چگونه کالری شمار اپل واچ را فعال کنیم؛ تنظیم کالری شمار اسمارت واچ

چگونه کالری شمار اپل واچ را فعال کنیم؛ تنظیم کالری شمار اسمارت واچ چگونه کالری شمار اپل واچ را فعال کنیم؛ طریقه فعال سازی و تنظیم کالری شمار اسمارت واچ و استفاده از برنامه فیتنس و قدم شمار ساعت هوشمند اپل و تجزیه داده در سلام دنیا بیاموزید.

اپل واچ یکی از آن دستگاه های فناوری با کاربردها و مزایای متعدد به خصوص برای سلامتی و تناسب اندام است. این لوازم جانبی سبک وزن ابزاری فوق العاده برای کسانی است که سعی در مدیریت تناسب اندام و فعالیت خود دارند. خوشبختانه، اپل واچ می تواند به شما در رسیدن به اهدافتان از طرق مختلف کمک کند، از جمله به عنوان یک کالری شمار مفید. بنابراین بهترین راه برای به دست آوردن ایده در مورد میزان کالری که باید در روز مصرف کنید چیست؟ واقعاً پاسخ آسانی برای این سؤال وجود ندارد، زیرا عوامل زیادی در نیازهای کالری شخصی شما نقش دارند. در این مطلب سلام دنیا، ما به طریقه استفاده از کالری شمار اپل واچ؛ نحوه دیدن انرژی فعال و استراحت های خود در برنامه؛ نحوه تجزیه و تحلیل داده های کالری با استفاده از ساعت اپل واچ؛ ردیاب فعالیت اپل؛ میزان دقیق بودن WAT؛ نحوه ردیابی کالری سوزی اپل واچ و میزان دقیق بودن ویژگی کالری ساعت اپل پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

کالری شمار ساعت هوشمند اپل واچ چیست

اپل واچ یکی از آن دستگاه های فناوری با کاربردها و مزایای متعدد به خصوص برای سلامتی و تناسب اندام است. این لوازم جانبی سبک وزن ابزاری فوق العاده برای کسانی است که سعی در مدیریت تناسب اندام و فعالیت خود دارند. اگر اپل واچ دارید، در واقع می توانید آیفون خود را برای بررسی آمار خود جفت کنید، که ممکن است به نظر شما دقیق تر باشد زیرا به جای اتکا به تخمین هایی که به ماشین حساب TDEE متصل می کنید، سطح فعالیت واقعی شما را ردیابی می کند. اپل واچ و آیفون به شمارش کالری بسیار محبوب تبدیل شده اند زیرا می توانید کالری ورودی و خروجی را با همان دستگاهی که هر روز استفاده می کنید و برای هزاران برنامه دیگر استفاده می کنید، ردیابی کنید.


حتما بخوانید: افزایش طول عمر باتری ساعت هوشمند اپل واچ با 7 ترفند طلایی


این به معنای هیچ سرمایه‌گذاری اضافی برای هیچ چیز نیست، جز زمان لازم برای نگاهی سریع به دستگاه شما. اپل واچ شما می تواند با ردیابی مواردی مانند ضربان قلب، فعالیت بدنی و البته کالری به شما کمک کند تا سلامت خود را پیگیری کنید. وقتی تمام روز اپل واچ خود را به دست دارید، می‌توانید از اپلیکیشن Health در آیفون (قبل از iOS 14) یا برنامه تناسب اندام (پس از iOS 14) به آمار روزانه خود دسترسی داشته باشید.

طریقه استفاده از کالری شمار اپل واچ

1. طریقه استفاده از کالری شمار اپل واچ برای نسخه به روز شده iOS و watchOS

 • برنامه تناسب اندام را در آیفون خود باز کنید.

طریقه استفاده از کالری شمار اپل واچ

 • روی دسته «Move» ضربه بزنید تا اطلاعات مربوط به کالری را بررسی کنید

طریقه استفاده از کالری شمار اپل واچ

2. طریقه استفاده از کالری شمار اپل واچ برای نسخه قدیمی‌تر iOS و watchOS 

 • اپلیکیشن Health App را در آیفون خود باز کنید. در آیفونی که با اپل واچ شما جفت شده است، برنامه تناسب اندام را در آیفون خود باز کنید. مطمئن شوید که تمام آمار خود را بارگذاری کرده اید. اگر نه، روی نماد نمایه در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید و اطلاعات خود را به روز کنید.

