آموزش تبدیل عکس به اکسل در کامپیوتر و به صورت آنلاین و رایگان

آموزش تبدیل عکس به اکسل در کامپیوتر و به صورت آنلاین و رایگان تبدیل آنلاین عکس به اکسل ؛ آموزش تبدیل عکس به فایل اکسل در کامپیوتر به صورت رایگان و تصویری ؛ روش تبدیل فایل jpg به xls ؛ تبدیل عکس های اسکن شده با مبدل OCR را در سلام دنیا بیامورید.

چاپ برگه های اکسل کار بسیار خسته کننده ای است. با این حال، اسکن مجدد آنها به فرمت دیجیتال برای ویرایش محتوا تا حدودی دشوار است، به ویژه زمانی که فایل عکس را اسکن می کنید. ما در این مطلب سلام دنیا، به شما روش تبدیل عکس به اکسل را به صورت آنلاین و در کامیپوتر با ویندوز، مک یا لینوکس به صورت رایگان و مرحله به مرحله آموزش دادیم. با ما همراه باشید.

تبدیل عکس به اکسل (روش تبدیل فایل jpg به xls)

خوشبختانه، Smallpdf ابزاری برای تبدیل فایل عکس JPG به اکسل برای شما دارد. کل این فرآیند کمتر از چند ثانیه طول خواهد کشید. مبدل آنلاین روزانه بیش از 4.5 میلیون سند را تبدیل می کند. با ترکیب عملکردهای تبدیل فایل JPG به PDF و PDF به Excel، می توانید به سرعت هر یک از آنها را به فرمت دیگری تغییر دهید. برای تبدیل عکس به صفحات گسترده اکسل، مراحل زیر را دنبال کنید. 

نحوه تبدیل عکس به اکسل در عرض چند ثانیه (تبدیل عکس به اکسل آنلاین)

تبدیل کننده رایگان فایل عکس (JPG) به اکسل به شما این امکان را می دهد که تصاویر را به راحتی و با ویرایش آسان به صفحات گسترده تبدیل کنید، استفاده از این برنامه رایگان است و نیازی به ثبت نام ندارد.

1. به برنامه مبدل فایل آنلاین بروید.

سایت تبدیل عکس به اکسل آنلاین

2. فایل عکس را بکشید و رها کنید تا ابتدا در PDF ذخیره شود.

3. عکس را دانلود کنید، روی «Start over» در گوشه سمت راست پایین کلیک کنید.

4. فایل تبدیل شده را آپلود کنید، روی گزینه "to Excel" کلیک کنید و اجازه دهید این ابزار کار خود را انجام دهد.

5. تمام شد! فایل اکسل را در کامپیوتر خود ذخیره کنید.

روش تبدیل عکس به اکسل آنلاین

تبدیل عکس های اسکن شده با مبدل OCR

برنامه مبدل تصویر OCR همچنین می‌تواند تصاویر اسکن شده را با فناوری تشخیص کاراکتر نوری (OCR) به اکسل تبدیل کند. این عملگر تضمین می کند که تمام متن ها و اعداد را استخراج، بازسازی و در یک فایل اکسل جدید قرار می دهد. البته این کار فقط محدود به اسناد اسکن شده نیست. این ابزار همچنین می تواند عکس های گرفته شده با دوربین های دیجیتال یا حتی تلفن همراه شما را به صورت فرمت عکس یا JPG پردازش کند.


حتما بخوانید: تبدیل عکس به متن آنلاین در کامپیوتر


فایل خروجی در فرمت قابل ویرایش، در دسترس خواهد بود، تا بتوانید با استفاده از برنامه مایکروسافت اکسل آنها را به راحتی ویرایش، تغییر، حذف یا اضافه کنید. البته باید بدانید که برنامه مبدل برای تبدیل فایل های عکس JPG بصورت رایگان است.

آموزش تبدیل عکس به فایل اکسل در کامپیوتر 

تبدیل عکس به اکسل در ویندوز ، مک یا لینوکس

وب سایت تبدیل عکس به اکسل به صورت آنلاین کار می کند، به این معنی که برای تبدیل فایل خود تقریباً فقط به اینترنت نیاز دارید. به عنوان یک پلتفرم چند منظوره، این سایت با تمام سیستم عامل های استاندارد سازگار است. کیفیت تصویر فایل خروجی، از تصاویر گرفته تا سلول های داده اکسل، همیشه درجه یک خواهد بود.

تغییر اسناد در اکسل

همچنین بیش از 20 ابزار PDF دیگر برای بهبود کیفیت بیشتر فایل خروجی وجود دارد. شما می توانید فایل اکسل را با استفاده از همان فرآیند (از طریق مبدل، با PDF که به عنوان یک پل عمل می کند) به عکس تبدیل کنید.

PDF Tools برای تبدیل فایل پی دی اف به انواع فرمت ها

مبدل PDF همچنین سایر اسناد پرکاربرد در محل کار، از جمله اسناد PNG، PPT و Word را کنترل می کند. ما همچنین می‌توانیم صفحات مجزا را به هر شکلی که دوست دارید فشرده، تقسیم، ادغام یا حتی حذف کنیم. فقط به خاطر داشته باشید که برای تبدیل رایگان برنامه محدودیت استفاده 2 بار در روز را دارد. برای حذف این محدودیت، بررسی کنید که چطور می توانید عضویت پرو برنامه را دریافت کنید.

آموزش تبدیل عکس به فایل اکسل در کامپیوتر 

فایل ها را به آسانی به اشتراک بگذارید

هم فایل های PDF و هم فرمت های JPG به طور گسترده برای کاربردهای حرفه ای و معمولی مورد استفاده قرار می گیرند. هر دو فایل فشرده و برای اشتراک گذاری به اندازه کافی کم حجم هستند، اما بازهم به اندازه کافی برای حفظ فرمت اصلی فایل بعد از تبدیل هم خوب هستند.

برای ساده‌تر کردن فرآیند اشتراک‌گذاری، Smallpdf با Google Drive و Dropbox به عنوان بخشی از برنامه‌های افزودنی جدید Dropbox ادغام شده است. فایل ها را می توان به راحتی به این پلتفرم ها وارد و ارسال کرد.

علاوه بر این، در هر صفحه نتیجه کار، گزینه ای وجود دارد که می توانید فایل های خود را از طریق ایمیل یا با استفاده از یک لینک قابل اشتراک گذاری آنها را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

تبدیل عکس به پی دی اف با برنامه تبدیل jpg به pdf رایگان

آموزش تبدیل پاورپوینت به فیلم به صورت گام به گام
 
 

از
17
رای