دانلود 10 تا از بهترین نرم افزار ساخت پسورد برای کامپیوتر رایگان

دانلود 10 تا از بهترین نرم افزار ساخت پسورد برای کامپیوتر رایگان دانلود نرم افزار ساخت پسورد قوی، 10 تا از بهترین برنامه های ایجاد رمزعبور و ساخت پسورد قوی و مدیریت رمز عبور و پسورد میکر رایگان برای ویندوز در سلام دنیا دانلود کنید.

با افزایش نیاز به امنیت آنلاین، استفاده از رمزهای عبور قوی و غیرقابل نفوذ برای همه حساب‌های کاربری خود بسیار مهم است. با این حال، یکی از بزرگترین چالش هایی که ما با آن روبرو هستیم، ایجاد رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد برای هر حسابی است که داریم. علاوه بر این، استفاده از رمز عبور تکراری برای چندین حساب توصیه نمی شود، زیرا شما را در برابر حملات سایبری بالقوه آسیب پذیر می کند. اینجاست که نرم افزار تولید رمز عبور وارد می شود. با استفاده از این ابزار قدرتمند، به راحتی می توانید رمزهای عبور قوی و ایمن ایجاد کنید که حدس زدن یا شکستن آنها عملا غیرممکن است. در این مقاله قصد داریم نگاهی به 10 مورد از بهترین تولید کننده رمز عبور برای ویندوز بیندازیم. این ابزارهای تغییر دهنده بازی می توانند به شما کمک کنند تا امنیت آنلاین خود را به سطح بعدی ارتقا دهید و اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شخصی شما ایمن و ایمن باقی می ماند. در این مطلب از سلام دنیا درباره بهترین برنامه ها برای ایجاد رمزعبور و پسورد قوی و دانلود نرم افزار ساخت پسورد قوی برای کامپیوتر صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

10 مورد از  بهترین برنامه های تولید کننده رمز عبور برای رایانه شخصی ویندوز

1. نرم افزار ایجاد رمزعبور TweakPass Password Manager

اگر به نرم افزار قابل اعتمادی نیاز دارید که بتواند رمزهای عبور پیچیده حاوی حروف، اعداد، نمادها و کاراکترهای خاص تولید کند، TweakPass Password Manager یک گزینه عالی است. به عنوان یکی از بهترین مدیران رمز عبور موجود، یک تولید کننده رمز عبور قوی ارائه می دهد که می تواند رمزهای عبور تصادفی و طولانی را به راحتی ایجاد کند.

دانلود نرم افزار TweakPass Password Manager

علاوه بر این، TweakPass Password Manager یک انبار امن برای ذخیره گذرواژه‌های متعدد فراهم می‌کند و حتی می‌تواند به‌طور خودکار اعتبار ورود به وب‌سایت‌ها را پر کند.

نرم افزار TweakPass Password Manager

2. برنامه تولید رمزعبور LastPass

LastPass یک نرم افزار مدیریت رمز عبور محبوب است که برای کمک به کاربران در ایجاد و ذخیره رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد برای تمام حساب های آنلاین خود طراحی شده است. این یک مولد رمز داخلی را ارائه می دهد که می تواند رمزهای عبور تصادفی و پیچیده حاوی حروف، نمادها، اعداد و کاراکترهای خاص را ایجاد کند. این تولید کننده رمز عبور به کاربران اجازه می دهد تا طول و پیچیدگی رمزهای عبور خود را سفارشی کنند و اطمینان حاصل شود که آنها به اندازه کافی قوی هستند تا در برابر حملات سایبری احتمالی مقاومت کنند.

دانلود برنامه LastPass

وقتی صحبت از مدیریت رمز عبور می شود، LastPass به طور گسترده ای یکی از بهترین گزینه های موجود در نظر گرفته می شود.

