چگونه صبح زیبا بیدار شویم؛ داشتن صورتی زیبا زمان بیدار شدن با 10 ترفند

چگونه صبح زیبا بیدار شویم؛ داشتن صورتی زیبا زمان بیدار شدن با 10 ترفند چگونه صبح زیبا بیدار شویم؛ داشتن صورتی زیبا زمان بیدار شدن از خواب؛ روتین پوستی و فواید کرم مرطوب کننده قبل از خواب و داشتن زیبایی طبیعی و بدون پف بعد از بیدار شدن در سلام دنیا بخوانید.

از اینکه هر روز صبح با پیژامه‌ درهم و برهم، تیرگی زیر چشم و موهای نامرتب از خواب بیدار شوید خسته شده‌اید؟ در این مطلب سلام دنیا ما برای شما همراهان همیشگی 10 راه و ترفند ساده برای زیبا بیدار شدن از خواب ذکر کرده ایم. تا یاد بگیریم چگونه صبح زیبا بیدار شویم و صورتی زیبا و بدون پف زمان بیدار شدن از خواب داشته باشیم. با ما همراه باشید.

چگونه صبح زیبا بیدار شویم 

ترفندهای داشتن صورتی زیبا زمان بیدار شدن از خواب

1.  روی شکم نخوابید

اگر به رو شکم خوابیدن علاقه دارید، اولین قدم برای زیبا به نظر رسیدن در صبح این است که یک ژست ترجیحی جدید برای خواب خود پیدا کنید. خطوط خواب ناشی از وضعیت های خوابیدن است که صورت شما را زشت می کند. آیا می دانستید که وزن سر متوسط ​​حدود هشت پوند (3.5 کیلوگرم) است؟ تمام این وزن را روی صورت خود تصور کنید. این باعث می شود صورت شما چروک‌ شود.


حتما بخوانید: چگونه بدون آرایش زیبا باشیم


2. استفاده از بالش های ساتن یا ابریشمی

اگر واقعاً نمی‌توانید در حالت دیگری به جز روی شکم بخوابید، روی بالش‌های ساتن یا ابریشمی بخوابید. این نه تنها به این معنی است که شما هر روز صبح با احساس یک شاهزاده از خواب بیدار می شوید، بلکه این مواد فوق العاده نرم به پوست و موهای شما کمک می کنند تا وقتی در خواب حرکت می کنید در امتداد آنها حرکت کنند. اصطکاک و چین و چروک کمتر به معنای وز شدن کمتر مو و چروک پوست است.  

چگونه صبح زیبا بیدار شویم 

3. به درستی روی بالش بخوابید

اگر در طول خواب صاف دراز بکشید، مایعات می توانند اطراف چشم های شما جمع شوند و باعث شوند صبح ها پف کرده به نظر برسند. با بالا نگه داشتن سر در طول شب، مایعات فرصتی برای جمع شدن ندارند و با چشمانی درخشان و زیبا از خواب بیدار می شوید.

4. صبح با درخشش پوست از خواب بیدار شوید

با صورت پف کرده صبحگاهی خداحافظی کنید و به پوست درخشان سلام کنید. قبل از خواب، پوست خود را لایه برداری کنید، پوست را مرطوب کنید، مقداری برنزه کاذب بزنید و سپس چند ساعت صبر کنید. درست قبل از خواب، آن را بشویید و مثل یک گل تازه به رختخواب بروید. شما با درخشش از خواب بیدار خواهید شد.


حتما بخوانید: روتین پوستی دخترانه کره ای در صبح و شب


5. موهایتان را مرتب بالای سرتان جمع کنید

ما عاشق موهای حجیم در صبح هستیم. موهای خود را بالای سر خود جمع کنید تا حجم کنترل شده ای به آن اضافه شود. به این ترتیب، زمانی که در سرزمین نود هستید، موهایتان مانعی نمی‌شود و وقتی از خواب بیدار می‌شوید، زیبا و جذاب به نظر می‌رسید.

6. پودرهای معدنی

ما آرایش کردن در رختخواب را توصیه نمی کنیم، اما برخی از پودرهای معدنی طبیعی وجود دارند که می توانند عیوب را بدون مسدود کردن منافذ شما بپوشانند. قبل از رفتن به رختخواب، مطمئن شوید که یک آرایش معدنی طبیعی دارید و با یک برس تمیز استفاده کنید.

داشتن صورتی زیبا زمان بیدار شدن از خواب 1

کرم مرطوب کننده قبل از خواب

7. قبل از خواب پوست خود را مرطوب کنید

چه کسی می خواهد با پوست خشک و پوسته پوسته از خواب بیدار شود؟ ما نه! قبل از خواب یک مرطوب کننده مغذی را روی صورت و گردن خود بمالید تا با پوستی حجیم و احیا از خواب بیدار شوید. می توانید یک مرطوب کننده نیز به پاهای خود بزنید و در ساعات بیداری خود احساس زیبایی بیشتری خواهید داشت.

8. در یک زمان مناسب به رختخواب بروید

عبارت "خواب زیبایی" در واقع بر اساس حقیقت است. در واقع، کسانی که هشت ساعت خواب توصیه شده در شبانه روز دارند، پوست صاف تر و شفاف تری دارند. اگر کم خواب هستید، این احتمال وجود دارد که رنگ پریده و پیر به نظر برسید و زیر چشمان خود تیرگی داشته باشید. در یک زمان مناسب به رختخواب بروید تا بتوانید سهمیه توصیه شده هشت ساعته در شب را پر کنید.


حتما بخوانید: درمان سریع گودی و سیاهی زیر چشم با داروهای گیاهی و خانگی


9. صورتتان را بشویید

این اشتباه را مرتکب نشوید که فکر کنید خوابیدن با آرایش به این معنی است که وقتی از خواب بیدار می شوید زیبا به نظر می رسید. به احتمال زیاد، مهم نیست که این ریمل چقدر ضد لک، ضد آب یا ماندگاری طولانی باشد، زمانی که تمام شب با آن بخوابید، افتضاح خواهد بود. قبل از خواب هر گونه آلودگی و روغنی که روی پوست شما نشسته است را پاک کنید تا احساس تمیزی و زیبایی از خواب بیدار کنید.

10. روغن های گیاهی بزنید

قبل از رفتن به سرزمین رویایی مقداری روغن گیاهی بدن بمالید تا زمانی که از خواب بیدار می شوید و احساس صافی و بوی خوبی داشته باشید. به نواحی خشک مانند آرنج و زانو توجه ویژه ای داشته باشید. برای داشتن پاهای فوق‌العاده صاف، مطمئن شوید که قبل از رفتن به رختخواب، روال معمول رفع موهای زائد خود را انجام داده‌اید تا بتوانید صبح‌ها زیبا به نظر برسید.

داشتن صورتی زیبا زمان بیدار شدن از خواب 2

سخن آخر

ما در این مطلب کوتاه سلام دنیا، به شما ترفندهای برای داشتن صورتی زیبا هنگام بیدار شدن از خواب آموزش دادیم. امیدوارم این راه ها ساده برای شما کاربردی و مفید بوده باشد. می توانید این پست را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید برای آموزش روش ها و ترفند ها زیبایی و به بخش آرایش و زیبایی سلام دنیا مراجعه کنید.


مطالب مرتبط:

طرز تهیه 25 اسکراب شکر خانگی برای لایه برداری بدن و صورت

کرم دور چشم چیست، فواید و زمان استفادهاز
2
رای