چگونه مردان را دلتنگ کنیم؛ 20 راه برگرداندن عشق و دلتنگی مردان

چگونه مردان را دلتنگ کنیم؛ 20 راه برگرداندن عشق و دلتنگی مردان چگونه مردان را دلتنگ کنیم ؛ بهترین روش های برای برگرداندن عشق و دلتنگی مردان ؛ 20 روش برای فضا دادن به مرد برای عاشق کردن دوباره مردان در سلام دنیا بخوانید.

در روابط ما گاهی همسو هستیم و گاهی اوقات به چیزهای متفاوتی نیاز داریم. این کاملا طبیعی است، به همین دلیل است که وقتی مردتان درخواست می کند باید به او فضا بدهید. نکته کلیدی این است که وحشت نکنید و به این زمان استراتژیک نزدیک شوید. در این مطلب از سلام دنیا با 20 ایده برای اینکه به یک مرد فضا بدهید تا دوباره عاشق شود صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

فضا دادن به مرد در رابطه به چه معناست؟

همه ما در زندگی فراز و نشیب هایی را پشت سر می گذاریم و به طرق مختلف با استرس مقابله می کنیم. برخی از افراد دوست دارند تنها باشند و برخی دیگر ترجیح می دهند برای حمایت بیشتر با شریک زندگی خود تماس بگیرند. به همین دلیل است که دادن فضا به پسر لزوماً دلیلی برای هشدار نیست. 


حتما بخوانید: اصول مهم و رازهای یک زندگی زناشویی موفق


این کاملاً درست است که به او فضا بدهید زیرا او باید احساسات و عواطف خود را کنترل کند. بسیاری از مردم برقراری ارتباط با احساسات خود را دشوار می دانند و مردان نیز اغلب با فشارهای اجتماعی در مورد احساسات روبرو هستند. 

مطالعه ای که توسط شرکت تحقیقاتی Ipsos MORI و به سفارش موسسه سلامت مردان Movember انجام شد، نشان می دهد که انتظار می رود 58 درصد از مردان هیچ نقطه ضعفی از خود نشان ندهند که معمولاً با احساسات مرتبط است. همچنین چیزی به نام چرخه فاصله وجود دارد که درمانگر ازدواج و خانواده ، موشومی گوس، در مقاله خود توضیح می دهد. در اصل، یکی از شما سعی می کند نزدیک تر شود، که دیگری را از خود دور می کند. 

وقتی این اتفاق می‌افتد، تنها انتخابی که دارید این است که به او فضا بدهید. پس از آن زمان برای خود اندیشی و تمرکز بر رشد شخصی  است. وقتی به او فضا می دهید اولین کاری که می توانید به طور فعال انجام دهید تمرین تنفس است. این به کاهش هر گونه اضطراب و استرس کمک می کند. این تمرینات نقطه شروع خوبی هستند. 

فضا دادن به مرد در رابطه به چه معناست؟

چرا دادن فضا به یک مرد او را برمی گرداند؟

وقتی به او فضا می‌دهید و باعث می‌شوید که دلتنگ شما شود، ابتدا فضای فیزیکی و احساسی را در نظر بگیرید. او دقیقاً چه چیزی را می خواهد؟ به عنوان مثال، بسیاری از ما مرزهای فیزیکی محکمی داریم و برای شارژ مجدد و بازتاب خود به زمان تنهایی نیاز داریم. 

از سوی دیگر، شاید زمانی که او به فضا نیاز دارد، صرفاً برای کار کردن با احساساتش باشد . شایان به ذکر است که احساسات پیچیده هستند و هنوز در حال تحقیق هستند. با این وجود، این می تواند به نفع شما باشد. 


حتما بخوانید: چگونه از نظر عاطفی مستقل باشیم


دانشمندان علوم اعصاب ثابت کرده اند که ما باید به دنبال چیزها و افراد باشیم، زیرا مراکز پاداش در مغز حتی زمانی که ما فقط دنبال چیزی هستیم که نمی توانیم داشته باشیم، فعال می شوند. این در مورد دستکاری در هنگام دادن فضا به پسر نیست. در عوض، این در مورد نشان دادن خود در بهترین حالت ممکن به عنوان یک زن مستقل و با اعتماد به نفس است. 

هیچ چیز جذاب تر از زنی نیست که با خودش راحت باشد و بتواند از نظر عاطفی با اطرافیانش ارتباط برقرار کند. 

هنگام دادن فضا به پسر چه کاری نباید انجام داد

اول و مهمتر از همه، اگر او فضا می خواهد، هرگز التماس نکنید وبه او نچسبید. ناامیدی یک ویژگی جذاب نیست. این همچنین به این معنی است که او را در رسانه‌های اجتماعی تعقیب نکنید یا به‌طور تصادفی ظاهر شوید که می‌دانید او تمایل به بیرون رفتن دارد. هم ترسناک است و هم شما را دیوانه خواهد کرد. 

