علامت ساعت شنی در اسنپ چت چیست + روش جلوگیری از ظاهر شدن آن

علامت ساعت شنی در اسنپ چت چیست + روش جلوگیری از ظاهر شدن آن معنی نماد ساعت شنی در اسنپ چت چیست؛ مدت زمان ماندگاری آیکون ساعت شنی در اسنپ چت (snapchat)؛ نحوه جلوگیری از ظاهر شدن آیکون ساعت شنی در اسنپ چت با 3 روش در سلام دنیا بیاموزید.

ارسال و دریافت اسنپ ماهیت اسنپ چت است. و برای اطمینان از ادامه این تبادل، اسنپ چت تدابیر خاصی را در نظر گرفته است. اما پس چرا هر از گاهی یک شکلک ساعت شنی را در اسنپ چت می بینید؟ و این چه معنایی داره؟ اسنپ ​​چت دارای آیکون های ایموجی خاصی است که به نشان دادن موارد خاصی کمک می کند. یکی از آنها نماد ساعت شنی در اسنپ چت است.با اینکه اکثر آیکون های ایموجی اسنپ چت قابل تنظیم هستند، اما این یکی غیرقابل تغییر است. در این مقاله سلام دنیا قصد داریم تا به معنای ساعت شنی در اسنپ چت چیست و مدت زمان ماندگاری آیکون ساعت شنی در اسنپ چت و روش های جلوگیری از ظاهر شدن نماد ساعت شنی نگاهی بیندازیم.

ساعت شنی در اسنپ چت به چه معناست

برای اینکه زنجیره چت (Streak) خود را در اسنپ چت ادامه دهید، باید ظرف 24 ساعت یک اسنپ ارسال و دریافت کنید. با این حال، در روزهایی که ارسال آن اسنپ را فراموش می کنید، یا اگر به طور تصادفی اسنپ را به صورت چت ارسال کنید، زنجیره چت حساب نمی شود. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، نماد ساعت شنی در مقابل مخاطب مربوطه قابل مشاهده می‌شود و به شما اطلاع می‌دهد که زنجیره چت شما در شرف منقضی شدن است و اقدام فوری لازم است.

ساعت شنی در اسنپ چت به چه معناست

مدت زمان ماندگاری آیکون ساعت شنی در اسنپ چت

مدت زمان ایموجی ساعت شنی تقریباً به مدت 4 ساعت قابل مشاهده است تا زمانی که زنجیره چت یا همان streak به ​​پایان برسد. این به این معنی است که شما ایموجی آتش معمولی را به مدت حدود 20 ساعت در مقابل کاربر خواهید دید که پست آن را به آیکون ساعت شنی تبدیل می کند. با این حال،مدت زمان ماندگاری ساعت شنی هنوز هم موضوع بحث است،و 4 ساعت فقط یک  تخمین تقریبی است.علاوه بر این، تنها راهی که می توانید آیکون ساعت شنی را در اسنپ چت حذف کنید، ارسال یک اسنپ است یا اگر نمی خواهید به زنجیره چت یا Streak ادامه دهید، منتظر بمانید تا زنجیره چت یا Streak منقضی شود.


حتما بخوانید: روش گذاشتن آهنگ روی استوری اسنپ چت


نحوه جلوگیری از ظاهر شدن آیکون ساعت شنی در اسنپ چت

حالا که می دانیم ساعت شنی در اسنپ چت به چه معناست و مدت زمان ماندگاری آن چیست، اجازه دهید به سه روش کمک کنیم تا به طور کلی آن را در اسنپ چت نبینید.

توجه: اگر اجازه دهید زنجیره چت یا Streak منقضی شود، نماد ساعت شنی دیگر ظاهر نمی شود. با این حال، اگر آن را حفظ کرده اید، برای جلوگیری از ظاهر شدن ساعت شنی روش های زیر ادامه دهید.

1. جلوگیری از ظاهر شدن آیکون ساعت شنی در اسنپ چت با ارسال اسنپ

تعامل شما با دوستانتان معمولا به اسنپ بستگی دارد. و تعویض این عکس‌ها حداقل یک بار در روز، هر روز می‌تواند به حفظ آیکون ساعت شنی کمک کند. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، مراحل زیر را برای ارسال اسنپ برای دوست خود در اسنپ چت دنبال کنید.

ترفند: اگر بیش از یک دوست معمولی دارید، آن اسنپ را به طور همزمان برای همه در اسنپ چت ارسال کنید.

مرحله 1: اسنپ چت را باز کنید و روی آیکون Chat ضربه بزنید.

مرحله 2: به مخاطب مربوطه بروید و روی آیکون camera در مقابل آن ضربه بزنید.

مرحله 3: عکس بگیرید. پس از در دسترس بودن گزینه، روی آیکون Send ضربه بزنید.

نحوه جلوگیری از ظاهر شدن آیکون ساعت شنی در اسنپ چت : با ارسال اسنپ

این کار فورا یک پیام اسنپی برای مخاطب انتخاب شده ارسال می کند. این کار باید بلافاصله آیکون ساعت شنی را حذف کند. اگر کار نکرد، از دوستتان بخواهید یک اسنپ برای شما ارسال کند و ببینید آیا با این کار درست می شود یا خیر. می‌توانید با باز کردن قفل لنز پروانه‌ها در اسنپ چت، اسنپ‌های خود را تقویت کنید.