 برنامه LastPass

بهترین نرم افزار ساخت پسورد

3. برنامه تولید رمزعبور Dashlane

اگر به دنبال یک نرم افزار تولید کننده رمز عبور قابل اعتماد هستید، Dashlane ارزش بررسی دارد. این نرم افزار قدرتمند شامل یک تولید کننده رمز عبور آنلاین و درون برنامه ای ایمن است که به شما امکان می دهد رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد برای همه حساب های خود ایجاد کنید.

دانلود برنامه Dashlane

شما به راحتی می توانید رمزهای عبور قوی را با استفاده از ابزارهای اصلی تولید رمز عبور Dashlane ایجاد کنید، که به شما امکان می دهد انواع کاراکترها و طول را برای ورود جدید خود انتخاب کنید. با مولد رمز عبور Dashlane، می توانید رمزهای عبور از 4 تا 40 کاراکتر ایجاد کنید.

برنامه Dashlane

دانلود 1password

4. برنامه ایجاد پسورد قوی 1Password

به دنبال مدیریت رمز عبور ایمن و کاربر پسند برای ویندوز هستید؟ این نرم افزار پر از ویژگی، طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی پیشرفته، از جمله رمزگذاری قوی، چندین گزینه احراز هویت دو مرحله ای، نظارت بر وب تاریک و ممیزی امنیت رمز عبور را ارائه می دهد. وقتی صحبت از مدیریت رمز عبور به میان می آید، تعداد کمی از برندها به اندازه این مورد ارزش ارائه می دهند.

دانلود برنامه 1Password

برنامه های آن هم برای کاربران و هم برای خانواده ها از مقرون به صرفه ترین و پر ویژگی ترین گزینه های موجود است.

برنامه 1Password

5. برنامه ایجاد پسورد قوی Roboform

آیا از فراموش کردن رمزهای عبور خود خسته شده اید یا در تلاش برای ایجاد رمزهای عبور قوی هستید؟ به دنبال این ابزار مفید باشید، که برای کمک به رمزگذاری و تولید رمزهای عبور آنلاین به سرعت و آسانی طراحی شده است. برای دسترسی به برنامه کافیست ایمیل و رمز عبور فراموش نشدنی خود را وارد کنید.

دانلود برنامه Roboform

از آنجا، می توانید شروع به مرور وب و ذخیره تمام رمزهای عبور مورد نیاز خود کنید. و با Roboform، می‌توانید به راحتی حساب خود را در چندین دستگاه همگام‌سازی کنید و گذرواژه‌های خود را چه در دسک‌تاپ یا در حال حرکت باشید، در دسترس نگه دارید.

 برنامه Roboform

6. برنامه ایجاد رمزعبور NordPass

وقتی نوبت به حفاظت از زندگی دیجیتالی شما می رسد، داشتن رمزهای عبور قوی ضروری است. و اگر به دنبال ابزاری هستید که از فناوری پیشرفته برای تولید امن ترین رمزهای عبور ممکن استفاده کند، NordPass ارزش بررسی را دارد. این نرم افزار مدیریت رمز عبور مجهز به یک تولید کننده رمز عبور قوی است که کدهای تصادفی و منحصر به فرد را ارائه می دهد که مطابق با آخرین استانداردهای امنیتی طراحی شده اند.

دانلود برنامه Roboform

هر رمز عبور دارای ویژگی هایی است که حدس زدن آنها چالش برانگیز است و به طور موثر آنها را غیرقابل نفوذ می کند.

 برنامه NordPass

نرم افزار مدیریت پسورد

7.برنامه تولید رمزعبور امن Strong Password Generator

استفاده از Strong Password Generator را در نظر بگیرید، یک نرم افزار رایگان تولید کننده رمز عبور برای ویندوز که هم قابل حمل و هم کاربر پسند است. با طیف گسترده ای از مجموعه کاراکترها برای انتخاب، می توانید رمزهای عبوری ایجاد کنید که کاملاً متناسب با نیازهای شما هستند. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا حداکثر 1000 رمز عبور را به طور همزمان ایجاد کنید که برای اکثر کاربران کافی است.

