آب کردن چربی شکم با 6 معجون لاغری سریع شکم و پهلو خوشمزه

آب کردن چربی شکم با 6 معجون لاغری سریع شکم و پهلو خوشمزه برخی از نوشیدنی هایی که می توانند به تقویت سوخت و ساز بدن، مبارزه با چربی های شکم و دستیابی به اهداف کاهش وزن به شما کمک کنند. 6 مورد از بهترین معجون لاغری خوشمزه و چربی سوز برای آب کردن شکم را در سلام دنیا بخوانید.

مطمئناً برای خلاص شدن از شر چربی شکم به یک رژیم غذایی متعادل و غذاهای غنی از فیبر  لازم دارید، اما نباید اهمیت برخی از نوشیدنی هایی که می توانند به تقویت سوخت و ساز بدن، مبارزه با چربی های شکم و دستیابی به اهداف کاهش وزن به شما کمک  کنند را فراموش کنید. ما در این مطلب از بخش تغذیه و رژیم غذایی سلام دنیا، 6 معجون لاغری خوشمزه و ساده که می تواند به شما برای آب کردن و خلاص شدن از دست چربی شکم کمک کند، معرفی کرده ایم. با ما همراه باشید.

6 نوشیدنی و معجون لاغری خوشمزه و چربی سوز برای اب كردن چربي شكم

چند نکته برای چربی سوزی شکم و پهلو

  • از دست دادن چربی های شکم یک روند تدریجی است که به تمرین و رژیم نیاز دارد.
  • چای سبز دارای آنتی اکسیدان هایی است که به عنوان کاتچین شناخته می شوند
  • دارچین میزان متابولیسم شما را افزایش می دهد
  • سرکه سیب به دلیل افزایش حس سیری شناخته شده است

حتما بخوانید: خواص زیره سیاه و سبز برای لاغری شکم


چگونه از ناحیه شکم لاغر شویم (رژیم غذایی برای لاغری شکم و پهلو)

رژیم لاغری و کاهش وزن ناحیه اطراف شکم آسان است اما آب شدن چربی آنها می تواند مثل کابوس و حتی از آنچه فکر می کنید چالش برانگیزتر باشد. بنابراین، دانستن و درک این نکته مهم است که آب شدن چربی شکم یک روند تدریجی است و به ترکیب مناسب تمرین و رژیم غذایی نیاز دارد. یک شبه نمی توان به آن دست پیدا کنید، اما قطعاً می توان تمام چربی های شکم که باعث حس بد نسبت به خودتان می شود را با ساده ترین تغییر در سبک زندگی تان از بین برد.

البته، یک رژیم غذایی متعادل و غذاهای غنی از فیبر همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید، اما نباید اهمیت برخی از نوشیدنی ها که می توانند متابولیسم بدن را تقویت کنند، با چربی های شکم مبارزه کنند و به شما در رسیدن به اهداف کاهش وزن کمک کنند را فراموش کنید. این نوشیدنی ها به عنوان نوعی معجون جادویی عمل نمی کنند که در طی چند روز تمام چربی های شما را از بین ببرند، اما اگر با رژیم غذایی مناسب ترکیب شوند می توانند نتایج مثبتی برای شما به همراه داشته باشند.

رژیم غذایی برای لاغری شکم و پهلو

بهترین معجون لاغری شکم و پهلو

1. معجون لاغری شکم و پهلو: چای سبز

در ابتدای لیست چای سبز قرار دارد که دارای آنتی اکسیدان هایی است که به عنوان کاتچین شناخته می شوند و اعتقاد بر این است که با چربی های مقاوم شکم مبارزه می کنند. بسیاری از مطالعات نشان داده است که نوشیدن مرتب چای سبز به کوچک شدن شکم کمک می کند. کاتچین باعث افزایش ترشح چربی از سلولهای چربی در شکم و همچنین سرعت چربی سوزی کبد می شود.


