در قرار اول با یک دختر چگونه رفتار کنیم + آداب اولین قرار

در قرار اول با یک دختر چگونه رفتار کنیم + آداب اولین قرار در اولین قرار ملاقات عاشقانه چگونه باید عمل کنیم تا بیشترین تاثیر گذاری را روی طرف مقابل داشته باشیم. آداب اولین قرار ملاقات برای آقایان و اینکه در قرار اول با یک دختر چگونه رفتار کنیم را در سلام دنیا مشاهده کنید.

چه در یک برنامه دوست یابی ملاقات کرده باشید ، چه در کلاس و چه در استارباکس ، شما با موفقیت فردی را که به آن علاقه مند هستید را مجذوب خود کرده و به توافق رسانده اید که با شما به بیرون بیاید که این خود یک پیروزی است. شما باید به این افتخار کنید. شما با موفقیت از اولین مانع عبور کرده اید - حالا باید به آنچه که در انتظار شما است خوش آمد بگویید. چه کاری می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که اولین قرار شما به قرار دوم نیز تبدیل می شود (در واقع مطمئن شوید که قرار دومی هم خواهد بود)؟ در واقع خیلی کارها در اینجا 7 مورد از بهترین نکات برای آداب اولین قرار ملاقات برای آقایان آورده شده است:

در اولین قرار با دوست دختر چگونه رفتار کنیم (آداب اولین قرار ملاقات)

1. در اولین ملاقات چه بپوشیم (لباس مناسب بپوشید)

ممکن است که لباس های راحتی باشند، اما پیراهن های چروکیده و شلوار جین های راتی شکل، جذاب به نظر نمیرسند. هیچ کس قرار ملاقاتی را با کسی که به نظر برسد فقط از رختخوابش بیرون آمده است و به قرار آمده است نمی خواهد. من می دانم که به همه ما در حال بزرگ شدن گفته شده است که شما نمی توانید یک کتاب را بر اساس جلد آن قضاوت کنید و آنچه که در داخل و درون آن است واقعاً مهم است ، اما ظاهر برای برخی چیزها مهم است. مخصوصاً در قرار اول. شما برای اولین بار با یکدیگر ملاقات می کنید و انتظار اینگونه میرود که بخواهید یکدیگر را تحت تأثیر قرار دهید - بنابراین یک پیراهن تمیز بپوشید و موهای خود را مرتب کرده و شانه بزنید. هنگامی که در اولین قرار ملاقات به بهترین شکل ممکن ظاهر می شوید، نشان می دهید که به نظر و ایده شخص مقابل اهمیت می دهید و می خواهید که او شما را دوست داشته باشد.

در اولین ملاقات چه بپوشیم


حتما بخوانید: چگونه با اضطراب قرارهای ملاقات کنار بیاییم


2. در اولین قرار فردی آن تایم و به موقع باشید (یاحتی 15 دقیقه زودتر بر سر قرار بروید)

هدف کلی از قرار اول این است که احساس خوب و تاثیرگزاری را ایجاد کنید. بنابراین به موقع در آنجا حاضر شوید. نه تنها این یک رفتار و منش خوب است، بلکه یک استراتژی دوست یابی خوب هم است. 15 دقیقه زودتر رسیدن می تواند به شما کمک کند از هر گونه احساس رنجش جلوگیری کرده و اطمینان حاصل کنید که اولین قرار ملاقات با یک برداشت و خاطره خوب شروع می شود.

زود رفتن سر قرار ملاقات نیز می تواند شما را کاملا آماده و متفکر نشان دهد. اگر در یک سالن سینما قرار ملاقات دارید، می توانید در صف قرار بگیرید و بلیط بگیرید. اگر در پارک یا کافی شاپ ملاقات می کنید، می توانید منطقه را جستجو کرده و مکانی آرام برای نشستن انتخاب کنید. به هر کجا که بروید باید آنقدر زود به آنجا بروید تا هماهنگی های لازم را انجام دهید تا به محض رسیدن شخص مورد نظر (که امیدوارم به موقع باشه) همه چیز خوب پیش برود.

در اولین قرار فردی آن تایم و به موقع باشید

در اولین دیدار چه بگوییم (چگونه در اولین برخورد تاثیرگذار باشیم)

3. در اولین دیدار سوالات خوبی بپرسید و به پاسخ های شخصتان گوش دهید

قطعاً نمی خواهید که مکالمه را در قرار اول غصب کنید، بنابراین پرسیدن سوالات خوب برای به دست آوردن رول مهم است. شما می توانید از این لیست 75 سوال خلاق قرار اول ایده های عالی بگیرید. از "آیا شما به خانواده خود نزدیک هستید؟" گرفته تا به "تا به حال خال کوبی کرده اید؟" این سوالات می توانند به شما کمک کنند مکالمه را شروع کرده و علایق یا ارزشهای مشترک را تعیین کنید. با دقت به آنچه که شخص مورد نظر شما می گوید گوش دهید زیرا این امر چیزهای زیادی در مورد آن شخص به شما می گوید (اطلاعات زیادی را به شما میدهد). با پرسیدن سوال های بعدی و نشان دادن توجه خود، می توانید به سرعت مورد علاقه او قرار بگیرید.


