دانلود 10 برنامه چند کاره و برنامه میانبر و شورتکات برای اندروید رایگان

دانلود 10 برنامه چند کاره و برنامه میانبر و شورتکات برای اندروید رایگان بهترین برنامه چندکاره برای اندروید، برنامه میانبر برای اندروید؛ 10 تا از بهترین برنامه شورتکات و چندکاره برای اندروید ؛ multitasking and shortcut apps برای اندروید رایگان در سلام دنیا دانلود کنید.

در دنیای پر سرعت برنامه های اندروید، کارایی کلیدی است. چه در حال انجام چندین کار باشید یا به دنبال راه‌های سریع‌تر برای پیمایش دستگاه خود باشید، برنامه‌های چندوظیفه‌ای و میانبر مناسب می‌توانند تجربه شما را متحول کنند. از ساده‌سازی فعالیت‌های روزانه گرفته تا افزایش بهره‌وری، این 10 برنامه میانبر درجه یک برای اندروید طراحی شده‌اند تا تعاملات شما را ساده‌تر کنند و انجام چند کار را در دستگاه اندرویدی شما سریع‌تر کنند. در این مطلب از سلام دنیا، ما به معرفی بهترین برنامه های چندکاره و میانبر برای اندروید پرداخته ایم. با ما همراه شوید.

معرفی بهترین برنامه های چندکاره و میانبر برای اندروید

میانبر مناسب و برنامه های چند وظیفه ای می تواند در زمان و تلاش شما صرفه جویی زیادی کند. در اینجا 10 مورد از بهترین گزینه ها برای کاربران قدرتمند اندروید آورده شده است:


حتما بخوانید: دانلود بهترین برنامه های ردیت (reddit) رایگان برای آیفون و آیپد


1. بهترین برنامه میانبر برای اندروید: برنامه MacroDroid

MacroDroid یک برنامه اتوماسیون قدرتمند است که به شما امکان می‌دهد میانبرها و گردش‌های کاری سفارشی را برای ساده‌سازی کارهای تکراری تنظیم کنید. می‌توانید ماکروها را از طریق میان‌برها، در زمان‌های مشخصی از روز، ژست‌های حرکتی سفارشی، تغییرات مکان و موارد دیگر فعال کنید. ماکروهای ساده کارهای اساسی مانند تغییر تنظیمات را خودکار می‌کنند، در حالی که جریان‌های پیچیده چندین مرحله را به هم متصل می‌کنند.

دانلود برنامه شورتکات MacroDroid برای اندروید

بدون نیاز به کدنویسی، MacroDroid اتوماسیون اندروید را برای کاربران عادی در دسترس قرار می دهد. این برنامه 6 دلار قیمت دارد اما مجموعه ای از ویژگی های سطح رایگان سخاوتمندانه را ارائه می دهد. اگر متوجه می‌شوید که کارهای مشابه را بارها و بارها انجام می‌دهید، MacroDroid می‌تواند هر هفته ساعت‌های شما را ذخیره کند.

 بهترین برنامه های چندکاره و میانبر برای اندروید 1

2. بهترین برنامه میانبر برای اندروید: برنامه Tasker

Tasker by Crafty Apps EU پیشرفته ترین ابزار اتوماسیون قابل تنظیم برای اندروید است. این برنامه کنترل بی‌نظیری را برای خودکارسازی تجربه دستگاه شما از طریق عواملی مانند زمان، مکان، حرکات و رویدادها ارائه می‌کند.

دانلود برنامه میانبر Tasker برای اندروید

می‌توانید از Tasker برای تنظیم گردش کار خودکار برای تغییر تنظیمات، راه‌اندازی اقدامات، دستگاه‌های کنترل از راه دور و موارد دیگر استفاده کنید. در حالی که منحنی یادگیری با پیچیدگی UI آن بالاتر است، گزینه های اتوماسیون را ارائه می دهد که سایر برنامه های Android به سادگی نمی توانند با آن مطابقت داشته باشند. با قابلیت  و اشتراک گذاری وظایف، می توانید از وظایف ساخته شده توسط کارشناسان Tasker نیز بهره مند شوید.

