آموزش روش عکاسی تبلیغاتی از کفش برای اینستاگرام حرفه ای و گام به گام

آموزش روش عکاسی تبلیغاتی از کفش برای اینستاگرام حرفه ای و گام به گام چگونه از کفش عکاسی کنیم ؛ روش عکاسی تبلیغاتی از کفش برای اینستاگرام به صورت حرفه ای و صحیح با آموزش گام به گام و نکات و اصول عکاسی از کفش به صورت تبلیغاتی در سلام دنیا بیاموزید.

اینستاگرام فضایی وابسته به زیبایی می باشد. در این فضا شما به طور طبیعی می خواهید که همه چیز - از عکس چهره شما گرفته تا لباس ها و لوازم جانبی - عالی باشد. در عکسایی که قصد گرفتن آن را دارید زاویه باید درست باشد، نوردهی کامل باشد و پس‌زمینه خیلی باعث حواس‌پرتی بیننده نشود. برای عکس گرفتن از کفش خود در اینستاگرام باید چندین فاکتور مهم، از دوربینی که استفاده می کنید تا فیلتری که بر روی آن اعمال می کنید را در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که با انجام تنها یک اشتباه عکس شما خراب می شود. در این مطلب سلام دنیا، ما به آموزش گام به گام عکاسی تبلیغاتی از کفش برای اینستاگرام؛ نحوه عکس گرفتن از کفش برای اینستاگرام و نحوه صحیح عکاسی در اینستاگرام پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

عکاسی تبلیغاتی از کفش برای اینستاگرام

شما می توانید بهترین عکس های مربوط به محصول را در اینستاگرام با چندین عکس زیباشناختی در آیتم های مختلف مشاهده کنید. برای بسیاری از کسب‌وکارها، کیفیت تصاویر موجود در صفحات آن‌ها باعث ایجاد تعامل و رشد کسب‌وکار می‌شود. این عامل دقیقاً در مورد شرکت ها و افراد تولید کننده کفش هم نیز صدق می کند. اگر کسب و کار شما مربوط به کفش ها می باشد، شما باید جذاب‌ترین عکس‌ها را از کفش خود بگیرید. اصلاً فرقی نمی کنه که چه زمینه کاری شما در مورد کفش باشد یا چه از روی علاقه خود به کفش عکاسی کنید، عکس شما آغازگر یک تجارت یا شخصیتی موفق در این دنیای دیجیتال می باشد.

عکاسی تبلیغاتی از کفش برای اینستاگرام 1


حتما بخوانید: 16 ترفند استفاده از برنامه B612، بهترین ویرایشگر عکس سلفی


نکته: اولین قدم برای عکس گرفتن از کفش برای اینستاگرام، استایل دادن به کفش خود برای عکاسی از محصول می باشد.

نحوه عکس گرفتن از کفش برای اینستاگرام

1. نحوه عکس گرفتن از کفش برای اینستاگرام: قرار دادن کفش های خود در موقعیتی مناسب

اولین چیزی که در عکس گرفتن از کفش برای اینستاگرام خود باید به آن توجه کنید، نحوه قرار دادن کفش برای عکاسی می باشد. شما باید در ابتدا کفش های خود را در موقعیتی صاف (گول زننده) قرار دهید تا جزئیات جذاب کفش شما در چشم بیننده برجسته شود. در مرحله بعد شما باید شکل واقعی کفش خود را - که بینندگانتان را با پوشیدن آن کفش به خیال‌پردازی وادار می‌کند - نشان دهید.

آموزش گام به گام عکاسی از کفش در اینستاگرام

2. نحوه عکس گرفتن از کفش برای اینستاگرام: داشتن یک دوربین مناسب

خوشبختانه، همه ی ما دارای تلفن های هوشمندی که می‌توانند عکس‌هایی با کیفیتی مطابق با استاندارد دوربین‌های DSLR بگیرند، داریم. اگر از گوشی اپل استفاده می‌کنید، می توانید برای گرفتن عکس از کفش‌های خود به همان اکتفا کنید. چندین مدل از گوشی های اندرویدی هم نیز وجود دارند که می‌توانند با دوربین استانداردی همچون اپل مطابقت داشته باشند، اما خب باز هم با این وجود، اگر که بتوانید یک دوربین DSLR تهییه کنید خیلی خوب می شود. داشتن یک دوربین DSLR برای شغل هایی همچون فروش کفش می تواند مفید باشد. توجه داشته باشید که اگر از دوربین گوشی خود برای عکاسی استفاده می‌کنید، پروسه گرفتن عکس می تواند بیشتر نیز طول بکشد. به یاد داشته باشید که در ابتدا باید بدانید چگونه با دوربین خود - اگر که دوربین DSLR را در اختیار دارید - کار کنید. تمام این دانسته ها شامل چگونگی نحوه فوکوس کردن تصویر، کنترل نوردهی و انتخاب زاویه مناسب می شود.


