چگونه دل یک زن را بدست آوریم؛ بدست آوردن دل زنان با 20 ترفند

چگونه دل یک زن را بدست آوریم؛ بدست آوردن دل زنان با 20 ترفند چگونه دل یک زن را بدست آوریم ؛ 20 روش بدست آوردن دل زنها چیست؛ راه های نفوذ به قلب زنان چیست ؛ با ساده ترین ترفندهای بدست آوردن دل زنان با 20 ترفند در سلام دنیا بیاموزید.

به دست آوردن قلب (دل) یک زن، یکی از مهارت هایی است که شما باید مدت زمان خاصی را صرف توسعه و به دست آوردن آن بکنید. برای به دست آوردن عشق زندگی خود، باید راه رسیدن به قلب یک زن را هم بدانید. شما باید در گفتن برخی چیز ها و نیز در جذب کردن یک دختر با استفاده از کلمات مهارت لازم را داشته باشید.

همچنین، برای به دست آوردن قلب یک زن، باید صبور باشید. زنان عاشق خواستگاری و محبت دیدن از طرف شخصی که آن ها را دوس دارد، هستند. به همین دلیل است که صبر مهارت مهمی است که باید خود را هم نیز به آن مسلح کنید. در این مقاله سلام دنیا، ما به شما نحوه چگونگی به دست آوردن قلب یک زن و نیز آماده کردن او برای ورود به یک رابطه متعهدانه را خواهیم آموخت.

چگونه باید به دختری که دوست دارید نزدیک شوید

امکان این وجود دارد که به عنوان یک خانم زیبا رو و جوان، چندین بار شاهد این سناریو بوده باشید. با گروهی از دوستانتان وارد مکانی (مثل یک باشگاه یا رستوران) می شوید، همه شماها در لباس هایی که پوشیده اید و آرایشی که کرده اید جذاب به نظر می رسید.

در چند قدمی شما، متوجه گروهی از پسران می شوید که به سمت شما ها نگاه می کنند.  شما آنها را از گوشه ی چشم خود نگاه می کنید و با اطمینان به خود می گویید که یکی از پسر هایی که در آن گروه است می‌خواهد از جایی که نشسته بلند شود، چند قدم به سمت شما بیاید و سر صحبت را با شما باز کند. او از شما خوشش آمده است، اما مطمئن نیست که چگونه به شما نزدیک شود.

حتی این هم امکان دارد که شما کسی باشید که از دختری خوشش آمده اما نمی داند که چگونه به او نزدیک شود. اگر تا به حال در همچین موقعیتی قرار گرفته اید، در ادامه مطلب نحوه چگونگی گرفتن جلب توجه (عشق) از طرف او با نزدیک شدن به او آورده شده است.

چگونه دل یک زن را بدست آوریم

1. برای بدست آوردن دل یک زن: به سمت او بروید

این کار مستلزم تلاش زیادی نیست، اما یکی از قدرتمندترین راه‌ها برای نزدیک شدن به دختری است که از او خوشتان آمده است. وقتی دختری را می‌بینید، به سمت او بروید و مکالمه‌ای را با او شروع کنید. این کار می تواند کمی دلهره آور به نظر برسد، اما استرس نگیرید. اولین قدم برای به دست آوردن قلب او این است که به اندازه کافی به او نزدیک شوید.


حتما بخوانید:  8 نشانه برتر که نشان می دهد دختری به شما علاقمند است


2. برای بدست آوردن دل یک زن: به ادامه دادن گفتگو با یک تعریفی صمیمانه (واقعی) بپردازید

زنان دوست دارند که از طرف مردان مورد تمجید قرار بگیرند. یک مطالعه نشان داده است که زنان بیشتر به مردانی (یا افرادی) که در استفاده از زبان استعاری در هنگام تعریف از ظاهرشان تسلط دارند در مقایسه با کسانی که از زبان عامیانه (یا ساده) برای این کار استفاده می‌کنند، جذب می شوند.

پس با توجه به این دیدگاه، نحوه انتقال تعریف و تمجیدها به اندازه پیامی که می خواهید با آن با دیگران ارتباط برقرار کنید، مهم است. برای گرفتن بهترین نتیجه حتما از تعریف و تمجیدهایی که می توانند برای شروع خیلی شخصی تلقی شوند، خودداری کنید. به یاد داشته باشید که این کار برای آب کردن یخ های بین شما دو نفر است. 

