تغذیه و رژیم غذایی

رژیم شیر و خرما برای لاغری سریع + مضرات رژیم شیر و خرما

رژیم شیر و خرما، یکی از بهترین رژیم ها برای کاهش وزن سریع در مدت کوتاه است. کسانی که می خواهند تا مراسم خاصی وزن خود را به اندازه 3 تا 4 کیلو در یک هفته کاهش دهند. با معجزه لاغری رژیم شیر و خرما در سلام دنیا، آشنا شوید.

گیاهان معجزه گر در کاهش اشتها، داروی گیاهی برای کاهش اشتها

ادویه ها و گیاهان علاوه بر اینکه عطر و طعم به غذای می دهند، می تواند باعث افزایش چربی سوزی و کاهش اشتها شود. کاهش اشتها و وزن در نتیجه مصرف این گیاهان دارویی در همه افراد نتیجه یکسانی ندارد، اما روش مناسبی است.

رژیم دوکان چیست و آیا باید آن را امتحان کنید؟

رژیم غذایی دوکان یک رژیم غذایی با پروتئین بالا و هیدرات کربن کم است. هر چند این رژیم می تواند به افراد کمک کند تا کاهش وزن داشته باشند اما تحقیقات این رژیم را با بروز بعضی مشکلات سلامتی مرتبط دانسته اند

روش های ساده و کاربردی برای افزایش سطح انرژی و رفع خستگی مزمن

سطح پایین انرژی می تواند پرکار بودن در محل کار یا مشارکت در فعالیت های روزمره را دشوار کند. خوشبختانه مراحلی وجود دارد که می توانید برای افزایش سطح انرژی خود استفاده کنید. تغییر در سبک زندگی یکی از راه افزایش انرژی است.

برنامه کامل رژیم غذایی 21 روزه گیاهخواری برای لاغری

رژیم غذایی گیاهی یک رژیم غذایی کامل است که مبتنی بر خوردن غذاهای کم فرآوری شده یا غیر فرآوری شده و از بین بردن محصولات حیوانی و غذاهای تصفیه شده است. یک راهنمای کامل برای رژیم غذایی مبتنی بر گیاهان در ادامه آمده است.

سم زدایی و پاکسازی روده بزرگ در خانه تنها با 3 نوع آب میوه

روده بزرگ (یا کولون) نقش مهمی در دفع مواد زائد از بدن ایفا می کند، بنابراین مهم است که این عضو را همیشه تمیز نگه دارید. پاک کننده خانگی روده بزرگ می تواند به رفع بعضی از سموم درون بدن تان که منجر به ناراحتی شده اند کمک کند.

بهترین زمان نوشیدن قهوه برای دریافت تمام فواید سلامتی آن

دانشمندان فهمیده اند که زمان بهتری برای نوشیدن قهوه صبحگاهی شما وجود دارد و نباید نوشیدن قهوه اولین کاری که صبح انجام می دهید باشد. نوشیدن قهوه در حالی که بدن در اوج تولید کورتیزول قرار دارد باعث تولید کورتیزول کمتر می شود.

مزایا و معایب رژیم قهوه برای لاغری و کاهش وزن چیست؟

طبق تحقیقات قهوه با کاهش اشتها و کاهش کالری مصرفی که هر دو باعث افزایش سوزاندن کالری می شود، در کاهش وزن نقش دارد. اما رژیم لاغری قهوه معایب زیادی دارد. مثلا باعث افزایش وزن مجدد به دلیل دشوار بودن این رژیم می شود.

نکات مهم برای روزه داری و کاهش خطر کم آبی بدن در ماه رمضان

اگر ماه مبارک رمضان در گرمای تابستان باشد، احتمال کمبود آب بدن را بالا می برد که این می تواند منجر به خستگی و حالت تهوع شود. در ادامه نکات و توصیه های مهم که می تواند از کم آبی بدن در ماه رمضان جلوگیری کند، آمده است.

ساده ترین راه های کاهش وزن و لاغر شدن در ماه رمضان

روزه گرفتن در ماه رمضان برای اهداف مذهبی است، اما می توانید از آن برای ترک عادات بد از جمله پرخوری یا عادات غذایی بد استفاده کنید. ماه رمضان می تواند زمان فوق العاده ای برای کم کردن وزن باشد.

تکنیک های ساده برای کمتر غذا خوردن، مهار گرسنگی و کاهش اشتها

یکی از روش های کاهش وزن، کمتر غذا خوردن است. اگر به مصرف وعده بزرگ غذایی عادت کرده باشید یا در مدیریت گرسنگی خود مشکل داشته باشید این کار دشوار است. اما روش هایی برای کمتر غذا خوردن وجود دارد که در اینجا آمده است.