حتما بخوانید: آموزش تغییر سایز عکس در فتوشاپ بدون افت کیفیت


3. نحوه عکس گرفتن از کفش برای اینستاگرام: انتخاب زاویه مناسب برای عکس

شما می‌توانید تمام زوایای مختلف را برای خود امتحان کنید تا تصویر کفشی که در اینستاگرام خود آپلود می کنید، عکسی فوق العاده شود. به یاد داشته باشید، هدف از این کار این است که کفش شما جذاب به نظر برسد، بنابراین اگر که می‌خواهید بهترین زاویه را داشته باشید دست از تلاش نکشید. زوایای هوایی را امتحان کنید، از کسی بخواهید که با کفش برای شما چمباتمه بزند، کسی را بخواهید که کفش را برای شما نگه دارد، از آینه و بسیاری دیگر از منظره ها از این قبیل استفاده کنید. اگر می‌خواهید از سایر کسب‌وکارها و یا حساب‌های فردی دیگر پیشی بگیرید، باید از این نوع زاویه‌ها استفاده کنید. استفاده از این نوع زوایا به شما کمک می‌کنند که حساب کاربری خود را ارتقا دهید و به عنوان شخصی مرجع در صحنه کفش زبان زد شوید.

عکاسی تبلیغاتی از کفش برای اینستاگرام 2

4. نحوه عکس گرفتن از کفش برای اینستاگرام: نورپردازی

شما می توانید از نور طبیعی (خورشید)، چراغ های حلقه ای و سایر منابع نور مصنوعی برای عکس گرفتن از کفش های خود استفاده کنید. نورپردازی مناسب باعث می‌شود که عکس‌های شما بهتر، واضح‌تر و زیباتر به نظر برسند.

5. نحوه عکس گرفتن از کفش برای اینستاگرام: پس زمینه

توجه داشته باشید که پس‌زمینه‌ای که عکس خود را با آن می‌گیرید، تفاوت را در عکس های شما ایجاد می‌کند. بسته به رنگ کفش، شما باید مطمئن شوید که کنتراست رنگ آن در پس‌زمینه خیلی هم متفاوت از آن نباشد. توصیه ما به شما این است که از پس زمینه های خنثی یا ساده استفاده کنید. از یک پس‌زمینه شلوغ یا آشفته استفاده نکنید، چرا که با این کار حواس بینندگان از هدف اصلی پرت می شود. هدف شما تمرکز بر روی کفش هایتان می باشد نه روی پس زمینه. چارچوب و فضایی که کفش شما در آن عکاسی می شود نیز باید ساده باشد. پس زمینه های مناسب برای استفاده شامل رنگ هایی همچون سفید، خاکستری، نود، مایل به سفید و گاهی آبی می شود. با این حال، توجه داشته باشید که لزوماً همه کفش‌ها به یک پس‌زمینه ساده نیاز ندارند. در زمان و مکان مناسب، یک پس‌زمینه رنگارنگ یا شلوغ می‌تواند حتی جلوه بیشتری را به عکس کفش شما ببخشد.

آموزش عکاسی از کفش در اینستاگرام

6. نحوه عکس گرفتن از کفش برای اینستاگرام: برش و ویرایش عکس

برش و ویرایش عکس‌های شما نیز روش‌هایی هستند که باید برای تصاویر اینستاگرام با آن‌ها آشنا باشید. این دو مورد به شما کمک می‌کنند که عکس‌هایتان هم راستا و صفحه نمایه‌تان واضح به نظر برسد. تناقض در نحوه هم راستا بودن عکس‌هایتان می‌تواند برای کسانی که عکس‌های کفش شما را در اینستاگرام مرور می‌کنند، یک مشکل بزرگ محسوب شود. در کنار هم راستا بودن شما باید یک الگوی برش هم نیز داشته باشید که برای همه عکس های شما اعمال شود. همیشه نسبت ابعادی را انتخاب کنید که بعداً پشیمان نشوید. در هنگام ویرایش، از استفاده بیش از حد از فیلترها اجتناب کنید تا کیفیت تصویر شما ضعیف نشود. به یاد داشته باشید که شاید دنبال کنندگان شما بخواهند چنین کفشی را داشته باشند، پس با توجه به این موضوع دنبال کننده های خود را با فیلترها فریب ندهید.


حتما بخوانید: آموزش حذف اشیا و آدم از عکس در فتوشاپ


7. نحوه عکس گرفتن از کفش برای اینستاگرام: ارسال عکس و استفاده از هشتگ

پس از انجام مراحل ذکر شده در بالا، شما می‌توانید به پست کردن عکس خود و استفاده از هشتگ‌ها ادامه دهید. قبل از پست کردن، از شما خواسته می‌شود که یک کپشن را برای عکس خود بنویسید و اینجاست که می‌توانید از هشتگ‌ها برای بهتر دیده شدن پست‌هایتان استفاده کنید.

آموزش گام به گام عکاسی از کفش در اینستاگرام

سخن آخر

ثبات کلید ایجاد یک صفحه اینستاگرام و ایجاد قدرت بر روی یک کالا، محصول یا لوازم جانبی آن می باشد. شما همیشه می خواهید تا جایی که امکان دارد پست بگذارید و دنبال کنندگان خود را درگیر اقلام خود کنید. پس با رعایت نکات ذکر شده در بالا نه خود و نه دنبال کنندگان خود را ناامید نکنید.


مقالات مرتبط:

رفع مشکل سیاه شدن و از کار افتادن دوربین و فلش آیفون

نحوه عکاسی از آسمان شب [ماه و ستاره] با دوربین موبایل با 4 ترفنداز
3
رای