بدست آوردن دل یک زن 1

3. برای بدست آوردن دل یک زن: برای دیدن دوباره او، از آن طلب دیدار مجدد کنید 

از آنجایی که هدف اصلی و نهایی شما نزدیک شدن به او برای به دست آوردن قلبش است، درخواست کنید که دوباره او را ببینید. اینکه او دعوت شما را می‌پذیرد یا نه به عوامل مختلفی همچون اولین برداشت او از شما و اینکه آیا او به شما علاقه دارد یا نه، بستگی دارد. صرف نظر از همه ی این عوامل، اگر می خواهید که دختر رویایی خود را به دست آورید، از درخواست مجدد برای دیدار او اصلاً نترسید. به راحتی می توانید به او بگویید که خیلی خوش گذشت. آیا می توانیم این کار (یعنی قرار ملاقات دوم) را دوباره و به زودی انجام دهیم؟


حتما بخوانید: در قرار اول با یک دختر چگونه رفتار کنیم 


برای بدست آوردن قلب یک زن چه چیز هایی را می توانیم بگوییم

همانطور که اشاره کرده ایم، خانم‌ها عاشق تعریف و تمجید هستند. پس اگر که نمی‌خواهید به‌عنوان یک مزاحم یا شخصی غیرقابل تحمل محسوب شوید، باید انواع مختلف تعریف‌ ها و تمجید ها را بلد باشید.

چگونه قلب یک زن را به دست آوریم؟

به هنر گفت و گویی درست مسلط باشید. در ادامه مطلب به برخی از آنها اشاره خواهم کرد.

1. تسلط داشتن بر هنر گفت و گو: از تعریف هایی واقعی و هوشمندانه ولی غیرشخصی استفاده کنید

یک زن می تواند به چرت و پرت هایی که به عنوان تعریف کردن به او می چسبانید، پی ببرد. جادوی کلمات برای به دست آوردن قلب یک زن در صداقت نهفته است. آیا آرایشی که او کرده برای شما خیلی عالی به نظر می رسد؟ خوب پس در مورد آن صحبت کنید.

مطالب مرتبط: چگونه از یک دختر تعریف کنیم- 15 تا از بهترین تعاریف برای دختران

2. تسلط داشتن بر هنر گفت و گو: شما خوشگل هستید

به عنوان مثال، کلمه زیب یا خوشگل کلمه ای عالی محسوب میشود. این کلمه می تواند به طرق مختلفی تفسیر شود و خوب اونقدر ها هم کلمه ای اذیت کننده به نظر نمی رسد.  پس بنابراین، اگر که دوست دارید که با او ارتباط برقرار کنید، چرا با گفتن اینکه او زیباست شروع نمی کنید؟

3. تسلط داشتن بر هنر گفت و گو: از او تشکر کنید

این امر، امری بدیهی به نظر می رسد و خوب مشکل هم از همین جا شروع می شود. گاهی اوقات، مردم فراموش می‌کنند که از کسی که برایشان کاری می کند و یا نیز تمام تلاش خودش را می کند، قدردانی کنند. یک زن زمانی میتواند شروع به دوست داشتن شما بکند که شما شخصی باشید که از او وقتی که برای شما کاری را انجام می دهد قدردانی کنید.

بدست آوردن دل یک زن 2

20 راه ساده برای به دست آوردن دل یک زن

با انجام دادن 20 روش بسیار ساده ای که در ادامه مطلب آورده شده است، شما می توانید قلب یک دختر را به دست آورید و حتی آن را برای مدت طولانی برای خود نگه دارید.


حتما بخوانید: 44 نشانه زبان بدن دختری که شما را دوست دارد


1. برای به دست آوردن قلب یک زن: از او به صورت واقعی قدردانی و تشکر کنید

قبلاً هم به این موضوع که یک زن می تواند به چرت و پرت هایی که به عنوان تعریف کردن به او می چسبانید پی ببرد، اشاره کرده ایم. پس به همین دلیل است که شما باید برای قدردانی کردن از او در مسیری درست و راست گویانه قدم بگذارید. وقتی شما از یک خانم به خاطر انجام کاری که برای شما کرده است قدردانی می کنید، او را به رفتاری مطلوب تر نسبت به خود تشویق می کنید. با این کار او حتی می خواهد که کارهای بیشتری را برای شما انجام دهد.

