اصطلاح GNS در اسنپ چت به چه معناست و مخفف چیست + زمان استفاده

اصطلاح GNS در اسنپ چت به چه معناست و مخفف چیست + زمان استفاده اصطلاح GNS در اسنپ چت به چه معناست ؛ GNS مخفف چیست؛ علت استفاده و اینکه وقتی کسی برای شما GNS می فرستد چگونه پاسخ دهید در سلام دنیا بیاموزید.

کاربران اسنپ چت با استفاده از اختصاراتی که معمولاً در سایر برنامه های رسانه های اجتماعی استفاده نمی شوند، ارتباط برقرار می کنند. در حالی که ممکن است بیشتر زبان های عامیانه آشنا به نظر برسند، برخی از کلمات منحصر به فرمت اسنپ چت هستند. اختصارات به طور خاص برای اسنپ چت تعامل کاربر را تشویق می کند و به حفظ فراوانی استفاده نیز کمک می کند. یکی از مخفف های بسیار رایج در اسنپ چت GNS است. اگر تعجب می کنید که GNS در اسنپ چت به چه معناست، برای فهمیدن این موضوع به خواندن ادامه دهید! ما در این مطلب از سلام دنیا درباره GNS، علت استفاده و اینکه وقتی کسی برای شما GNS می فرستد چگونه پاسخ دهید؟ صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

GNS چیست؟

GNS مخفف good night  streaks" است. در دنیای اسنپ چت، این یکی از راه های گفتن شب بخیر است. مردم اغلب با لباس خواب به یکدیگر عکس می فرستند و به دوستانشان می گویند که وقت خواب آنهاست. 


حتما بخوانید: آموزش کامل کار با نرم افزار اسنپ چت برای مبتدیان


اساساً، راه دیگری برای اینکه به دوستان خود در اسنپ چت بگویید قرار است بخوابید، ارسال یک عکس با عنوان GNS است.

GNS چیست؟

GNS چه چیزی را نشان می دهد؟

دلالت بر دوستی دارد. این بدان معنی است که دوست دارید دوستان خود را با برنامه خواب منظم خود به روز نگه دارید. البته، شما می توانید فقط با ارسال یک پیام به دوستان خود بگویید که خوابیدید. اما روش اسنپ چت برای انجام آن، ارسال یک GNS Snap است.

چرا مردم از GNS استفاده می کنند؟

ارسال عکس‌های شب بخیر برای دوستانتان هر روز به شما کمک می‌کند امتیاز خود را حفظ کنید و به شما کمک می‌کند تا با طرف مقابلتان ارتباط برقرار کنید.

همه کاربران وفادار اسنپ چت می دانند که حفظ یک خط مستلزم چیست. این بدان معناست که شما دوستان خوبی با یکدیگر هستید و دوست دارید تکه هایی از روز خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

چرا مردم از GNS استفاده می کنند؟

وقتی کسی برای شما GNS می فرستد چگونه پاسخ دهید؟

وقتی شخصی برای شما یک GNS ارسال می کند، می توانید با ارسال یک GNS به او پاسخ دهید، یا می توانید فقط بنویسید «شب بخیر» یا «خوب بخوابید». هر چیزی که نشان دهد شما در حال خواب هستید یا آرزوی شب خوش برای آنها دارید می تواند موثر باشد.


حتما بخوانید: آموزش بازی کردن در برنامه اسنپ چت


سخن آخر

در اسنپ چت معمولا از اختصارات استفاده می شود. با این حال، اگر کاربر مشتاق برنامه نیستید، ممکن است این موارد برای شما کاملاً گیج کننده به نظر برسد.اگر تعجب می کنید که GNS در اسنپ چت به چه معناست ، پس باید بدانید که مخفف شب بخیر است . برخی از مردم همچنین فکر می کنند که این عبارت مخفف اسکرین شات های شب خوب است، اما این درست نیست. علاوه بر این، اگر شخصی برای شما یک GNS ارسال کرد، می‌توانید به سادگی با ارسال یک GNS یا ارسال پیامک به او شب بخیر پاسخ دهید.


مقالات مرتبط:

ساخت ایموجی و شکلک قلب شکسته در فیس بوک 

قلب قرمز در اسنپ چت به چه معناست 

روش ایجاد میانبر در اسنپ چتاز
1
رای