آموزش ترفند افزایش ویو و بازدید در اسنپ چت (snapchat)

آموزش ترفند افزایش ویو و بازدید در اسنپ چت (snapchat) چگونه در اسنپ چت ویو بیشتری داشته باشیم؛ اهمیت بالا بردن بازدید در اسنپ چت و نحوه بالا بردن ویوهای اسنپ چت (snapchat) در سلام دنیا تصویری و گام به گام بیاموزید.

اسنپ ​​چت از زمان راه اندازی آن در سال 2011 برای به اشتراک گذاری عکس و ویدئو شناخته شده است. همه افراد در دنیای گوشی های هوشمند با اسنپ چت آشنا هستند و بسیاری از ما نیز از آن استفاده می کنیم. آیا می دانید چگونه می توانید افراد بیشتری را جذب کنید؟ آیا فعالیت های شما در اسنپ چت مورد توجه قرار نمی گیرد؟ اگر می خواهید ویوی بیشتری در اسنپ چت داشته باشید، ما در این مطلب از سلام دنیا درباره اهمیت و ترفند افزایش ویو در اسنپ چت و راههای بالا بردن بازدید در اسنپ چت (snapchat) صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

اهمیت بالا بردن بازدید در اسنپ چت (snapchat)

با این حال، قبل از آن، باید بررسی کنید که چرا افزایش بازدید در اسنپ چت مهم است. دریافت ویو از پروفایل اسنپ چت شما بیش از هر چیز دیگری در اسنپ چت مهم است. مردم عموماً روی تعدادی فالوور یا امتیاز تمرکز می کنند. منطق پشت این موضوع این است که شما ممکن است میلیاردها فالوور داشته باشید اما هر دنبال کننده ای استوری شما را تماشا نخواهد کرد، بنابراین مهم نیست.


حتما بخوانید: دانلود و آموزش کامل کار با نرم افزار اسنپ چت برای مبتدیان


به روشی مشابه، امتیاز چندان مهم نیست. امتیاز بر اساس تعداد تعاملاتی است که در اسنپ چت دارید. این شامل عکس های به اشتراک گذاشته شده در یک داستان، پیام های مستقیم است. بنابراین، امتیاز نیز باعث افزایش ویو یا بیننده در استوری اسنپ چت شما نمی شود.بنابراین، شما باید بدانید که چه چیزی کاربران را به طور کلی درگیر می کند. بیایید هک ها را بررسی کنیم تا بازدیدهای بیشتری در اسنپ چت داشته باشیم.

اهمیت بالا بردن بازدید در اسنپ چت

چگونه در سال 2023 ویوهای بیشتری در اسنپ چت  داشته باشیم

1. بالابردن ویوی اسنپ چت با تغییر تصویر پروفایل خود

برای دریافت ویو بیشتر، باید بدانید چگونه  کاربران را در پروفایل خود جذب کنید. اسنپ ​​چت هیچ عملکرد ارگانیکی ارائه نمی دهد، بنابراین یافتن کاربران می تواند سخت باشد. با این حال، می توانید از کد اسنپ یا نام کاربری برای اضافه کردن افراد خارج از لیست مخاطبین خود استفاده کنید. Snapcode یک کد QR است که برای یک حساب شخصی منحصر به فرد است. با گرفتن عکس از اسنپ کد شما، یک کاربر به لیست مخاطبین شما اضافه می شود.

بنابراین، این یک حرکت هوشمندانه است که عکس های پروفایل خود را از تمام رسانه های اجتماعی با Snapcode تغییر دهید. با این حال، ممکن است هنگام تغییر عکس پروفایل به Snapcode مشکلی وجود داشته باشد، زیرا فقط به شما امکان می دهد از خود یا چیزهای اطراف خود عکس بگیرید. بنابراین، مراقب باشید زیرا نمی‌خواهید چهره‌تان در اسنپ‌کد کسل‌کننده به نظر برسد. نگران نباشید می توانید snapcode را سفارشی کنید. اسنپ ​​چت به شما امکان می دهد اسنپ کد و عکس پروفایل اسنپ چت را از طریق وب سایت رسمی دانلود کنید.اکنون، می‌توانید برای ارائه بیشتر عکس‌های خود، از ابزارهای ویرایش استفاده کنید.