دانلود برنامه Strong Password Generator

با این حال، نقطه ضعف این نرم افزار این است که نشانگر قدرت رمز عبور را ارائه نمی دهد، که می تواند تعیین امنیت رمز عبور شما را دشوار کند.

برنامه Strong Password Generator

8. برنامه ایجاد رمزعبور رایگان KeePass

اگر به دنبال یک برنامه مدیریت رمز عبور هستید که هم رایگان و هم منبع باز باشد، KeePass ممکن است راه حل مناسبی برای شما باشد. KeePass یک ابزار قوی است که شامل یک تولید کننده رمز عبور داخلی است. اگرچه تنظیم آن می تواند کمی چالش برانگیز باشد، اما بسیار قدرتمند است و از انواع پیکربندی های رمز عبور از پیش تعیین شده پشتیبانی می کند. شما به راحتی می توانید رمزهای عبور تصادفی معمولی را بر اساس طول معمولی و همچنین الزامات ترکیب بسازید. به طور کلی، KeePass یک گزینه عالی برای هر کسی است که به دنبال یک تولید کننده رمز عبور رایگان و قابل اعتماد است.

دانلود برنامه KeePass

برنامه KeePass

9. برنامه ایجاد چندین رمزعبور همزمان Password Tech

در دنیای امنیت سایبری، رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد برای محافظت از حساب های آنلاین شما ضروری است. برای تولید چنین پسوردهایی، می توانید به Password Tech که یک نرم افزار منبع باز و رایگان تولید رمز عبور برای ویندوز است، مراجعه کنید. قبلاً به عنوان PWGen شناخته می شد، طیف وسیعی از گزینه های قابل تنظیم را برای تولید رمز عبور و عبارت عبور ارائه می دهد.

دانلود برنامه Password Tech

با Password Tech می توانید نوع کاراکتر، طول رمز عبور و قالب رمزهای عبور خود را انتخاب کنید. علاوه بر این، می توانید چندین رمز عبور را به طور همزمان ایجاد کرده و آنها را برای حفظ امنیت در یک پایگاه داده رمزگذاری شده ذخیره کنید.

برنامه Password Tech

10. نرم افزار رایگان تولید کننده رمز عبور ZSoft Password Generator

ZSoft Password Generator یک نرم افزار رایگان تولید کننده رمز عبور کاربرپسند است که نیازی به نصب ندارد. این به شما امکان می دهد رمزهای عبور با طول و انواع کاراکترهای دلخواه تولید کنید. شما می توانید از انواع کاراکترها مانند حروف بزرگ، حروف کوچک، اعداد و نمادها انتخاب کنید.

دانلود نرم افزار ZSoft Password Generator

این برنامه همزمان پنج رمز عبور تولید می کند و می توانید آنها را در یک فایل متنی ذخیره کنید. با این حال این برنامه  ویژگی امنیتی گذرواژه‌هایی که تولید می‌کند را ندارد.

نرم افزار ZSoft Password Generator

سخن آخر: بهترین نرم افزار تولید کننده رمز عبور پولی و رایگان برای ویندوز

در نتیجه، نرم افزار تولید رمز عبور ابزاری ضروری برای هر کسی است که می خواهد حساب های آنلاین خود را ایمن  نگه دارد. با 10 برنامه نرم افزاری تولید کننده رمز عبور برای ویندوز که در بالا ذکر شده است، می توانید به راحتی رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد برای هر یک از حساب های خود ایجاد کنید و همه آنها را در یک مکان مناسب مدیریت کنید. بنابراین، اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، وقت آن رسیده است که امنیت آنلاین خود را با یکی از این ابزارهای قدرتمند تولید رمز عبور به سطح بالاتری ببرید.


مقالات مرتبط:

4 روش ریست کردن و بازیابی پسورد ویندوز

آموزش پیدا کردن پسورد های ذخیره شده در آیفون

بهترین نرم افزار مدیریت پسورد اندروید رایگان 2022 

3 روش عالی برای ذخیره پسوردها در گوگل کروماز
3
رای