ترميم پرده بکارت با گیاهان دارویی و درمان های خانگی

ترميم پرده بکارت با گیاهان دارویی و درمان های خانگی اگر بدنبال روشهای موثر برای داشتن پرده بکارت مصنوعی یا ترمیم پرده بکارت با گیاهان دارویی و به طور طبیعی هستید، این مطلب از سایت سلام دنیا را بخوانید.

تعدادی درمان های طبیعی هم وجود دارد که افراد معتقدند آنها به سفت شدن طبیعی واژن کمک می کند و علاوه بر این "ظاهرا" این درمان ها می توانند به ترمیم پرده بکارت پاره شده نیز کمک کند. به خواندن این مطلب از بخش درمان خانگی سایت سلام دنیا، ادامه دهید تا متوجه شوید کدام یک از این درمان های خانگی ترمیم پرده بکارت را می توانید در خانه امتحان کنید. با این حال، باید به خاطر داشته باشید زمانی که پرده بکارت پاره شد احتمال اینکه داروهای خانگی برای ترمیم پرده بکارت اثربخش یا موفقیت آمیز عمل کنند بسیار کم است، پرده واژن به خودی خود قابل ترمیم نیست و برای ترمیم نیاز به جراحی دارد.

چگونه می توان باکرگی مصنوعی داشت؟ (پرده بکارت یا هایمن چیست)

پرده بکارت یا هایمن، بافت نازکی است که واژن را می پوشاند. بطور معمول زمانی که یک خانم اولین رابطه جنسی خود را تجربه می کند، پرده بکارت او پاره می شود. پرده بکارت به دلیل جدا شدن یا پارگی بافت ها ممکن است با خونریزی همراه باشد. به طور معمول، یک زن هنگامی که بکارت سالمی دارد "باکره" در نظر گرفته می شود. یعنی وقتی پرده بکارت طی اولین رابطه جنسی پاره می شود، یک خانم باکرگی خود را از دست می دهد، این رابطه شامل رابطه جنسی می شود که آلت تناسلی مرد وارد واژن زن شود. یک خانم به طور طبیعی نمی تواند پرده بکارت خود را مجددا بازگرداند. اما، با پیشرفت علم پزشکی، می توان با استفاده از جراحی کم تهاجمی هایمنوپلاستی، پرده بکارت را ترمیم کرد.


حتما بخوانید: عمل ترمیم پرده بکارت چیست


البته محصولاتی در بازار وجود دارد که می تواند به یک خانم برای داشتن یک "بکارت" ساختگی کمک می کنند مانند کیت های پرده بکارت مصنوعی به همراه باقی لوازم آن که همرنگ خون است، کمک کنند.

ترميم پرده بكارت با گیاهان دارویی و درمان های خانگی

1. ترميم پرده بكارت با گیاه دارویی آلوئه ورا

آلوئه ورا یک "گیاه شگفت انگیز" محسوب می شود. بسیاری از زنان به مزایای استفاده از آلوئه ورا برای به دست آوردن مجدد پرده بکارت اعتقاد شدیدی دارند. از گذشته از این گیاه به عنوان یک دارو بی خطر و طبیعی استفاده می شد که همین موضوع می تواند به بازگرداندن حالت ارتجاعی عضلات واژن کمک کند. علاوه بر این، به طور طبیعی از آلوئه ورا در درمان عفونت، خشکی و سوزش واژن هم استفاده می شود. با پزشک متخصص زنان در مورد نحوه استفاده از این روش برای ترمیم پرده بکارت خود مشورت کنید، چون این روش بر اساس وضعیت سلامتی فعلی خانم توصیه شده است.

ترميم پرده بكارت با گیاهان دارویی

2. ترميم پرده بكارت با گیاه دارویی گوس بری یا انگور فرنگی

انگور فرنگی سرشار از ویتامین C است که می تواند به سفت نگه داشتن ماهیچه های واژن کمک کند. برای بازگرداندن مجدد پرده بکارت با استفاده از انگور فرنگی، فقط لازم است که مقداری انگور فرنگی را در یک بطری پر از آب بریزید و آن را به مدت یک هفته در معرض هوا قرار دهید. سپس می توانید آن آب غنی شده با انگور فرنگی را روی واژن بمالید. این روش به بازگرداندن حالت کشسانی یا انعطاف پذیری عضلات واژن کمک می کند.


حتما بخوانید: باورهای رایج غلط درباره پرده بکارت 


3. درمان خانگی ترمیم پرده بکارت با گیاه مازو

گیاه مازو یا گال بلوط میوه ای است که می تواند در سفت شدن دیواره های واژن بسیار مفید باشد .این گیاه که به عنوان گال سیب هم شناخته می شود، حاوی ماده طبیعی روان کنندگی و تسکین دهندگی است که می تواند برای زنان بسیار مفید باشد. مقداری گال بلوط را آسیاب کرده و یک خمیر یا پودر خوب تهیه کرده و روی واژن بمالید. هنگام استفاده از گال بلوط برای به برگرداندن پرده بکارت در خانه مراقب باشید زیرا این روش توسط متخصصین زنان یا پزشکان متخصص پیشنهاد نشده و می تواند عوارض جانبی ایجاد کند.

