5 تا از بهترین نرم افزارهای مدیریت مشتری (CRM) اندروید و تحت وب

5 تا از بهترین نرم افزارهای مدیریت مشتری (CRM) اندروید و تحت وب بهترین نرم افزارهای crm؛ معرفی و لینک دانلود بهترین نرم افزار مدیریت مشتری رایگان برای اندروید، آیفون و نسخه تحت وب برای مدیریت هوشمند کسب و کار در سلام دنیا بخوانید.

ایا تا به حال شماره یا ایمیل شخصی را فراموش کرده اید؟ یا اطلاعات مربوط به آدرس یک مشتری مهم را از دست داده اید؟ اگر پاسخ شما بله است، پس به جای درستی آمده اید. ما در این مقاله از سلام دنیا در مورد بهترین نرم افزارهای مدیریت مشتری (CRM) صحبت کردیم.با ما همراه باشید.

نرم افزار مدیریت مشتری چیست

در دنیای امروز تجارت به طور طبیعی به مشتریان و نیازهای آنها بستگی دارد. بنابراین، برای ارائه خدمات به مشتریان، باید تمام جزئیات مربوط به نوع مشتری را بدانید. بنابراین، برای اطلاع از فعالیت های مشتریان خود به یک ابزار یا نرم افزار تخصصی نیاز دارید که بیشتر به عنوان مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) شناخته می شود. اصطلاح CRM به برنامه‌ها و فناوری‌هایی اشاره دارد که شرکت‌ها برای مدیریت و مطالعه روابط و داده‌های مشتری در طول چرخه عمر خود استفاده می‌کنند. و با ابزار و استراتژی مناسب شما نیز می توانید مشتریان خود را پیگیری کرده و کسب و کار خود را به یک برند تبدیل کنید.CRM مناسب می تواند باعث شود که کسب و کار شما به سمت بالا حرکت کند.

بهترین نرم افزار مدیریت مشتری (CRM) 

1. نرم افزار مدیریت مشتری Zoho CRM

Zoho CRM بهترین CRM مبتنی بر وب است که برای مشاغل طراحی شده است. نسخه فعلی Zoho CRM راهی برای بهبود و سرعت بخشیدن به روش فروش در اختیار شما قرار می دهد. با تمام عملکردهای اصلی که یک کسب و کار نیاز دارد همراه است. همچنین می توانید به اطلاعات مشتری به صورت آفلاین دسترسی داشته باشید یا آن را تغییر دهید و هنگامی که دوباره آنلاین می شوید به طور خودکار همگام سازی کنید.

سایت نرم افزار ارتباط با مشتری Zoho CRM

این کار فعالیت های تجاری روزانه شما را به طور موثرتری خودکار می کند. Zoho CRM یک ویژگی جدید دارد، که در آن می توانید عملکرد CRM خود را با یکپارچه سازی آن با برنامه آن بر روی دستگاه دیجیتال خود گسترش دهید. در آخرین به روز رسانی، صفحه اصلی آن اکنون دارای 10 مؤلفه مختلف، با پنل ناوبری ماژول اصلی نیز می باشد.

بهترین نرم افزار برای ارتباط با مشتری

2. نرم افزار مدیریت مشتری Pipedrive

Pipedrive یک نرم افزار مدیریت فروش است که برای کمک به تیم فروش و مدیریت فرآیندهای فروش طولانی در زمان کمتر طراحی شده است. با Pipedrive CRM شما به طور مثبت نتیجه ای خواهید داشت که می تواند به طور موثر خط فروش کسب و کار خود را مدیریت کند. Pipedrive همچنین یک برنامه برای کاربران اندروید دارد.

دانلود برنامه ارتباط با مشتری Pipedrive CRM برای اندروید

Pipedrive به شما امکان می دهد کل ماژول ها را روشن یا خاموش کنید و تضمین می کند که هیچ عارضه جانبی بر روی کیفیت خدمات شما وجود نخواهد داشت.