طریقه استفاده از کالری شمار اپل واچ

 • اگر قبلاً آنجا نبودید بر روی  Today ضربه بزنید.

طریقه استفاده از کالری شمار اپل واچ

نحوه دیدن انرژی فعال و استراحت های خود در اپل واچ

اعداد انرژی فعال (کالری که در حین ورزش سوزانده اید) و انرژی استراحت (کالری هایی که در حالت استراحت سوزانده اید) را بررسی کنید. اگر آنها را با هم جمع کنید، تخمین خوبی برای تعداد کل کالری هایی که در روز می سوزانید به دست خواهید آورد.

نحوه دیدن انرژی فعال و استراحت های خود در اپل واچ

اگر می‌خواهید توضیح جامع‌تری درباره معنای اپل از «resting» یا «Active» توضیح دهید، اگر روی هر یک از این دسته‌ها ضربه بزنید، برنامه سلامت به شما توضیحی را نشان می‌دهد. بنابراین، برای مثال، اگر من هر روز به اندازه روز 25 اکتبر فعال بودم، اپل واچ من فکر می کند که می توانم تقریباً 2600 کالری در روز مصرف کنم و همچنان وزن خود را حفظ کنم. البته، اگر می‌خواهید با این اعداد دقیق‌تر باشید، می‌توانید ارزش یک هفته را جمع کنید و بر هفت تقسیم کنید تا میانگین عملکردتان در طول هفته را به دست آورید.

نحوه دیدن انرژی فعال و استراحت های خود در اپل واچ

در نهایت، مهم است که بدانید اپل واچ شما از اطلاعات سن، قد، وزن و جنسیت که برای محاسبه این اعداد ارائه کرده‌اید استفاده می‌کند. اگر اطلاعات شخصی شما نادرست است، اپل واچ شما نمی تواند هیچ یک از این داده ها را به طور دقیق محاسبه کند. تنظیم این اطلاعات در آیفون مهم است، اما اپل واچ می تواند مستقیماً این اطلاعات را کنترل کند. برای اطمینان از صحیح بودن اطلاعات، یا تغییر آن با تغییر وزن یا سن، این دستورالعمل ها را دنبال کنید:


حتما بخوانید: رفع مشکل شارژ نشدن اپل واچ با 10 روش ساده


 • اپلیکیشن Apple Watch را روی آیفون خود اجرا کنید
 • روی My watch ضربه بزنید.

نحوه دیدن انرژی فعال و استراحت های خود در اپل واچ

 • بعد روی Health ضربه بزنید.

نحوه دیدن انرژی فعال و استراحت های خود در اپل واچ

 • روی «Health profile» و سپس «Edit» ضربه بزنید.

نحوه دیدن انرژی فعال و استراحت های خود در اپل واچ

نحوه تجزیه و تحلیل داده های کالری با استفاده از ساعت اپل واچ

اگر می خواهید به راحتی داده های کالری خود را با استفاده از ساعت اپل تجزیه و تحلیل کنید، می توانید از یکی از چهره های متعددی که این اطلاعات را نمایش می دهد استفاده کنید. به سادگی اپلیکیشن Apple Watch را در آیفون خود باز کنید و مراحل زیر را دنبال کنید:

 • روی صفحه ساعتی که دوست دارید ضربه بزنید.

نحوه تجزیه و تحلیل داده های کالری با استفاده از ساعت اپل واچ

 • گزینه های فعالیتی را که می خواهید نمایش دهید تغییر دهید.

نحوه تجزیه و تحلیل داده های کالری با استفاده از ساعت اپل واچ

 • روی « Set as current Watch Face’ » ضربه بزنید.

نحوه تجزیه و تحلیل داده های کالری با استفاده از ساعت اپل واچ

 • اکنون، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی نماد Activity در صفحه ساعت خود ضربه بزنید تا اطلاعات کالری خود را ببینید.

