجم ماهیچه های بدن و نه چربی آن می شود و با تاثیر موثر بر اشتهای فرد افزایش وزن را در پی دارد. البته بهتر است در مصرف این گونه مکمل ها زیاده روی نکنید و در کنار آن ورزش کردن و تغدیه سالم را هم رعایت کنید.


مقالات مرتبط:

ساخت گینر خانگی (مکمل افزایش دهنده حجم عضله و وزن)

فواید قرص ایمدین برای جوانسازی، چروک و چاقی صورت
 
 

از
169
رای