 بهترین برنامه های چندکاره و میانبر برای اندروید 2

3. بهترین برنامه میانبر برای اندروید: برنامه Button Mapper 

حتی با وجود برنامه های میانبر خوب، دسترسی مداوم همچنان نیاز به لمس صفحه دارد. برنامه چندوظیفه‌ای Button Mapper برای اندروید  نقشه‌ برداری کلید سخت‌ افزاری قابل تنظیم را برای اقداماتی مانند تعویض برنامه، میانبرها، ماکروها و موارد دیگر ارائه می‌کند. اگر می خواهید عملکردهای سریع و بدون تغییر دسته دستگاه داشته باشید، این برنامه امکانات را باز می کند. می‌توانید رفتارهای کلید سخت‌افزاری پیش‌فرض را به دلخواه نادیده بگیرید، عملکردهایی مانند دوبار فشار دادن یا فشار طولانی را نیز نگاشت کنید.


حتما بخوانید: دانلود تلگرام برای اندروید و ویندوز


ادغام با برنامه‌های اتوماسیون به این معنی است که می‌توانید کل گردش‌های کاری سفارشی را با ضربه زدن و نگه‌داشتن نیز فعال کنید. آیا هنگام تنظیم نکردن صدا، کلیدهای تنظیم صدا عمدتاً بیکار می مانند؟ آنها را با تغییر وای فای، فعال کردن برنامه دوربین یا هر رفتار دیگری به جای آن کار کنید. اگر در حین انجام چندوظیفه‌ای، گرفتن دست‌ها بسیار مهم است، Button Mapper پتانسیل کلیدی سخت‌افزاری استفاده نشده را آزاد می‌کند.

 بهترین برنامه های چندکاره و میانبر برای اندروید 3

4. بهترین برنامه میانبر برای اندروید: برنامه Popup Widget 

در اینجا انتخاب بعدی در لیست بهترین برنامه های میانبر برای اندروید ما آمده است. ابزارک پاپ آپ به شما امکان می دهد ویجت های صفحه اصلی متحرک و شناور ایجاد کنید تا هر برنامه ای را که در آن هستید پوشش دهید. به سادگی یک ویجت با برنامه ایجاد کنید، اندازه آن را تغییر دهید و در جایی که می خواهید قرار دهید.

دانلود برنامه Popup Widget 

اکنون هر زمان که نیاز به دسترسی داشتید، می‌توانید بدون خروج از صفحه برنامه فعلی خود، روی آن ضربه بزنید. ایده آل برای دسترسی مداوم به ابزارهایی مانند تقویم، فهرست کارها ، مخاطبین، تنظیمات و حتی صفحه شماره گیری یا ماشین حساب. می‌توانید محرک‌هایی را برای نمایش/پنهان کردن ویجت‌های فردی نیز تنظیم کنید. در حالی که تنظیماتی در این زمینه وجود دارد، اگر اطلاعات مهم یا ابزارهای مورد نیاز به طور منظم در حین انجام چند کار بین برنامه ها در اختیار دارید، ویجت پاپ آپ 3 به زیبایی این نیاز را برطرف می کند.

 بهترین برنامه های چندکاره و میانبر برای اندروید 4

5. بهترین برنامه میانبر برای اندروید: برنامه Bit Launcher 

برای سریع ترین راه برای راه اندازی برنامه ها و میانبرها در اندروید، Bit Launcher یک انتخاب عالی است. به‌جای پیمایش در صفحه‌های اصلی و پوشه‌های جستجوی برنامه‌ها، فقط Bit Launcher را از طریق کشیدن انگشت یا لرزش فعال کنید. وقتی ظاهر شد، کافی است حروف موجود در نام برنامه را تایپ کنید و موارد منطبق فورا ظاهر می شوند.

دانلود برنامه میانبر Bit Launcher  اندروید

روی enter ضربه بزنید تا نتیجه هایلایت شده اجرا شود. برنامه چندوظیفه ای Bit Launcher برای اندروید نیز توانایی های ایجاد میانبر قابل تنظیم عالی را ارائه می دهد. اگر دقیقاً می‌دانید چه ابزاری را می‌خواهید، فقط در عرض چند ثانیه شروع به تایپ، انتخاب و اقدام کنید بدون اینکه صفحه اصلی را جستجو کنید. دسترسی سریع به برنامه ها، مخاطبین و میانبرها با حداقل اصطکاک.