دام دیگری که بسیاری از زنان در آن گرفتار می شوند، تلاش برای کنترل اوضاع است. البته رفتار کنترلی هم در مردان و هم در زنان می تواند باشد‌‌.صرف نظر از این، وقتی به او فضا می دهید مطمئن شوید که شما نیستید. برعکس به او گوش دهید و به خواسته هایش احترام بگذارید. این بهترین راه برای کمک به من است که آرام شوم و حالت دفاعی نداشته باشم. 

چقدر به او فضا بدهم؟ اگر این سوال در ذهن شما می چرخد، توقف کنید. در واقع سوال اشتباهی است. سوال این است که چگونه می خواهید از زمان برای خود استفاده کنید ؟ 

فقط با اولویت‌بندی مجدد خود می‌توانید شروع به انتشار عزت نفس کنید. آن وقت است که به او فضا می دهید و او برمی گردد. 

هنگام دادن فضا به پسر چه کاری نباید انجام داد

چگونه مردان را دلتنگ کنیم

20 ایده برای عاشق کردن دوباره مردان و برگرداندن عشق

آیا دادن فضا به مرد جواب می دهد؟ بله، زیرا ما تمایل داریم چیزی را که نداریم بخواهیم. با این حال، هیچ چیز در مورد روابط انسانی مطلق نیست، اما راه هایی وجود دارد که به او فضا بدهید و دلش برایتان تنگ شود، با این ایده ها شروع کنید: 

1. زنگ نزنید و پیامک ندهید، اما آنجا باشید

همه اینها برای این است که وقتی به فضا نیاز دارد وحشت نکنید و خودتان را به او تحمیل نکنید. البته، وقتی مردی که دوستش داریم به ما بگوید که فضا می‌خواهد، می‌تواند دلسردکننده باشد. سعی کنید به خاطر داشته باشید که با داشتن دیدگاهی، آن را شخصی نگیرید. به خود یادآوری کنید که او فقط به زمان نیاز دارد. بنابراین، به او فضا بدهید و نشان دهید که چقدر به نیازهای او احترام می گذارید.

2- دوباره با خودتان ارتباط برقرار کنید

اینکه چگونه به او فضا بدهید تا دلش برایتان تنگ شود، لزوما آسان خواهد بود. ممکن است ترجیح دهید پنهان شوید و با دنیا روبرو نشوید. بهترین کاری که می توانید انجام دهید وقتی به او فضایی برای خودش می دهید این است که دوباره روی خودتان تمرکز کنید.با احساس خوب و عالی به نظر رسیدن، باعث می‌شوید که شما را بخواهد. علاوه بر این، زمانی را برای مراقبت از خود اختصاص داده اید و دوباره احساس مثبتی خواهید داشت.

3. هیجان انگیز باشید

حالا کمی روانشناسی معکوس برای اینکه چطور به او فضا بدهید و دلش برایتان تنگ شود. طبیعی است که دستکاری خط ظریفی دارد ، بنابراین زیاده روی نکنید.  با این وجود، می توانید از فضای تازه پیدا شده خود برای بیرون رفتن و داشتن اوقاتی هیجان انگیز با دوستان خود استفاده کنید. مرد شما سپس خواهد دید که شما خوب هستید. آنها پس احساس دوری می کنند، و به طور کلی، آنها می خواهند برگردند. 

4. همدل باشید

وقتی به مردی فضایی برای عاشق شدن می دهید ، باید جنبه ی مراقبت و مراقبت خود را نشان دهید . بنابراین، هنگامی که آنها درخواست فضا می کنند، مطمئن شوید که از صادق بودن آنها تشکر می کنید. سپس فقط به آنچه آنها نیاز دارند گوش دهید. سعی کنید آن را از دید خودشان ببینید تا بتوانید با اتفاقاتی که ممکن است برای آن‌ها می‌افتد و ممکن است از دست داده باشید، ارتباط برقرار کنید. به عنوان مثال، آیا آنها هم در شغل و هم در خانه بیش از حد کار کرده اند؟ 

5. به آنچه او نیاز دارد گوش دهید

گوش دادن مهارتی است که نیاز به تمرین دارد. نیاز به کنجکاوی و توجه دارد که برای مدت کوتاهی از ذهن خود خارج شویم. در عین حال سعی می کنید با احساسات و عواطف او ارتباط برقرار کنید زیرا از شما می خواهد که به او فضا بدهید.  این رویکرد به شما کمک می کند بدون از دست دادن احساسات و واکنش بیش از حد، بهتر بفهمید چه اتفاقی در حال رخ دادن است. شما همچنین تصویری از آرامش و احترام را منتقل خواهید کرد که بسیار جذاب تر از جایگزین مضطرب و فریاد است.