بهترین نرم افزار برای ارتباط با مشتری1

3. نرم افزار مدیریت مشتری  Salesforce CRM

Salesforce یکی از بهترین نرم‌افزارهای CRM مبتنی بر ابر است که برای عملکرد ماهرانه و سودآور سازمان طراحی شده است. دارای چندین ویژگی در تمام حوزه های عملکردی سازمان است. Salesforce به شما امکان می دهد با یکپارچه سازی با برنامه خود به نام Salesforce در اندروید و IOS عملکردهای بیشتری دریافت کنید. همچنین می‌توانید گزارش‌های مهم، مدل‌های قلمرو، و پیش‌بینی فروش را تهیه کنید.

سایت برنامه ارتباط با مشتری Salesforce CRM

با Salesforce می توانید اطلاعات خود را از طریق فضای ذخیره سازی ابری آپلود و پشتیبان بگیرید. با جنبه‌ای از هر تعامل با مشتری، می‌توانید تجارت کنید و خدمات ارائه دهید.

بهترین نرم افزار برای ارتباط با مشتری2

4. نرم افزار مدیریت مشتری SAP CRM

SAP CRM یک پلت فرم CRM برتر برای تعامل با مشتری است که توسط تیم SAP توسعه یافته است تا به شما پشتیبانی شخصی و بهتری از مشتری ارائه دهد. SAP CRM بخشی از SAP ERP (برنامه ریزی منابع سازمانی) است که یک مجموعه تجاری است که برای اجرای فرآیندهای تجاری سفارشی مربوط به سازمان استفاده می شود.SAP CRM همچنین به شما کمک می‌کند تا سوابق خود را در زمان واقعی مدیریت کنید و در عین حال هزینه‌های سایر بخش‌های عملیات خود را به حداقل برسانید.

سایت برنامه ارتباط با مشتری SAP CRM

این یک ماژول توسط SAP است که یک ماژول مدیریت ارتباط با مشتری یکپارچه است، که به هر سازمانی کمک می کند تا به اهداف تجاری خود دست یابد و به آنها اجازه می دهد تا تمام وظایف ارتباط با مشتری را به طور موثر انجام دهند.

بهترین نرم افزار برای ارتباط با مشتری5

5. نرم افزار مدیریت مشتری Insightly

Insightly یک نرم افزار مدیریت پروژه و CRM است که با کمک هوش مصنوعی (AI) وظایف و برنامه ریزی رویدادها را ارائه می دهد. این به شما در فرآیندهای تجاری چند مرحله ای پیچیده کمک می کند که می توانند با اتوماسیون گردش کار Insightly مدل سازی و خودکار شوند.

دانلود برنامه ارتباط با مشتری Insightly برای اندروید

دانلود برنامه ارتباط با مشتری Insightly برای آیفون

همچنین می‌توانید فرآیندهای پروژه خود را خودکار کنید و با استفاده از برنامه Insightly همه چیز را در حرکت نگه دارید.با استفاده از این نرم افزارها، روابط خود را با مشتریان  در طول چرخه ایجاد کنید و رشد کسب و کار خود را نیز زیر نظر داشته باشید.

بهترین نرم افزار برای ارتباط با مشتری7

سخن آخر

امروزه برای ارائه خدمات به مشتریان باید تمام نیازهای مشتری را با جزئیات بدانید و برای دانستن اطلاعات به سخت افزار و ابزارهایی نیازمند هستید.ما در این مقاله از سلام دنیا در مورد بهترین نرم افزارهای Crm صحبت کردیم.امیدواریم مفید بوده باشد.


مقالات مرتبط:

دانلود 10 تا از بهترین نرم افزار ساخت پسورد برای کامپیوتر رایگان

دانلود بهترین نرم افزار تدریس و کلاس مجازی آنلاین رایگاناز
4
رای