تقویم گوگل را با تقویم های رایگان، مفیدتر کنید

تقویم گوگل را با تقویم های رایگان، مفیدتر کنید گوگل برای مدیریت بهتر کارهای روزانه افراد تقویمی را منتشر کرده است. تقویم گوگل برای بازدهی بیشتر و برنامه ریزی های شخصی امکان اضافه کردن تقویم های دیگر را ایجاد کرده است.

تقویم گوگل ابزار معروف و سودمندی است که در بسیاری از بخش های زندگی نیز سودمند است. تقویم خود را با اضافه کردن بسیاری از تقویم های متفاوت، سرگرم کننده تر می کنید و این کار کمک می کند چیزهای سرگرم کننده در زندگی مثل فیلم، تلوزیون و ورزش را به راحتی دنبال کنید. به این تقویم ها می توان از طریق برنامه تقویم گوگل و یا در وب سایت هایی که تقویم های خود را در آن ارائه می دهند، دسترسی پیدا کرد.پ

تقویم های گوگل

راحت ترین روش اضافه کردن تقویم جدید به تقویم گوگل، این است که مستقیما از برنامه آن را اضافه کنید. یک مجموعه کوچک و در عین حال مفید از تقویم ها موجود است.

برای اضافه کردن تقویم روی علامت مثبت کنار "سایر تقویم ها" کلیک کرده سپس روی "تقویم موردعلاقه "کلیک کنید. فهرستی از تقویم ها را خواهید دید که هر کدام از تقویم های مختلف تعطیلات، برنامه های تیم های مختلف ورزشی و گزینه ای نیز برای موقعیت های متفاوت ماه برای انتخاب شما وجود دارند. با بررسی جعبه، هرکدام را که می خواهید انتخاب کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید؛ گوگل تقویم را اضافه کرده و اعلانی را می بینید که این را تأیید می کند.

آب وهوا

تقویم گوگل از تقویم آب وهوایی خود به عنوان بخشی از خدمات استفاده کرده است. اما دیگر فعال نیست. هنوز اضافه کردن آب و هوا به تقویم با کلیک روی دکمه "+" در کنار "تقویم های دیگر" و انتخاب از "URL" ؛امری راحت است. روی صفحه بعد URL، https://ical.wunderground.com/auto/ical/12345.ics ،به جای 1234 با کد زیپ خود اضافه کنید.

تقویم گوگل برای آب و هوا

برای بارگذاری تقویم چند لحظه زمان لازم است؛ پس صبور باشید. پس از بارگذاری، تقویم را روی نمای ماهیانه خود می بینید.

چک کردن اب و هوا با تقویم گوگل

ردیت AMA

یکی از معروف ترین ردیت ها، Ask Me است که جلسه پرسش و پاسخ با افراد برجسته دارد. اگر از طرفداران این سرویس ردیت هستید، برنامه کسانی را که به تقویم گوگل خود افزوده اید را دنبال می کنید.

برای افزودن این تقویم، تقویم آنلاین AMA را ببینید و روی دکمه + تقویم گوگل کلیک کنید.

تقویم تلویزیون

وب سایت تقویم تلویزیون، قابلیت افزودن دوهفته ای اجراهای تلویزیونی را به تقویم گوگل می دهد.

احتمالا راه حل این نیست که الان درستش کنی و بعدا فراموشش کنی؛ اما اگر قصد حفظ کردن اجراهای زیاد و جدیدی که می آیند را دارید، مفید خواهد بود. برای ایجاد یک تقویم در تقویم تلویزیون، درست کردن حساب کاربری نیاز است.

تقوم تلویزیون

برای ایجاد تقویم روی تقویم تلویزیون، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. وقتی که این کار را انجام دادید، اطمینان حاصل کنید که منطقه زمانی به درستی تعیین شده باشد؛ چون پیش فرض UTC است. اگر در ایالات متحده زندگی می کنید، اجرا ها در روز درست هفته نیستند. برنامه ها را مرور کنید اجراهایی که می خواهید دنبال کنید را به علاقه مندی های خود اضافه کنید.

هنگامی که ابزارها را انتخاب کردید؛ روی دکمه حساب کاربری .ورودی ical. کلیک کنید که فایلی از اجراهای انتخابی را نشان می دهد. این فایل را با کلیک روی مثبت که در کنار سایر گزینه هاست به تقویم گوگل خود اضافه کنید. "وارد کردن" را انتخاب کرده و فایل ها را مرور کنید تا آن فایلی را که دانلود کرده بودید را پیدا کنید. این رویدادها را مستقیما به تقویمی که باز کرده اید، اضافه می کند. به همین خاطر احتمالا بخواهید که یک تقویم جدا برای اجراهای تلویزیونی که اغلب مورد استفاده قرار می گیرند، درست کنید.

فیلم ها

برای شما عاشقان فیلم با استفاده از تقویم در FirstShowing.net امکانی وجود دارد که زبانه های تاریخ انتشار را در سراسر کشور برای فیلم ها نگه دارید.

روی دکمه برای برنامه سال جاری کلیک کنید. سپس روی دکمه + تقویم گوگل در گوشه پایین سمت راست تقویم کلیک کنید. زمانی که اجازه اضافه شدن آن را به تقویم خود می دهید؛ لیستی از فیلم هایی که هر جمعه در تقویم خود منتشر می کنید خواهید داشت.

تقویم گوگل برای فیلم

باید تقویم را به ابتدای تقویم هر ساله برای دریافت نسخه های سال آینده اضافه کنید.

کنسرت ها

با استفاده از Jambase می توان لیستی از کنسرت های گروه های موردعلاقه خود را ایجاد کرد. یک حساب ثبت نام کنید، گروه محبوب خود را انتخاب کنید و دنبال اجراهای نزدیک به خود باشید. اجرا های مورد علاقه خود را به تقویم Jambase خوداضافه کرده و سپس این تقویم را به تقویم گوگل با کلیک بر روی لینک بالای لیست اجراهای خود اضافه کنید.

برنامه کنسرت ها در تقویم گوگل

تعطیلات افسانه ای

هر کسی کریسمس و روز مادر را در تقویم خود دارد؛ اما همه روز Ferris Buller را در تقویم خود دارند؟ این و دیگر تعطیلات افسانه ای مثل روز شرلوک هولمز را داشته باشید. روز تولد هری پاتر و روز داوری ترمیناتور 2 را با چک کردن تقویم atlas obscura، به تقویم خود اضافه کنید.

برای اضافه کردن این به تقویم گوگل، به سایت بروید و برای دیدن تقویم به پایین صفحه بروید.سپس روی دکمه +تقویم گوگل کلیک کنید.

از
1
رای