چگونه حالت ناشناس را در یوتیوب فعال کنیم؟

چگونه حالت ناشناس را در یوتیوب فعال کنیم؟ اگر نمیخواهید ویدیو تماشا شده توسط شما در سابقه تماشای یوتیوب ذخیره گردد میتوانید از این ویژگی یوتیوب استفاده کنید.این حالت برای حذف همه‌ی کوکی‌ها در هنگام خروج از مرورگر است.

حالت خصوصی یا حالت ناشناس در یوتیوب معمولا در مرورگرهای وب موجود است و با استفاده از این قابلیت افراد می توانند تاریخچه اینترنت خود را پنهان کنند. این اطلاعات اغلب از چشم کسانی که در کامپیوتر یا لپتاپ شما سرک می کشند، دور می ماند. ایده اصلی در حالت مرور خصوصی یا حالت ناشناس، جلوگیری از ضبط سابقه کاربر است. اخیرا این قابلیت بر روی یوتیوب گوشی های اندروید فعال شده است؛ اما برای کاربران نسخه های آی او اس و وب یوتیوب هنوز فعال نشده است. در این مقاله قصد داریم تا نحوه فعال سازی حالت ناشناس در نسخه اندروید یوتیوب را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

حالت ناشناس در یوتیوب چیست

چگونه می توان حالت ناشناس را در یوتیوب گوشی های اندروید فعال کرد؟

برای این منظور کافی است تا از مراحل ساده زیر پیروی کنید:

 اطمینان حاصل کنید که آخرین بروزرسانی یوتیوب را بر روی گوشی های اندروید خود نصب کرده اید.

جهت فعال سازی حالت ناشناس در یوتیوب، بر روی عکس پروفایل خود در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. سپس بر روی «Turn on Incognito» ضربه بزنید.

چگونه حالت ناشناس را در یوتیوب فعال کنیم

پس از آن پیامی ظاهر می شود که به شما در مورد نتایج استفاده از این حالت توضیح می دهد. درست مانند حالت مرورگر، یوتیوب نیز نمی تواند فعالیت شما را از ارائه دهندگان خدمات اینترنت یا سازمان اینترنتی شما پنهان کند.


حتما بخوانید : بهترین نرم افزارهای دانلود رایگان از یوتیوب برای گوشی اندروید


چگونه از حالت ناشناس در یوتیوب خارج شویم ؟

جهت غیر فعال کردن حالت ناشناس در یوتیوب، روی دکمه ناشناس در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. سپس بر روی گزینه «Turn off incognito» کلیک کنید.

نکاتی در خصوص حالت ناشناس در یوتیوب :

 یوتیوب نمی تواند فعالیت شما را از ارائه دهندگان خدمات اینترنت یا سازمان اینترنتی شما پنهان کند.

 زمانی که حالت ناشناس فعال باشد، شما تنها می توانید به بخش های خانه و جزئیات برنامه دسترسی داشته باشید.

بخش اشتراک ها یا کتابخانه برای افرادی که از حالت ناشناس در یوتیوب استفاده می کنند، مشخص نمی شود و اشخاص در حالت ناشناس نمی توانند ویدیویی را ذخیره کنند.

همانند حالت ناشناس مرورگرها، شما می توانید هر گونه فعالیتی در یوتیوب داشته باشید و در نهایت تمام فعالت های شما پاک خواهد شد (این مساله شامل ارائه دهندگان خدمات اینترنت شما نمی شود).

زمانی که حالت ناشناس در یوتیوب را فعال می کنید، حالت ناشناس برنامه در بخش پایین تصویر دیده می شود تا کاربر بداند که در حالت ناشناس یوتیوب قرار دارد.

چگونه از حالت ناشناس در یوتیوب خارج شویم


سخن آخر

یویتوب اخیرا قابلیت جدیدی به نام «حالت ناشناس» را برای کاربران اندروید خود ارائه کرده است. با استفاده از این قابلیت، کاربران می توانند به شکل ناشناس به تماشا ویدیو در یوتیوب بپردازند و نگران دیده شدن و ذخیره شدن در بخش watch یا search history نباشند. در این مقاله نحوه فعال سازی حالت ناشناس در یوتیوب را توضیح داده و سعی کردیم به هر گونه سوال تان در این زمینه پاسخ دهیم. امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید. اگر هر گونه سوالی در خصوص نحوه فعال سازی یا غیر فعال کردن «حالت ناشناس» یوتیوب در گوشی اندرویدی خود دارید، لطفا در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

نحوه دانلود ویدیو از یوتیوب با کیفیت بالا

چگونه از یوتیوب درآمد داشته باشیم

آموزش سابسکرایب در یوتیوب، Subscribe در یوتیوب

از
2
رای