2. جلوگیری از ظاهر شدن آیکون ساعت شنی در اسنپ چت حفظ زنجیره پیام در اسنپ چت

اگر به طور مرتب اسنپ ها را به مدت 3 روز متوالی در اسنپ چت برای شخصی ارسال کنید، یک زنجیره پیام یا Streak در اسنپ چت شروع می شود. همانطور که قبلاً ذکر شد، زمانی که این زنجیره پیام در آستانه انقضا باشد، نماد ساعت شنی قابل مشاهده خواهد بود. بنابراین، به طور منظم یک اسنپ ارسال و دریافت کنید و این زنجیره پیام در اسنپ چت را حفظ کنید.می توانید یک تایمر روی تلفن خود تنظیم کنید تا به شما یادآوری کند که به طور منظم یک اسنپ ارسال کنید و از دوست خود بخواهید که همین کار را انجام دهد تا زنجیره پیام ادامه یابد. یا اگر مشترک اسنپ چت پلاس هستید، یادآوری Snapstreak را از گزینه های پروفایل فعال کنید.


حتما بخوانید: آموزش کامل کار با نرم افزار اسنپ چت برای مبتدیان


3. جلوگیری از ظاهر شدن آیکون ساعت شنی در اسنپ چت با ایجاد میانبر

اگر دوستان صمیمی خاصی دارید که اغلب با آنها در ارتباط هستید، آنها را با ایجاد یک میانبر به یکدیگر اضافه کنید. به این ترتیب، هر زمان که آیکون ساعت شنی را مشاهده کردید، از میانبر برای ارسال سریع اسنپ به مخاطبین مربوطه استفاده کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در هر میانبر فقط می‌توانید تا 200 مخاطب اضافه کنید، بنابراین اگر لیست دوستان معمولی شما از این مقدار بیشتر باشد، ممکن است لازم باشد مخاطب دیگری ایجاد کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

مرحله 1: برنامه اسنپ چت را باز کنید و اسنپ را بگیرید. سپس روی Send To ضربه بزنید.

مرحله 2: هنگامی که صفحه ارسال به باز شد، روی آیکون + ضربه بزنید.

جلوگیری از ظاهر شدن آیکون ساعت شنی در اسنپ چت با ایجاد میانبر 1

مرحله 3: در صورت درخواست روی OK ضربه بزنید.

جلوگیری از ظاهر شدن آیکون ساعت شنی در اسنپ چت با ایجاد میانبر 2

مرحله 4: از لیست کاربران، کاربرانی را که روزانه با آنها تعامل دارید انتخاب کنید.

ترفند: همچنین می‌توانید گروه‌های اسنپ چت را به میانبر اضافه کنید، اگرچه آنها حساب نمی‌شوند.


حتما بخوانید: استفاده از پاک کن جادویی اسنپ چت برای حذف اشیای ناخواسته


مرحله 5: پس از اضافه شدن تمام مخاطبین، یک ایموجی برای گروه انتخاب کنید.

مرحله 6: بعد روی Create Shortcut ضربه بزنید تا فرآیند به پایان برسد.

جلوگیری از ظاهر شدن آیکون ساعت شنی در اسنپ چت با ایجاد میانبر 3

مرحله 7: پس از بازگشت به صفحه ارسال به، روی آیکون ایموجی ضربه بزنید تا میانبر جدید ایجاد شده باز شود.

مرحله 8: شرکت‌کنندگان میانبری که می‌خواهید اسنپ را برایشان ارسال کنید، انتخاب کنید.

مرحله 9: حالا روی Send ضربه بزنید.

جلوگیری از ظاهر شدن آیکون ساعت شنی در اسنپ چت با ایجاد میانبر 4

این کار فورا اسنپ را به تمام مخاطبین انتخاب شده در میانبر در اسنپ چت ارسال می کند. این کار همچنین باید آیکون ساعت شنی را در پنجره چت در اسنپ چت حذف کند.

سوالات متداول:

1. آیا می توانید با ارسال متن صبح بخیر در اسنپ چت از نماد ساعت شنی جلوگیری کنید؟

تا زمانی که متن صبح بخیر به صورت اسنپ و نه پیام ارسال شود، جزو زنجیره با Streak شما محسوب می شود. هنگامی که یک اسنپ صبح بخیر توسط کاربر دیگر برای شما ارسال شد، نیاز زنجیره یا Streak ما را برآورده می کند. این به شما کمک می کند نماد ساعت شنی را در اسنپ چت دور نگه دارید.

2. آیا می توانید آیکون ساعت شنی را برای همیشه در اسنپ چت غیرفعال کنید؟

در حال حاضر هیچ راهی برای غیرفعال کردن دائمی آیکون ساعت شنی در اسنپ چت وجود ندارد. تنها راه برای از بین بردن آن این است که یک اسنپ ارسال کنید یا اجازه دهید که زنجیره یا Streak به طور منظم منقضی شود.

3. آیا ایموجی ساعت شنی برای پروفایل هر دو کاربر ظاهر می شود؟

بله. ساعت شنی در هر دو پروفایل ظاهر می شود.

سخن پایانی:

در بیشتر موارد، دیدن آیکون ساعت شنی در اسنپ چت هرگز چیز خوبی نیست. خب، امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که بفهمید چه چیزی به معنای آن است و چگونه می توانید از شر آن خلاص شوید. اگر دیگر نمی‌خواهید آیکون ساعت شنی را ببینید، آن دوستان را از اسنپ چت خود حذف کنید. با این کار آن دوستان و همچنین آیکون ساعت شنی توسط پروکسی حذف می شود.


مطالب مرتبط:

عیب یابی و رفع مشکل تاخیر دوربین اسنپ چت در آیفون و اندروید

چگونه اکانت اسنپ چت هک شده را بازیابی کنیم از
1
رای