2 انشا در مورد پرستار فداکار و شغل پرستاری با مقدمه و نتیجه کوتاه

2 انشا در مورد پرستار فداکار و شغل پرستاری با مقدمه و نتیجه کوتاه انشا درباره شغل پرستاری با مقدمه و نتیجه کوتاه، زیبا و ادبی؛ 2 انشا درباره پرستار فداکار و ویژگی های یک پرستار خوب برای دانش آموزان همه پایه ها به زبان ساده در سلام دنیا خوانید.

روز میلاد حضرت زینب(س) در تقویم ملی ما روز پرستار نامیده شده است، در این مطلب از سلام دنیا ، انشا در مورد پرستار فداکار برای همه دانش آموزان ادبی و زیبا و انشا درباره پرستار فداکار و ویژگی های یک پرستار خوب برای همه پایه ها کوتاه و ساده آورده ایم که خواهید خواند. با ما همراه باشید.

انشا در مورد پرستار فداکار برای همه دانش آموزان ادبی و زیبا

مقدمه انشا در مورد شغل پرستاری

از رشته های زیر شاخه پزشکی پرستاری می باشد، کسانی که این رشته را انتخاب می کنند باید به تمام مسائل آن واقف باشند، آنها با گذراندن تحصیلات خود پرستارانی خواهند شد که به داشتن روحیه ای قوی همراه با فداکاری و ایثار زیاد احتیاج دارد. بودن در مکانی که دائم با بیماری و درد همراه است و روزانه کسانی را می بینند که با حال ناخوششان حوصله خود را نیز ندارند و این پرستاران هستند که با درک و ایثارشان به آنها حال و روحیه ای خوب هدیه می کنند.


حتما بخوانید: آموزش نوشتن مقدمه هایی کوتاه و زیبا برای انشا


بدنه انشا در مورد شغل پرستاری

و حال من با تصمیمی که گرفته ام می خواهم رشته پرستاری را انتخاب کنم و در آینده پرستاری باشم که همه بیماران از من خاطرات خوبی داشته باشند، من می دانم که راه سختی را در پیش خواهم داشت ، من باید علاوه بر دانش پزشکی، رازدار بیماران باشم از دانستن نوع بیماری آنها سوءاستفاده نکنم، در رسیدگی به آنها فرز و چالاک باشم، بهداشت فردی و عمومی را کاملا رعایت کنم ، فداکار باشم و از خودگذشتگی کنم، خوش اخلاق و خوش برخورد باشم و هرگز مسائل شخصی ام را با مسائل کاری ترکیب نکنم. به بیماران آرامش بدهم و دقت عمل داشته باشم. حواس پرتی در این شغل ممنوع است زیرا که با یک اشتباه کوچک امکان دارد مشکل بزرگی ایجاد شود و جان بیمار به خطر بیفتد.

این احتمال وجود دارد که همراهان بیمار از حضور در بیمارستان کلافه و خسته باشند پرستاران باید آنها را به آرامش و امید دعوت کنند. پرستاران باید همچون الگوی خود حضرت زینب(س) صبر و استقامت را سرلوحه شغلشان کنند و همواره از ایشان مدد جویند و از دست دادن بیماران با حال وخیم نباید در روحیه آنها تاثیر منفی بگذارد. خلاصه که پرستاران به همین دلیل در جامعه از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند و در روز ولادت حضرت زینب(س) از آنها تقدیر می شود.  

نتیجه گیری در مورد شغل پرستاری

با دانستن تمام مسئولیت هایی که پرستاران در شغلشان دارند از حالا با دیده ای دیگر به آنها و جایگاهشان نگاه می کنم و اگر روزی پرستاری را ببینم که خسته است به او حق می دهم و من با تمام اینها دوست دارم در آینده مانند پرستاران فداکار و خستگی ناپذیر باشم، می دانم که راه سخت و طاقت فرسایی در پیش دارم اما من تلاشم را خواهم کرد به امید خدا‌.

انشا در مورد پرستار فداکار برای همه دانش آموزان ادبی و زیبا

شماره 2: انشا در مورد یک پرستار خوب چه ویژگی هایی دارد

مقدمه انشا در مورد پرستار فداکار

پرستاری تنها خاص زنان نیست و مردان زیادی نیز در این شغل مشغول به کار می باشند، اما از آنجایی که زنان صبور و لطیف تر هستند در جایگاه خود که پرستاری است بسیار خوش درخشیده اند، همانطور که در دنیای اسلام حضرت زینب از اولین پرستاران بوده و در جهان نیز نام فلورانس نایتینگل در کمک به رزمندگان مجروح به عنوان بهترین پرستاران آمده است.


حتما بخوانید: زندگینامه و داستان حضرت زینب از تولد تا وفات


بدنه انشا مورد پرستار فداکار

پرستاران معنای واقعی ایثارگری را به نمایش می گذارند.آنها پیش از انتخاب این حرفه به سختی های آن واقف می باشند، آنها قهرمانانی هستند که باید در تمام لحظات حال بیمار خود را درک کنند. یک پرستار خوب علاوه بر کمک کردن به بیمار که از لحاظ جسمی بیماری خود را پشت سر بگذراند از لحاظ روحی نیز کمک حال او باید باشد، هنگام خواب مراقب آرامش محیط بیمارستان باشد، اگر بیماری ممنوعیت غذایی داشت هرگز مقابل او مشغول به خوردن نشود، اگر بیماری او را محرم اسرارش می داند راز او را به دیگران در میان نگذارد ، گاهی بیماری با درد و دل کردن آرام می شود و با دردهای خود بیشتر کنار می آید. پرستار فداکار از خواب خود می زند تا به بیمارش رسیدگی کند و با او مهربان است او باید آرام باشد تا بتواند بیماران و همراه ها را آرام کند، بدنی قوی داشته باشد تا از پس سختی ها برآید، سختی ها و سنگینی کار پرستاران کم نیستند، همچنین از نظر روانی تائید شده باشند. خوش صحبت، با صبر و حوصله،  با معلومات و آگاهی مشعول این حرفه باشند.

آنها در طول سالهای مختلف از خودگذشتگی های زیادی داشتند، آنها هم در زمان های رخداد سیل ، زلزله به کمک مردم مجروح آمدند، هم در دوران جنگ به مجروحان جنگی کمک رساندند و هم در دوران کرونا خود را مدافع سلامت دیدند و از بیماران کرونایی مراقبت می کردند.

نتیجه گیری انشا در مورد پرستار فداکار

همانطور که آنها از دقایق پرارزش خود برای پرستاری بیماران می گذرند خوب است که ما نیز در هنگام مراجعت به آنها با روی گشاده سخن بگوییم، آنها مسئول بیماری ما نیستند. ما می توانیم در برابر این همه ایثار پرستاران در روز پرستار قدردان آنها باشیم و با پیام و یا یک شاخه گل خستگی را از تن آنها دور کنیم و یادمان باشد که تنها در روز پرستار به یاد آنها نباشیم و بلکه هر روز می تواند روز آنها باشد.

انشا در مورد یک پرستار خوب چه ویژگی هایی دارد

سخن آخر

تا زمانیکه بیماری در دنیا وجود دارد پرستاران نیز مشغول به کار می باشند، ضمن آرزوی موفقیت برای این عزیزان شما نیز می توانید با ایده گرفتن از انشاهای آمده بهترین انشا را درباره شغل پرستاری و روز پرستار بنویسید.


مطالب مرتبط:

انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه گیری

مجموعه 5 انشا در مورد باران با مقدمه و نتیجه گیری ساده و زیبا

از
2
رای