آموزش کپی و پیست کردن (copy-paste) پیام در واتساپ در اندروید

آموزش کپی و پیست کردن (copy-paste) پیام در واتساپ در اندروید چگونه پیام کپی شده را ارسال کنیم ؛ آموزش نحوه کپی و پیست کردن (copy-and-paste) پیام ها در واتساپ در گوشی اندروید به صورت تصویری و ساده در در سلام دنیا بیاموزید.

واتساپ مدتهاست که توانسته در تمامی کشورها خود را جزیی از برنامه های پیام رسان قرار دهد و هر چند وقت نیز بروزرسانی می شود، در این مطلب از سلام دنیا درباره نحوه کپی و پیست پیام های واتساپ در جدیدترین دستگاه های اندروید صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

کپی و پیست کردن پیام ها در واتساپ

با راه حلی که خواهید خواند به راحتی چندین پیام را در واتس‌اپ کپی کنید و در پی وی مخاطبین واتس‌اپ، جیمیل، اینستاگرام و سایر برنامه‌های چت خود جای‌گذاری کنید. اما به یاد داشته باشید، نمی‌توانید عکس‌ها یا فایل‌های ویدیویی را در واتس‌اپ اندروید کپی کنید، بلکه آنها را مستقیماً با سایر سایت‌های شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید. همچنین، می توانید پیام های کپی شده در واتس اپ را با استفاده از تنظیمات چت واتساپ حذف کنید.

دانلود واتساپ و نحوه نصب و فعال سازی آن

می‌توانید چت متنی واتساپ را از همه پیام‌های فوروارد کپی کنید یا پیام‌ها را دریافت کنید و آن‌ها را در هر چت واتس‌اپ یا دیگر برنامه‌های چت جای‌گذاری کنید. در واتس‌اپ، می‌توانید از ویژگی پیام ستاره‌دار برای نشانه‌گذاری پیام‌ها، فیلم‌ها یا عکس‌های مورد علاقه یا ضروری خود استفاده کنید، بنابراین هر زمان که نیاز داشتید، به راحتی کپی و جای‌گذاری کنید.

واتس اپ یکی از پرکاربردترین برنامه های پیام رسانی فوری برای حفظ ارتباط با دوستان یا خانواده شما و به اشتراک گذاری عکس ها، فیلم ها، صدا و سایر فایل های رسانه ای است. در زیر می توانید مراحل ساده کپی و پیست کردن پیام های واتس اپ را در گوشی ها یا تبلت های اندرویدی مشاهده کنید.

نحوه کپی کردن چندین پیام در واتس اپ در گوشی اندروید

مرحله 1: برنامه واتساپ  را در دستگاه های اندرویدی خود باز کنید.

نحوه کپی کردن چندین پیام در واتس اپ در گوشی اندروید1

مرحله 2: روی Chats ضربه بزنید.

اکنون لیست مخاطبین چت واتساپ را در دستگاه های اندرویدی خود باز کنید.


حتما بخوانید: اموزش تصویری دیلیت اکانت واتساپ


مرحله 3: روی هر پیام Chat که می‌خواهید کپی و جای‌گذاری کنید، ضربه بزنید و نگه دارید. فرض کنید می خواهید چندین پیام را کپی کنید، پیام ها را از لیست انتخاب کنید.

می توانید صفحه زیر را در تلفن یا تبلت اندرویدی خود مشاهده کنید.

نحوه کپی کردن چندین پیام در واتس اپ در گوشی اندروید2

مرحله 4: روی نماد Copy از بالای نوار ضربه بزنید.

نحوه کپی کردن چندین پیام در واتس اپ در گوشی اندروید3

می توانید صفحه پیام کپی شده را  در دستگاه خود مشاهده کنید. اکنون هر مخاطب چت واتس اپ را که می خواهید این پیام را پیست کنید باز کنید.

مرحله 5: روی صفحه نوع پیام ضربه بزنید و نگه دارید. می توانید صفحه زیر را ببینید.

نحوه کپی کردن چندین پیام در واتس اپ در گوشی اندروید4

مرحله 6: روی Paste کلیک کنید.

اکنون می توانید پیام کپی شده را در صفحه چت واتساپ مشاهده کنید. کپی کردن چندین پیام در واتس اپ و چسباندن آنها در سایر چت های واتس اپ یا سایر برنامه ها مانند جیمیل، اینستاگرام، اسنپ چت، فیس بوک و غیره آسان است.

سخن آخر:

اشتراک گذاری این ترفند واتس اپ را با دوستان خود در سایت های شبکه های اجتماعی از دست ندهید. آیا مقاله کپی و پیست کردن پیام‌های واتساپ در تلفن‌ها یا تبلت‌های اندرویدی برای شما مفید بود؟


مقالات مرتبط: 

آموزش ساخت شماره مجازی واتساپ

آموزش رفع محدودیت ارسال فیلم در واتس آپ

ترفند نصب واتساپ با دو شماره در یک گوشیاز
1
رای