حتما بخوانید: روش حل مشکل وصل نشدن اپل واچ به گوشی آیفون


نحوه ردیابی کالری توسط اپل واچ

یکی از مهم ترین مواردی که باید بررسی کنید این است که تنظیمات تشخیص مچ در اپل واچ شما روشن است. این به اپل واچ شما کمک می کند تا تعیین کند که آیا در حال حرکت هستید یا خیر، چقدر در حال حرکت هستید و سپس میزان مصرف کالری را محاسبه کنید. برای اینکه دوباره بررسی کنید که Wrist Detection روشن است، برنامه Apple Watch را در آیفون خود باز کنید. روی «My watch» و سپس «passcode» ضربه بزنید. مطمئن شوید که Wrist Detection روشن است.

نحوه ردیابی کالری توسط اپل واچ

در مرحله بعد، مطمئن شوید که ساعت شما به اندازه کافی سفت است. شما می خواهید که سنسور ضربان قلب به پوست شما نزدیک باشد، اما مطمئن شوید که هنوز در تمام انگشتانتان احساس دارید! اطمینان حاصل کنید که در حین تمرین ساعت خود را در حالت ذخیره انرژی قرار ندهید، در غیر این صورت ویژگی مانیتور ضربان قلب خاموش می شود. همچنین می خواهید ساعت اپل خود را کالیبره کنید. برای انجام این کار، آن را و آیفون خود را در یک روز خوب به بیرون ببرید. داشتن سیگنال GPS عالی در طول فرآیند کالیبراسیون بسیار مهم است. برنامه Workout را باز کنید و "Outdoor Walk" را به عنوان فعالیت خود انتخاب کنید. سپس به مدت 20 دقیقه با سرعت معمول خود راه بروید. این تمرین به اپل واچ شما کمک می کند تا سرعت، شتاب، گام شما را درک کند و در نتیجه محاسبات کالری سوزی شما را اصلاح کند.

ردیاب فعالیت اپل

اپل واچ شما یک ردیاب فعالیت آماده و در دسترس دارد. اگر واقعاً سعی می‌کنید کالری‌های خود را در طول روز پیگیری کنید، می‌توانید صفحه ساعت خود را طوری تنظیم کنید که نمایش داده شود:

 • چقدر کالری سوزانده اید
 • چند دقیقه فعالیت انجام داده اید (تمرینات)
 • ایستادن هر یک ساعت

ردیاب فعالیت اپل

آیا اپل واچ ردیاب غذا دارد؟

پاسخ کوتاه این است: می تواند، اما برای این کار باید یک برنامه دریافت کنید. امروزه اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که نه تنها با آیفون هماهنگ می شوند، بلکه می توانند با اپل واچ شما نیز جفت شوند. برنامه هایی مانند MyFitnessPal یا LoseIt ! به کاربران اجازه می دهد تا آمار کلی روزانه مانند کالری، مواد مغذی و غیره را کنترل کنند. همچنین هر دو دارای ویژگی "افزودن سریع" هستند که به شما امکان می دهد به سرعت یک وعده غذایی یا میان وعده اضافه کنید.


حتما بخوانید: نحوه سریع سایلنت کردن ساعت اپل


برنامه MyFitnessPal برای شمارش کالری

UnderArmour MyFitnessPal را برای کسانی که می خواهند تناسب اندام خود را پیگیری کنند و با انگیزه بمانند توسعه داد. با چندین برنامه موجود، برنامه MyFitnessPal به شما امکان می دهد کالری هایی که در طول روز خورده اید را وارد کنید. برنامه را بر روی آیفون خود راه اندازی کنید، سپس به برنامه Watch در همان دستگاه مراجعه کنید. به پایین این برنامه بروید و مطمئن شوید که MyFitnessPal روی ساعت شما نصب شده است. هنگامی که حساب شما راه اندازی شد و برنامه در اپل واچ شما فعال شد، برنامه اطلاعات مربوط به سلامتی را مستقیماً بیرون می آورد. نیازی به وارد کردن تمرینات یا کالری خود در برنامه نیست زیرا ساعت شما این کار را برای شما انجام می دهد. اگر می‌خواهید یک وعده غذایی یا میان‌وعده‌ای که خورده‌اید اضافه کنید، به سادگی به کشوی برنامه بروید و MyFitnessPal را پیدا کنید. انگشت خود را روی آن بکشید تا گزینه اضافه کردن غذا یا نوشیدنی را ببینید. به عنوان یک برنامه رایگان که از اپ استور قابل دانلود است، این افزودنی ساده به اپل واچ شما، شمارش کالری ها را به راحتی ممکن می کند.

