دانلود 10 تا از بهترین چت روم برای اندروید رایگان با لینک مستقیم

دانلود 10 تا از بهترین چت روم برای اندروید رایگان با لینک مستقیم تلگرام یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسان است که در درجه اول به عنوان یک برنامه چت خصوصی با قابلیت چت گروهی عمل می کند. بهترین چت روم برای اندروید که رایگان هستند را با لینک مستقیم در سلام دنیا دانلود کنید.

چت روم ها دیگر به اندازه ای که قبلا دوست داشتنی بودن، نیستند. تعداد زیادی برنامه پیام رسان وجود دارد که امکان چت گروهی را فراهم می کنند. در واقع، تقریباً همه آنها با دانش ما کار می کنند. با این حال، این برنامه ها به ندرت دارای اتاق گفتگوی عمومی برای پیوستن و تعامل با افراد تصادفی، هستند. اگر همه آنچه که شما می خواهید یک پیام رسان گروهیست، ما به شما بهترین لیست از برنامه های پیام رسانی را که در زیر پیوند شده اند، را توصیه میکنیم. در غیر این صورت، بیایید بهترین برنامه های چت روم اندروید را در ادامه این مطلب از سلام دنیا بررسی کنیم!

10 مورد از بهترین برنامه های چت روم برای اندروید با لینک دانلود

1. چت روم برای اندروید: Amino

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

Amino یک اپلیکیشن چت روم محبوب است که از لحاظ  محتوایی شبیه به برنامه هایی مانند Band یا Discord است. جوامع متنوعی برای موضوعات مختلف وجود دارد که در صورت تمایل می توانید انجمن های خود را ایجاد کنید. Discord دوست دارد که بیشتر به گیمرها پاسخ و خدمات دهد، اما آمینو دوست دارد تا آنجا که ممکن است به دیگران پاسخ دهد و احتمالاً به همین دلیل  است که دارای محبوبیت زیادی است. در هر صورت، می توانید برنامه را جستجو کنید، به انجمن ها بپیوندید، با مردم چت کنید و نمایه خود را سفارشی کنید. با این حال، مردم برای موارد اضافی مختلف مانند داستان های Instagram و Snapchat، توانایی افزودن نظرسنجی و آزمونها و حتی تماشای فیلم ها یا خواندن وبلاگ ها در آن باقی می مانند.

دانلود چت روم Amino برای اندروید

چت روم برای اندروید: Amino

2. چت روم برای اندروید: Band

قیمت: رایگان

Band یک برنامه چت گروهی محبوب با تمرکز بر موضوعات عمومی است. می توانید مواردی را برای کار، ورزش، بازی، مدرسه، بازی های ویدیویی، خانواده ، دوستان و ... ایجاد کنید. این ویژگی ها تقریباً برای همه این موارد کار می کنند. تجربه واقعی گپ شباهت زیادی به برنامه چت استاندارد شما دارد، پس بنابراین جای هیچ شگفتی وجود ندارد. این برنامه مانند بسیاری دیگر گپ های عمومی ندارد. با این حال، سازمان ها و گروه های زیادی وجود دارند که از این ویژگی استفاده می کنند، بنابراین ممکن است که شما در نهایت خود به خود دچار و وارد آن شوید.

ما می خواهیم قدرت بیشتری در مورد مواردی مانند اعلان ها داشته باشیم زیرا این برنامه تعداد زیادی از آنها را می فرستد ، اما در غیر این صورت این یک تجربه بسیار مناسب و باحال است.

دانلود چت روم رایگان band

چت روم برای اندروید: Band

3. چت روم برای اندروید: Discord

قیمت: رایگان / 4.99 دلار در ماه

Discord یکی از محبوب ترین برنامه های چت روم در این لیست است. این بیشتر برای بازیکنان و گیمرهاست تا افراد عادی. با این حال، افراد عادی نیز می توانند از آن استفاده کنند. این قطعا یک برنامه چت روم با بسیاری از ویژگی ها است، بنابراین احساس نکنید که فقط باید از آن برای بازی استفاده کنید. این یکی بیشتر در حیطه چت روم های خصوصی قرار می گیرد، اما اگر آنها را جستجو کنید برخی از چت های عمومی نیز در آن وجود خواهد داشت. برخی از ویژگی های دیگر شامل کانال های صوتی، پیام های مستقیم بین اعضای مختلف میشوند و شما می توانید به هر تعداد سرور که می خواهید بپیوندید. همچنین استفاده از آن کاملاً رایگان است. اشتراک 4.99 دلار فقط موارد اضافی مانند GIF و توانایی استفاده از هرگونه ارسال پیام در هر سرور را اضافه می کند.

