بهترین ورزش برای لاغری بازو و چربی سوزی بازو

بهترین ورزش برای لاغری بازو و چربی سوزی بازو همه ما دوست داریم بازوهایی خوش فرم داشته باشیم و به وجود آمدن چربی هایی که در زیر بازوها انباشته می شوند باعث ناراحتی ما می شوند. بهترین حرکات ورزشی برای لاغری و چربی سوزی بازو را در سلام دنیا بخوانید.

چربی هایی که در زیر بازوهای شما انباشته شده می تواند باعث به وجود آمدن حس بدی در شما شوند. حتی اگر نمی توانید به کاهش چربی در عضلات خود بپردازید، شما می توانید با انجام بعضی تمرینات هدفمند این ماهیچه ها را تقویت کرده و همزمان با انجام تمرینات هوازی به چربی سوزی کلی بدن بپردازید. ما در این مقاله از سایت سلام دنیا، به آموزش بهترین ورزش برای لاغری بازوها ؛ که به از بین بردن چربی و چربی سوزی بازو کمک می کند، پرداختیم. با ما همراه باشید.

بهترین ورزش برای لاغری بازو برای از بین بردن چربی های بازو

1. ورزش با دمبل برای لاغری بازو: کشش های دو دستی بالای سر

یک دمبل 5 تا 7 پوندی را با هر دو دست نگه دارید. دمبل را بالای سر برده و ماهیچه های دو سر را گوش هایتان بچسبانید. به آرامی دمبل را به پشت سر خود پایین بیاورید. وقتی دمبل به قسمت پشت گردن شما رسید، با انجام حرکات کششی سعی کنید دمبل را به موقعیت اولیه خود در پشت سرتان بازگردانید. این کار را در 3 ست 8 تا 10 بار تکرار کنید.


حتما بخوانید: 7 تمرین ورزشی برای لاغری شکم و پهلو در خانه


ورزش برای لاغری بازو

2. ورزش برای لاغری بازو : لگد زنی (کیک بک)

لگد زنی عضله ها و قسمت بالایی دستان شما را تقویت می کند. بر روی یک نیمکت خم شوید و کف دست راست خود را بر روی نیمکت قرار دهید و زانوی راست خود را نیز کمی پایین تر از محل دست راست خود بر روی نیمکت بگذارید. دمبلی را با دست چپ خود گرفته و دست خود را خم کنید تا به زاویه 90 درجه برسد. دمبل را به وضعیت اولیه بازگردانید تا دست شما کاملاٌ صاف شود. این کار را با دست راست خود نیز تکرار کنید. این تمرین را در 3 ست 20 تایی انجام دهید.

3. ورزش برای لاغری بازو : فشرده کردن عضله ها

فشردگی عضله ها مانند شنا رفتن است اما بدن شما در وضعیت ایستاده ثابت می شود. بر روی یک نیمکت نشسته و کف هر دو دست خود را بر روی لبه های نیکمت در دو سمت بدنتان قرار دهید. پاهایتان را از نیمکت تا حدی دور کنید که باسن شما موازی با زمین شده و دستان شما به طور کامل صاف باشند. اکنون آرنج های خود را خم کرده و تا حد امکان به زمین نزدیک شوید و سپس با فشار به وضعیت اولیه بازگردید. این کار را در 4 ست 15 تایی تکرار کنید.


حتما بخوانید: روش ساخت دمبل در خانه با وسایل دور انداختنی


4. ورزش برای لاغری بازو : تمرینات قلبی و عروقی

تمرینات هوازی که همزمان عضلات شما را نیز تقویت کنند، می توانند به شما کمک کنند تا به سرعت از شر چربی های بازوهای خود رها شوید. بعضی از تمرینات هوازی مانند پیاده روی، دویدن و دوچرخه سواری باعث سوختن کالری می شوند اما در طول فعالیت تاثیری بر دستان شما ندارند. اما تمریناتی مانند الپتیکال (elliptical)، اسکی روی سطح، طناب زدن و شنا کردن می توانند عضلات شما را نیز همزمان با سوزاندن چربی، تقویت کنند. سعی کنید 5 روز در هفته بین 30 تا 45 دقیقه این گونه تمرینات هوازی را برای تمام بدن را انجام دهید.

 ورزش برای لاغری بازو : تمرینات قلبی و عروقی

سخن آخر

داشتن چربی های اضافه در بازو، می تواند باعث شود که احساس بدی نسبت به اندام خود داشته باشیم. اگر شما هم به دنبال حرکات ورزشی برای چربی سوزی بازوها هستید. ما در این مطلب به شما 4 مورد از بهترین ورزش برای لاغری بازو را آموزش دادیم. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. می توانید تجربیات و سوالات خود را در خصوص ورزش برای لاغری بازو با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

منبع: livestrong


مطالب مرتبط:

روش عضله سازی و چربی سوزی به طور همزمان

برای ساخت عضله و کاهش وزن و چربی چه مکمل هایی باید مصرف شود؟

از بین بردن چربی گردن با 8 راه طبیعی و سریع لاغر کردن گردن

از
12
رای