قرص پومئول برولر کلماساینس چیست؛ روش مصرف و عوارض پومئول برولر

قرص پومئول برولر کلماساینس چیست؛ روش مصرف و عوارض پومئول برولر قرص پومئول برولر کلماساینس برای چیست ؛ تفاوت قرص پومئول برولر آبی و صورتی برای لاغری، ریزش مو و سلولیت، طریقه مصرف، عوارض و تداخل دارویی قرص پومئول برولر را در سلام دنیا بخوانید.

قرص پومئول برولر کلماساینس با داشتن عصاره‌های گیاهی و انواع ویتامین‌ها برای کاهش وزن، رفع چاقی و کاهش ذخایر چربی به کار می رود.اما آیا قرص پومئول برولر واقعا برای کاهش وزن موثر است. برای پیدا کردن پاسخ این سوال خود این مطلب سلام دنیا را تا انتها مطالعه کنید زیرا ما در این مطلب درباره قرص پومئول برولر کلماساینس برای چیست، کاربردها، طریقه مصرف، عوارض، تداخل دارویی قرص پومئول برولر کلماساینس برای کاهش وزن صحبت خواهیم کرد.

قرص پومئول برولر کلماساینس برای چیست

قرص پومئول برولر کلماساینس به منظور کاهش وزن و رسیدن به اندازه دور کمر دلخواه، استفاده می شود. عملکرد سه گانه این محصول به گونه ای است که با جلوگیری از تجمع چربی در نهایت منجر به کاهش وزن می شود و فرد به فرم بدنی مورد نظر خوود دست پیدا می کند. وجود تنوع زیستی و عملکرد همزمان مواد موثره به کار رفته در این قرص یعنی پوموتراپی (سیب درمانی)، فیتوتراپی و نوتریتراپی از خاصیت دفع چربی و اثرات همزمان حذف چربی ها برخوردار هستند که به کاهش وزن کمک می کنند.


حتما بخوانید: روش مصرف و عوارض مکمل لاغری نیچرفیت


پوموتراپی، ماده موثره اختصاصی از شرکت کلماساینس، ترکیبی منحصر بفرد و غنی از پلی فنل ها است که باعث تنظیم جذب قند و فعال سازی چربی سوزی می شود.فیتوتراپی،بهار نارنج، شنبلیله ، جلبک قهوه ای و فلفل قرمز، هم زمان هم باعث کاهش جذب چربی و هم چربی سوزی را افزایش می دهد و به این صورت در کاهش وزن موثر عمل می کنند.نوتریتراپی،ویتامین های B6, B3, B2 و B12 علاوه بر کمک به سوخت و ساز انرژی موجب کاهش میزان خستگی هم می شود.

قرص پومئول برولر کلماساینس برای چیست

کاربردهای قرص پومنول برولر

  • فعال کردن فرآیند چربی‌سوزی و جلوگیری از تجمع چربی
  • تنظیم قند خون و جذب مناسب آن
  • کاهش وزن
  • کاهش خستگی
  • تنظیم متابولیسم بدن 
  • جلوگیری از چروک شدن پوست

تفاوت قرص پومئول برولر آبی و صورتی

قرص پومئول برولر آبی حاوی عصاره‌های گیاهی و انواع ویتامین‌هاست و برای کاهش وزن، رفع چاقی و کاهش ذخایر چربی سودمند است.ترکیبات موجود در قرص پومئول برولر باعث تسریع روند کاهش وزن می شود.اما قرص پومئول برولر صورتی برای کمک به کاهش سلولیت مورد استفاده قرار می گیرد.


حتما بخوانید:آب کردن چربی شکم با 6 معجون لاغری سریع


طریقه مصرف قرص پومئول برولر  آبی

یک عدد قرص پومئول برولر باید قبل از وعده ناهار و یک عدد از این مکمل قبل از وعده شام به همراه یک لیوان آب استفاده شود. در زمان استفاده از این قرص لاغری باید روزانه 5/1لیتر آب بنوشید.

طریقه مصرف قرص پومئول برولر  آبی

قرص پومئول برولر برای مو

قرص پومئول کاپیلاری کلماساینس با داشتن فرمولاسیون 4 در 1 فوایدی مانند رشد، قدرت، استحکام و درخشندگی موها و ناخن ها را در پی دارد. مواد موثره جدید موجود در پوموتراپی (سیب درمانی)، فیتوتراپی و نوتریتراپی به طور همزمان برای عملکرد زیبایی مو و ناخن تاثیر گذار هستند.برخی از مهمترین فواید قرص پومئول کاپیلاری کلماساینس برای مو شامل افزایش رشد، قدرت، استحکام، درخشندگی و کاهش ریزش مو است.

قرص پومئول برولر برای ریزش مو

همانطور که گفته شد ترکیبات موثره مانند پوموتراپی در ترکیب با عصاره مرکبات و بلوبری،از طریق حذف رادیکال های آزاد،با سفید شدن زودرس مو مقابله کرده و با افزایش تحریک جریان خون در عروق مویرگی محیطی در پوست در نهایت موجب کاهش شکنندگی و ریزش موی سر می شود.نوتریتراپی شامل ویتامین های B6, B5, H, B3 و E است که نه تنها باعث درخشندگی موها می شوند بلکه زینک همراه با آمینو اسیدها نیز با ایجاد سنتز کراتین در نهایت افزایش ضخامت و استحکام موها را در پی دارند.

قرص پومئول برولر برای ریزش مو

قرص پومئول برولر برای لاغری

همانطور که چندین بار در قسمت های بالا نیز اشاره شد قرص پومئول برولر یک مکمل لاغری است که با داشتن عصاره‌های گیاهی و انواع ویتامین‌ها به کاهش وزن و لاغری، رفع چاقی و کاهش ذخایر چربی کمک می کند.مصرف این قرص با تنظیم متابولیسم بدن و رفع خستگی به تقویت بدن نیز کمک می کند.


حتما بخوانید: 6 مکمل برتر برای دوره کات (کاهش وزن و چربی سوزی)


عوارض قرص پومئول برولر

باید به خاطر داشته باشید که مصرف قرص پومئول نمی‌تواند به طور کلی باعث درمان یا پیشگیری بیماری شود.با این وجود تا به امروز عوارض خاصی برای مصرف این قرص گزارش نشده است.

  • قرص پومئول برولر حاوی ید (کمتر از 150 میکرو گرم در روز)است.بنابراین نباید دوز مصرفی را افزایش دهید.
  • توجه داشته باشید کودکان، زنان باردار و یا شیرده، افرادی که به بیماری‌های قلبی و یا فشار خون مبتلا هستند نیز باید از مصرف این مکمل لاغری خووداری نمایند.

تداخل دارویی قرص پومئول برولر 

ورزشکاران باید به خاطر داشته باشند یکی از اجزا تشکیل دهنده قرص پومئول برولر کلماساینس می‌تواند باعث مثبت شدن آزمایش دوپینگ آنها گردد.

تداخل دارویی قرص پومئول برولر 

قیمت قرص لاغری پومئول در داروخانه

قیمت قرص لاغری پومئول در داروخانه های معتبر به صورت آنلاین و حضوری 519,900 تومان است.

سخن پایانی:

مصرف برخی مکمل های لاغری مانند قرص لاغری پومئول که در این مطلب آن را معرفی کرده ایم با داشتن ترکیبات موثر می توانند موجب کاهش وزن و تجمع چربی در بدن شوند.


مقالات مرتبط:

بهترین ورزش برای لاغری بازو و چربی سوزی بازو

از بین بردن چربی شکم و پهلو در خانه با 20 روش ساده و علمی

از
5
رای