چگونه اینستاگرام را از حالت بیزینس خارج کنیم

چگونه اینستاگرام را از حالت بیزینس خارج کنیم اگر به دنبال بهترین روش برای خارج کردن اینستاگرام از حالت بیزینس هستید در ادامه متن با ما در سلام دنیا باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید و از حذف ناخواسته اکانت تجاری خود اجتناب کنید.

همه مشاغل می خواهند عمر طولانی در شبکه های اجتماعی داشته و در آنجا حساب بسازند. این مد روز است و فرصت های زیادی برای برقراری ارتباط با مشتریان خود فراهم می کند. اما گاهی اوقات آنها با مشکل روبرو می شوند و باید بدانند که چگونه نمایه کسب و کار را در اینستاگرام حذف کنند. ما در این پست از سایت سلام دنیا به شما می‌گوییم چگونه اینستاگرام را از حالت بیزینس خارج کنید.

اکانت بیزینس اینستاگرام چیست؟

بستر فیس بوک به همه ابزاری برای ارسال پست در وبلاگ شخصی اینستاگرام می دهد. این صفحه شخصی در این رسانه اجتماعی می شود. اما فیسبوک همچنین به برندها و مشاغل کمک می کند تا با استفاده از پروفایل تجاری در اینستاگرام، محصول خود را به همان شیوه نشان دهند. با استفاده از تجزیه و تحلیل، تبلیغات را به عنوان ابزار کار و سایر مزایای کوچک برای کاربردپذیری و رشد تجارت هدف قرار می دهید.


حتما بخوانید: ورود به اینستاگرام بدون نصب اپلیکیشن


چگونه اینستاگرام را از حالت بیزینس خارج کنیم؟

3 روش برای حذف حالت بیزینس اکانت اینستاگرام را در ادامه برای شما تشریح می‌کنیم. چه کسی نیاز به خارج شدن از حالت بیزینس اکانت اینستاگرام دارد:

  • تجارت شکست خورده است.
  • رباتها حمله می کنند،  آزار و اذیت اینترنتی نمایه را خراب کرده اند.
  • دلایل شخصی مانند قطع ارتباطات با رسانه های اجتماعی.

به هر دلیلی، می توانید حساب کاربری خود را با استفاده از یکی از این روشها حذف کنید:
1. جابجایی به حساب شخصی به جای تجاری.
2. غیرفعال کردن نمایه تا زمانی که دوباره به آن احتیاج داشته باشید.
3. حذف کامل دائمی با استفاده از نسخه وب اینستاگرام.

برگرداندن پیج از حالت بیزینس با استفاده از روش تغییر مشخصات شخصی 

اگر از لغو دائمی مطمئن نیستید، این ساده ترین راه برای واگرد حساب کاربری خود است. هنگام جابجایی به صفحه شخصی و خصوصی کردن آن، از مزایایی برخوردار هستید:

  • شما می توانید یک نمایه را ببندید بنابراین پس از اجازه فقط مخاطبین مناسب را اضافه می کنید.
  • می‌توانید برای ماه ها یک پروفایل بگذارید بدون اینکه ترس داشته باشید توسط الگوریتم ها مجازات شوید.

چگونه پروفایل تجاری اینستاگرام را شخصی کنیم:

اکانت بیزینس در اینستاگرام

حذف پروفایل تجاری

حذف اینستاگرام تجاری


حتما بخوانید: آموزش تشخیص آنلاین بودن در اینستاگرام


غیر فعال کردن اینستاگرام کسب و کار

غیر فعال کردن فروشگاه اینستاگرام

چطور اکانت کسب و کار اینستاگرام را حذف کنم

2. حذف بیزینس اکانت اینستاگرام از روش غیرفعال کردن نمایه کسب و کار

اگر مطمئن نیستید که می‌خواهید تجارت خود را در اینستاگرام لغو کنید و فقط به مکث نیاز دارید، می توانید حساب خود را موقتاً غیرفعال کنید. اما این عملکرد فقط در دسکتاپ موجود است. چگونه حساب کسب و کار خود را غیرفعال کنید تا زمانی که تصمیم بگیرید دوباره آن را فعال کنید. مزیت این روش این است که پروفایل خود را هر زمان که به آن نیاز داشتید دوباره فعال کنید.

بهترین روش حذف حساب کسب و کار اینستا


حتما بخوانید: چگونه دو اکانت اینستاگرام داشته باشیم؟


تبدیل اکانت کسب و کار به اکانت شخصی

تنظیمات بیزینس اینستاگرام
3. حذف حساب کسب و کار در اینستاگرام به طور دائمی

اگر آماده‌اید تا برای همیشه و همیشه از شر اکانت کسب و کار اینستاگرام خود خلاص شوید، بنابراین به یک لغو دائمی نیاز دارید. این مورد یک کلیک نیست:

خداحافظ ، پروفایل!
این یک مرحله جدی است که نمی توانید به عقب برگردید.

تبدیل اکانت بیزینس به شخصی
کدام راه برای خارج شدن از حالت بیزینس اینستاگرام بهتر است؟

هر روش برای حذف نمایه کسب و کار به شرایط شخص بستگی دارد. بیشتر افراد از حساب لغو شده پشیمان می‌شوند. لغو دائمی هنگامی که احساسی رفتار می‌کنید خطرناک است، زیرا راهی برای برگشتن یک نمایه حذف شده وجود ندارد. پس عجله نکنید!
در مرحله اول، می‌توانید صفحه خود را از یک صفحه تجاری به یک صفحه شخصی تغییر دهید و آن را خصوصی کنید. ثانیاً، می‌توانید به راحتی مدتی حساب کاربری را غیرفعال کنید تا تصمیم روشنی بگیرید. اگر از حساب کاربری خود ناراضی هستید، این روش ها را ذخیره کنید تا اشتباه نکنید.

سخن آخر

ساخت اکانت بیزینس اینستاگرام یکی از راه‌های امروز برای نشان دادن کسب و کار به گروه زیادی از مردم است. به این ترتیب می‌توان به آسانی کالایی را به فروش رساند، اما ممکن است به هر دلیلی نیاز باشد تا اینستاگرام را از حالت بیزینس خارج کنیم. در این متن به توضیح روش‌های مختلف پرداختیم. شما کدام روش را انتخاب می‌کنید؟ می توانید این مطلب را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذاری بگذارید تا برای سایرین هم مفید باشد. 


مطالب مرتبط:

تگ کردن در اینستاگرام، آموزش تصویری تگ در اینستاگرام

آموزش حل مشکل ورود به اینستاگرام و وصل نشدن آن با 8 روش

از
4
رای