نحوه رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد با 11 روش

نحوه رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد با 11 روش چرا فالو میکنم انفالو میشه ؛ علت اینکه نمی توانیم در تیک تاک دیگران را فالو کنیم؛ بهترین راه های رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک (TikTok) برای فالو افراد با آموزش تصویری 11 روش در سلام دنیا بیاموزید.

تیک تاک برای تماشای ویدیوهای کوتاه بسیار سرگرم کننده است، به خصوص زمانی که چندین کریتور، اینفلوئنسر، کاربر عمومی و حتی کسب و کار تقریباً هر روز ویدیوهای جدید پست می کنند. البته، برای تماشای آن ویدیوهای مد روز در تیک تاک باید حساب های مربوطه را دنبال کنید. اما اگر تیک تاک به شما اجازه ندهد کسی را دنبال کنید چه؟ چندین عامل می تواند بر تجربه تیک تاک شما تأثیر بگذارد. تیک تاک ممکن است حساب شما را به طور موقت محدود کند یا ممکن است مربوط به حافظه پنهان برنامه باشد. وقتی تیک تاک به شما اجازه نمی‌دهد شخص یا حساب‌های خاصی را دنبال کنید، چه کاری می‌توانید انجام دهید. در این مطلب از سلام دنیا، ما به نحوه رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

دلیل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد

1. دلیل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد: فالو کردن بیش از اندازه حساب های افراد

در حالی که تیک تاک محدودیتی برای دنبال کردن چندین حساب در روز مشخص نمی کند، باید مراقب باشید که صدها حساب در روز را دنبال نکنید. تیک تاک ممکن است شما را از دنبال کردن حساب‌های بیشتر محدود کند. و وقتی این اتفاق افتاد، باید استراحت کنید و بعد از 24 تا 48 ساعت تلاش کنید. برخی از کاربران پیشنهاد می کنند که می توانید روزانه 200 حساب کاربری را دنبال کنید. اگر به این حد رسیده اید، باید منتظر بمانید تا سهمیه بازنشانی شود.


حتما بخوانید: روش عوض کردن و تغییر نام کاربری تیک تاک (tiktok)


2. دلیل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد: شناسایی کردن شما به عنوان ربات 

آیا ویدیوهای زیادی را دوست داشتید یا در مدت کوتاهی ده ها نظر به اشتراک گذاشتید؟ اقدامات سریع شما ممکن است شما را در تیک تاک علامت گذاری کند و ممکن است حساب شما را به عنوان یک ربات یا شخصی که فعالیت های مشکوکی انجام می دهد برچسب بزند. باید سرعت خود را کم کنید و بعد از مدتی تلاش کنید.

دلیل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد

3. دلیل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد: شادوبن شدن حساب تیک تاک شما

برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی با قوانین و دستورالعمل‌های جامعه همراه هستند که باید از آنها پیروی کنید. هنگامی که با ارسال محتوای نامربوط چنین قوانینی را زیر پا می گذارید، شرکت ممکن است حساب شما را به طور موقت تحت الشعاع قرار دهد. شما باید یک یا دو روز صبر کنید و اجازه دهید شرکت تحریم را از حساب شما بردارد.


حتما بخوانید: دانلود و نصب تیک تاک برای اندروید و ایفون


4. دلیل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد: شخصی بودن یک حساب

برخی از کاربران تیک تاک ممکن است پروفایل خود را قفل کنند تا چشمان کنجکاو را از خود دور کنند. وقتی می‌خواهید چنین حساب‌های خصوصی را دنبال کنید، گیرنده باید آن را تأیید کند. تا زمانی که شخص شما را تأیید نکند، نمی توانید به حساب تیک تاک او دسترسی داشته باشید.

نحوه رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد

5. رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد از طریق بررسی سرورهای تیک تاک

سرورهای TikTok اغلب با اختلال مواجه می شوند و از کار می افتند. اگر اینطور است، تیک تاک ممکن است در تلفن شما بد رفتار کند. می‌توانید از Downdetector دیدن کنید و تیک تاک را جستجو کنید و بررسی کنید ببینید بقیه هم این مشکل را دارند یا خیر. باید منتظر بمانید تا TikTok مشکلات سمت سرور را برطرف کند و پس از مدتی حساب‌های جالب را دنبال کنید.

6. رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد از طریق غیر فعال کردن VPN

تیک تاک در کانون بسیاری از مناطق در سراسر جهان قرار گرفته است. این شرکت چینی روزهای سختی را با رگولاتورها و چندین دولت سپری کرده است. در نتیجه، TikTok در چندین کشور در سراسر جهان ممنوع شده است.اگر از شبکه VPN استفاده می‌کنید و به منطقه دیگری که تیک تاک ممنوع است متصل می‌شوید، ممکن است با دنبال کردن شخصی با مشکل مواجه شوید. باید VPN را غیرفعال کنید و دوباره امتحان کنید.  

رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد
7. رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد از طریق پاک کردن کش تیک تاک

TikTok فایل‌های کش را در پس‌زمینه جمع‌آوری می‌کند تا به سرعت ویدیوها را در فید خانه شما بارگیری کند. گاهی اوقات تیک تاک حافظه پنهان فاسد را جمع‌آوری می‌کند، که اغلب منجر به مشکلاتی مانند «can’t follow someone». زمان آن رسیده است که کش TikTok را پاک کنید و از ابتدا شروع کنید.


حتما بخوانید: چگونه وارد تیک تاک شویم در اندروید و آیفون


  • مرحله 1: TikTok را راه اندازی کنید و روی نماد نمایه خود در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.
  • مرحله 2: روی منوی همبرگر در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و setting&privacy را از پنجره بازشو انتخاب کنید.

رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد

  • مرحله 3: به بخش Cache & Cellular بروید تا فضای آزاد را انتخاب کنید. سپس از منوی زیر روی دکمه Clear در کنار Cache ضربه بزنید.

رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد

کاربران اندروید می توانند پس از باز کردن منوی App Info برنامه TikTok کش را پاک کنند:

  • مرحله 1: روی TikTok به مدت طولانی فشار دهید و روی نماد «i» ضربه بزنید تا منوی اطلاعات برنامه باز شود.
  • مرحله 2: Storage and cache را انتخاب کنید و از منوی زیر روی Clear cache ضربه بزنید.

رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد

8. رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد از طریق خارج شدن از سیستم و ورود مجدد به آن

به دلیل خطای احراز هویت حساب، نمی‌توانید فردی را در تیک تاک دنبال کنید. می‌توانید از حساب تیک تاک خود خارج شوید و دوباره وارد شوید. مراحل زیر را دنبال کنید.

  • مرحله 1: تیک تاک را راه اندازی کنید و روی نماد نمایه خود در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.
  • مرحله 2: روی نماد همبرگر در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و تنظیمات و حریم خصوصی را انتخاب کنید. به منوی Login بروید و روی Log out ضربه بزنید.

رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد

  • مرحله 3: با جزئیات حساب TikTok خود وارد شوید و حساب های زیر را بدون مشکل امتحان کنید.

9. رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد با استفاده از برنامه وب تیک تاک 

تیک تاک یک نسخه وب توانمند نیز ارائه می دهد. اگر در برنامه بومی تیک تاک در ایفون  یا اندروید با اشکالاتی مواجه شدید، به نسخه وب بروید و حساب‌ها را دنبال کنید. توجه داشته باشید که اگر در TikTok سایه‌بان هستید، محدودیت‌ها در نسخه وب نیز اعمال می‌شود.


حتما بخوانید: آموزش رفع مشکل تیک تاک در آیفون


10. رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد از طریق به روز رسانی تیک تاک

تیک تاک اغلب به‌روزرسانی‌های جدید را برای افزودن ویژگی‌ها و رفع اشکالات آزاردهنده منتشر می‌کند. یک برنامه قدیمی تیک تاک می تواند مقصر اصلی در اینجا باشد. باید به اپ استور یا گوگل پلی استور بروید و آخرین آپدیت TikTok را روی گوشی خود نصب کنید.

11. رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد از طریق نصب دوباره تیک تاک 

وقتی هیچ یک از ترفندها کار نکرد، TikTok را دوباره نصب کنید و دوباره امتحان کنید.

نصب دوباره تیک تاک در آیفون:

  • مرحله 1: روی TikTok ضربه طولانی بزنید و Remove app را انتخاب کنید.
  • مرحله 2: برنامه Delete را بزنید و دوباره آن را از اپ استور دانلود کنید.

رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد

نصب دوباره تیک تاک در اندروید:

مرحله 1: به منوی اطلاعات برنامه تیک تاک بروید.

مرحله 2: Uninstall را انتخاب کنید.

رفع مشکل اجازه ندادن تیک تاک برای فالو افراد

سخن آخر

اینکه تیک تاک به شما اجازه نمی‌دهد حساب‌ها را دنبال کنید، می‌تواند تجربه ایده‌آل شما در رسانه‌های اجتماعی را از بین ببرد. من در این مقاله از سلام دنیا شما را با راه حل هایی برای رفع این مشکل آشنا کردیم. امیدواریم مفید بوده باشد.


مطالب مرتبط:

برنامه تیک تاک (tiktok) چیست و چه کاربردی دارد

نحوه گذاشتن لینک دیسکورد در بیو تیک تاک + فواید لینک سازیاز
3
رای