نحوه هايلايت كردن متن، آندرلاین حروف در استوری اینستاگرام

نحوه هايلايت كردن متن، آندرلاین حروف در استوری اینستاگرام هایلایت متن در اینستاگرام؛ آموزش نحوه خط کشیدن در زیر متن و حروف در اینستاگرام ، ویرایش و قرار دادن رنگ در پس زمینه متن و آندرلاین در اینستاگرام اندروید و آیفون گام به گام در سلام دنیا بیاموزید.

میخواهید استوری را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید و  با طراحی متن خود افراد را شگفت زده کنید.در این مطلب سلام دنیا، به شما درباره هایلایت کردن متن در اینستاگرام و نحوه خط کشیدن در زیر متن و حروف در اینستاگرام؛ نحوه قرار دادن رنگ در پس زمینه متن و استفاده از برنامه های سوم شخص توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

نحوه قرار دادن رنگ در پس زمینه متن اینستاگرام

یکی از موارد جدیدی که چندی پیش اپلیکیشن اینستاگرام به کار گرفت، آپلود استوری های متنی است که در آنجا امکان ویرایش متن در پس زمینه را داریم. اما همچنین می توان با قرار دادن یک رنگ به این پس زمینه رنگ و زیبایی بخشید.

روش انجام این کار به این صورت است: در داخل برنامه، به نمایه می روید، روی نماد + کلیک می کنید که به شما امکان انتشار یک استوری را می دهد، به نوار واقع در پایین می روید، صفحه را به سمت چپ برای یافتن متن جایگزین لمس کنید و متن مورد نظر خود را بنویسید.

روی نمادی که با یک حرف A با ستاره نشان داده شده است، برای تغییر رنگ پس زمینه کلیک کنید. می‌توانید هر رنگ و پس‌زمینه را در نماد دایره تجسم کنید، وقتی رنگی را که دوست دارید انتخاب کردید، روی فلش کلیک کنید و فقط برای انتشار استوری شما باقی می‌ماند.

نحوه قرار دادن رنگ در پس زمینه متن اینستاگرام

نحوه خط کشیدن در زیر متن و حروف در استوری اینستاگرام

برای اینکه استوری اینستاگرام خود را چشم نوازتر و پویاتر کنید، ممکن است بخواهید یک زیر خط به متن اضافه کنید . ما به شما می گوییم که می توانید این کار را از طریق برنامه اینستاگرام و همچنین استفاده از برنامه های دیگر انجام دهید، اما گزینه هایی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. نحوه انجام آن را در خطوط زیر بیاموزید.


حتما بخوانید: آموزش غیر فعال کردن تبلیغات در اینستا


1. نحوه خط کشیدن در زیر متن و حروف با استفاده از برنامه های تایپوگرافی 

اولین چیز این است که یک برنامه تایپوگرافی را بارگیری کنید،این یک برنامه تغییر فونت است. وارد برنامه می شوید و سبک های فونت هایی که زیر آن خط کشیده شده اند را پیدا کرده و روی آن کلیک می کنید.در بالا باید متنی را که می خواهید زیر آن خط بکشید بنویسید و روی Save کلیک کنید سپس به دکمه اشتراک گذاری بروید و روی گزینه Copy ضربه بزنید. مرحله بعدی ورود به اینستاگرام است، به قسمت تاریخچه آپلود می روید، روی تاریخچه متن کلیک می کنید، آیکون متن را لمس می کنید و متن کپی شده را پیست می کنید.

نحوه خط کشیدن در زیر متن و حروف در استوری  اینستاگرام

2. نحوه خط کشیدن در زیر متن و حروف به صورت دستی در اینستاگرام

راه دیگر برای خط کشیدن زیر متن قرار داده شده در استوری اینستاگرام از همان برنامه است اما به صورت دستی. مراحل به شرح زیر است: به حساب اینستاگرام خود وارد شوید ، گزینه Text Story را انتخاب کنید، یا همچنین می توانید در استوری دیگر نماد را فشار دهید تا بنویسید. شما شروع به قرار دادن متن خود می کنید و برای خط کشیدن زیر آن، نماد خطوط منحنی را که در گوشه سمت راست بالا قرار دارد، لمس می کنید.

در آنجا می توانید سبک زیر خط، نازک یا ضخامت مورد نظر خود را انتخاب کنید و با انگشت خود زیر متنی که می خواهید علامت گذاری کنید خط بکشید. به این ترتیب ما متن را در داستان شما برجسته می کنیم. انتخاب فونت برای استوری های اینستاگرام خود به آن ها کمک می کند تا منحصر به فرد به نظر برسند و شما را بالاتر از بقیه قرار دهید. از این رو مهم است که یک فونت خوب انتخاب کنید ، به همین دلیل است که ما همه چیز را درباره پرکاربردترین برنامه های تایپوگرافی در اینستاگرام به شما می گوییم.


حتما بخوانید: رفع مشکل try again later در اینستاگرام 


3. نحوه خط کشیدن در زیر متن و حروف با استفاده از فونت های Con

این یک برنامه در مورد سبک های فونت است، شامل بیش از 100 سبک مختلف است که می توانید برای جذاب کردن متن اینستاگرام خود و ایجاد لایک بیشتر از طرفداران انتخاب کنید. برای استفاده از آن فقط باید روی سبک فونتی که دوست دارید کلیک کنید، روی متن کلیک کنید و آنچه را که می خواهید بنویسید، سپس آن را کپی کنید و هر طور که دوست دارید از آن در اینستاگرام استفاده کنید. و یک جنبه بسیار مهم این است که به صورت رایگان در پلتفرم Google Play دانلود می شود.

نحوه خط کشیدن در زیر متن و حروف در استوری  اینستاگرام

4. نحوه خط کشیدن در زیر متن و حروف با استفاده از cool symbol

سایر برنامه های معروف در جامعه اینستاگرام، میلیون ها کاربر از آن استفاده می کنند و دلیل آن این است که تعداد زیادی نماد و سبک فونت های متنوع دارد. برای استفاده از برنامه فقط باید صفحه کلید را پیکربندی کنید.

5. نحوه خط کشیدن در زیر متن و حروف با استفاده از Desde stylish text

با استفاده از این نرم افزار، متن های شما زیبا به نظر می رسند، که باعث ایجاد تاثیر در افرادی می شود که استوری شما را می بینند. این به شما مقدار نامحدودی از سبک های متن را می دهد. می توانید از حرف با متن نماد، نمادهای پیشوند و اشتراک استفاده کنید. در قسمت متن، آنچه را که می خواهید می نویسید و سپس در اینستاگرام خود کپی و پیست می کنید.

سخن آخر

در این مقاله از سلام دنیا ما به مهمترین مبحث یعنی نحوه خط کشیدن در زیر متن و حروف در اینستاگرام پرداختیم. برای راحتی و بهبود در کار با اینستاگرام مراحل فوق را دنبال کنید تا در این برنامه مثل یک حرفه ای معرف حضور همه باشید.


مطالب مرتبط:

روش فعال و غیر فعال کردن موقعیت مکانی در اینستاگرام

نوشتن متن روی عکس در استوری اینستاگراماز
1
رای