آیا می توانم از اپل واچ بدون آیفون استفاده کنم؟ 

متاسفانه نه. حداقل برای تنظیم آن به آیفون نیاز است. اگر آیفون قدیمی‌تری دارید که هنوز به وای فای متصل است، بله، می‌توانید از آن برای راه‌اندازی و نگهداری اپل واچ خود استفاده کنید. با این حال، اگر جدیدترین اپل واچ سری 6 را دارید، می توانید از آیفون دوستان یا اعضای خانواده خود برای تنظیم ساعت خود استفاده کنید، به این معنی که برای بهره مندی از مزایای اپل واچ نیازی به داشتن آیفون ندارید.

میزان کالری ساعت اپل چقدر دقیق است؟ 

در مقایسه با سایر محصولات پوشیدنی شمارش کالری موجود در بازار، به نظر می رسد اپل در بخش دقت کار بسیار خوبی انجام می دهد. این ساعت ضربان قلب شما و همچنین گزینه های تمرینی از پیش تعیین شده را اندازه گیری می کند. به عنوان مثال، اگر به ساعت خود بگویید که در حال پارو زدن با قایق هستید، متوجه می شود که فعالیت های معمولی قایقرانی چه چیزی را می سوزانند و سپس ضربان قلب شما را برای شمارش کالری تعیین می کند. اپل واچ شما نمی تواند با انداختن آن مشخص کند که چه چیزی خورده اید (هنوز!)، اما با وارد کردن جزئیات مربوط به آنچه خورده اید، برنامه همه چیز را پیگیری می کند و به شما امکان می دهد به سرعت به جزئیات دسترسی داشته باشید. شما سعی می کنید انتخاب های غذایی بهتری داشته باشید یا تصویر دقیقی از آنچه در سبک زندگی فعلی شما موثر است یا خیر به دست آورید، اما میزان کالری در اپل واچ چقدر دقیق است؟ این چیزی است که علم می گوید. 


حتما بخوانید: قابلیت و ترفندهای اپل واچ که باید بدانید


میزان دقیق بودن WAT

علم می گوید WAT ها نسبتا دقیق هستند. محققان UniSA دریافتند که WAT افراد را تشویق می‌کند تا 40 دقیقه بیشتر در روز یا تقریباً 2000 قدم بیشتر راه بروند که به کاهش وزن قابل توجه کمک می‌کند. ردیاب‌های فعالیت همچنین تغییر مثبتی در فعالیت بدنی ایجاد می‌کنند، زیرا "آنها نوعی بازخورد خارجی هستند که می‌دانیم برای ایجاد انگیزه در تغییرات مثبت سلامت مفید است." تای فرگوسن، به Healthline گفت . چیزی که شگفت‌انگیز بود این بود که چقدر برای افراد مختلف، از جمله در تمام سنین، افراد سالم و کسانی که با انواع بیماری‌های مزمن زندگی می‌کردند، مفید بودند.» بله، WAT ها قطعا افراد را تشویق می کنند تا بیشتر ورزش کنند، اما ردیاب های فعالیت مانند اپل واچ چقدر دقیق هستند؟ 

میزان دقیق بودن WAT
دکتر برایان کبکمن ، بنیانگذار برنامه NEW و نویسنده "بازسازی رژیم غذایی"، WAT ها را به عنوان "دقیتوضیح داد: "آنها به شما کمک می کنند روندها، ثبات، سطح شدت تقریبی و تلاش را دنبال کنید." او همچنین توضیح داد که «آنها در مقایسه شدت تمرین شما خوب هستند. یعنی می توانند به شما بگویند که دویدن امروز شما شدیدتر از دویدن دیروز شما بوده است. اما آنها در مقایسه یک تمرین، مثلاً فشار، با دیگری، مثلاً دوچرخه سواری، دقت کمتری دارند.