20 ایده برای اینکه به یک مرد فضا بدهید تا دوباره عاشق شود1

6. مراقبت از خود

از خود نپرسید: "چقدر فضا باید به او بدهم." درعوض، از خود بپرسید: "در حال حاضر به چه مقدار فضا نیاز دارم." البته، سخت است، اما اگر بتوانید شرایط را تغییر دهید و آن را به عنوان یک زمان خوشایند برای خود ببینید، همه چیز بسیار آسان تر خواهد شد. خودمراقبتی اشکال مختلفی دارد . این که آیا به خودمراقبتی عاطفی، معنوی یا فیزیکی نیاز دارید، ببینید آیا این فهرست می تواند به شما کمک کند تا ایده های بیشتری کسب کنید. 

7. اهداف شخصی

نیاز به فضا ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد. گاهی حتی خودمان هم متوجه نمی‌شویم که به فضا نیاز داریم تا زمانی که کرک کنیم. بنابراین، زمانی که به او فضایی می‌دهید تا اهدافش را بررسی کند و اینکه چگونه رابطه از آنها حمایت می‌کند، استفاده کنید. آیا می خواهید چیزی تغییر کند؟هر دوی شما نیازها و اهدافی دارید و روابط عالی با همسو کردن این اهداف کار می کند. اگر بعد از نیاز به فضا به همه چیز بله بگویید، این احتمال وجود دارد که او احترام شما را از دست بدهد . 


حتما بخوانید: لذت بردن از زندگی با 20 راه ساده


8. با ترس های خود روبه رو شوید

به او فضا بدهید، اگر ابتدا مطمئن شوید که می‌توانید ترس‌هایتان را مدیریت کنید، باز خواهد گشت . پردازش احساسات خود به گونه ای که بتوانید آنها را رها کنید اولین گام در مدیریت خودمان است تا بتوانیم با دیگران در اطراف خود بازتر باشیم. یک راه عالی برای انجام این کار، یادداشت روزانه است. عمل ساده نوشتن درباره ترس ها و احساسات به ما زمان می دهد تا آن احساسات را تجربه کنیم. سپس آنها راحت تر جلوی چشممان می ایند تا ما کمتر واکنش نشان دهیم.

9. مرموز باشید

چرا وقتی به او وقت می‌دهید، کنجکاوی او را برانگیختید ؟ وقتی می نشینید و صحبت می کنید، می توانید این کار را نسبتاً آسان انجام دهید و تمام جزئیات هفته خود را ارائه نکنید. علاوه بر این، لازم نیست همه چیز را در طول شب دخترانه خود توصیف کنید ، درست است؟ باز هم، این در مورد دستکاری یا پنهان کاری نیست، بلکه در مورد داشتن فضایی مرموز است. 

10. سرگرمی ها و علایق را تجدید کنید

آیا می دانید کدام سرگرمی ها را رها کرده اید ؟ شاید برخی از کتاب هایی که به تازگی گرد و غبار جمع کرده اند برایتان مفید باشد؟ به او فضا بدهید اما به خودتان فضا بدهید و کاری را که دوست دارید انجام دهید دوباره کشف کنید. این به شما استقلال و بلوغی را می دهد که مردان دوست دارند . به هر حال، هیچ کس یک شریک نیازمند نمی خواهد.

20 ایده برای اینکه به یک مرد فضا بدهید تا دوباره عاشق شود2

11. قبل از پاسخ دادن به پیام ها صبر کنید

این روزها که پیام ها دائماً در تلفن های ما ظاهر می شوند، می تواند سخت باشد. با این وجود، وقتی به او زمان می‌دهید و او برای شما پیامی می‌فرستد ، صبر کنید. مطمئن شوید که او می داند که شما مشغول هستید و به دنبال او نیستید. اینطور است یا نه مهم نیست. فقط مطمئن شوید که او می داند که شما زندگی دارید، اما شما نیز در کنار او هستید.

12. با پسران دیگر وقت بگذرانید

با دوستان خود اعم از زن و مرد خوش بگذرانید و آزاد باشید. شما به راحتی می توانید در شبکه های اجتماعی پست بزارید که به شما خوش می گذرد و او می خواهد برگردد. با این حال، به یاد داشته باشید که این برای دروغگو بودن نیست، بلکه برای زندگی کردن و گریه نکردن در گوشه ای در جایی است.

