دانلود 5 تا از بهترین برنامه فکس رایگان برای اندروید و آیفون

دانلود 5 تا از بهترین برنامه فکس رایگان برای اندروید و آیفون بهترین برنامه های فکس برای آیفون و اندروید؛ با دانلود 5 مورد از بهترین برنامه های فکس برای اندروید و iOS در سلام دنیا آشنا شوید.

روزهای خوب قدیم را به یاد دارید که از طریق دستگاه های فکس اسناد ارسال می کردیم؟ خوب، فکس درست مانند ارسال یک ایمیل است، اما با لمس فیزیکی. اگرچه دستگاه‌های فکس به گذشته تبدیل شده‌اند، اما نیاز به فکس کردن اسناد هنوز وجود دارد. بسیاری از صنایع هنوز به اسناد امضا شده دیجیتالی برای ارسال از طریق فکس نیاز دارند.

بنابراین، با وجود اینکه روش تکامل یافته است، ماهیت فکس یکسان است. چرا باید وقت خود را برای جستجوی دستگاه فکس تلف کنید در حالی که تلفن های هوشمند قابل اعتماد شما می توانند به همان خوبی این کار را انجام دهند؟ به همین دلیل است که ما در این مطلب از سلام دنیا فهرستی از 5 بهترین برنامه فکس برای گوشی های اندروید و iOS را جمع آوری کردم. بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، بیایید شروع کنیم.

5 مورد از بهترین برنامه فکس اینترنتی رایگان برای اندروید و iOS

حتی در این عصر دیجیتال، برخی از سازمان ها و شرکت های دولتی هنوز ترجیح می دهند اسناد را از طریق فکس دریافت کنند. بنابراین، این احتمال وجود دارد که در برخی مواقع نیاز به ارسال فکس داشته باشید. برای همین اینجایی، درسته؟ نگران نباش، تو تنها نیستی. بسیاری از مردم هنوز نیاز به فکس کردن اسناد دارند. اما خبر خوب این است که شما به مکان مناسبی آمده اید تا همه چیز را در مورد آن یاد بگیرید. بنابراین در اینجا برنامه های فکس برای iOS و Android وجود دارد.


حتما بخوانید: دانلود برنامه تبدیل عکس به کارتون، نقاشی و آواتار


1. برنامه فکس برای گوشی:  آی فکس

iFax یک برنامه فکس عالی است که هم برای اندروید و هم برای iOS در دسترس است. این برنامه یک رابط کاربری ساده و کاربرپسند ارائه می دهد که ارسال و دریافت فکس را آسان می کند. همچنین به شما امکان می دهد اسناد را مستقیماً روی تلفن خود امضا و حاشیه نویسی کنید. با آی فکس می توانید فکس های نامحدود را به صورت رایگان ارسال و دریافت کنید. تنها نکته این است که هر فکس نمی تواند بیش از سه صفحه باشد.

دانلود نرم افزار آی فکس برای اندروید

دانلود نرم افزار آی فکس برای آیفون

 آی فکس

2. برنامه فکس برای گوشی: Fax.Plus

با Fax.plus می‌توانید با دستگاه‌های فکس سنتی خداحافظی کنید و به فکس راحت و کارآمد از هر کجا و در هر زمان سلام کنید. چه از تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه خود استفاده کنید، این برنامه ارسال و دریافت فکس را آسان می کند. یکی از ویژگی های بارز Fax.plus سادگی آن است. یکی دیگر از مزایای بزرگ Fax.plus امنیت آن است. اطلاعات حساس شما در دستان امن است - برنامه تمام محتوا را رمزگذاری می کند و کاملاً با مقررات HIPAA مطابقت دارد.

دانلود نرم افزار Fax.Plus برای اندروید

دانلود نرم افزار Fax.Plus برای آیفون

Fax.Plus

3. برنامه فکس برای گوشی: برنامه فکس Municorn

با دستگاه های فکس حجیم خداحافظی کنید و به Municorn، برنامه فکس همه کاره برای تلفن هوشمندتان، سلام کنید. با قابلیت‌های پیشرفته اسکن اسناد و پردازش تصویر، دیگر هرگز مجبور نخواهید بود به فکس‌های با کیفیت پایین بسنده کنید.


حتما بخوانید: دانلود بهترین نرم افزار طراحی و ساخت لوگو رایگان


Municorn بالاترین کیفیت ممکن را برای فکس‌های شما ارائه می‌کند و با قابلیت ارسال فکس از بیش از 90 کشور جهان، دنیا را در دسترس شما قرار می‌دهد.

دانلود نرم افزار فکس Municorn برای اندروید

دانلود نرم افزار فکس Municorn برای آیفون

فکس Municorn

4. برنامه فکس برای گوشی: فکس

به دنبال یک سرویس فکس اینترنتی قابل اعتماد  هستید؟ به دنبال eFax باشید. با eFax، می‌توانید به‌راحتی فکس‌ها را به‌عنوان فایل‌های PDF مستقیماً از دستگاه خود ارسال کنید و به لطف ادغام آن با مخاطبین، دسترسی به شبکه فکس شما هرگز آسان‌تر نبوده است. علاوه بر این، اگر می‌خواهید به راحتی فایل‌ها را برای فکس ضمیمه کنید، فقط از یک منبع ذخیره‌سازی آنلاین مانند Dropbox، iCloud یا یکی دیگر استفاده کنید. و اگر در مورد خدمات eFax کنجکاو هستید اما کاملاً آماده نیستید، آزمایش 14 روزه رایگان فرصت مناسبی برای امتحان کردن آن است.

دانلود نرم افزار فکس برای اندروید

دانلود نرم افزار فکس برای آیفون

نرم افزار فکس

5. برنامه فکس برای گوشی: Genius fax

به Genius Fax سلام کنید، کمکی مفید برای برنامه محبوب Genius Scan. نه تنها می‌توانید اسکن‌های خود را ارسال کنید، بلکه می‌توانید فایل‌ها را از Google Drive، Dropbox یا هر برنامه دیگری که در دستگاه خود دارید بکشید. و اگر نیاز به دریافت فکس دارید، Genius Fax شما را در آنجا نیز تحت پوشش قرار داده است. شما می توانید یک شماره فکس را برای مدت محدودی اجاره کنید و مانند یک دستگاه فکس سنتی فکس دریافت کنید. و اگر نیاز به دریافت فکس دارید، هزینه کمی اضافی برای اجاره شماره فکس هزینه کمی برای انعطاف پذیری و راحتی آن است.

دانلود نرم افزار Genius fax برای اندروید 

دانلود نرم افزار Genius fax برای آیفون

نرم افزارGenius fax

سخن آخر

در پایان، اینها 5 بهترین برنامه فکس برای اندروید و iOS هستند. هر اپلیکیشن ویژگی‌ها و گزینه‌های قیمت‌گذاری منحصربه‌فرد خود را دارد، بنابراین مطمئن شوید که بهترین گزینه را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده کند. چه یک حرفه ای در کسب و کار باشید یا فقط فردی باشید که نیاز به ارسال فکس دارید، مطمئناً یکی از این برنامه ها زندگی شما را آسان تر می کند. بنابراین، پیش بروید و آنها را امتحان کنید.


مقالات مرتبط:

بهترین برنامه های پیام رسان بدون نیاز به شماره موبایل

دانلود بهترین برنامه تماس تصویری [ویدیوکال] بین اندروید و آیفون

دانلود بهترین نرم افزار خانه هوشمند برای اندروید و آیفوناز
3
رای