2. برای به دست آوردن قلب یک زن: سعی کنید خوب به نظر برسید

شاید قبلاً این حرف را که نحوه لباس پوشیدن شما نمایان گر شخصیتتان است را شنیده باشید. با این حال، شاید هم نشنیده باشید ولی خوب خانم ها این حرف ها را خیلی جدی می گیرند. اخیراً یک نظرسنجی توسط یک برند معتبر کفش در آمریکا نشان داد که حدود 64 درصد از زنان حس مد مردانه را از روی کفش‌هایشان قضاوت می‌کنند و 54 درصد دیگر معتقدند که کفش‌های مردانه چیزهای زیادی را در مورد توجه یا عدم توجه شما به جزئیات نشان می‌دهد.

یکی از راه های به دست آوردن قلب یک زن این است که به ظاهر خود توجه کنید. جالب اینجاست که شما مجبور هم نیستید که پول زیادی را خرج کنید و یا یک نماد از مد باشید. فقط مطمئن شوید که به اندازه کافی، شخصی شایسته باشید و مانند مردی که او می خواهد در انظار عمومی با او دیده شود به نظر برسید.

بدست آوردن دل یک زن 3

3. برای به دست آوردن قلب یک زن: بوی خوب بدهید

در این وسط ها برای پیدا کردن راهی برای به دست آوردن قلب یک زن، شما باید مطمئن شوید که بوی خوبی هم بدهید. یکی از بزرگ‌ترین دفع های جنسی برای خانم‌ها زمانی است که میخواهند به پسری که دوستش دارند نزدیک شوند ولی خوب همون موقع متوجه می‌شوند که بوی بدی می دهد. هر کاری که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که وقتی به او نزدیک می شوید یا دهان خود را برای صحبت کردن باز می کنید، او شما را پس نزند.

4. برای به دست آوردن قلب یک زن: به او توجه کنید

این کار یک شمشیر دولبه است. محبت کردن زبان اصلی عشق به شمار نمی آید. پس با این اوصاف شما نباید یک دختر را با محبت و توجه زیادی خفه کنید. هنگام توجه کردن شما باید در حد تعادل به او توجه کنید. با روش درست توجه کردن او به سمت شما جذب خواهد شد.

5. برای به دست آوردن قلب یک زن: به عنوان یک قانون سرانگشتی، هرگز به او دوبار پیام ندهید

هیچ چیز مانند ارسال چند پیام کوتاه پیاپی به یک دختر وقتی که جوابی از سمت او نمی گیرید، آزار دهنده نیست. برای اینکه یک خانم عاشق شما شود، مطمئن شوید که حس یک آدم کنه را به او ندهید.

بدست آوردن دل یک زن 4

6. برای به دست آوردن قلب یک زن: کاری کنید که احساس خاص بودن بکند

وقتی که یاد گرفتید که چگونه به یک دختر حس خاص بودن دهید، به نیمه ای از راه رسیده اید که او را عاشق خود کنید. دوباره این را تکرار می کنم که حتماً لازم نیست که ثروتمندترین فرد روی زمین باشید تا به یک خانم احساس خاص بودن دهید. هر کاری که می توانید برای او انجام دهید.


حتما بخوانید: چگونه با تکنیک های ساده دیگران را عاشق و مجذوب خود کنیم؟


به عنوان مثال، دفعه بعد که به فروشگاه برای خرید کردن می روید، به او کمک کنید تا برخی از مواد غذایی را به خانه بیاورد. آیا او یک روز پر استرس در محل کار داشته است؟ خوب پس با یک بشقاب پر از غذاهای مورد علاقه اش به پیش او بروید.

7. برای به دست آوردن قلب یک زن: همان طور که با دیگران رفتار می کنید با او هم رفتار کنید

از آنجایی که جهان به سوی عصری جدید - یعنی برابری جنسیتی - در حال تکامل است، پس یادآوری این نکته که باید با زنان همانند بقیه رفتار کرد ضروری می باشد. احترام یکی از چیزهایی است که باعث می شود یک دختر عاشق شما شود. وقتی که به او احترام می‌گذارید، او در فضایی که ساخته اید و نیز در حضور شما احساس امنیت می‌کند و با گذشت زمان، قلب خود را به روی شما باز می کند.

