روش تغییر حساب کاربری شخصی اینستاگرام به بیزینس اکانت

روش تغییر حساب کاربری شخصی اینستاگرام به بیزینس اکانت چگونه حساب شخصی اینستاگرام را به بیزنس اکانت اینستاگرام تغییر دهیم ؛ راهنمای گام به گام نحوه تغییر اکانت پیج تبلیغاتی در اینستاگرام به حساب کاربری کسب و کار در سلام دنیا بیاموزید.

اینستاگرام یک پلتفرم رسانه اجتماعی است که مدام کاربران خود را افزایش می دهد. تخمین زده می شود که بیش از 800 میلیون نفر در هر ماه از اینستاگرام استفاده می کنند. این تعداد تنها با محبوبیت بیشتر افزایش می یابد، به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها از آن برای تبلیغات استفاده می کنند. اما گاهی اوقات، ممکن است بخواهید پس از آخرین تبلیغ، حساب تبلیغات در اینستاگرام را تغییر دهید. ما در این مطلب از سلام دنیا درباره نحوه تغییر اکانت تبلیغاتی در اینستاگرام به صورت گام به گام صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

تغییر اکانت تبلیغاتی در اینستاگرام

راه حل نحوه تغییر حساب های تبلیغاتی در اینستاگرام ساده است. حتی زمانی که متا تمام تنظیمات تبلیغات IG را به فیس بوک تغییر داده است، همچنان می توانید این کار را انجام دهید. این زمانی امکان پذیر است که حساب شما تجاری باشد و قبلاً از آن برای تبلیغ استفاده کرده باشید. می توانید آن را در گزینه پرداخت تبلیغات در صفحه تنظیمات کسب و کار تغییر دهید.


حتما بخوانید: آموزش تبلیغات در اینستاگرام [راهنمای کامل و رایگان]


اکثر تنظیمات اکنون در فیس بوک هستند زیرا همان شرکت (Meta) مالک این دو پلتفرم است. ابزار کنترل تبلیغات که به Ads Manager معروف است یکی از این گزینه هاست. اینستاگرام یکی از پلتفرم‌هایی است که می‌توانید از آن ادمین برای ایجاد تبلیغات خود انتخاب کنید. با این حال، در صورت تمایل، همچنان می‌توانید حساب‌های تبلیغاتی ترجیحی خود را در اینستاگرام تغییر دهید.

راهنمای گام به گام نحوه تغییر اکانت تبلیغاتی در اینستاگرام

چند سال قبل از تغییر مالکیت، اینستاگرام به تنهایی یک قطب بود. پس از تغییر، الگوی زمانی که در آن کاربران پست‌ها را می‌بینند، بخشی از تغییرات بود. این نظر یک حرکت استراتژیک فیس بوک برای تقویت اقتصادش بود. این ایده تبلیغات را افزایش داد زیرا شرکت ها می خواهند برای کاربران بیشتری بازاریابی کنند.

همچنین با تشکیل متا می توانید به تمامی فرآیندهای تبلیغاتی در FB دست پیدا کنید. شما می توانید تبلیغات اینستاگرام را از Facebook Ads Manager ایجاد کنید. اما با اینستاگرام برای تجارت، می‌توانیم آن را با مزایای واضح انجام دهیم. اکنون می‌توانیم پست ایجاد شده برای تبلیغ را مستقیماً از IG و بین اهداف انتخاب کنیم.

اما، کاری که هنوز برای اکثر مردم چالش برانگیز است این است که چگونه می توانید حساب تبلیغات را تغییر دهید. بنابراین ما این بخش را آماده کرده ایم تا به شما کمک کنیم تا چالش های خود را کاهش دهید. مراحل زیر نحوه تغییر اکانت تبلیغاتی در اینستاگرام است.

نحوه تغییر اکانت تبلیغاتی در اینستاگرام

مرحله 1: نوع حساب خود را روی Business تنظیم کنید

هنگامی که می خواهید کاری در تبلیغات IG انجام دهید، تنظیم نوع حساب خود بر روی Business یکی از مهمترین چیزها است. این به شما این امکان را می دهد که یک تبلیغ را مستقیماً از برنامه اینستاگرام خود اجرا کنید. همچنین می‌توانید یک حساب تبلیغاتی جدید ایجاد کنید یا بین حساب‌های موجود جابه‌جا شوید. هنگامی که نوع حساب IG خود را به Business تغییر دادید، گزینه Business را در صفحه تنظیمات خود دریافت خواهید کرد.


