ورزش و تناسب اندام

راههای چاق شدن پایین تنه و پاها با ورزش و تغذیه برای حجیم شدن پا

چگونه پاهای چاقی داشته باشیم ، این مطلب سلام دنیا را بخوانید تا بدانید، چطور می توانید با ورزش کردن پاهایی پر تری داشته باشید، راههای چاق شدن پایین تنه، از انجام چه تمریناتی اجتناب کنید و تغذیه برای بزرگ شدن ران وباسن چیست

درمان معجزه اسای دیسک کمر با ورزش و حرکات کششی ساده

تمرینات ورزشی برای بهبود فتق دیسک موثر است. بیمارانی که در یک برنامه ورزشی منظم شرکت می کنند، اغلب کاهش قابل توجه درد را در فعالیت های رومزه خود گزارش می کنند. اگر دچار این مشکل هستید تمرینات ما را از دست ندهید.

ورزش های مضر برای دیسک کمر و بهترین ورزش جایگزین آنها

دانستن اینکه کدام یک از تمرینات ورزشی برای سلامتی دیسک کمر موثر هستند و کدام یک از آن ها میتوانند برای علائم های مختلف از دیسک کمر مضر باشند، میتواند عملی مفید باشد. ورزش های مضر برای دیسک کمر را در سلام دنیا بیاموزید.

10 تمرین ورزشی برای کمردرد و رفع گودی کمر

انجام تمرینات برای کارکردن عضلات اصلی می تواند از آسیب دیدن کمر جلوگیری کند، باعث افزایش ثبات و بهبود انعطاف پذیری آن شود. 10 تمرین ورزشی و حرکات اصلاحی برای رفع گودی کمر را در سلام دنیا بیاموزید.

فواید پلانک معکوس و روش انجام ورزش پلانک معکوس گام به گام

از تمرین و ورزش پلانک معکوس نیز می توان به عنوان یک تمرین توانبخشی برای بهبود ثبات مرکزی و ستون فقرات استفاده کرد. می توانید علاوه بر فواید پلانک معکوس، روش انجام ورزش پلانک و اشتباهات آن را در سلام دنیا بخوانید.

ورزش پلانک چیست، انواع و روش انجام حرکات پلانک

ورزش پلانک یک تمرین فوق العاده عالی برای عضلات شکمی و مرکزی بدن است. افزایش کالری سوزی یکی از فواید پلانک است. انواع پلانک، و روش انجام حرکت پلانک مرحله به مرحله را در سلام دنیا بیاموزید.

ورزش مناسب پوکی استخوان با 8 تمرین ساده برای تقویت استخوان

اگر شما هم مثل بسیاری از مردم با مشکل پوکی استخوان مواجه شدید تمریناتی برای تقویت استخوان وجود دارد که این شرایط را بهبود می دهند. ورزش مناسب پوکی استخوان و حرکات ورزشی تقویت استخوان را در سلام دنیا مشاهده کنید.

آموزش 7 تمرین ورزشی برای لاغری شکم و پهلو در خانه

گاهی چربی های دور شکم و پهلو فرم هیکل را ناخوشایند می سازند بهترین راه حل برای خلاص شدن از دست این چربی های اضافی تمرین ورزشی مناسب برای لاغری شکم و پهلو است تا بهترین نتیجه را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنیم.

آموزش 5 حرکت ورزشی عالی برای لاغری شکم با توپ پیلاتس

لاغر کردن شکم و پهلو در مدت زمان کوتاه کار سختی نیست به شرطی اینکه روش صحیح انجام کار را بلد باشیم میتوانیم در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه را اخذ کنیم. پس دست به کار شوید تا از شر چربی های مزاحم رهایی یابید.

بهترین روش کاهش وزن اصولی و پایدار برای مردان بالای 50 سال

چاقی، چیزی بیشتر از تنها اضافه وزن است. می تواند به معنای انرژی کمتر، کم انگیزگی و .باشد. کاهش وزن برای مردان بالای 50 سال می تواند چالش برانگیزتر از زمان های اولیه زندگیشان باشد، اما بدان معنا نیست که دست نیافتنی است.

خوردن عصبی چیست؛ ویژگیها و راه مقابله با گرسنگی احساسی

آیا به جای نیرو دادن و تجدید نیروی بدن خود، از غذا برای رفع نیازهای عاطفی خود استفاده می کنید؟ اگر چنین است، شما یکی از افرادی هستید که درگیر خوردن احساسی هستند. خوردن احساسی یک چرخه ناسالم است که بارها تکرار می شود.

روش ساخت وزنه و دمبل بدنسازی در خانه با وسایل دور انداختنی

وزنه خانگی بسازید. وزنه هایی که برای بهبود قدرت بدنی و تندرستی است را می توان با استفاده از بسیاری از اقلام خانگی تهیه نمود. ظروف شیر، غذاهای کنسرو شده و اشیاء روزمره می توانند به شما کمک کنند تا روی فرم بمانید.

مزایا و معایب رژیم قهوه برای لاغری و کاهش وزن چیست؟

طبق تحقیقات قهوه با کاهش اشتها و کاهش کالری مصرفی که هر دو باعث افزایش سوزاندن کالری می شود، در کاهش وزن نقش دارد. اما رژیم لاغری قهوه معایب زیادی دارد. مثلا باعث افزایش وزن مجدد به دلیل دشوار بودن این رژیم می شود.

آب کردن چربی دور شکم و پهلو با 17 راه ساده و طبیعی

بسیاری از راه های ساده و طبیعی برای اب كردن چربيهاي دور شكم و پهلو وجود دارد. برای از بین رفتن چربی و حفظ وزن تان باید تغییرات پایداری در رژیم غذایی، ورزش روزمره و شیوه زندگی تان ایجاد کنید.