8. برای به دست آوردن قلب یک زن: در جاهایی که نیاز می باشد او را لمس کنید

لمس فیزیکی بخش مهمی از هر رابطه ای که در حال تکامل است، می باشد. تحقیقات ثابت کرده است که لمس استراتژیک باعث افزایش محبت در روابط عاشقانه بزرگسالان می شود. برای اینکه دختری را به خود جلب کنید، یاد بگیرید که چگونه، کی و کجا او را لمس کنید.

هنگامی که در حال گفتگویی عمیق می باشید، شما می توانید به صورت لمسی غیرمستقیم چند تا از تار های موی او را به پشت گوشش قرار دهید و یا وقتی که شرایط مناسب بود، کف دست خود را روی قسمت کوچکی از کمر او قرار دهید. باز هم می گویم، لمس فیزیکی همیشه نباید جنسی باشد.

9. برای به دست آوردن قلب یک زن: کاری کنید که در ذهن او باقی بمانید (نقش ببندید)

این را بدانید که وقتی او توجه شما را به خودش جلب کرده است، پس بدون شک همزمان توجه افراد دیگر را هم به خودش جلب کرده است. یکی از راه‌های ساده برای اینکه او را عاشق خود کنید این است که مطمئن شوید در ذهن او خود را جای داده اید. برای رسیدن به این هدف، هر از چند گاهی با او تماس بگیرید.

شما می توانید با ارسال پیام های گاه به گاه به او، دنبال کردن او در رسانه های اجتماعی یا حتی تماس با او به این هدف برسید. همیشه اطمینان حاصل کنید که در هنگام انجام این کارها خیلی تحمیل کننده رفتار نکنید.

10. برای به دست آوردن قلب یک زن: اعتماد به نفس داشته باشید

همیشه امکان این وجود دارد که در اولین مکالمه با او (وقتی که به سمت او می روید) کلمات خود را با لکنت زبان به زبان بیاورید. شما باید مطمئن شوید که با گذشت زمان شروع به برقراری ارتباطی که بااعتماد به نفسی کافی همراه است، بکنید. همه، به خصوص خانم ها، افراد با اعتماد به نفس را دوست دارند. اطمینان حاصل کنید که رفتار و اعتماد به نفس شما به اشتباه به عنوان گستاخی تعبیر نشود.

بدست آوردن دل یک زن 5

11. برای به دست آوردن قلب یک زن: وقتی که با او هستید به دیگران احترام بگذارید

وقتی می‌خواهید دختری را جذب کنید، با احترام رفتار کنید. اگر او متوجه شود که شما با دیگران مانند یک آشغال رفتار می کنید، ممکن است که شما را کنار بگذارد و یا اینکه حتی ممکن است شما را به عنوان فردی دو رو تصور کند. احترام باید برای شما عملی رایج باشد.

12. برای به دست آوردن قلب یک زن: هدایایی که دوست دارد (ترجیح میدهد) را به او بدهید

برای رسیدن به این هدف، شما باید راجب چیز هایی که او دوست دارد تحقیق کنید. وقتی فهمیدید که او چه چیزهایی را دوست دارد، آن وقت است که شما می توانید هدایایی مناسب را به او بدهید. به عنوان مثال، اگر او به یک جفت کفش کار جدید نیاز داشته باشد و شما یک دسته گل به او بدهید خوب طبیعتا هیجان زده نمی شود. پس دقت کنید.

بدست آوردن دل یک زن 6

13. برای به دست آوردن قلب یک زن: از او بخواهید کارهایی را برای شما انجام دهد

این کار می تواند یک نوع اقدام عاقلانه اگر که از قبل به او نزدیک شده اید، در نظر گرفته شود. یکی از کلیدهای اصلی برای بردن قلب یک زن این است که او احساس کند برای شما مهم است. وقتی از او می‌خواهید که کارهایی را برای شما انجام دهد او احساس مهم بودن میکند. حتماً مطمئن شوید که از او چیزهایی را که در حد توانش است بخواهید. به این کار عادت نکنید، چرا که این حرکت می‌تواند برای زنان یک نوع تحول و تغییر بزرگ در نظر گرفته شود.


