دانلود 6 اپلیکیشن آموزش زبان اسپانیایی برای آیفون و اندروید رایگان

دانلود 6 اپلیکیشن آموزش زبان اسپانیایی برای آیفون و اندروید رایگان اپلیکیشن آموزش زبان اسپانیایی برای آیفون و اندروید ؛ دانلود 6 تا از بهترین برنامه رایگان و پولی یادگیری و آموزش زبان اسپانیایی برای آیفون و اندروید و مدت زمان در سلام دنیا بیاموزید.

اگر به سفر یا حتی ادامه تحصیل در یک کشور اسپانیایی زبان علاقه مند هستید، اما فقط کلامتی مانند «hola» و «amigos» را بلد هستید، به وب سایت مناسبی مراجعه کردید. یادگیری یک زبان جدید با تعداد زیادی از برنامه های موجود برای گوشی های هوشمند بسیار راحت است. در این مقاله سلام دنیا، 6 برنامه برتر برای یادگیری زبان اسپانیایی برای آیفون و اندروید را به شما معرفی خواهیم کرد. زمانی که مجبور بودید پول و زمان زیادی برای یادگیری یک زبان جدید اختصاص دهید؛گذشته است.با کمک بسیاری از برنامه‌های توسعه‌یافته می توانید زبان‌ها را از سطح مبتدی یاد بگیرید. ما برای پیدا کردن این این برنامه ها جستجو کردیم و در نهایت توانستیم 6 برنامه کاربردی را در یک لیست کوتاه به شما معرفی کنیم. اجازه دهید در این مطلب سلام دنیا؛ معرفی 6 اپلیکیشن آموزش زبان اسپانیایی برای آیفون و اندروید رایگان و پولی برای مبتدیان و حرفه ای ها را شروع کنیم.

6 برنامه برتر برای یادگیری زبان اسپانیایی در اندروید و آیفون

1. آموزش زبان اسپانیایی برای آیفون و اندروید: برنامه Duolingo

Duolingo برنامه محبوب ما برای یادگیری یک زبان جدید است. این برنامه درس های کوتاه را تنها در قالب آزمون ها و بازی های کوچک ارائه می دهد.اگرچه یادگیری یک زبان جدید معمولا یک کار سختی به نظر می رسد، اما با استفاده از Duolingo، یادگیری زبان یک رویکرد ساده و سرگرم کننده است.همانطور که برنامه را اجرا می کنید، می توانید سطح زبان خود را تعیین کنید،و چه مبتدی یا متوسط ​​​​به زبان اسپانیایی صحبت کنید. علاوه براین از شما خواسته می شود که هدف خود از یادگیری زبان اسپانیایی را عنوان کنید. هنگامی که جزئیات خود را ارائه کردید، یک روش موثر "علمی" برای یادگیری یک زبان جدید برای شما فراهم می شود.زمانی که دروس را در Duolingo شروع می کنید، این برنامه یک "streak" یادگیری را در اختیار شما قرار می دهد که در واقع یک انگیزه عالی برای از دست ندادن یادگیری در Duolingo است.

دانلود برنامه Duolingo آموزش زبان اسپانیایی برای آیفون

این برنامه همچنین داستان های صوتی کوتاهی دارد تا مهارت های زبانی شما را پیگیری کند و تلفظ شما را بهبود بخشد. ما این برنامه را به این دلیل دوست داریم که عناصر بصری و صوتی یادگیری اسپانیایی را به یک تجربه بسیار سرگرم کننده تبدیل می کند.طرح‌بندی برنامه نیز تجربه عالی است. با این حال،این برنامه حاوی چند تبلیغ است. البته می‌توانید با خرید نسخه حرفه‌ای این تبلیغات را غیرفعال کنید، علاوه براین،این نسخه شامل آزمون‌های پیشرفت، رفع streak و بسیاری از ویژگی‌های اضافه‌شده دیگری هم است.

بااینکه برنامه اکثرا نظرات مثبتی دارد و در رده آموزش رتبه اول را دارد، اما بسیاری از کاربران در مورد از دست دادن پیشرفت خود با آخرین به روز رسانی برنامه شکایت دارند.البته ما با مشکلات زیادی مواجه نشدیم، از این رو، Duolingo یک برنامه راحت برای یادگیری اسپانیایی است.