 بهترین برنامه های چندکاره و میانبر برای اندروید 5

6. بهترین برنامه میانبر برای اندروید: برنامه Niagara Launcher 

در حالی که به خودی خود یک ابزار معمولی چند وظیفه ای نیست، این برنامه مدیریت ساده صفحه اصلی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند هنگام دسترسی به برنامه ها و اطلاعات در زمان خود صرفه جویی کنید. این لانچر سبک وزن، با استفاده از یک لیست عمودی قدرتمند برای دسترسی به برنامه، به طور کامل از صفحه اصلی پرش می کند. 


حتما بخوانید: دانلود بهترین برنامه کم کردن حجم گیف (Gif) برای دیسکورد رایگان


برنامه‌های مکرر و مورد علاقه به‌طور خودکار در بالا ظاهر می‌شوند، در حالی که فهرست و سازماندهی پوشه‌ها همه چیز را مرتب می‌کنند. وقتی از آن استفاده نمی کنید، صفحه برنامه به راحتی کوچک می شود و فضای بیشتری را برای نمای برنامه فعلی شما ذخیره می کند. تنها با چند ضربه می توانید مخاطبین، تنظیمات یا میانبرها را جستجو و راه اندازی کنید. اگر می خواهید دسترسی ساده و کارآمد به برنامه ها، مخاطبین و ابزارهای دستگاه را داشته باشید، Niagara Launcher ارائه می دهد.

 بهترین برنامه های چندکاره و میانبر برای اندروید 6

7. بهترین برنامه میانبر برای اندروید: برنامه Taskito 

Taskito از طریق نوار کناری مدیریت وظایف شناور منحصر به فرد خود که از هر صفحه یا برنامه ای در دسترس است، قابلیت های چند وظیفه ای عالی را ارائه می دهد. شما می توانید لیست وظایف را بر اساس پروژه ایجاد کنید، تاریخ ها را تنظیم کنید، یادداشت ها را اضافه کنید و وظایف را برای یافتن بعداً برچسب گذاری کنید.

دانلود برنامه شورتکات Taskito  برای اندروید

اولویت ها را به مواردی که نیاز به توجه فوری دارند اختصاص دهید. سپس از هر برنامه‌ای به فهرست کامل وظایف خود دسترسی داشته باشید، مواردی را ایجاد کنید، رویدادها را برنامه‌ریزی کنید، تایمرها را تنظیم کنید و موارد دیگر را بدون تغییر برنامه‌ها.تاسکیتو را در صورت عدم نیاز به طور کامل جمع کنید. اگر در طول روز کارهای زیادی را در بین برنامه‌ها انجام می‌دهید، Taskito ابزارهای مهم وظایف را به طور مداوم در یک رابط سبک وزن و بدون مزاحمت در دسترس نگه می‌دارد.

 بهترین برنامه های چندکاره و میانبر برای اندروید 7

8. بهترین برنامه میانبر برای اندروید: برنامه Pie Control

برنامه چند وظیفه ای Pie Control برای اندروید یک لانچر دایره ای منحصر به فرد ارائه می دهد که دسترسی سریع به برنامه ها، مخاطبین و عملکردهای تلفن را می دهد. منوی شعاعی را از لبه های صفحه از طریق حرکت انگشت شست فعال کنید. با ضربه زدن روی برش های مربوطه، برنامه ها را فوراً راه اندازی کنید، در حالی که پرکاربردترین آنها بر اساس نمایه ساز استفاده، فضای بیشتری را اشغال می کنند.

دانلود برنامه چندکاره Pie Control

موارد دلخواه به طور خودکار املاک و مستغلات اصلی را دریافت می کنند. برای جابه‌جایی بین چرخ‌های برنامه، مخاطب و عملکرد بدون زحمت، دکمه وسط را بکشید. میانبرهای برنامه سفارشی را با کدگذاری رنگی نیز ایجاد کنید. اگر می‌خواهید یکپارچگی برای سریع‌ترین دسترسی به ابزار ممکن بدون انحراف دست داشته باشید، Pie Control یک گزینه برتر است. طرح‌بندی شعاعی تمام ویژگی‌ها را از طریق حرکات طبیعی انگشت شست از هر لبه صفحه‌ای در دسترس نگه می‌دارد.