حتما بخوانید: فیلتر کردن کامنت اسپم اینستاگرام


مراحل زیر را دنبال کنید تا حساب شخصی خود را به حساب تجاری تغییر دهید.

1. وارد حساب شخصی IG خود شوید و روی آواتار نمایه خود در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

2. این شما را به صفحه نمایه خود می برد ، سپس روی 3 خط افقی در گوشه سمت راست بالای آن صفحه ضربه بزنید.

راهنمای گام به گام نحوه تغییر اکانت تبلیغاتی در اینستاگرام÷
3. روی Settings ضربه بزنید و سپس روی گزینه Account کلیک کنید.

راهنمای گام به گام نحوه تغییر اکانت تبلیغاتی در اینستاگرام1
4. هنگامی که به پایین پیمایش می کنید، «Switch to a Business Account» را خواهید دید ، سپس روی آن ضربه بزنید.

راهنمای گام به گام نحوه تغییر اکانت تبلیغاتی در اینستاگرام3

مرحله 2: به صفحه تنظیمات کسب و کار خود دسترسی پیدا کنید

مرحله اول فقط در صورتی ضروری است که حساب شما یک حساب سازنده باشد. اما اگر یک حساب تجاری باشد ، می توانید به مرحله دوم بروید . بعد از اینکه به یک حساب تجاری جابجا شدید، همانطور که قبلا انجام دادیم به صفحه تنظیمات دسترسی پیدا کنید. اکنون گزینه Business را در صفحه تنظیمات خود خواهید دید.


حتما بخوانید: رفع مشکل try again later در اینستاگرام


اگر برای دسترسی به صفحه تنظیمات کسب و کار به کمک نیاز دارید :

1. به صفحه پروفایل خود بروید .

2. در صفحه نمایه خود، روی 3 خط افقی ضربه بزنید و سپس از لیست گزینه ها بر روی تنظیمات کلیک کنید.

راهنمای گام به گام نحوه تغییر اکانت تبلیغاتی در اینستاگرام4
3. در صفحه تنظیمات خود، گزینه Business را مشاهده خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید تا به صفحه تنظیمات کسب و کار بروید .

راهنمای گام به گام نحوه تغییر اکانت تبلیغاتی در اینستاگرام5

مرحله 3: به حساب های تبلیغاتی خود دسترسی پیدا کنید.

هنگامی که به صفحه تنظیمات کسب و کار رسیدید، علاقه ما به لیست گزینه ها، پرداخت های تبلیغاتی در بالای لیست است. روی پرداخت های تبلیغاتی کلیک کنید و پس از انجام این کار، روش های پرداخت را مشاهده خواهید کرد. روی دکمه روش های پرداخت ضربه بزنید و تمام اکانت تبلیغاتی که در آن صفحه ایجاد کرده اید را مشاهده خواهید کرد.

روی دکمه Your Account کلیک کنید، و می توانید برای تغییر حساب تبلیغاتی خود به آن بروید. همچنین، فرض کنید به تازگی یک حساب تبلیغاتی جدید در Facebook Business Manager ایجاد کرده اید. در این صورت، در لیست حساب کاربری شما ظاهر می شود. بنابراین وقتی روی حساب شما ضربه زدید ، روی حساب تبلیغاتی ترجیحی کلیک کنید و این گزینه تغییر خواهد کرد. 

بنابراین، می توانید به راحتی به حساب جدید یا موجود تغییر دهید. و حساب تبلیغاتی خود را در اینستاگرام تغییر داده اید. به همین راحتی!

سخن آخر

می توانید ببینید که تغییر حساب تبلیغاتی خود در اینستاگرام چقدر واضح است. تنها کار خسته کننده ایجاد یک حساب تبلیغاتی جدید است که باید در فیس بوک انجام دهید. اکانت تبلیغاتی جدید پس از تنظیم با مدیر کسب و کار فیس بوک در صفحه تنظیمات کسب و کار اینستاگرام شما ظاهر می شود. این راهنما مراحل رسیدن به آن صفحه را مورد بحث قرار می دهد تا بتوانید آن را تغییر دهید.


مقالات مرتبط:

آموزش روش عکاسی تبلیغاتی از کفش برای اینستاگرام

تبلیغات در فیسبوک چگونه استاز
1
رای