دانلود برنامه Duolingo آموزش زبان اسپانیایی برای اندروید

 برنامه Duolingo – Gamify برای یادگیری اسپانیایی

2. برنامه Rosetta Stone - اسپانیایی را با یک برنامه آموزشی منحصر به فرد یاد بگیرید

اگر قصد دارید دوره های اسپانیایی را با برنامه درسی دقیق بگذرانید، Rosetta Stone اپلیکیشن شماست. این یک برنامه خوب طراحی شده با یک رابط کاربری زیبا است که حاوی چندین درس است که به شما کمک می کند تا به راحتی اسپانیایی را یاد بگیرید.در تب Learn، دسته بندی های مختلفی از دروش ارائه شده است. شما قرار است با فصل "مبانی زبان" یادگیری را شروع کنید، و همانطور که ادامه می دهید، می توانید موضوعاتی مانند خرید، رستوران رفتن، تعطیلات، گردشگری و تفریح ​​و غیره را نیز یاد بگیرید. همچنین دارای یک "کتاب اصطلاحات" اختصاصی است که اصطلاحات مورد نیاز براساس نوع فعالیت شما را در اختیارتان قرار می دهد.

دانلود برنامه Rosetta Stone آموزش زبان اسپانیایی برای آیفون

اساسا،برنامه Rosetta Stone به شما کمک می کند تا اسپانیایی را یاد بگیرید تا از پس هر موقعیتی بر بیایید. ما از طرفداران دسته بندی درس ها بر اساس موقعیت ها هستیم، و این همان ویژگی است که این برنامه را به یکی از بهترین برنامه ها برای یادگیری اسپانیایی در گوشی شما تبدیل می کند.با اینکه این برنامه برای استفاده بسیار روان و آسان بود، اما چند اشکال هم داشت، به خصوص اینکه چگونه برنامه به طور خودکار وارد حالت افقی می شد.با این حال، چند گزینه یادگیری مانند یک همراه صوتی و یادگیری از طریق Stories فقط در نسخه پولی برنامه وجود دارد. خرید نسخه پولی دسترسی کامل به برنامه را امکان پذیر می کند و حتی می توانید چند سخنرانی در مورد زبانی که در حال یادگیری آن هستید را تماشا کنید.

دانلود برنامه Rosetta Stone آموزش زبان اسپانیایی برای اندروید

برنامه Rosetta Stone - اسپانیایی را با یک برنامه آموزشی منحصر به فرد یاد بگیرید

3.برنامه Babbel - برنامه تعاملی برای یادگیری اسپانیایی

برنامه Babbel برای آموزش زبان یک رویکرد کاملاً رسمی دارد. این برنامه طرح مینیمالیستی دارد و بر کمک به یادگیری زبان اسپانیایی بدون امکانات ( غیرضروری ) تمرکز دارد. بنابراین اگر کار با برنامه Duolingo کمی سخت است و به یادگیری زبان بصورت بازی علاقه دارید، Babbel می تواند برنامه مناسبی برای شما باشد.اگرچه در ابتدا عنوان کردیم که این طرح مینیمالیستی برنامه دارد، اما اصلا خسته کننده نیست. تمام تمرین‌های صوتی و تصویری معمول که در اکثر برنامه‌های این لیست پیدا می‌کنید را دارد. این برنامه بخش بررسی دارد که به شما کمک می کند دایره لغات خود را به طور منظم بررسی کنید.

دانلود برنامه Babbel آموزش زبان اسپانیایی برای آیفون

همچنین یک بخش Live در برنامه وجود دارد که می توانید صدای افرادی که در زبان اسپانیایی مهارت دارند را بشنوید و از انها یاد بگیرید.نکته ای که مشاهده کردیم این است که دسته بندی فصل ها و درس ها رویکردی رسمی دارند. آنها A1، A2 و غیره نام دارند. با این حال، هنوز هم از  رویکرد یادگیری از طریق بازی برخوردار است، اما مانند Duolingo، این روش اصلی برای یادگیری اسپانیایی نیست.یک نقطه ضعف بزرگ این برنامه این است که فقط اولین درس زبان برای نسخه آزمایشی رایگان است، بقیه دروس نیاز به اشتراک دارد.