 بهترین برنامه های چندکاره و میانبر برای اندروید 8

9. بهترین برنامه میانبر برای اندروید: برنامه Super Status Bar

Super Status Bar گزینه های سفارشی سازی گسترده ای را در نوارهای اعلان و وضعیت اندروید برای کاربران قدرتمند ارائه می دهد. ظاهر، محتوا، و میانبرهای فراوان را تغییر دهید. تعداد نمادهای وضعیت نمایش داده شده را تغییر دهید، آمار ترافیک شبکه را مشاهده کنید و اعلان‌ها را به روشی کارآمد مدیریت کنید. نوار لغزنده روشنایی، جابجایی چرخش خودکار، میانبرهای برنامه و موارد دیگر را مستقیماً در نوار وضعیت اضافه کنید.


حتما بخوانید: دانلود بهترین برنامه های ردیت برای گوشی اندرویدی


اعلان ها را با اقدامات سفارشی در هر برنامه به صورت خودکار انجام دهید.Super Status Bar، فراگیرترین عناصر کاربر اندروید را به یک مرکز فرماندهی چندوظیفه ای قدرتمند تبدیل می کند. دقیقاً چه کارهای تکراری را مرتب انجام می دهید؟ حالا خیلی ها را فقط با یک ضربه سریع دور کنید.

 بهترین برنامه های چندکاره و میانبر برای اندروید 9

10. بهترین برنامه میانبر برای اندروید: برنامه Side App Launcher

اگر می‌خواهید از لبه‌های صفحه به میان‌برهای برنامه دسترسی داشته باشید، Side App Launcher شما را پوشش می‌دهد. این برنامه به شما امکان می‌دهد یک راه‌انداز قابل تنظیم را در لبه چپ یا راست صفحه با دکمه‌های اختصاصی برای راه‌اندازی برنامه‌ها تنظیم کنید. فقط کافی است هر زمان که خواستید در امتداد آن لبه به سمت داخل بکشید تا پانل لانچر شما فعال شود. می‌توانید به‌طور پیش‌فرض شش برنامه اضافه کنید، به‌علاوه تا 9 برنامه دیگر از یک صفحه دیگر.

دانلود برنامه میانبر برنامه Side App Launcher

پشتیبانی از افزونه های شخص ثالث به این معنی است که گزینه های میانبر برای مخاطبین، تنظیمات و اقدامات نیز تقریباً نامحدود هستند. موقعیت یابی برای متعادل کردن دید و جلوگیری از محرک های تصادفی هنگام رسیدن به لبه های صفحه قابل تنظیم است. اگر دسترسی سریع به لبه برای احضار مداوم برنامه به بهترین وجه با صفحه نمایش شما مطابقت دارد، Side App Launcher ارائه می دهد.

 بهترین برنامه های چندکاره و میانبر برای اندروید 10

سخن آخر

در اینجا به 10 تا از بهترین برنامه میانبر برای اندروید وجود دارد که می توانید از آنها به بهترین شکل استفاده کنید. زیبایی سفارشی‌سازی اندروید به این معنی است که می‌توانید تجربه‌ای فردی کاملاً متناسب با نیازها و ترجیحات خود ایجاد کنید. برای مدیریت کارآمد گردش کارها و برنامه‌ها و عملکردها، دسترسی به صفحه اصلی اغلب کوتاه است. اما با استفاده از میانبرهای پیشرفته، اتوماسیون، چندوظیفه ای و برنامه های راه اندازی، می توانید جریان های تعامل دستگاه را برای به حداکثر رساندن بهره وری ایجاد کنید.اکنون ابزارهایی دارید که می‌توانید آن‌ها را در هر زمان از طریق نمایشگرهای شناور، حرکات لبه یا فقط با چند ضربه در دسترس نگه دارید.


مطالب مرتبط:

دانلود بهترین آنتی ویروس‌ های رایگان برای آیفون

دانلود 6 اپلیکیشن آموزش زبان اسپانیایی از
2
رای