تغییر پروفایل در اسنپ چت

2. بالابردن ویوی اسنپ چت با ارسال محتوا به طور مکرر 

فعال بودن در هر یک از حساب‌های رسانه‌های اجتماعی کلیدی است که کاربران و دنبال‌کنندگان را درگیر می‌کند. طبق مکانیسم اسنپ چت، استوری های عمومی به ترتیب زمانی ظاهر می شوند و آخرین استوری در بالای فید دنبال کنندگان شما ظاهر می شود. بنابراین، برای حضور در فید و دریافت بازدیدهای بیشتر در اسنپ چت، مرتب عکس و ویدیو پست کنید. با این حال، مطمئن شوید که محتوای استفاده شده در اسنپ مرتبط و جذاب باشد زیرا محتوای ضعیف می تواند علاقه دنبال کنندگان را کاهش دهد. کیفیت را در کنار کمیت محتوا حفظ کنید.


حتما بخوانید: آموزش رفع مشکل باز و وصل نشدن اسنپ چت


3. آبالابردن ویوی اسنپ چت با انتشار پشت صحنه تصاویر

شخصی سازی عکس ها در اسنپ چت آن را از دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی متمایز می کند. این کیفیت منحصر به فرد به تنهایی بسیار جذاب است و برای تعامل با دنبال کنندگان کافی است. علاوه بر این، اگر یک لمس شخصی ارائه شود، می تواند علاقه افراد را افزایش دهد. بنابراین، اگر صاحب یک برند یا هر نوع کسب و کاری هستید، می توانید چیزی مانند پشت صحنه را نشان دهید تا آنها احساس کنند با شما ارتباط دارند.

4. بالابردن ویوی اسنپ چت با داشتن ساختار و محتوای خوب

اساس محتوای خوب روشی است که شما محتوای خود را به تصویر می‌کشید. توصیه می شود محتوا دارای ساختار روایی یا قطعی باشد. مهم است که انتظارات درستی داشته باشید، در غیر این صورت ممکن است فالوورهای خود را عصبانی کنید. پس محتوا باید جذاب باشد تا مخاطب را درگیر کند. این می تواند هر چیزی باشد، ذکر هک برای یک مشکل رایج یا تلاش برای آموزش چیزی.

5. بالابردن ویوی اسنپ چت با استفاده از اینستاگرام

درست مانند اسنپ چت، اینستاگرام نیز در مورد عکس و فیلم است. بنابراین، اگر از هر دوی آنها استفاده می کنید، گزینه های زیادی برای تبلیغ حساب اسنپ چت خود در اینستاگرام خواهید داشت. اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که پیوند اسنپ چت خود را در بیو اینستاگرام خود قرار دهید. همچنین می توانید اسنپ کد خود را پست کنید.


حتما بخوانید: روش گذاشتن آهنگ روی استوری اسنپ چت


علاوه بر این، می توانید از هشتگ ها برای جلب توجه بیشتر استفاده کنید. از آنجایی که اینستاگرام به شما امکان می دهد تا 30 هشتگ قرار دهید، از حداکثر تعداد آنها استفاده کنید تا بیشترین بهره را ببرید. هشتگ ها را به جای قسمت کپشن در قسمت نظرات قرار دهید.

