برگرداندن حساب اکانت تیک تاک بدون ایمیل و شماره تلفن

برگرداندن حساب اکانت تیک تاک بدون ایمیل و شماره تلفن عدم دسترسی به حساب کاربری تیک تاک تان می تواند بسیار دلسرد کننده باشد. نگران نباشید، ما در این مطلب سلام دنیا، روش بازیابی و برگرداندن حساب کاربری تیک تاک بدون ایمیل و شماره تلفن را آموزش دادیم.

آیا رمز عبور اکانت تیک تاک خود را فراموش کرده اید و به ایمیل یا شماره تلفن خود دسترسی ندارید؟ اگر هنوز به ایمیل یا شماره تلفن خود دسترسی دارید ، می توانید رمز عبور اکانت تیک تاک خود را بازیابی کنید. به سادگی روی گزینه " Forgot password؟" ( گذرواژه را فراموش کرده اید) ضربه بزنید. این گزینه در صفحه ورود به برنامه قرار دارد. با این حال ، اگر به ایمیل یا شماره تلفن خود دسترسی ندارید، باید روش دیگری را برای بازیابی اکانت تیک تاک خود به کار بگیرید.

در غیر این صورت ، باید یک اکانت تیک تاک دیگر برای خود بسازید. با این وجود ، اگر حساب کاربری شما دنبال کننده (فالوور) یا پست های شما لایک زیادی دارد، بهتر است اکانت خود را بازیابی کنید. در این راهنما از سلام دنیا، نحوه بازیابی اکانت تیک تاک تان بدون استفاده از ایمیل یا شماره تلفن را یاد خواهید گرفت.

نحوه بازیابی اکانت تیک تاک بدون استفاده از ایمیل یا شماره تلفن

برای بازیابی اکانت تیک تاک بدون ایمیل یا شماره تلفن، باید فرم بازخورد (فیدبک) در تیک تاک را ارسال کنید. در روش جایگزین، می توانید یک اکانت تیک تاک جدید بسازید و مستقیماً مشکل خود را به برنامه گزارش دهید.

زمانی که فرم بازخورد را ارسال کردید یا مشکلی که داشته اید را به برنامه گزارش دادید، باید چند روز منتظر پاسخ برنامه تیک تاک بمانید. اگر به ایمیل یا شماره تلفن خود دسترسی نداشته باشید، نمی توانید رمز عبور خود را بازیابی یا ریست کنید.


حتما بخوانید: روش دانلود و نصب برنامه تیک تاک 


در این صورت برای بازیابی اکانت خود، باید مستقیماً با برنامه تیک تاک ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را برطرف کنید. به غیر از ارسال کردن فرم بازخورد ، روش دیگری هم وجود دارد که می توانید با برنامه تیک تاک ارتباط برقرار کنید. می توانید این کار را مستقیماً در خود برنامه تیک تاک انجام دهید. با این حال، ابتدا باید حساب کاربری دیگری برای خود بسازید.

بعد از اینکه حساب کاربری دیگری برای خود ایجاد کردید، وارد برنامه تیک تاک شوید، به قسمت پروفایل خود بروید و روی سه نقطه ضربه بزنید. در ادامه، به قسمت پایین صفحه بروید و روی گزینه ( "Report a problem" گزارش مشکل) ضربه بزنید.

سپس، یک عنوان مرتبط با مشکل  خود را انتخاب کنید و روی  گزینه های " No" ، روی گزینه "Still have "problem  (هنوز مشکل دارید) ضربه بزنید ، مشکل خود را برای آنها توضیح دهید و روی "Report" ضربه بزنید.

نحوه استفاده از فرم بازخورد تیک تاک برای بازیابی حساب کاربری

به هر حال، در ادامه راهنمای گام به گام نحوه استفاده از فرم بازخورد تیک تاک برای بازیابی حساب کاربری شما ارائه شده است.

1.  به قسمت فرم بازخورد تیک تاک بروید

اولین مرحله بازیابی حساب کاربری رفتن به قسمت فرم بازخورد تیک تاک است. فرم بازخورد تیک تاک دو کاربرد دارد.