حتما بخوانید: چگونه دوست دختر پیدا کنیم


4. در اولین قرار از تعریف کردن از شخص مقابل دریغ نکنید و خجالت نکشید

تعریف کردن چیز آزار دهنده ای نیست و کارساز است. گاهی اوقات شخص فکر و تلاش زیادی را صرف پوشیدن آنچه که در اولین قرار ملاقات میپوشد میکند و بسیار خوب است که شما متوجه آن شوید. اگر آن را خاص و محدود به آن چیز کنید این تعریف حتی بهتر خواهد شد. مثلا "من از آن گردنبندی که انداختی خیلی خوشم میاد" یا "لاک ناخن تو رنگ زیبایی دارد." توجه به این جزئیات بسیار چاپلوسانه است.

5. در اولین دیدار قبل از رسیدن صورت حساب تصمیم بگیرید که چه کسی آن را پرداخت می کند

هیچ کس دوست ندارد که درجا و یهویی در عمل انجام شده قرار بگیرد، بنابراین تا آخرین لحظه منتظر نمانید و در مورد نحوه تقسیم صورتحساب بحث کنید. به این ترتیب ، شما هر دو می دانید که چه انتظاری داشته باشید و گیج نزنید (و یا برای سفارش دادن یک استیک احساس گناه کنید).

در اولین دیدار قبل از رسیدن صورت حساب تصمیم بگیرید که چه کسی آن را پرداخت می کند

در اولین قرار بیایید از شر بازی های حدس زدن و گمان کردن خلاص شویم! ما همه بزرگسال هستیم، درست است؟

اگر قصد پرداخت هزینه قرار خود را دارید ، می توانید این را در دعوتنامه خود قرار دهید:" سلام ، می خواهی یک وقتی باهم شام بخوریم؟ حساب با من (من پرداخت میکنم)! " یا می توانید صبر کنید تا شخصاً آنجا باشید و بگویید ، "نوشیدنی ها با من" یا "به هر حال ، دوس داری نصف نصف حساب کنیم؟"

6. در اولین قرار نشانه ها را دریابید

(متوجه کارها و علائم طرف مقابل شوید) تا تصمیم بگیرید که آیا باید در آخر شب او را ببوسید یا بغل کنید. شما اغلب می توانید با زبان بدن یک شخص بفهمید که آیا قرار ملاقات شما به خوبی پیش می رود یا نه. اگر شخص به سمت شما خم شده است و با شما تماس چشمی برقرار می کند، این نشانه خوبی است. اگر آنها به ساعت نگاه می کنند و به نظر نمی رسد که به آنچه که شما می گویید گوش می دهند ، این یک نشانه بد است. فهمیدن این نشانه ها به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا باید شب را با یک بوسه به پایان برسانید، یا فقط آن شخص را در آغوش بگیرید یا فقط یک خداحافظی مودبانه داشته باشید. البته، حتی اگر قرار ملاقات به خوبی پیش برود، همه با بوسیدن در قرار اول احساس راحتی نمی کنند، بنابراین احتمالاً مجبور خواهید شد که آن را بدون آمادگی خاصی از قبل انجام دهید. فیلم 2005 "Hitch" برای بچه هایی که نمیدانند شخص را ببوسند یا نه یک قانون خوب ارائه می دهد.


حتما بخوانید: ازدواج سفید چیست؟ 


بعد از قرار اول چه کنیم

بعد از قرار اول چه کنیم

7. بعد از قرار دوستانه پیگیری کنید (پیگیر باشید) (لازم نیست سه روز صبر کنید)

در آخر اینکه، اگر در اولین قرار ملاقات خود اوقات خوبی داشته اید، پس باید در رابطه با برقراری ارتباط و تنظیم و هماهنگی قرار ملاقات دوم پیش قدم باشید. و نه ، لازم نیست که برای آن استاندارد سه روزه صبر کنید. در واقع، به دلیل شیوع و زیادی برنامه های همسریابی، اگر سه روز وقت برای ارسال پیام پیگیری بگذارید ، ممکن است او را از دست دهید.

نتیجه گیری

چه کسی می داند که او چند پسر را رد کرده تا با شما به سرقرار بیاید؟ پیش بروید و یک متن را با این محتوا سریع ارسال کنید و بگویید که اوقات خوبی را در قرار داشته اید و بپرسید چه زمانی می توانید برای قرار شماره دو او را ملاقات کنید. در غیر این صورت ممکن است دیگر آن شخص را نبینید. اگر می خواهید در یک قرار تاثیرگذار باشید، پاسخگو باشید، مشتاق باشید و -من می دانم که فوق العاده جالب است- که خودتان باشید. افراد اصیل قرارهای عالی می گذارند .


مقالات مرتبط:

27 ویژگی و خصوصیات یک همسر خوب از دیدگاه روانشناسی ازدواج

چگونه با تکنیک های ساده دیگران را عاشق و مجذوب خود کنیم؟

روش ابراز علاقه به شخصی که دوستش داریم از طریق کلمات و رفتار

از
57
رای