دانلود چت روم Discord

چت روم برای اندروید: Discord

4. چت روم برای اندروید: Grouvi

قیمت: رایگان

Grouvi در این لیست کمی هیجان انگیز است. این اپ جدیدتر و تازه تر، خیلی محبوب نیست و ما چیزهای زیادی در مورد آن نمی دانیم. با این حال، این یک تجربه کلاسیک است که چت عمومی با تعدادی چت برای موضوعات مختلف را در خود دارد. به نظر می رسد در آن گرایش به سمت موضوعات زیرک فن آوری مانند هک اخلاقی یا لینوکس وجود دارد. در طول آزمایش ما او بیش از حد فعال نبود، اما دوباره نسبتاً جدید و تازه است و تعداد زیادی از افراد در آن وجود ندارند. ممکن است سرگرم کننده باشد، ممکن است نباشد که این را فقط  زمان مشخص خواهد کرد. در ضمن، برنامه از زمان انتشار این مقاله بدون هیچگونه تبلیغات یا خرید درون برنامه ای رایگان است.

دانلود چت روم Grouvi

چت روم برای اندروید: Grouvi

5. چت روم برای اندروید: ICQ

قیمت: رایگان

ICQ یکی از برنامه های کلاسیک اتاق گفتگو است.در طول سالها تحت چندین تغییر ایجاد شده قرار گرفت. اکنون عملکرد آن مانند برنامه های چت استاندارد شما است که این روزها با آنها سر کار دارید و انجام میدهید. می توانید پیام، گپ ویدیویی و همه موارد دیگر را مستقیماً هدایت کنید.با این وجود، همچنان اتاق گفتگوی عمومی تصادفی مشابه خدمات قدیمی AIM یا IRC ارائه می شود. چت هایی برای دانشجویان، کاربران جدید ICQ ، افراد 30 ساله ، افراد 20 ساله، افرادی از نقاط مختلف جهان ، برخی اتاق های گفتگوی دیرهنگام و موارد دیگر وجود دارد.کسانی که به دنبال اتاق گفتگوی کلاسیک در اواخر دهه 1990 ، اوایل سال 2000 هستند دیگر نباید دنبالش بگردند زیرا ICQ بعد از این همه سال هنوز آنها را دارد.

دانلود چت روم ICQ

دانلود بهترین چت روم برای اندروید

6. چت روم برای اندروید: MeetMe

قیمت: با خریدهای درون برنامه ای رایگان است

MeetMe محل تلاقی سرویس دوستیابی و برنامه چت روم است. این دارای تعداد زیادی از کاربران فعال است. بنابراین، به عنوان یک سایت دوستیابی مستقل عالی نیست. اگرچه این یک روش خوب برای ملاقات با مردم است و شما با غریبه های تصادفی چت می کنید که بنابراین از نظر فنی مدارک را برآورده می کند. اگرچه این یکی از گزینه های ضعیف این لیست است. این برنامه ادعا می کند که برای همه سنین مناسب است، و این مسخره است. واضح است که فقط برای بزرگسالان است. با این حال، ما احتمالاً ابتدا یکی از 9 برنامه اتاق گفتگوی دیگر را توصیه می کنیم.

دانلود چت روم MeetMe

7. چت روم برای اندروید: تلگرام

قیمت: رایگان

تلگرام یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسان در این لیست است. این عملکرد در درجه اول به عنوان یک برنامه چت خصوصی با قابلیت چت گروهی عمل می کند. با این حال، می توانید اتاق های گفتگو را در برنامه ایجاد کنید (به آنها کانال می گویند). این کانالها خصوصی هستند. با این وجود ، سازمانها، افراد، گروهها و غیره گفتگوهای خود را به منظور برقراری ارتباط عمومی می کنند. همچنین می توانید کانال ایجاد کنید و بسازید و لینک را با هرکسی به اشتراک بگذارید. بسیار جالب میشد اگر تلگرام یک جامعه چت روم عمومی داشته باشد، اما انجمن چت روم خصوصی آنقدر خوب است که تقریبا به همان خوبی است. فقط ممکن است لازم باشد در جستجوی کانالهای موجود در جستجوی Google باشید.