میزان دقیق بودن WAT

اپل واچ چندین ویژگی ردیابی پیشرفته را ارائه می دهد - هشدار نویز، نظارت بر چرخه، تماس با خدمات اضطراری - اما در روز، بیشتر ما فقط می خواهیم ببینیم چقدر کالری سوزانده ایم. بنابراین، آیا می توانید با یک محاسبه صادقانه به اپل واچ خود اعتماد کنید؟ وقتی صحبت از کالری شماری می شود، سری اپل واچ چقدر دقیق است؟ ساعت های هوشمند اپل از شاخص های مختلفی برای ردیابی کالری سوزانده شده توسط کاربر استفاده می کنند. اول از همه، موارد بارز: سن، قد و وزن است. هنگام ورود به سیستم، برنامه Health به این داده ها نیاز دارد. هرچه اطلاعات دقیق تری ارائه دهید، ساعت کالری شما را بهتر ردیابی می کند. یکی از ویرایشگرهای Runnersworld اکثر WAT ها را از گارمین گرفته تا اپل آزمایش کرده است تا ببیند کالری سوزانده شده چقدر دقیق است و چه داده های دیگری در آن دخیل است. ساعت‌های هوشمند مانند Garmin Forerunner 955 Solar که من استفاده می‌کنم، مصرف انرژی (EE) را با استفاده از داده‌های ضربان قلب کاربر، تعداد تنفس، مصرف اکسیژن و اطلاعات شخصی که وارد می‌کنید (جنس، سن، قد و وزن).


حتما بخوانید: چگونه رو اپل واچ واتساپ نصب کنیم


VO2 max یا حداکثر جذب اکسیژنی که یک فرد برای انجام کار هوازی نیاز دارد، معیاری است که در تعیین EE استفاده می شود. در حالت ایده آل، VO2 max در یک محیط آزمایشگاهی جمع آوری می شود. ساعت‌های هوشمند، مانند گارمین، از اطلاعات شخصی شما به اضافه ضربان قلب و سرعت فعالیت (برای ورزش‌هایی مانند دویدن یا پیاده‌روی) استفاده می‌کنند. دقت این روش به دلیل متغیرهای بیرونی، مانند نوع زمینی که روی آن می‌روید و میزان باد، محدودیت‌هایی دارد.

اپل این توصیه را برای داده‌های دقیق‌تر ارائه می‌کند: اطلاعات شخصی خود را - جنسیت، قد، وزن، سن - به‌روز نگه دارید. تناسب بند ساعت خود را برای اندازه گیری دقیق ضربان قلب بررسی کنید. مطمئن شوید که Wrist Detection روشن است. و ساعت خود را کالیبره کنید،» آنها نوشتند. ساعت های هوشمند اپل از شاخص های مختلفی برای ردیابی کالری سوزانده شده توسط کاربر استفاده می کنند. اول از همه، موارد بارز: سن، قد و وزن است. هنگام ورود به سیستم، برنامه Health به این داده ها نیاز دارد. هرچه اطلاعات دقیق تری ارائه دهید، ساعت کالری شما را بهتر ردیابی می کند.

میزان دقیق بودن WAT
نحوه ردیابی کالری سوزی اپل واچ 

سپس، سری اپل واچ ضربان قلب و حرکت را در نظر می گیرد. وقتی اپل به ترتیب AMR و BMR، نرخ متابولیک فعال و نرخ متابولیسم پایه را در نظر می گیرد، این دو بسیار اهمیت دارند. نرخ متابولیسم پایه سرعتی است که در آن انسان کالری دریافتی را در حالت استراحت می سوزاند در حالی که فرد فعال کالری مصرف شده از طریق ورزش را با جزئیات بررسی می کند. این به نوبه خود به کالری فعال و کالری پایه که کل کالری را تشکیل می دهد ترجمه می شود. سری اپل واچ کل کالری و فعالیت شما را نشان می دهد که با کم کردن کالری های پایه (در حال استراحت) از کل اندازه گیری شده محاسبه می شود.