دانلود برنامه اینستاگرام

 بالابردن ویوی اسنپ چت با استفاده از اینستاگرام

6. بالابردن ویوی اسنپ چت با استفاده از Ghostcode

Ghostcode یک پلت فرم آنلاین است که در آن می توانید حساب های مشابه Snapchat را در کنار نمایش حساب های خود بیابید. در اینجا می‌توانید خلاصه‌ای از نوع محتوایی که پست می‌کنید و اکانت شما چیست بگذارید. در Ghostcodes می توانید چندین دسته از پروفایل ها مانند سرگرمی، مسافرت، تناسب اندام و غیره را بیابید. در اینجا سایر کاربران می توانند حساب اسنپ چت شما را پیدا کنند و شما را دوست داشته باشند. شما نه تنها می توانید ویپ های خود را افزایش دهید، بلکه اقتدار را نیز افزایش دهید.

دانلود برنامه Ghostcode

بالابردن ویوی اسنپ چت با استفاده از Ghostcode

7. بالابردن ویوی اسنپ چت با استفاده از Takeovers & Shoutouts برای دریافت فالوور 

اینفلوئنس مارکتینگ یک چیز است و درست مانند اینستاگرام، می توانید از آن در اسنپ چت نیز استفاده کنید. Shoutouts یک اصطلاح رایج است که کاربر اینستاگرام باید از آن آگاه باشد. وادار کردن یک فالوور برای تبلبغ شما در حساب خود نشان دهنده اثبات اجتماعی است و همچنین برند شما را به کاربران مربوطه معرفی می کند. Share-for-Share نیز می تواند مفید باشد. بنابراین، به خاطر داشته باشید که از یک فالوور یا اینفلوئنسر بزرگ بخواهید که شما را تبلیغ کند تا زمانی که بتوانید به همان شیوه به نفوذ کمک کنید یا در پرداخت راحت باشید.

دانلود برنامه Takeovers

دانلود برنامه Shoutouts 

یکی دیگر از راه های دستیابی به مخاطبان بیشتر، تصاحب حساب کاربری است. در تصاحب حساب، به مخاطبان اینفلوئنسرها برسید و برند آنها را معرفی کنید. می‌توانید با یک اینفلوئنسر تصمیم بگیرید که کنترل حساب اسنپ‌چت آن شخص را برای یک دوره زمانی تعیین‌شده به دست آورید.این یک روش تاثیرگذار برای گسترش دامنه دسترسی شما به مخاطب است.

بالابردن ویوی اسنپ چت با استفاده از Takeovers & Shoutouts برای دریافت فالوور

8. بالابردن ویوی اسنپ چت با برگزاری مسابقات

مسابقات یکی از ویژگی های اسنپ چت است که راهی عالی برای جذب بیشتر کاربران اسنپ چت به همراه جذب فالوورهای موجود است. پس برگزاری مسابقه بهترین است. این کار را انجام می دهد و آن را منحصر به فرد می کند، زیرا در زمان واقعی اتفاق می افتد و فقط 24 ساعت دوام می آورد.

مسابقه اسنپ چت باید به گونه ای برگزار شود که فقط دنبال کنندگان بیشتری جذب کند. جایی که مسابقات وجود دارد، باید جایزه ای در نظر گرفته شود تا هیجان انگیزتر و جذاب تر شود. همچنین کل استراتژی را در نظر داشته باشید که اگر نه، ممکن است کمی از دست شما خارج شود.پس از اعلام برنده، مطمئن شوید که نام را فلش کرده و در حساب ما به آنها پیام بدهید.

سخن آخر

اینها برخی از نکات برای به دست آوردن ویوهای بیشتر در اسنپ چت هستند. آنها را امتحان کنید و در اسنپ چت دنبال کننده بگیرید. اگر فکر می‌کنید، می‌تواند هک‌های دیگری برای دریافت بازدید بیشتر در اسنپ چت وجود داشته باشد، لطفاً آنها را در بخش نظرات زیر ذکر کنید.


مقالات مرتبط:

برگرداندن عکسهای پاک شده اسنپ چت در گوشی و کامپیوتر 

آموزش روش بالا بردن ویو استوری اینستاگرام

ترفند افزایش بازدید یوتیوباز
1
رای