آموزش تغییر زبان واتساپ ايفون، اندروید و ویندوز

آموزش تغییر زبان واتساپ ايفون، اندروید و ویندوز تغییر زبان واتساپ یکی از مشکلات کاربران این برنامه بوده به خصوص برای ما ایرانی ها، فارسی کردن زبان واتساپ اندروید و آیفون کار سختی است. در این مقاله قصد داریم به رفع این مشکل بپردازیم.

واتساپ یکی از پیام رسان های اجتماعی پرطرفدار با میلیون ها کاربر در سرتاسر جهان است. از زمانی که پیام رسان اجتماعی تلگرام در ایران فیلتر شد، واتساپ طرفداران بیشتری پیدا کرد. خوشبختانه واتس آپ از زبان فارسی پشتیبانی می کند و شما به راحتی می توانید زبان و منو آن را فارسی کنید.شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه زبان واتساپ را فارسی کنیم؟ یا چگونه زبان واتساپ را در اندروید یا ویندوز تغییر دهیم؟ در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه زبان نسخه های مختلف واتس آپ را به فارسی تغییر دهید. با ما همراه باشید.

دانلود و نصب برنامه واتساپ برای اندروید، ایفون و ویندوز

چگونه زبان واتساپ را فارسی کنیم

چگونه زبان واتساپ را در اندروید تغییر دهیم؟

برای این منظور ابتدا به اپلیکیشن واتس آپ در بخش تنظیمات (Setting) بروید.

سپس در صفحه تنظیمات بر روی General management کلیک کنید.

اکنون بخش language and input را باز کنید.

بر روی گزینه add language کلیک کنید.

زبان فارسی را از فهرست موجود انتخاب کنید.

چگونه زبان واتساپ را در اندروید تغییر دهیم

اگر می خواهید زبان فارسی به صورت پیش فرض بر روی واتس آپ باشد، بر روی گزینه Set as default ضربه بزنید یا در لیست زبان ها نام زبان فارسی را بالا کشیده و آن را در اول لیست قرار دهید. در نتیجه زبان واتساپ فارسی خواهد شد.

تذکر: اگر از گوشی اندروید استفاده می کنید، ممکن است گزینه تغییر زبان واتساپ از داخل برنامه را داشته باشید. اگر این گزینه را مشاهده نمی کنید، به علت عدم پشتیبانی از آن در کشورتان است.

تغییر زبان واتساپ دسکتاپ

آموزش فارسي كردن واتساپ ايفون

ابتدا برنامه واتساپ را باز کرده به به قسمت تنظیمات (Setting) بروید.

در قسمت تنظیمات وارد General شوید.

بخش language and region کلیک کنید.  

بخش iPhone language را باز کرده و زبان مورد نظر خود (فارسی) را انتخاب کنید. به این ترتیب زبان واتساپ گوشی آیفون تان فارسی خواهد شد.


حتما بخوانید: حذف اکانت واتساپ، اموزش تصویری دیلیت اکانت واتساپ


آموزش تغییر زبان واتساپ ویندوز و دسکتاپ

نسخه واتساپ دسکتاپ در کشورمان از زبان فارسی پشتیبان نمی کند.

 تغییر زبان واتساپ ویندوز

استفاده از نسخه فارسی واتساپ

نسخه های غیر رسمی واتساپ به زبان فارسی نیز عرضه شده اند که می توان به سادگی با جست و جو در گوگل آنها را پیدا کرده و نصب نمود. نحوه نصب و فعال سازی آنها دقیقا مطابق با واتس آپ نسخه اصلی است و هیچ تفاوتی ندارد. معمولا در نسخه های غیر رسمی قابلیت های بیشتری در مقایسه با نسخه اصلی ارائه می شود. مثلا قابلیت ارسال ویدیوها یا فایل هایی با حجم بیشتر و ... در این نسخه ها ارائه می شود. و مهم تر از همه اینکه این نسخه ها به زبان فارسی است. بنابراین اگر برای استفاده از این برنامه به زبان انگلیسی دچار مشکل هستید، به سادگی می توانید از نسخه فارسی واتساپ استفاده کنید.

سخن آخر

واتس آپ یکی از پیام رسان های اجتماعی پرطرفدار در ایران و سرتاسر جهان است. این برنامه از زبان فارسی پشتیبانی می کند و به راحتی می توانید زبان واتساپ خود را در گوشی های اندروید و آی او اس فارسی کنید.


مقالات مرتبط:

چگونه بفهمیم در واتس اپ بلاک شده ایم؛ رفع بلاک و ریپورت در واتساپ

چگونه از ذخیره خودکار عکس در واتساپ در گوشی جلوگیری کنید؟

روش های بازیابی و خواندن پیام های حذف و پاک شده در واتساپ

از
16
رای