حتما بخوانید: چگونه دوست دختر پیدا کنیم


14. برای به دست آوردن قلب یک زن: دست به کار شوید. برایش هدیه ای درست کنید

بین هدایایی که می‌خرید و هدیه‌هایی که می‌سازید تفاوت زیادی وجود دارد. ممکنه آنهایی که می‌سازید به اندازه آنهایی که می‌توانید در بازار آن را بخرید کامل نباشند، ولی خوب با این کار به او ثابت می کنید که او ارزش این زمان و تلاش های شما را دارد. این همون چیزی است که شما می خواهید او باور کند، مگه نه؟

بدست آوردن دل یک زن 7

15. برای به دست آوردن قلب یک زن: نامه هایی دست نویس برایش بفرستید

شما می توانید به راحتی تلفن خود را بردارید و یک پیغام صوتی برای او در رسانه های اجتماعی بگذارید. اما خوب از طرفی نامه های دست نویس راهی برای ارسال پیام های شما به خانه او به خصوص اگر که دست خط زیبایی دارید، هستند. از این فرصت استفاده کنید و در مورد احساسات خود برایش بنویسید و نیز او را هم تشویق به نوشتن کنید.

بدست آوردن دل یک زن 8

16. برای به دست آوردن قلب یک زن: تا حد امکان لحظه ها را به یاد ماندنی کنید

بردن او به مکانی که دوست دارد، غذاخوردن در رستوران مورد علاقه اش و یا حتی گرفتن یک هدیه به یاد ماندنی برای او هر چند وقت یکبار می تواند در عاشق شدن او تاثیری مثبت داشته باشد.

17. برای به دست آوردن قلب یک زن: از همفکری و مشاوره زنان در مورد موضوعات مهم در زندگیتان استفاده کنید

زنان دوست دارند احساس کنند که نظراتشان مهم است. شما با مشاوره خواستن از او، این حس را به او منتقل می کنید. این کار را امتحان کنید. قبل از اخراج کردن یک کارمندی که اذیت می کند و یا نقل مکان به یک آپارتمان جدید، با او در مورد آن صحبت کنید و از او مشورت بخواهید.

18. برای به دست آوردن قلب یک زن: حس شوخ طبعی ای عالی داشته باشید

حس شوخ طبعی در شما نشان دهنده این است که شما به خودتان یاد داده اید که چگونه سرگرم شوید. جدی بودن و هدفمند بودن امری ضروری است ولی خوب این هم در نظر بگیرید که زنان می‌خواهند با کسی باشند که ارزش تفریح کردن ​​را هم درک کند. اگر نظر من را می خواهید پس مدتی را صرف پرورش حس شوخ طبعی در خود بکنید.

19. برای به دست آوردن قلب یک زن: او را به مکان های مورد علاقه خود ببرید

در راه یافتن چگونگی به دست آوردن قلب یک زن، نشون دادن چیزهایی که برای شما مهم هستند هم گزینه بسیار خوبی به شمار می رود. شما می توانید او را به یک قرار در رستوران مورد علاقه خود دعوت کنید و یا حتی غذای مورد علاقه خود را برای او درست کنید.

20. برای به دست آوردن قلب یک زن: باهاش صادق باشین

زنان همیشه قدردان افرادی هستند که به آن ها راست می گویند و صادق می باشند. این حرف شامل صادق بودن در مورد احساساتتان هم نیز می شود. آیا او را دوست داری؟ آیا دوست دارید با او رابطه داشته باشید؟ پس زمان مناسبی را برای گفتگوی صادقانه انتخاب کنید و اجازه دهید که او در مورد آنچه که در ذهن شما می گذرد مطلع شود. به این ترتیب او می تواند پاسخ خود را به شما بدهد و پس از آن هر دوی شما می توانید در بهترین و مفید ترین مسیر حرکت کنید.

سخن آخر

برای ایجاد یک نوع رابطه عاشقانه و پایدار دانستن اینکه چگونه می توان قلب یک زن را به دست آورد امری مهم است. اگر قصد دارید با یک زن وارد رابطه شوید، به این نکاتی که با شما در میان گذاشته ایم توجه کنید. اگر به درستی از آنها استفاده کنید می توانید او را عاشق خود کنید.


مقالات مرتبط:

17 نشانه عشق ماندگار و داشتن رابطه عاشقانه بادوام و همیشگی

بهترین سیاست های زنانه برای جذب مرداناز
16
رای