دانلود بهترین نرم افزار طراحی و ساخت لوگو با گوشی اندروید رایگان

دانلود بهترین نرم افزار طراحی و ساخت لوگو با گوشی اندروید رایگان معرفی بهترین نرم افزار های طراحی و ساخت لوگو در اندروید؛ دانلود 5 تا از بهترین برنامه طراحی لوگو رایگان برای اندروید؛ نرم افزار ساخت لوگو برای گوشی اندروید را در سلام دنیا دانلود کنید.

وقتی که به لوگوهایی چشمگیر برخورد و به طراحی آن فکر می کنید، کنجکاو می شوید و به دنبال برنامه ای برای ساخت چنین لوگوها می گردید؟ اگر جواب شما مثبت است به جای درستی مراجعه کرده اید. ولی قبل از همه ی این ها، چرا به یک لوگو نیاز دارید؟ اصلاً لوگو چیست و چرا ممکن است که به آن نیاز داشته باشید؟ ترسیم یک لوگوی بی نقص یکی از کارهای کلیدی است که هر متخصص نوپا باید بتواند آن را انجام دهد. لوگو یک تصویر شرکتی است که ویژگی های شرکت را در خود جای داده است، سازمان و اداره شما را توصیف می‌کند، بر ویژگی‌های آن تأکید می‌کند و آن را برای مشتریان جذاب می‌کند. شما می توانید از یک لوگو در مسیرهای مختلفی، به عنوان مثال، برای تبلیغ محصولات خود، تنظیم شخصیت تصویری خود، یا جذب مشتریان جدید، استفاده کنید. در این مطلب سلام دنیا، ما به معرفی بهترین نرم افزار های طراحی و ساخت لوگو در اندروید؛ نرم افزار طراحی لوگو برای اندروید؛ نرم افزار ساخت لوگو برای اندروید و طراحی و ساخت لوگو با گوشی پرداخته ایم. حال شاید با خود بپرسید که چرا از اندروید استفاده کنم؟ خوب، در اندروید مزایای زیادی وجود دارد، که یکی از آن ها سریع و مقرون به صرفه بودن برنامه ها می باشد. پس با ما همراه باشید.

بهترین نرم افزار طراحی و ساخت لوگو با گوشی اندروید 

1. بهترین نرم افزار ساخت لوگو با گوشی اندروید: برنامه Logo Maker Plus – Graphic Design & Logo Creator

این برنامه قادر به درست کردن طرح هایی فوق العاده می باشد که به هزاران عنصر گرافیکی رایگان و گزینه های ویرایشی مجهز است. شما می توانید رنگ آیکون ها را تغییر دهید، به آنها بافت اضافه کنید و هر کاری که می خواهید انجام دهید تا لوگوی خود را از بقیه متمایز کنید. علاوه بر تمام این ویژگی ها، به جای طراحی لوگو، شما نیز می توانید کارهای بیشتری را با این برنامه شگفت انگیز انجام دهید. شما می توانید کاور های FB خود را طراحی کنید، از حروف اول نام خود لوگو بسازید و ... تعداد دانلود های این برنامه در فروشگاه Google Play به بیش از 84000 کاربر رسیده است. برای نصب این برنامه شما باید از اندروید 4.2 و بالاتر استفاده کنید. این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه های طراحی لوگو رایگان محسوب می شود.

دانلود نرم افزار طراحی لوگو Logo Maker Plus - Logo Creator

بهترین نرم افزار ساخت لوگو با گوشی اندروید 

2. بهترین نرم افزار طراحی لوگو با گوشی اندروید: برنامه Logo Maker – Logo Creator, Generator & Designer

این برنامه دارای تمام ویژگی هایی - از جمله هنر، رنگ، پس‌زمینه و بافت یا هر ابزار ویرایش حرفه‌ای دیگر - است که شما در هنگام طراحی برنامه خود به آن نیاز دارید. برنامه Logo Maker دارای مجموعه عظیمی از استیکرها، عناصر گرافیکی، اشکال، پس‌زمینه و بافت‌ها - به همراه ابزارهای ویرایش عکس و ویرایش متن مانند چرخش، چرخش سه بعدی، تغییر اندازه، منحنی، فونت، رنگ و غیره -  می باشد.

دانلود نرم افزار طراحی لوگو Logo Maker – Logo Creator, Gen

بهترین نرم افزار طراحی  لوگو با گوشی اندروید 

3. بهترین نرم افزار ساخت لوگو با گوشی اندروید: برنامه Logo Generator & Logo Maker

برنامه Logo Generator یک برنامه تخصصی طراحی لوگو می باشد که به شما این فرصت را می‌دهد تا در عرض چند دقیقه لوگوهایی نوآورانه را برای کسب و کار خود خلق کنید. این برنامه تمام چیزهایی که برای شروع به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد. با این برنامه تنها چند دقیقه طول می کشد تا لوگوی خود را - با چندین پیشرفت ساده - بسازید. این برنامه برنامه‌ریزی راحتی دارد. شما می توانید هم توسط مبتکران متخصص و هم افراد بدون دخالت طرح اولیه برای ایجاد لوگو های سفارشی، نوآورانه و شگفت‌انگیز خود تلاش کنید.

دانلود نرم افزار طراحی لوگو Logo Generator & Logo Maker

بهترین نرم افزار طراحی و ساخت لوگو با گوشی 

4. بهترین نرم افزار طراحی لوگو با گوشی اندروید: برنامه Logo Maker – Logo Creator by James Thomas Carter

این برنامه ادعا می کند که یکی از محبوب ترین برنامه های تولید کننده لوگو می باشد که می تواند به شما در طراحی یک لوگوی بی عیب و نقص فقط در عرض چند دقیقه کمک کند. درست که در حال حاضر این برنامه محبوبیت چندانی ندارد، اما خب با نگاهی به رابط کاربری که دارد، هیچ مشکلی در پیشی گرفتن از برنامه های دیگر نخواهد داشت. این برنامه، برنامه ای رایگان است و شما می توانید از آن استفاده کنید.

دانلود نرم افزار طراحی لوگو  Logo Maker – Logo Creator by James Thomas Carter

بهترین نرم افزار طراحی لوگو برای اندروید 

5. بهترین نرم افزار ساخت لوگو با گوشی اندروید: برنامه Designer Logo Maker

در این برنامه، بسیاری از طرح ها و قالب های پیش فرض گنجانده شده است که شما می توانید از آنها برای طراحی لوگوی خود استفاده کنید. تصویر در فرمت PNG برای شما ذخیره می شود که استفاده از آن را آسان تر می کند.

بهترین نرم افزار طراحی لوگو با گوشی اندروید 

سخن آخر

درست است که چندین ابزار و نرم افزار دیگر برای طراحی لوگو وجود دارد، اما خب شما فقط می توانید به موارد ذکر شده اعتماد کنید. در صورتی که شما هم نیز یک برنامه طراحی لوگو با عملکرد بالا را می شناسید، در بخش نظرات زیر به ما راجب آن اطلاع دهید.


مقالات مرتبط:

بهترین وب سایت های طراحی الهام بخش خلاقانه خارجی برای ایده یابی

روش ساخت لوگو در Paint 3D در ویندوزاز
3
رای