 • در مرحله اول ، به شما امکان می دهد بازخوردی که از تجربه استفاده در برنامه تیک تاک پیدا کرده اید را به اشتراک بگذارید.
 • ثانیاً ، می توانید مشکلی که می خواهید گزارش دهید را به آنها اطلاع دهید.

هرگونه اطلاعاتی که به آنها ارائه می دهید؛ صرفا برای پاسخ دهی به گزارش شما مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید برای انجام این کار از طریق نسخه تیک تاک برای دسکتاپ یا تلفن همراه استفاده کنید.
ابتدا  "TikTok feedback" یا بازخورد تیک تاک را در مرورگر گوگل جستجو کنید و روی اولین نتیجه جستجو کلیک کنید. در روش دیگر ، می توانید با کلیک روی این لینک از فرم بازخورد تیک تاک دیدن کنید: https://www.tiktok.com/legal/report/feedback

این فرم بازخورد رسمی و موثق برنامه تیک تاک است. به مرحله بعدی بروید تا متوجه شوید که در مرحله بعد باید چه کاری انجام بدهید.

بازیابی اکانت تیک تاک بدون شماره تلفن


حتما بخوانید: برنامه تیک تاک (tiktok) چیست و چه کابردی دارد


2. آدرس ایمیل و نام کاربری خود را وارد کنید

 • زمانی که در قسمت فرم بازخورد تیک تاک هستید ، یک سربرگ با عنوان " Contact information " یا اطلاعات تماس را مشاهده خواهید کرد.
 • در سربرگ " "Contact information، دو گزینه را مشاهده خواهید کرد.
 • اولین گزینه، فیلد "آدرس ایمیل" است که ستاره دار هم می باشد.  یعنی حتما باید آدرس ایمیل وارد شود.
 • در قسمت "آدرس ایمیل" ، هر آدرس ایمیلی که مایل هستید استفاده کنید را وارد کنید.
 • آدرس ایمیلی که وارد می کنید حتما نباید با حساب کاربری تیک تاک شما مرتبط باشد.
 • از آنجا که دسترسی به آدرس ایمیل قدیمی خود را از دست داده اید ، به همین دلیل از یک آدرس ایمیل جایگزینی که دارید برای بازیابی حساب کاربری خود استفاده کنید.
 • در غیر این صورت ، باید یک حساب کاربری جدید در تیک تاک بسازید.
 • در مرحله بعد ، باید در قسمت " Username " نام کاربری تیک تاک خود را وارد کنید.
 • اگرچه پر کردن این فیلد اختیاری است ، اما باید آن را وارد کنید. چون می خواهید حساب کاربری خود را بازیابی کنید.
 • بنابراین ، نام کاربری اکانت تیک تاکی که می خواهید بازیابی شود را در قسمت نام کاربری وارد کنید.

بازیابی حساب تیک تاک بدون ایمیل

برای یادگیری نحوه تکمیل و ارسال فرم بازخورد تا اخرین مرحله راهنما را دنبال کنید.

3. در فرم توضیح دهید که ایمیل و شماره تلفن خود را گم کرده اید

 • پس از تکمیل ایمیل و نام کاربری تیک تاک ، به قسمت پایین فرم بروید.
 • در زیر قسمت "نام کاربری" فیلد ستاره داری با عنوان " What would you like to tell us ؟" (مایلید چه موضوعی را به ما اطلاع دهید؟) را مشاهده خواهید کرد.
 • پر کردن این قسمت اجباری است و باید مشکلی که می خواهید به برنامه تیک تاک گزارش دهید را توضیح دهید.
 • از آنجا که در تلاش برای بازیابی حساب کاربری تیک تاک خود هستید ، باید توضیح دهید که دسترسی به آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را از دست داده اید.

