رفع مشکل آپدیت نشدن ویندوز دیفندر + دانلود آنتی ویروس T9

رفع مشکل آپدیت نشدن ویندوز دیفندر  + دانلود آنتی ویروس T9 چرا ویندوز دیفندر آپدیت نمیشه ؛ نحوه رفع مشکل به روز رسانی مایکروسافت دیفندر؛آموزش حل مشکل آپدیت نشدن آنتی ویروس ویندوز دیفندر و دانلود آنتی ویروس T9 گام به گام در سلام دنیا بیاموزید.

مایکروسافت به طور معمول به روز رسانی هایی را برای ویندوز و اجزای آن منتشر می کند. به‌روزرسانی‌ها عموماً برای کارایی سیستم و رفع اشکال مفید هستند، اما کاربران اغلب هنگام دانلود آنها با مشکل مواجه می‌شوند. وقتی به‌روزرسانی‌های سیستم با شکست مواجه می‌شوند، راه‌حل‌های متعددی وجود دارد که می‌توانید امتحان کنید، اما اگر به‌روزرسانی برنامه با شکست مواجه شد، چه باید کرد؟ این مقاله از سلام دنیا به بررسی چرا ویندوز دیفندر آپدیت نمیشه ؛ نحوه رفع مشکل به روز رسانی مایکروسافت دیفندر؛آموزش حل مشکل آپدیت نشدن آنتی ویروس ویندوز دیفندر و دانلود آنتی ویروس T9 را تحت تأثیر قرار می‌دهد. باما همراه باشید و مسیر عملی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با شرایط شما مطابقت دارد.

راه هایی برای رفع مشکل به روز رسانی مایکروسافت دیفندر؟

1. برای رفع مشکل به روز رسانی مایکروسافت دیفندر؛ همه نرم افزارهای آنتی ویروس شخص ثالث را خاموش کنید

در شرایطی مانند آنچه در دست است، نرم افزار آنتی ویروس شخص ثالث اغلب با عملیات Microsoft Defender تداخل می کند. غیرفعال کردن همه نرم‌افزارهای امنیتی شخص ثالث و سپس تلاش برای نصب مجدد به‌روزرسانی‌های Defender، تنها روش قابل اجرا در این شرایط است.

پس از نصب موفقیت آمیز به روز رسانی، می توانید برنامه های امنیتی را دوباره فعال کنید. برای غیرفعال کردن برنامه‌های امنیتی، فقط می‌توانید روی نمادهای نوار وظیفه کلیک راست کنید، سپس گزینه Disable > Disable را تا راه‌اندازی مجدد بعدی انتخاب کنید.

2. برای رفع مشکل به روز رسانی مایکروسافت دیفندر؛ اجزای Windows Update را ریست کنید

اگر اجزای به‌روزرسانی آسیب دیده یا خراب شده باشند، ممکن است نتوانید به‌روزرسانی‌های ویندوز را نصب کنید . برای نصب جدیدترین به‌روزرسانی‌ها، باید آن‌ها را برطرف کنید، زیرا برای عملکرد سرویس به‌روزرسانی ضروری هستند. بازنشانی این اجزا به تنظیمات اصلی بهترین روش برای رفع آنهاست. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:


حتما بخوانید: رفع مشکل آپدیت نشدن ویندوز 10


مرحله 1: از جستجوی ویندوز برای وارد کردن cmd استفاده کنید ، سپس Run as administrator را انتخاب کنید.

مرحله 2: در پنجره User Account Control گزینه Yes را انتخاب کنید.

مرحله 3: هر یک از دستورات فهرست شده در زیر را یکی یکی در پنجره بعدی وارد کنید تا آنها را عملی کنید.

net stop wuauserv

net stop cryptSvc

net stop bits

net stop msiserver

راه هایی برای رفع مشکل به روز رسانی مایکروسافت دیفندر/1

مرحله 4: پس از اتمام، دستورات بعدی را اجرا کنید. در نتیجه سرویس هایی که قبلاً غیرفعال کرده اید مجدداً راه اندازی می شوند.

net start wuauserv

net start cryptSvc

net start bits

net start msiserver

مرحله 5: اکنون که پنجره Command Prompt بسته است، می توانید بررسی کنید که آیا مشکل برطرف شده است یا خیر.