حتما بخوانید: آب کردن چربی دور شکم و پهلو با 17 راه ساده


2. معجون لاغری شکم و پهلو : آب عسل – دارچین:

دارچین میزان متابولیسم شما را افزایش می دهد که این روند کاهش وزن را تسریع می کند. همچنین به سوخت و ساز قند که به چربی تبدیل می شود؛ کمک می کند. که اگر قند بصورت صحیح در بدن مصرف نشود؛ معمولاً در اطراف شکم تجمع پیدا می کند. حدود 1 قاشق چایخوری دارچین را با آب گرم و عسل مخلوط کنید و هر روز صبح بنوشید.

 برای لاغری شکم چه بخوریم

3. نوشیدنی لاغری شکم: سرکه سیب با آب گرم

اغلب پیشنهاد می شود برای هضم راحت در طول روز، روز خود را با سرکه سیب شروع کنید. سرکه سیب به عنوان یک محرک بزرگ صفرا عمل می کند و سطح pH معده را متعادل نگه می دارد که می تواند به شما برای داشتن یک شکم صاف کمک کند سرکه سیب به عنوان ماده ای که  باعث افزایش سیری و از بین رفتن اشتها می شود، شناخته شده است. هر روز صبح با معده خالی باید یک قاشق چای خوری سرکه سیب با آب گرم میل کنید.

4. نوشیدنی لاغری شکم: آب آناناس

اعتقاد بر این است که آب آناناس یک ماده عالی برای کاهش چربی شکم است. آنزیمی مهم به نام بروملین که در آب آناناس یافت می شود به سوخت و ساز پروتئین کمک کرده و چربی های اضافی شکم را می سوزاند.

آب کردن چربی شکم با آب آناناس

5. آب کردن چربی شکم: چای نعناع فلفلی

نعنا فلفلی به هضم سریع و مناسب غذای شما کمک می کند و از تجمع چربی جلوگیری می کند. این ماده در از بین بردن نفخ شکم که به دلیل غذای هضم نشده ممکن است باعث تجمع چربی در ناحیه شکم شود به شما کمک می کند. نعناع به ویژه به تجزیه چربی شکم کمک می کند.


حتما بخوانید: 7 تمرین ورزشی برای لاغری شکم و پهلو در خانه


6. معجون لاغری شکم و پهلو با زنجبیل و آب کرفس

درست مثل چای نعناع، آب کرفس نیز به رفع نفخ شکم کمک می کند. این ماده به عنوان یک دیورتیک طبیعی عمل می کند و بنابراین با کمک به بدن برای خلاص شدن از شر آب اضافی (علت دیگر چربی شکم و نفخ شکم)، از تجمع آب جلوگیری می کند. مقداری ریشه زنجبیل برای تندی و همچنین به دلیل خواص چربی سوزی به آب میوه خود اضافه کنید. زنجبیل ماهیتی گرم دارد و فرآیند ترموژنز (مصرف کالری برای هضم) را تنظیم می کند جایی که بدن برای مصرف آن کالری می سوزاند.

معجون لاغری شکم و پهلو

سخن آخر

در حالی که همه این نوشیدنی ها واقعاً از سیستم بدن تان  پشتیبانی کمک می کنند، اما شاید ارزان ترین چربی سوز شکم و پهلو، آب باشد. نوشیدن آب به دفع سموم ناخواسته کمک می کند و اشتهای شما را کنترل می کند. بدن شما گاهی اوقات تشنگی را با گرسنگی اشتباه می گیرد و بنابراین، همیشه باید بدن خود را پر آب نگه دارید.

ما در این مطلب از سلام دنیا، به شما 6 معجون لاغری عالی برای چربی سوزی و اب کردن چربی شکم معرفی کردیم. امیدوارم برای شما مفید بوده باشد و آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

بهترین ورزش برای لاغری بازو و چربی سوزی بازو

شکم شش تکه در 30 روز؛ برنامه سیکس پک در سی روز ساده و عملی
 

از
32
رای