آموزش تصویری بازیابی و ریکاوری عکس های پاک شده اندروید

آموزش تصویری بازیابی و ریکاوری عکس های پاک شده اندروید عکس ها بصورت تصادفی از گوشی اندرویدتان حذف شده اند؟ ما بهترین نرم افزار بازیابی عکس تلفن را برای کمک به شما در بازیابی عکس ها و فیلم های حذف شده از حافظه داخلی گوشی اندروید را به شما معرفی خواهیم کرد.

عکس ها بصورت تصادفی از گوشی اندرویدتان حذف شده اند؟ ما بهترین نرم افزار بازیابی عکس تلفن را برای کمک به شما در بازیابی عکس ها و فیلم های حذف شده از حافظه داخلی گوشی اندروید را به شما معرفی خواهیم کرد. بصورت تصادفی زمان مشاهده عکس ها تعدادی از آنها را از گوشی تان پاک کردید. خب ابتدا می توانید فایل های حذف شده را از قسمت آلبوم "اخیراً حذف شده" بازیابی کنید. با این حال ، گاهی اوقات به اشتباه بر روی دکمه خالی کردن کلیک می کنید تا کل آلبوم از عکس های که اخیراً پاک شده اند پاک شود. آیا می توان به طور دائمی عکس هایی پاک شده از حافظه تلفن همراه را بازیابی کرد؟

ایا زمانی که عکس ها از حافظه گوشی پاک شده اند هم می توانند بازیابی شوند؟

بازیابی عکسهای حذف شده از  گوشی اندروید

اول ، شما باید یک کارت حافظه SD خارجی به عنوان حافظه ذخیره سازی تلفن خود داشته باشید. همچنین ، هنگامی که عکس ها و فیلم های پاک شده را از تلفن های همراه خود حذف کردید ، لطفاً داده جدیدی را در تلفن ذخیره نکنید ، در غیر این صورت عکس های جدید روی داده های حذف شده رونویسی خواهند شد. اما نگران نباشید ، در این مطلب ما بهترین راه حل برای کمک به شما در بازیابی عکس های پاک شده از حافظه داخلی گوشی اندروید با نرم افزار Recoverit Cell Phone Photo Recovery software را ارائه خواهیم داد.

بهترین نرم افزار ریکاوری عکس برای اندروید

نحوه بازیابی عکس های حذف شده از حافظه داخلی گوشی اندروید 

نرم افزار Recoverit Data Recovery یک نرم افزار بازیابی عکس های حذف شده حرفه ای است، این برنامه به راحتی به شما کمک می کند تا فایلهای عکس حذف شده یا گمشده را از کارت های حافظه خارجی SD ، یا هارد دیسک های رایانه و سایر دستگاه ها بازیابی کنید. نرم افزار Recoverit Phone Photo Recovery را بر روی رایانه خود دانلود و نصب کنید ، کارت حافظه را از گوشی اندروید خارج کرده و به رایانه متصل کنید ، مراحل بعدی را برای انجام بازیابی عکس گوشی دنبال کنید.

دانلود Recoverit Phone Photo Recovery

مراحل بازیابی عکسهای حذف شده در گوشی اندروید

  •  در نرم افزار Recoverit Data Recovery ، گزینه کارت حافظه ذخیره سازی اندروید را انتخاب کنید تا کار بازیابی را شروع کند.

مراحل بازیابی عکسهای حذف شده در گوشی اندروید


حتما بخوانید: برگرداندن پیام های پاک شده تلگرام


  •  نرم افزار بازیابی اطلاعات تلفن همراه، شروع به اسکن دستگاه خواهد کرد تا عکس های پاک شده یا گمشده را جستجو کند.

بازیابی عکس های حذف شده در گوشی

  •  پس از اسکن ، می توانید تمام عکس های بازیابی شده را بررسی و یک نگاه کلی به آنها بیاندازید. عکس های خود را انتخاب کنید و برای ذخیره بر روی دکمه "بازیابی" کلیک کنید.

ریکاوری عکسهای حذف شده در گوشی اندروید

در این مقاله به بررسی مراحل بازگرداندن و ریکاوری عکس های پاک شده گوشی های اندروید پرداختیم . امیدواریم که از خواندن این مقاله کمال استفاده را برده باشید و ما را در پست های بعدی سایت سلام دنیا همراهی کنید.


مقالات مرتبط:

بازیابی رمز فیسبوک بدون ایمیل و شماره تلفن؛ بدست آوردن پسورد فراموش شده در فیس بوک

روش های بازیابی و خواندن پیام های حذف و پاک شده در واتساپ

روش بازیابی جیمیل حذف شده و نرم افزار ریکاوری ایمیل پاک شده

بازیابی رمز اینستاگرام از طریق ایمیل، پیامک و سایت با آموزش تصویری

جلوگیری از حذف دوطرفه پیام در تلگرام؛ بازیابی چت های حذف شده تلگرام

از
7
رای