بالا بردن ویو استوری اینستاگرام با ترفندهای ساده و موثر

بالا بردن ویو استوری اینستاگرام با ترفندهای ساده و موثر اگر دوست دارید تعداد بازدید کنندگان پست یا استوری خود را افزایش دهید، کافی است تا مراحل ساده بالا بردن ویو استوری اینستاگرام که در این مطلب سلام دنیا، آموزش داده ایم را به کار ببرید.

این پست سلام دنیا، به شما می آموزد که چگونه بازدیدکنندگان بیشتری برای استوری های اینستاگرام تان (Instagram Stories) جذب کنید. زمانی که یک استوری در اینستاگرام قرار می دهید و مراحل بالا بردن ویو استوری اینستاگرام را که در ادامه آمده است ، دنبال می کنید، باید بازدیدها و تعاملات بیشتری پیدا کنید. 

1. بالا بردن ویو استوری اینستاگرام با ایجاد محتوی بصری جذاب 

1. برای گرفتن عکس ها از یک دوربین دیجیتال با کیفیت بالا استفاده کنید

اگر خودتان فیلم ها را ضبط می کنید یا با یک دوربین با کیفیت بالا عکس می گیرید، بنابراین محتوای استوری شما با کیفیت تر خواهد شد.

  • برای ویرایش تصاویر خود از یک نرم افزار حرفه ای ویرایش عکس در رایانه مانند Adobe Photoshop استفاده کنید.

بالا بردن ویو استوری اینستا

2. در استوری های خود از ویدیو استفاده کنید

مردم درگیر شدن با ماجرا را دوست دارند. یک ویدیو خیلی جذاب تر از یک عکس است، بنابراین می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید! حتی اگر حجمی به اندازه 4k ندارید هم می توانید خودتان آن را به یک ویدیو 4k تبدیل کنید، چون وقتی ویدیو شما برای ارسال شدن در استوری فشرده می شود با کیفیت بدی حجم آن کم نمی شود، زیرا اینستاگرام ویدیو 4k را به روش متفاوتی فشرده می کند.


حتما بخوانید: آموزش گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام


3. استوری را در فید اینستاگرام تان نمایش بدهید

فید اینستاگرام تان (اولین صفحه ای که هنگام وارد شدن به اینستاگرام با آن روبه رو می شوید) اگر استوری منتشر شده دارید اما تعداد بازدیدهای شما آنچنانی نیست، می توانید تصویری از استوری را در فید اینستاگرام خود با لینکی از استوری خود ارسال کنید. سپس این اعلان شما در فید اینستاگرام خودتان و فید تمامی فالورهای شما نمایش داده خواهد شد و این کار شانس بازدید استوری شما را افزایش خواهد داد.

روش افزایش بازدید کننده استوری در اینستاگرام

4. در اینستاگرام فعال باشید

اگر حداقل 4 بار در روز پست ارسال کنید، احتمالا مخاطبین بیشتری نسبت به اینکه هفته ای 3 بار پست ارسال کنید، جذب خواهید کرد. هرچه افراد بیشتر شما را ببینند، نظر بدهند، بپسندند (لایک کنند)، به اشتراک بگذارند، شانس شما برای افزایش بازدید استوری ها بیشتر خواهد شد. هر عکس یا ویدیو را هم زمان با هم پست نکنید، به جای اینکار می توانید آنها را در طول روز منتشر کنید، بنابراین با این کار بطور منظم بازدید استوری پیدا خواهید کرد.

2. افزایش بازدیدهای استوری اینستاگرام با استفاده موثر از تگ ها و استیکر ها

1. از هشتگ های مناسب در استوری خود استفاده کنید

اگر استوری شما یک سگ و کامپیوتر را نشان می دهد، مطمئن شوید که این دو مورد را برچسب گذاری (تگ) کرده اید، بنابراین افرادی که به دنبال "سگ" و "کامپیوتر" هستند، استوری شما را در نتایج جستجو دریافت می کنند. شما با ضربه زدن روی آیکون Aa و استفاده از نماد "#" این امکان را دارید که این کار را در استوری خود انجام دهید.


حتما بخوانید: آموزش گذاشتن لینک سایت و تلگرام در استوری


راه های افزایش بازدید استوری

2. در استوری تان کاربران دیگر را منشن کنید

اگر کسی مانند یک گروه موسیقی را در استوری تان منشن کنید، این احتمال وجود دارد که فالورهای او نیز استوری تان را مشاهده کنند. هنگام ویرایش استوری خود، باید افراد مربوطه را با ضربه زدن روی آیکون Aa و استفاده از نماد "@" تگ کنید. به عنوان مثال، اگر استوری در مورد انتظار در صف ملاقات با یک گروه موسیقی را ارسال می کنید، می توانید با استفاده از هشتگ (#) یا (@) منشن کردن آنها را مخاطب خود قرار بدهید که با این کار فالورهای آنها هم استوری شما را مشاهده خواهند کرد.

3. از برچسبی بر اساس لوکیشن (location) استفاده کنید

اگر با استفاده از برنامه Grand Canyon ویدیویی می گیرید، می توانید یک برچسب مبتنی بر لوکیشن یا مکان (در هنگام ویرایش کلیپ آن را در آیکون چهره خندان (smiley-face )می توانید پیدا کنید) اضافه کنید تا افراد آن منطقه را برای دیدن داستان خود جذب کنید. تنها در صورتی که حساب کاربری شما پابلیک (یا عمومی) باشد، افراد می توانند استوری شما را براساس مکان پیدا کنند.


حتما بخوانید: چگونه بفهمیم استوری برای ما هاید شده


4. برای درگیر کردن مخاطبان تان از موسیقی، سوال پرسیدن و نظرسنجی استفاده کنید

در صفحه ویرایش، می توانید روی آیکون برچسب صورتک خندان بزنید تا به صفحه برچسب بروید. می توانید موسیقی اضافه کنید، سوال بپرسید، نظرسنجی بگذارید، شمارش معکوس داشته باشید و بینندگان خود را به مسابقه دعوت کنید. هرچه فالورهای شما بیشتر از استوری شما لذت ببرند، شانس اینکه استوری تان را دوباره ارسال شود و موارد دیگر بیشتر خواهد شد.

سخن آخر

شاید زمانی که یک استوری در اینستاگرام قرار می دهید، دوست داشته باشید که تعداد بازدید کنندگان پست یا استوری خود را افزایش دهید. بنابراین این مراحل ساده بالا بردن ویو استوری اینستاگرام را دنبال می کنید، تا بتوانید، بازدیدها و تعاملات بیشتری پیدا کنید. 


مطالب مرتبط:

چگونه استوری سوالی بگذاریم؛ سوال و جواب در استوری اینستاگرام

آموزش گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام مرحله به مرحله
 

از
6
رای