دانلود برنامه Babbel آموزش زبان اسپانیایی برای اندروید

علاوه بر این، شما همچنین تمام بازی ها، ویدیوها، پادکست ها و سایر ویژگی ها را در نسخه پولی دریافت می کنید.اگر به طور جدی به یادگیری زبان اسپانیایی فکر می کنید، باید اشتراک پولی را خریداری کنید.

Babbel - برنامه تعاملی برای یادگیری اسپانیایی

4.برنامه Memrise - بهترین برنامه برای یادگیری اسپانیایی با کمک تصاویر واقعی

وقتی با Memrise کار کردیم، متوجه چند شباهت ان با برنامه Duolingo شدیم، Memrise همچنین دارای یادگیری مبتنی بر streak بود و همچنین رابط کاربری مشابهی داشت. اما دقیقا زمانی که اولین درس خود را شروع کردیم، متوجه شدیم که Memrise ویژگی های بیشتری برای ارائه دارد.ما عاشق دسته بندی درس ها شدیم. به‌جای «Basics 1»، «Basics 2» و همه این‌ها، درس‌هایی بر اساس مضامینی مانند انسان‌ها، غذاها، اشیاء و غیره دریافت می‌کنید. هنگامی که یک درس را انتخاب می‌کنید، تصاویر واقعی را دریافت می‌کنید که یک اسپانیایی زبان در حال نشان دادن کلمه یا عملی است که شما سعی در یادگیری آن دارید.

دانلود برنامه Memrise آموزش زبان اسپانیایی برای آیفون

به همین خاطر ما این ویژگی را دوست داریم. یادگیری کلمات جدید با درک معنای آنها یک واقعا عالی است. اما برای یادگیری نحوه صحبت کردن با آن، برخی از کلمات نیاز به درک خوبی از اهنگ کلام و زبان بدن دارند، که تنها زمانی به بهترین شکل نمایش داده می شود که به صحبت یک فرد بومی اسپانیایی زبان گوش دهید. این دقیقاً همان چیزی است که Memrise برای برنامه خود ارائه می دهد.با این حال، ما احساس کردیم که رابط برنامه کمی به هم ریخته است و چندین گزینه را به طور همزمان در اختیار شما قرار می دهد. امیدواریم از طریق به روز رسانی در آینده رفع شود.

دانلود برنامه Memrise آموزش زبان اسپانیایی برای اندروید

علاوه بر این، Memrise یک نسخه پولی نیز دارد، که در آن می‌توانید به تمام کلیپ‌های زبان مادری دسترسی کامل داشته باشید، دوره‌ها را به صورت آفلاین دانلود کنید و همه تبلیغات را غیرفعال کنید.

Memrise - بهترین برنامه برای یادگیری اسپانیایی با کمک تصاویر واقعی

5. برنامه Learn Spanish for Beginners - بهترین برنامه رایگان برای یادگیری اسپانیایی

چند برنامه اخیر بر روی یک شکل معاصر از یادگیری زبان تمرکز شده داشته اند، که برای نسل شبکه های اجتماعی که بازه توجه طولانی تری ندارند، طراحی شده است. اگر روش ساده‌تری برای یادگیری زبان را ترجیح می‌دهید، Learn Spanish for Beginners برنامه مناسب شماست.شما در این برنامه حدود بیست و شش کلاس دارید که فقط به یادگیری زبان اسپانیایی اختصاص دارند. وقتی روی یک فصل کلیک می کنید، به تمام مطالب مرتبط مانند آزمون ها، نمایش اسلایدها و فهرست های مطالعه دسترسی پیدا خواهید کرد. استفاده از این برنامه مانند بازگشت دوباره به مدرسه است،البته چیز بدی نیست.

دانلود برنامه Learn Spanish for Beginners آموزش زبان اسپانیایی برای آیفون

ما به دلیل دسترسی به مطالب و فصل‌ها آسان و این یک برنامه بدون امکانات غیر ضروری است،به ان علاقه داریم. با این حال، رابط کاربری ممکن است برای همه جذاب نباشد. و، مانند ویژگی Streak در Duolingo، کمکی به حفظ ثبات در یادگیری شما نمی کند.شما همچنین یک ویژگی مترجم داخلی، برای ترجمه انگلیسی به اسپانیایی هم دارید، که واقعا مورد خوبی است. همچنین این برنامه تبلیغات هم دارد، با این حال، آنها فقط در قسمت پایین برنامه نمایش داده می شوند و به محتوای اصلی برنامه ربطی ندارد.