یک مطالعه 12 هفته ای در مورد دقت کالری شمار اپل واچ که توسط Medium انجام شد ، نشان داد که اعداد EE اپل واچ بسیار دقیق هستند.  «نتایج در نمودار زیر کاملاً واضح است. همبستگی بین کسری کالری پیش بینی شده (طبق ساعت اپل) و وزن واقعی من بسیار خوب است. پس از 79 روز، کسری کالری با استفاده از اعداد EE از ساعت اپل 87157 بود. با فرض 3500 کیلو کالری در پوند، وزن من باید 193.7 پوند باشد . وزن واقعی من؟ 193.3 پوند.”

میزان دقیق بودن ویژگی کالری ساعت اپل 

اپل واچ باید هنگام شمارش کالری بسیار دقیق باشد. به عنوان مثال، BMR برای اندازه گیری بسیار استاندارد است، زیرا از اندازه گیری های مورد توافق بین المللی در دنیای علمی استفاده می کند. از سوی دیگر، حداقل یک مطالعه به این نتیجه رسیده است که اپل واچ یکی از بهترین ها در کلاس خود در بین 60 رقیب دیگر برای ردیابی مصرف انرژی است. با این حال، شایان به ذکر است که اپل واچ، خوب، یک ساعت هوشمند مصرف کننده است نه یک دستگاه پزشکی. بنابراین، به اندازه یک دستگاه پزشکی دقیق نیست و نتایج آن ممکن است گاهی اوقات کمی کاهش یابد. هنگام بلند کردن وزنه، بسته به وزن انتخابی، بدن کاربر کالری بیشتری یا کمتر مصرف می کند. با این حال، از آنجایی که ساعت هوشمند فقط حرکت مچ دست را در نظر می گیرد، قادر به تشخیص وزن های مختلف برای ساختن نخواهد بود.


حتما بخوانید: رفع مشکل ماندن و گیر کردن ساعت هوشمند اپل واچ روی لوگوی اپل


این بخشی از داده‌ای است که کاربر باید به‌جای تکیه بر کالری‌سنج عمومی، جداگانه وارد کند.  همچنین این احتمال وجود دارد که شمارشگر کالری به طور پیش فرض اشتباه باشد - یعنی ایده کلی "کالری وارد شده، کالری خارج شده" که در آن اگر مقدار کالری که می خورید کمتر از مقداری باشد که مصرف می کنید، وزن کم می کنید. احتمالاً این ضمیمه را شنیده اید که «همه کالری ها برابر نیستند» و تحقیقاتی برای تأیید آن وجود دارد. یک گزارش ScientificAmerican می‌گوید که «هضم فرآیندی بسیار پیچیده تر از آن است که بتوان با اعداد و ارقام دقیق آن را منتقل کرد» و «شمار روی برچسب‌های مواد غذایی می‌تواند به دلایل زیادی با کالری‌هایی که واقعاً استخراج می‌کنید متفاوت باشد». همان نشریه به تحقیقاتی اشاره می‌کند که می‌گوید کالری‌های ذکر شده در بسته‌بندی مواد غذایی نادرست هستند، زیرا «زیرا بر اساس سیستمی از میانگین‌ها هستند که پیچیدگی هضم را نادیده می‌گیرند».

میزان تفاوت بین کالری مورد انتظار و کالری واقعی مصرفی

طبق مطالعه نقل شده، یک مورد بزرگ: "یک مطالعه جدید توسط Janet A. Novotny و همکارانش در وزارت کشاورزی ایالات متحده نشان داد که وقتی مردم بادام می خورند، به جای 170 کالری که روی برچسب گزارش شده است، فقط 129 کالری در هر وعده دریافت می کنند. آنها با درخواست از مردم به این نتیجه رسیدند که دقیقاً همان رژیم غذایی را دنبال کنند - به جز مقدار بادامی که می‌خورند - و کالری مصرف‌نشده در مدفوع و ادرارشان را اندازه‌گیری کردند.  همانطور که می‌بینید، بین کالری‌هایی که فکر می‌کنید می‌خورید و آنچه بدنتان واقعاً استفاده می‌کند، 25٪ تفاوت وجود دارد - و این می‌تواند به هر دو صورت انجام شود و به کاهش وزن یا افزایش وزن کمک کند. این اینفوگرافیک در مورد میزان دقیق ردیابی کالری پوشیدنی ها و بسیاری از متغیرهای دخیل در کاهش وزن یا افزایش وزن بسیار مفید است و شما باید حتما آن را بخوانید.