13. شاد باشید

این ممکن است عجیب به نظر برسد، اما ما می‌توانیم مغزمان را طوری تنظیم کنیم که مثبت‌تر و شادتر باشیم. ریک هانسون، عصب شناس، در مصاحبه خود به ما می گوید که باید به چیزهای مثبت زندگی  توجه ویژه ای داشته باشیم تا آنها را به خاطر بسپاریم.مغز ما تمایل دارد بر روی نکات منفی تمرکز کند، اما شما می توانید با جستجوی آنچه می توانید در مورد آن سپاسگزار باشید، با آن مقابله کنید . بنابراین، سعی کنید 10 موردی که در این لحظه به خاطر آنها سپاسگزار هستید را فهرست کنید. 


حتما بخوانید: 15 راه ساده برای شاد بودن و نشاط در زندگی زنان


14. با سبک دلبستگی خود وارد شوید

اگر احساس می کنید در چرخه گیر افتاده اید، ارزش آشنایی با نظریه سبک دلبستگی را دارد. ما یا ایمن هستیم، مضطرب یا اجتنابی، و این در روابط بزرگسالان ما نیز ادامه دارد . اگر می‌خواهید بدانید کجا هستید،  این مسابقه را امتحان کنید. 

15. خودتان تصمیم بگیرید

این ممکن است بدیهی به نظر برسد زیرا، در نهایت، شما به او زمان و مکان می دهید. با این وجود، عادت کنید که بدون اتکا به او  تصمیم بگیرید .مهمتر از همه، از آن لذت ببرید و به یاد داشته باشید که چیزهای زیادی برای ارائه به دنیا و همچنین به خودتان دارید. این فقط می تواند به انعکاس روحیه مثبتی تبدیل شود که او را دوباره به سمت خود بکشاند. 

16. با هم خوش بگذرانید

فضا دادن به یک مرد به معنای دور شدن از رادار نیست. به عنوان مثال، برخی از زوج ها توافق می کنند که هر چند هفته یک بار ملاقات کنند.مطمئن شوید که هنگام ملاقات روی نکات مثبت تمرکز کنید.شوخی کنید و لذت ببرید. 

20 ایده برای اینکه به یک مرد فضا بدهید تا دوباره عاشق شود3

17. تاریخ های مشخصی را تعیین کنید

فرض کنید او برای ملاقات آماده است، سپس تاریخ های مشخصی را تعیین کنید تا تبدیل به یک تعهد قطعی شود . البته، شما باید شرایط را بخوانید و ببینید آیا او برای این کار آماده است یا خیر.  آخرین چیزی که وقتی به او فضا می دهید این است که در گوشه ای قرار بگیرد. ممکن است مجبور شوید منتظر بمانید تا او اولین قدم را بردارد، اما وقتی انجام داد، جزئیات بیشتری را بپرسید. 

18. تفاوت های خود را درک کنید

دادن فضا به یک پسر به شما فرصت بزرگی می دهد تا در مورد اینکه چگونه با هم سازگار هستید و کجا متفاوت هستید فکر کنید. آیا می‌توانید تفاوت‌ها را حل کنید، یا همان‌طور که دکتر گاتمن توضیح می‌دهد ، مشکلات همیشگی هستند ؟ سپس می‌توانید برنامه‌ریزی کنید که چگونه آن مشکلات را حل کنید تا راهی به جلو بیابید و در عین حال از آنچه باید رها کنید  خوشحال باشید .

19. اعتماد کنید

گاهی اوقات شما به سادگی باید به فرآیند اعتماد کنید . بله، این کار سخت خواهد بود، اما برای اینکه به او فضا بدهید، همچنین برای تمرکز روی خودتان وقت می گذارید. به این ترتیب، می توانید اعتماد به نفس درونی خود را بازسازی کنید، همه چیز بسیار آسان تر خواهد شد. به خودت ایمان داشته باش ، بقیه کارها دنبال خواهند شد. اگر به هر دلیلی اینطور نیست، پس می دانید که تمام تلاش خود را کرده اید، و قرار نبوده است. 

20. رابطه خود را ارزیابی کنید

فراموش نکنیم که فضا دادن به یک پسر به این معنی است که ما فضایی برای بررسی رابطه پیدا می کنیم . اگر می خواهید او برگردد، مراحل بالا را امتحان کنید. از طرف دیگر، اگر این کار را نکنید، این فرصت عالی را به شما می دهد. با تأمل و لذت بردن از مراقبت از خود، انتخاب روشن خواهد شد. 

سخن آخر

بنابراین، آیا دادن فضا به یک مرد کار می کند؟ کاملاً اما شما باید در مورد آن استراتژیک باشید. مطمئن شوید که دوباره با خودتان ارتباط برقرار کرده اید، از جمله مراقبت از خود، و خود را شگفت انگیز می کنید. با کمی طنز و هیجان، فضایی مرموز به آن اضافه کنید، و او به زودی متعجب خواهد شد که این همه هیاهو برای چه بود.


مقالات مرتبط:

رهایی از عشق یک طرفه با 22 روش

10 راز برای داشتن یک خانواده شاد و صمیمی

از
7
رای