حتما بخوانید: چگونه وارد تیک تاک شویم در اندروید و آیفون


در ادامه این مطلب را با یک مثال توضیح می دهیم، "سلام تیک تاک، من رمز عبور خود را فراموش کردم و به ایمیل و شماره تلفن خود هم دسترسی ندارم. نام کاربری تیک تاک من @example است. آیا می توانید به من در بازیابی حساب کاربری ام کمک کنید؟ "

“Hi TikTok, I forgot my TikTok password but I lost access to my email and phone number. My TikTok username is @example. Can you help me to recover it

 • زیر گزینه  "?What would you like to tell us"، لینک "Upload یا  بارگذاری را مشاهده می کنید که می توانید پیوست ها را از طریق این لینک بارگذاری کنید.
 • زمانی که به برنامه گزارش می دهید دسترسی به ایمیل و شماره تلفن خود را از دست داده اید، پس لازم نیست هیچ پیوستی را بارگذاری کنید.
 • به جای بارگذاری پیوست ها ، می توانید به سادگی فرم بازخورد را برای تیک تاک ارسال کنید.
 • برای ارسال فرم روی دکمه "" Submit ضربه بزنید.

پس از ارسال فرم ، باید 3 تا 5 روز کاری منتظر پاسخ از طرف تیک تاک بمانید. آنها از طریق آدرس ایمیلی که در قسمت "ایمیل" وارد کرده اید به شما پاسخ می دهند. بنابراین، مطمئن شوید که ایمیلی که برای پاسخ دهی آنها وارد کرده اید به همراه دستورالعمل هایی در مورد نحوه بازیابی حساب کاربری تان را حتما بررسی کرده اید.

تغییر رمز عبور تیک تاک بدون شماره تلفن

روش تغییر رمز تیک تاک بدون شماره تلفن

چگونه می توانم رمز عبور تیک تاک خود را بدون داشتن شماره تلفن تغییر دهم؟

برای تغییر رمز عبور اکانت تیک تاک بدون شماره تلفن، می توانید به جای شماره تلفن آدرس ایمیل خود را ارائه دهید. با این وجود، اگر دسترسی به آدرس ایمیل خود را هم از دست داده اید، باید با با استفاده از فرم بازخورد تیک تاک با آنها ارتباط برقرار کنید یا مشکلی که برای تان در برنامه رخ داده را گزارش دهید.


حتما بخوانید: آموزش رفع مشکل تیک تاک در آیفون


می توانید با تکمیل و ارسال فرم بازخورد تیک تاک از طریق این لینک با برنامه تیک تاک ارتباط برقرار کنید: https://www.tiktok.com/legal/report/feedback.

در روش جایگزین، می توانید مشکل تان در برنامه را از طریق پروفایل خود گزارش دهید: از قسمت سه نقطه> گزارش مشکل> موضوع مربوطه> نه> هنوز مشکل دارید> مشکل خود را شرح دهید> گزارش دهید.

روش بازیابی و برگرداندن حساب قبلی تیک تاک بدون رمز عبور

چگونه می توانم حساب کاربری قدیمی تیک تاک خود را بدون رمز عبور بازیابی کنم؟

برای بازیابی حساب کاربری قدیمی تیک تاک تان بدون رمز عبور، می توانید از طریق شماره تلفن خود وارد برنامه شوید. بعد تیک تاک یک کد 4 رقمی به شماره تلفن شما ارسال می کند که باید قبل از ورود به حساب کاربری خود، آن را وارد کنید.

 • در روش جایگزین، می توانید رمز عبور خود را از صفحه ورود به سیستم> گزینه رمز عبور را فراموش کرده اید؟ > شماره تلفن یا ایمیل بازیابی کنید.
 • سپس، تیک تاک لینکی را برای بازنشانی رمز عبور برای شما ارسال خواهد کرد.
نتیجه گیری :

عدم دسترسی به حساب کاربری تیک تاک تان می تواند بسیار دلسرد کننده باشد. ممکن است تعدادی ویدیو در اکانتی که می خواهید حذف کنید بارگذاری کرده باشید. یا شاید تعداد زیادی دنبال کننده داشته باشید که نمی خواهید آنها را از دست بدهید. در هر صورت، می توانید مراحلی که در این مطلب از بخش نرم افزار و اپلیکیشن سلام دنیا، ارائه شد را برای بازیابی حساب کاربری تیک تاک خود دنبال کنید.


مقالات مرتبط:

چگونه از تیک تاک استفاده کنیم [راهنمای کاربردی و ساده]

تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی در اندروید و ویندوز

از
3
رای