تغذیه و رژیم غذایی

برای لاغری شکم چی بخوریم ؛ 35 ماده غذایی برای آب کردن شکم

برخی از بهترین غذاهایی که باعث لاغری شکم میشود و به کاهش وزن کمک می کنند، حاوی فیبر زیادی هستند که بسیاری از آنها نوعی کربوهیدرات هستند که باعث تعجب شما می شود. رژيم غذايی برای آب كردن شكم و پهلو در سلام دنیا بخوانید.

آب کردن چربی شکم با 6 معجون لاغری سریع شکم و پهلو خوشمزه

برخی از نوشیدنی هایی که می توانند به تقویت سوخت و ساز بدن، مبارزه با چربی های شکم و دستیابی به اهداف کاهش وزن به شما کمک کنند. 6 مورد از بهترین معجون لاغری خوشمزه و چربی سوز برای آب کردن شکم را در سلام دنیا بخوانید.

بهترین رژیم غذایی برای پرکاری تیروئید

ممکن است پرکاری تیروئید همیشه قابل پیشگیری نباشد، اما قابل درمان است. از خوردن غذاهای کامل خانگی با رژیم کم ید لذت ببرید. لیستی از غذاهای مفید و مضر برای تیروئید پر کار را در سلام دنیا ببینید.

تاثیر سرلاک [شیر خشک] در چاقی بزرگسالان چیست

چاقی صورت یکی از دغدغه های افراد دربزرگسالی محسوب می شود یکی از روش های طبیعی برای چاقی صورت در بزرگسالان سرلاک است یا شیر خشک کودک است، اما مضراتی هم دارد. تاثیر و مضرات شیر خشک

رژیم شیر و خرما برای لاغری سریع + مضرات رژیم شیر و خرما

رژیم شیر و خرما، یکی از بهترین رژیم ها برای کاهش وزن سریع در مدت کوتاه است. کسانی که می خواهند تا مراسم خاصی وزن خود را به اندازه 3 تا 4 کیلو در یک هفته کاهش دهند. با معجزه لاغری رژیم شیر و خرما در سلام دنیا، آشنا شوید.

رژیم دوکان چیست و آیا باید آن را امتحان کنید؟

رژیم غذایی دوکان یک رژیم غذایی با پروتئین بالا و هیدرات کربن کم است. هر چند این رژیم می تواند به افراد کمک کند تا کاهش وزن داشته باشند اما تحقیقات این رژیم را با بروز بعضی مشکلات سلامتی مرتبط دانسته اند

روش های ساده و کاربردی برای افزایش سطح انرژی و رفع خستگی مزمن

سطح پایین انرژی می تواند پرکار بودن در محل کار یا مشارکت در فعالیت های روزمره را دشوار کند. خوشبختانه مراحلی وجود دارد که می توانید برای افزایش سطح انرژی خود استفاده کنید. تغییر در سبک زندگی یکی از راه افزایش انرژی است.

برنامه کامل رژیم غذایی 21 روزه گیاهخواری برای لاغری

رژیم غذایی گیاهی یک رژیم غذایی کامل است که مبتنی بر خوردن غذاهای کم فرآوری شده یا غیر فرآوری شده و از بین بردن محصولات حیوانی و غذاهای تصفیه شده است. یک راهنمای کامل برای رژیم غذایی مبتنی بر گیاهان در ادامه آمده است.

سم زدایی و پاکسازی روده بزرگ در خانه تنها با 3 نوع آب میوه

روده بزرگ (یا کولون) نقش مهمی در دفع مواد زائد از بدن ایفا می کند، بنابراین مهم است که این عضو را همیشه تمیز نگه دارید. پاک کننده خانگی روده بزرگ می تواند به رفع بعضی از سموم درون بدن تان که منجر به ناراحتی شده اند کمک کند.