4. درمان خانگی ترمیم پرده بکارت با تمرین عضلات کف لگن

تمرین عضلات کف لگن یکی از بهترین درمان های طبیعی برای بازگرداندن پرده بکارت است. در طی تمرینات کف لگن عضلات لگن را به آرامی منقبض می کنید و بعد برای چند ثانیه این حالت انقباض را نگه دارید. ماهیچه های لگن بین مقعد و واژن قرار دارند. هر روز به آرامی این ناحیه را به مدت 10 تا 15 دقیقه ماساژ دهید.

درمان خانگی ترمیم پرده بکارت با تمرین عضلات کف لگن

5. ترميم پرده بكارت با گیاه دارویی پیوراریا میریفیکا

پیوراریا میریفیکا گیاهی است که در نواحی شمال شرقی تایلند و میانمار یافت می شود. سال ها است که از این گیاه به عنوان یک مکمل هورمون زنانه موثر استفاده می شود. طبق نظر برخی از متخصصان، استفاده از آن به عنوان یک درمان طبیعی خانگی برای سفت شدن واژن می تواند بسیار مفید باشد. این گیاه همچنین می تواند واژن را با رنگ بهتر سفت و محکم کند. همچنین می تواند برای بزرگ شدن سینه هم موثر باشد.


حتما بخوانید: پرده بکارت مصنوعی برای چه کسانی مناسب است؟


آیا پرده بکارت مصنوعی برای ایجاد باکرگی دروغین موفق بوده است؟

پرده های بکارت مصنوعی در بازار موجود هستند تا در اولین رابطه جنسی به عنوان یک بکارت ساختگی عمل کرده و خونریزی کنند. با این حال، موفقیت، ایمنی و اثربخشی آنها تضمین نمی شود. آنها از غشای سلولزی حاوی خون مصنوعی (معروف به خون تقلبی) ساخته شده اند. برخی از زنان ادعا می کنند که پرده های بکارت مصنوعی برای آنها کار کرده است، در حالی که برخی دیگر می گویند که آنها موثر و قابل اعتماد نیستند. اگر به دنبال باکرگی ساختگی با پرده بکارت مصنوعی یا دروغی هستید، شاید بهتر باشد خیلی به آنها امید نداشته باشید چون این پرده های بکارت خیلی قابل اعتماد یا موثر نیستند.

روشی ایمن و تضمینی برای بازگرداندن مجدد پرده بکارت با جراحی هایمنوپلاستی

با روش جراحی هایمنوپلاستی (ترمیم) می توان با موفقیت پرده بکارت پاره شده را مجدد باسازی کرد. هایمنوپلاستی روش پزشکی است که عوارض جانبی کمتری دارد و برای بازسازی بکارت پاره شده انجام می شود. پزشک متخصص زنان تحت بیهوشی عمل هایمنوپلاستی را انجام می دهد بنابراین فرد در طول عمل هیچگونه درد یا ناراحتی ندارد. در این جراحی از بخیه های قابل جذب برای دوختن بقایای پاره شده پرده بکارت استفاده می شود و در نهایت پرده بکارت باسازی شده در حین رابطه جنسی دچار خونریزی خواهد شد.

بهبودی بعد از عمل هایمنوپلاستی آسان و بدون درد است و خانم می تواند در عرض 2 تا 3 روز پس از عمل به زندگی عادی خود ادامه دهد. تا زمانی که بخیه ها کاملاً جذب نشوند  نمی توانید برای 3 تا 4 هفته رابطه جنسی داشته باشید. بعد از جراحی ترمیم پرده بکارت، به مراجعات بعدی نیازی ندارید یا با عوارض جانبی یا خطراتی مواجه نمی شوید.

عمل ترمیم پرده بکارت چیست

سخن آخر

اگر بدنبال روشهای موثر برای داشتن پرده بکارت مصنوعی یا ترمیم پرده بکارت با گیاهان دارویی و به طور طبیعی هستید، عمل جراحی هایمنوپلاستی را توسط متخصصین زنان ماهر و با تجربه انجام دهید. همچنین می توانید در خانه خود بمانید و به صورت آنلاین با متخصص زنان مشورت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترمیم پرده بکارت یا انجام یک عمل هایمنوپلاستی ایمن با پزشک متخصص زنان در ارتباط باشید.


مطالب مرتبط:

14 نکته و ترفند برای داشتن واژن (ناحیه شرمگاهی) زیبا، سالم و جوان

رفع بوی بد واژن با 15 درمان خانگی ساده و داروی گیاهی

از
16
رای