چرا ویندوز دیفندر آپدیت نمیشه

3.برای رفع مشکل به روز رسانی مایکروسافت دیفندر؛ Microsoft Defender Service را مجددا راه اندازی کنید

خود سرویس Microsoft Defender نیز ممکن است منبع مشکل باشد. این سرویس ممکن است مشکل کوتاه مدتی داشته باشد یا فقط غیرفعال شده باشد. در این روش، سرویس Microsoft Defender مجدداً راه اندازی می شود و نوع راه اندازی آن به خودکار تغییر می کند. به این ترتیب، هنگامی که دستگاه را راه‌اندازی می‌کنید، سرویس بلافاصله راه‌اندازی می‌شود و سیستم را قادر می‌سازد به‌روزرسانی‌ها را با موفقیت نصب کند.


حتما بخوانید: رفع مشکل غیر فعال شدن و کار نکردن ویندوز دیفندر


مرحله 1: Run را با فشار دادن Win + R باز کنید.

مرحله 2: دستور services.msc را در پنجره Run وارد کنید.

مرحله 3 : در پنجره زیر سرویس Microsoft Defender Antivirus را پیدا کرده و روی آن راست کلیک کنید.

مرحله 4: از منوی زمینه، Properties را انتخاب کنید.

مرحله 5: اکنون روی دکمه Stop کلیک کنید. قبل از فشار دادن Start، یک یا دو لحظه مکث کنید.

راه هایی برای رفع مشکل به روز رسانی مایکروسافت دیفندر

مرحله 6: پس از راه اندازی مجدد سرویس، منوی بازشو Startup type را باز کرده و Automatic را انتخاب کنید.

مرحله 7 : برای ذخیره تغییرات، روی Apply > OK کلیک کنید.

مرحله 8: پس از اتمام این کار، می توانید به روز رسانی هدفمند را دوباره نصب کنید تا ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر.

بهترین آنتی ویروس

4. برای رفع مشکل به روز رسانی مایکروسافت دیفندر؛ از آنتی ویروس T9 استفاده کنید

آنتی ویروس به شما کمک می کند از ابزارهای بدافزاری که سارقان استفاده می کنند اجتناب کنید، حتی اگر همیشه نتواند حملات را متوقف کند. یکی از بهترین آنتی ویروس های موجود آنتی ویروس T9 است که دو سال پیش گواهی iVB100 را دریافت کرد و هنوز هم حفظ می شود. استفاده از این نرم افزار مزایای زیادی دارد که برخی از آنها شامل موارد زیر است:

دانلود برنامه T9 Real-Time Antivirus

  • تهدیداتی مانند تهدیدات، بدافزارها، تروجان ها، PUP ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و موارد دیگر همگی توسط آنتی ویروس T9 محافظت می شوند.
  • استفاده از یک برنامه پیشرفته مانند آنتی ویروس T9 و نرم افزار محافظت از بدافزار، که امنیت بلادرنگ و چندین دفاع را ارائه می دهد، بهترین راه برای کاهش این خطرات است.
  • بدافزار قبل از اینکه بتواند دستگاه شما را آلوده کند توسط امنیت فوری متوقف می شود. تهدیدهایی مانند تقلب در هویت، خطرات امنیتی و سایر مشکلات همگی قابل پیشگیری هستند.
  • آنتی ویروس T9 با نصب منظم آخرین به روز رسانی های تعریف پایگاه داده از شما در برابر تهدیدات محافظت می کند.

استفاده  از آنتی ویروس T9

سخن آخر

سیستم شما در برابر حملات داخلی و خارجی توسط برنامه های امنیتی مانند Microsoft Defender محافظت می شود. این ابزار فایل های سیستم شما را برای هر گونه مشکل احتمالی که ممکن است سیستم شما را در معرض خطر قرار دهد بررسی می کند. مانند سایر برنامه های سیستمی، برای اینکه به درستی کار کند باید مرتباً به روز شود.

اکنون می‌دانید که چگونه مشکلات به‌روزرسانی‌های مایکروسافت دیفندر را برطرف کنید. بنابراین آنها را امتحان کنید و اگر سؤال یا توصیه‌ای دارید در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ما خوشحال خواهیم شد که یک راه حل را به شما ارائه دهیم. ما اغلب توصیه ها، ترفندها و راه حل هایی را برای مشکلات رایج مرتبط با فناوری منتشر می کنیم.


مقالات مرتبط:

25 مورد از بهترین آنتی ویروس ها و روش های مقابله با بدافزار

رفع مشکل تاخیر و کند شدن ویندوز 11 بعد از آپدیتاز
1
رای