چگونه بفهمیم یک اکانت در اینستاگرام خصوصی (پرایوت) است یا عمومی

چگونه بفهمیم یک اکانت در اینستاگرام خصوصی (پرایوت) است یا عمومی چگونه بفهمیم پیج اینستاگرام پرایوت است یا پابلیک، نحوه تشخیص اکانت خصوصی اینستاگرام از عمومی ؛ تشخیص وضعیت خصوصی یا عمومی بودن حساب‌ های instagram در سلام دنیا بیاموزید.

اینستاگرام یکی از پرکاربردترین شبکه‌ های اجتماعی است که به کاربران امکان می‌دهد تا عکس‌ ها، ویدئوها و لحظات روزمره خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. اما هر کاربر می‌تواند انتخاب کند که حساب کاربری‌ اش عمومی باشد یا خصوصی. شناختن وضعیت حریم خصوصی یک حساب در اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا بهتر با این پلتفرم ارتباط برقرار کنید و اطلاعات بیشتری درباره دیگران کسب کنید. در این راهنمای سلام دنیا، به شما روش‌های مختلفی را نشان خواهیم داد تا بتوانید نحوه تشخیص اکانت خصوصی اینستاگرام از عمومی بیاموزید.

نحوه تشخیص اکانت خصوصی اینستاگرام از عمومی

1. تشخیص اکانت خصوصی اینستاگرام از عمومی از طریق اشتراک گذاری پست کاربر

این روش به شما کمک می کند تا در صورت فالو کردن اکانت شخصی در اینستاگرام، مشخص کنید که آیا حساب کاربری شخصی در اینستاگرام خصوصی است یا عمومی . برای این کار، هر پستی را که کاربر به اشتراک گذاشته است باز کنید و نماد ارسال را در زیر آن فشار دهید. برای حساب های خصوصی، پیام "this account is private" را خواهید دید. اگر این اتفاق نیفتاد، چند بار به پایین اسکرول کنید.


حتما بخوانید: آموزش نحوه قفل و خصوصی کردن صفحه اینستاگرام


پیامی خواهید دید که «افراد زیر ممکن است نتوانند این پست را ببینند مگر اینکه XYZ را دنبال کنند» یا اگر حساب خصوصی باشد پیامی مشابه. و شما نمی توانید پست را با هیچ کس دیگری به جز فالوورهای متقابل به اشتراک بگذارید. اگر چنین پیامی ظاهر نشد و می توانید پست را حتی با دوستان غیر مشترک به اشتراک بگذارید، حساب عمومی است.

نحوه تشخیص اکانت خصوصی اینستاگرام از عمومی 1


2. تشخیص اکانت خصوصی اینستاگرام از عمومی از طریق بررسی اینکه آیا پست های کاربر قابل مشاهده هستند یا خیر

راه ساده برای اطلاع از خصوصی بودن یا نبودن اکانت اینستاگرام در صورت عدم فالو کردن، باز کردن پروفایل آن است. اگر حساب خصوصی باشد، برچسب پیام "این حساب خصوصی است" را خواهید دید. از طرف دیگر، اگر می‌توانید پست‌ها یا لیست فالوورهای آنها را ببینید، حساب عمومی است. 

نحوه تشخیص اکانت خصوصی اینستاگرام از عمومی 2

3. تشخیص اکانت خصوصی اینستاگرام از عمومی از طریق بررسی اینکه که آیا حساب شما خصوصی است یا خیر


حتما بخوانید: روش تغییر حساب کاربری شخصی اینستاگرام به بیزینس اکانت


برای بررسی وضعیت حریم خصوصی اکانت اینستاگرام خود، به پروفایل اینستاگرام خود بروید و روی نماد سه نوار ضربه بزنید. به پایین اسکرول کنید تا گزینه Account privacy را ببینید، جایی که خواهید دید که آیا حساب کاربری عمومی است یا خصوصی. روی آن ضربه بزنید تا بین حساب های خصوصی یا عمومی جابجا شوید.

نحوه تشخیص اکانت خصوصی اینستاگرام از عمومی 3


4. تشخیص اکانت خصوصی اینستاگرام از عمومی از طریق بررسی با استفاده از یک مرورگر

راه ساده دیگر این است که پیوند نمایه کاربر را از یک مرورگر باز کنید اما بدون ورود به حساب کاربری خود یا از حالت ناشناس. Instagram.com/ username را در مرورگر تلفن یا رایانه شخصی خود وارد کنید ، جایی که نام کاربری، نام کاربری واقعی شخص است. اگر نمایه عمومی باشد، پست های کاربر را می بینید، در غیر این صورت، با برچسب "این حساب خصوصی است" از شما استقبال می شود. توجه داشته باشید که برای دانستن نام کاربری کاربر، نمایه او را باز کنید. نام یا متن بالای صفحه نام کاربری آنها است، در حالی که نام زیر عکس نمایه نام آنها است. 

نحوه تشخیص اکانت خصوصی اینستاگرام از عمومی 4

سخن آخر

درک وضعیت حریم خصوصی حساب‌های اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا با دقت بیشتری در این پلتفرم حرکت کنید. با استفاده از روش‌های مختلفی که در این راهنما توضیح داده شد، می‌توانید به راحتی بفهمید که آیا یک حساب خصوصی است یا عمومی. این اطلاعات می‌تواند به شما کمک کند تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید که چگونه با دیگر کاربران ارتباط برقرار کنید. همچنین، دانستن این موارد به شما کمک می‌کند تا حریم خصوصی حساب خود را به درستی مدیریت کنید و تجربه کاربری بهتری در اینستاگرام داشته باشید.


مطالب مرتبط:

آموزش تبلیغات در اینستاگرام

فیلتر کردن کامنت اسپم اینستاگرام

رفع مشکل try again later در اینستاگراماز
1
رای