میزان تفاوت بین کالری مورد انتظار و کالری واقعی مصرفی

میزان دقیق بودن اپل واچ در شمارش کالری 

همانطور که قبلا توضیح دادیم، بسیار دقیق است، اگرچه مانند همه چیز، هیچ استاندارد طلایی وجود ندارد زیرا هیچ فرمول طلایی وجود ندارد که برای همه اعمال شود. همانطور که BMR (نرخ متابولیسم پایه) تخمینی است که برای اکثر افراد اعمال می‌شود، اما کالری‌هایی که اپل واچ اندازه‌گیری می‌کند فقط تخمین‌ها هستند، نه اعدادی که می‌توانید ساعت خود را روی آن تنظیم کنید (جناسی در نظر گرفته شده). *به عنوان مثال، افراد با هیکل مناسب می توانند BMR بالایی داشته باشند فقط به این دلیل که توده عضلانی زیادی را حمل می کنند که از چربی متراکم تر است.

نحوه بهبود بخشیدن ردیاب کالری اپل واچ

اگر از داده‌هایی که ساعت هوشمند نشان می‌دهد راضی نیستید، چند چیز وجود دارد که می‌توانید برای بهبود ردیابی آن تلاش کنید. ساعت را کالیبره کنید هنگامی که اپل واچ را پوشیده‌اید، به سمت منطقه‌ای در فضای باز با زمین صاف که دریافت GPS خوبی دارد، حرکت کنید. در آنجا برنامه Workout را باز کنید. از آنجا گزینه Outdoor Walk یا Outdoor Run را انتخاب کنید و با ضربه زدن روی سه نقطه هدف تعیین کنید. سپس، بسته به گزینه انتخابی، حدود 20 دقیقه راه بروید یا بدوید. مطمئن شوید که برنامه Health اطلاعات دقیق و دقیقی درباره شما به‌روزرسانی کرده است. اگر مدتی است از ساعت خود استفاده نکرده اید یا برنامه Health خود را باز نکرده اید، اکنون زمان آن رسیده است که این کار را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که برنامه دارای قد و وزن واقعی و دقیق است تا بتواند BMR شما را به درستی کنترل کند.

سخن آخر

مراقب نحوه حرکت دادن دستان خود باشید. از آنجایی که اپل واچ به حرکت مچ دست شما متکی است، هر از چند گاهی بررسی کنید که با بازوهایتان سفت و محکم ورزش نکنید. اگر این اتفاق بیفتد، ساعت هوشمند ممکن است اصلا حرکت خود را در نظر نگیرد و بنابراین از ردیابی آن خودداری کند. اگر با کالسکه در حال پیاده روی هستید، همین امر صدق می کند. لطف شما در مورد دوم برنامه Workout است - این برنامه شتاب‌سنج، سنسور ضربان قلب و GPS را در نظر می‌گیرد. فقط به جای آن از آن استفاده کنید. حالا نوبت شماست! آیا شما صاحب سری اپل واچ هستید؟ اگر چنین است، ردیابی کالری چگونه برای شما کار کرده است؟ از آنجایی که می توانید یک اپل واچ بازسازی شده را با قیمت بسیار ارزان تهیه کنید، این ابزار می تواند کمک ارزشمندی برای شمارش کالری باشد.


مطالب مرتبط:

دانلود 9 مدل از بهترین بازی های اپل واچ 

ترفندهای اپل واچ؛ 9 ویژگی و قابلیت ساعت هوشمند اپل که باید بدانیداز
1
رای