دانلود چت روم تلگرام 

دانلود برنامه پیام رسان تلگرام برای اندروید

8. چت روم برای اندروید: وایبر

قیمت: با خریدهای درون برنامه ای رایگان است

Viber مانند نسخه بسیار محبوب Nimbuzz است. این برنامه بیشتر روی چت های متنی، تماس های صوتی و چت های ویدئویی همراه با موارد سرگرم کننده مانند برچسب ها، گپ های گروهی و سایر موارد تمرکز دارد. همچنین می توانید با پرداخت هزینه اسمی با تلفن ثابت به سبک اسکایپ تماس تلفنی برقرار کنید. با این حال، این اتاق از اتاق های گفتگوی عمومی برای ملاقات با افراد جدید، بحث در مورد موضوعات و مواردی از این دست برخوردار است. شما می توانید برای هر چیزی چت پیدا کنید یا اینکه خودتان آن را ایجاد کنید تا افراد در نهایت (احتمالاً) به آن بپیوندند. خریدهای درون برنامه ای برای مواردی مانند هزینه مکالمه تلفنی عادی و بسته های برچسب است. استفاده از اکثر خدمات کاملاً رایگان است.

دانلود چت روم وایبر

دانلود برنامه چت روم وایبر برای اندروید با لینک مستقیم

9. چت روم برای اندروید: Whisper

قیمت: رایگان

Whisper یکی از معدود برنامه های سبک اتاق گفتگوی کلاسیک است که از محبوبیت خاصی برخوردار است. این سایت دارای جامعه ای متشکل از 30 میلیون کاربر فعال ماهانه و اتاق گفتگو برای انواع موضوعات جالب است. علاوه بر این، می توانید اتاق های گفتگوی محبوب در سرویس ، مواردی را که در این نزدیکی اتفاق می افتد (نیاز به اجازه مکان) و جدیدترین اتاق های گفتگوی موجود در سرویس را پیدا کنید. بزرگترین تفاوت این است که از سیستم ارسال به سبک صدای جیر جیر به جای UI استاندارد چت استفاده می کند. که مطمئناً این امر آن را متفاوت می کند. تعداد قابل توجهی از افراد منفی گرا نیز وجود دارند که کارهای منفی را می گویند و انجام می دهند، اما میزان اهمیت این امر به سطح تحمل شما نسبت به این نوع رفتارها بستگی دارد. سرگرم کننده است، اما مشکلات خود را دارد.

دانلود چت روم whisper

چت روم با لینک مستقیم برای اندروید

10. چت روم برای اندروید: Zello

قیمت: رایگان

دانلود چت روم Zello

Zello یک برنامه دو منظوره است. این یک ویژگی واکی تاکی با سبک فشار به مکالمه است. با این حال ، این یکی از انواع ویژگی های سبک چت روم نیز هست. شما می توانید یک اتاق گفتگوی عمومی یا خصوصی با حداکثر 6000 کاربر را همزمان ایجاد کنید و می توانید از عملکرد PTT برای گفتگو با آنها به سبک رادیویی (ham radio) استفاده کنید. ما این را برای تجربه اتاق گفتگوی اینترنتی استاندارد و قدیمی شما توصیه نمی کنیم. ولی باز هم با این حال جذابیت های خاص خود را دارد.

چت روم برای اندروید: Zello رایگان

سخن آخر

همان طور که در این مطلب خواندید ، ما برای شما بهترین برنامه چت روم برای اندروید را که رایگان و جز محبوب ترین بود را با لینک دانلود مستقیم گذاشتیم. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. 


مقالات مرتبط:

24 تا از بهترین سایت چت روم و دوستیابی رایگان و بدون ثبت نام
 

از
15
رای