دانلود برنامه Learn Spanish for Beginners آموزش زبان اسپانیایی برای اندروید

برنامه Learn Spanish for Beginners - بهترین برنامه رایگان برای یادگیری اسپانیایی

6.برنامه SpanishDict - بهترین برنامه برای بهبود گرامر و واژگان اسپانیایی

SpanishDict برنامه‌ای است که ععلاوه بر یادگیری زبان اسپانیایی،شامل واژگان غنی هم می باشد. در این برنامه ابزارهای زیادی برای کمک به حفظ واژگان اسپانیایی وجود دارد.اگرچه می‌توانید یک زبان را در یک دوره زمانی یاد بگیرید،اما بهبود و کشف روش‌های جدید برای صحبت کردن صحیح نیز به همان اندازه مهم است، و این دقیقاً همان کاری است که SpanishDict انجام می‌دهد.SpanishDict دارای پنج بخش کلیدی در داخل برنامه است. شما تب یادگیری اسپانیایی را در اختیار دارید تا به شما کمک کند یادگیری زبان اسپانیایی را شروع کنید. و بعد برای بهبود قاعده و واژگان خود، دو بخش مجزا دارید.

دانلود برنامه SpanishDict آموزش زبان اسپانیایی برای آیفون

ویژگی تمرین قاعده چیزی است که مورد علاقه ما است، زیرا برای مرتب کردن زمان ها، ضمایر و افعال بسیار مفید است. مترجم داخلی برنامه نیز بی عیب و نقص کار می کند و در واقع مکمل خوبی برای Google Translate است.شما همچنین یک بخش کلمه روز دارید که به شما کمک می کند کلمات جدید اسپانیایی را کشف کنید. به طور کلی، ما خیلی از این برنامه راضی هستیم و از این رو، آن را به لیست بهترین برنامه های یادگیری اسپانیایی ما اضافه می کند.

با اینکه نسخه رایگان برای اکثر افراد کافی است، می توانید نسخه پولی آن را برای یادگیری آفلاین، تب های تقلب و غیرفعال کردن تبلیغات از رابط خریداری کنید.

دانلود برنامه SpanishDict آموزش زبان اسپانیایی برای اندروید

SpanishDict - بهترین برنامه برای بهبود گرامر و واژگان اسپانیایی

این پایان لیست بهترین برنامه ها برای یادگیری زبان اسپانیایی در گوشی شما است. اگر هنوز سؤالی دارید، به بخش سؤالات متداول زیر نگاهی بیندازید.

سوالات متداول

1. یادگیری اسپانیایی با Duolingo چقدر طول می کشد؟

اگر یک ساعت در روز وقت بگذارید، می توانید مطالب دوره را در مدت 90 روز تکمیل کنید.

2. آیا می توانید از برنامه هایی مانند Duolingo برای مطالعه و واجد شرایط بودن برای امتحانات رسمی استفاده کنید؟

نه به عنوان یک منبع مطالعه مستقل، بلکه به عنوان یک روش کمکی، می توانید از چنین برنامه هایی استفاده کنید. با این حال، همیشه توصیه می شود که برای چنین امتحاناتی مطالب رسمی را تهیه کنید.

3. آیا می توانید از آیفون خود برای یاد گیری زبان اسپانیایی استفاده کنید؟

بله، می توانید از آیفون خود برای یادگیری زبان اسپانیایی استفاده کنید.

سخن پایانی:

این موارد،6 برنامه برتر برای یادگیری زبان اسپانیایی هستند که می‌توانید فهرست طولانی برنامه‌های موجود در اپ استور و گوگل پلی را کوتاه تر کنید. واقعاً یادگیری موثر یک زبان فقط با کمک تلفن هوشمند خیلی هیجان انگیز است. خب دفعه بعد که سریال اسپانیایی Money Heist را تماشا کردید، نیازی به زیرنویس ندارید!


مقالات مرتبط:

دانلود بهترین برنامه برای یادگیری سریع زبان انگلیسی رایگان

چگونه آیلتس بگیریم؟ نحوه آمادگی برای آزمون آیلتس و معرفی مراحل آناز
3
رای