9 ایده بامزه و خلاقانه برای اعلام خبر بارداری به خانواده ها و اطرافیان

9 ایده بامزه و خلاقانه برای اعلام خبر بارداری به خانواده ها و اطرافیان بارداری اتفاقی هیجان انگیز برای بسیاری از پدرها و مادرها است. و اعلام خبر بارداری به خانواده می تواند استرس زا باشد. اما ایده ها و روش های زیادی برای اعلام خبر بارداری خود به همسر و خانواده وجود دارد که در ادامه آمده است.

بارداری اتفاقی هیجان انگیز برای بسیاری از پدرها و مادرها است. طبیعی است که بخواهیم هیجان این خبر را با همه و بخصوص خانواده خود سهیم شویم. اما این کار می تواند استرس زا باشد. ممکن است برای گفتن این خبر و دیدن واکنشی که آنها نشان خواهند داد، کمی مضطرب باشید. روش های زیادی وجود دارد که می توانید بارداری خود را به همسر و خانواده اعلام کنید و یک واکنش مثبت دریافت کنید. روش کلاسیک در اروپا، تهیه طرحی از یک اجاق گاز است که یک نان کوچک درون آن پخته می شود. همچنین می توانید یک ویدئو بامزه ضبط کنید و آن را در یوتیوب آپلود کنید. ایده دیگر راه انداختن یک بازی است که با دادن سرنخ هایی در طول بازی، آنها را از این خبر آگاه می کنید. یا اگر می خواهید برنامه ویژه ای تدارک ببینید، می توانید در کافی شاپ مورد علاقه خود قراری ترتیب دهید و خبر بارداری خود را روی منوها بچسبانید. از تی شرت ها گرفته تا ماگ های عکس دار، ما لیستی از روش های بامزه و خلاقانه را ارائه می دهیم تا با کمک آنها به بقیه بگویید باردار هستید و خانواده شما کمی بزرگتر می شود.

9 ایده بامزه و خلاقانه برای اعلام خبر بارداری به خانوده ها

1. روش کلاسیک اجاق گاز

یک روش کلاسیک در کشورهای اروپایی است که به این طریق حاملگی را به خانواده اعلام می کنند. اما می توان به جای اینکه فقط نان های معمولی را در فر قرار دهید، یک قدم جلوتر بروید و کیک مورد علاقه خود را بپزید و درون فر بگذارید تا اعضای خانواده تان آن را پیدا کنند. روی کیک حرف B بنوسید که حرف اول کلمه Baby و به معنای نوزاد است. آنها با بیرون آوردن کیک و دیدن آن، متوجه بارداری شما می شوند. شما می توانید از قبل دوربین را آماده کنید تا از این لحظه عکاسی کنید.  

روش کلاسیک برای اعلام خبر بارداری خود به خانواده

2. ارسال یک فایل صوتی

اگر نمی توانید بارداری خود را به صورت حضوری اعلام کنید، صدایی از ضربان قلب کودک را برای خانواده خود ارسال کنید. با این پیام صوتی به آنها بگویید که شخصی می خواهد نه ماه دیگر آنها را ببیند. یا می توانید ویدئویی از اولین باری که ضربان قلب کودک خود را شنیده اید ضبط کنید و برای والدین خود ارسال کنید.

3. تهیه ویدئو در یوتیوب

تهیه یک ویدئو در یوتیوب این روزها متداول شده است، پس این کار را انجام دهید و به خانواده خود اطلاع بدهید که یک کوچولو در راه دارید. شما می توانید صدها ویدئو در یوتیوب با این مضمون پیدا کنید و از آنها الهام بگیرید. حتی می توانید ویدئویی از لحظه اعلام خبر بارداری به همسرتان تهیه کنید و آن را برای سورپرایز کردن والدینتان روی یوتیوب بگذارید. مطمئناً آنها نیز از دیدن این فیلم لذت می برند.  

ساده ترین ترفندها برای اعلام خبر حاملگی خود به خانواده

4. تهیه از لیست مواد غذایی

یک مهمانی شام با والدین خود تدارک ببینید و وقتی به منزل شما رسیدند، از آنها بخواهید چند قلم جنس را برایتان از فروشگاه تهیه کنند. لیستی تهیه کنید و روی آن بنویسید بستنی، ترشی، غذای کودک، اسفناج، هویج و غیره. مطمئن باشید آنها پس از خواندن لیست و با خبر شدن از بارداری شما، هرگز این لحظه را فراموش نخواهند کرد.

5. آیا می خواهید بقیه را حیرت زده کنید؟

این کار نیاز به برنامه ریزی دارد، اما دیدن چهره والدینتان در زمان مطلع شدن از بارداری ارزشش را دارد. می توانید با کافی شاپ مورد علاقه خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید پیام خاصی را بر روی منو یا تخته سیاهی که در کافه خود دارند، بنویسند. برای مثال در منو بنویسند: کیک مخصوص برای مادربزرگ. سپس با دادن این منو به والدین، می توانید به تماشای آنها بنشینید وقتی که با خوشحالی متوجه حاملگی شما می شوند.  

سوپرایز خبر بارداری به خانواده

6. یک بازی دور همی داشته باشید

یک بازی شبانه خانوادگی برنامه ریزی کنید و خبر بارداری خود را به شکل جالبی در طول بازی به بقیه بدهید. برای مثال یک بازی که با نقاشی همراه است. وقتی نوبت بازی شما رسید، شروع به کشیدن یک دایره کنید، سپس با اضافه بقیه قسمت ها آن را تبدیل به طرحی از یک مادر باردار کنید.

7. یک فنجان چای با هم بنوشید

خانواده خود را برای نوشیدن چای در کنار هم دعوت کنید. قبل از ریختن چای، خبر بارداری خود را با جمله ای (مثل: شما مادربزرگ می شوید) ته لیوان قرار دهید. یک پیام دست نویس روی لیوان با ماژیکی که پاک نمی شود، ایده جالبی است که می توان آن را برای همیشه نگه داشت. یا می توانید خبر بارداری خود را روی لیوان چاپ کنید و زمانی که آنها از شما یک نوشیدنی خواستند، با استفاده از این لیوان جدید خبر بارداری را به آن بدهید.

چگونه به خانواده خبر بارداری خود را بدهید

8. خبر بارداری را روی یک تی شرت چاپ کنید

اگر نمی خواهید خبر بارداری را روی لیوان بنویسید، آن را روی تی شرت چاپ کنید. شما می توانید با تهیه تصویر و پیامی خلاقانه تی شرت زیبایی تهیه و به همسر یا والدین خود هدیه بدهید. این سورپرایز دوست داشتنی را کادو پیچ کنید و زمانی که انتظارش را ندارند، تقدیمشان کنید.

9. یک روش ساده انتخاب کنید

گاهی اوقات برای اینکه یک اتفاق به یاد ماندنی داشته باشید، لازم نیست کار پیچیده ای انجام دهید. خبر بارداری خود را با آهنربا روی یخچال بزنید. همسر یا والدین شما از دیدن این خبر بسیار هیجان زده خواهند شد. همچنین می توانید با تهیه کارتی که خبر بارداریتان را روی آن نوشته اید و قرار دادن آن کنار تخت، پیش از خواب این خبر خوشحال کننده را به آنها بدهید.

ایده های خلاقانه برای اعلام خبر بارداری به خانواده

منبع: healthline

از
2
رای