12 نوع از بهترین مدل بالش بارداری ارکانیگ، همه کاره، الگوی C و U

12 نوع از بهترین مدل بالش بارداری ارکانیگ، همه کاره، الگوی C و U 12 مدل از بهترین بالش های بارداری؛ کدام مدل بالش بارداری بهتره، راهنمای خرید انواع بالش بارداری همه کار، قابل شستشوی، ارگانیک، قابل تنظیم و بالش الگوی C و U در سلام دنیا آشنا شوید.

یکی از مشکل ترین کارها در دوران بارداری خوابیدن می باشد، اگر یک بالش مناسبی داشته باشید مطمئنا این مشکلات کمتر خواهد بود، در این مطلب از سلام دنیا درباره 12 مدل از بهترین بالش های بارداری، انواع بالش بارداری، بالش همه کار بارداری، بالش قابل شستشوی بارداری، بالش ارگانیک بارداری، بالش قابل تنظیم بارداری و الگوی بالش شکل C و U صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

12 مدل از بهترین بالش های بارداری

شما سزاوار یک خواب خوب هستید. زمانی که باردار هستید، بدن شما به طور کلی  عمیقا تغییر می کند و همین تغییرات است که می تواند منجر به مجموعه ای از علائم و بیماری های غیرعادی شود، از درد مفاصل تا بی خوابی. علاوه بر این، متخصصان زنان باردار را از خوابیدن به پشت منع می کنند، زیرا وزن رحم را روی ستون فقرات و عضلات پشت قرار می دهد و احتمالاً یک رگ خونی اصلی را فشرده می کند که خون را به رحم می برد. این چیزها با هم ترکیب می‌شوند و می‌توانید شب‌های بی‌خوابی زیادی را تجربه کنید.

وقتی از  این وضیعت خسته شده اید مایلید هرکاری را بکنید تا چشمانتان را ببندید و بخوابید و خوابی را که شایسته آن هستید را تجربه کنید. خبر خوب: یک راه حل آسان وجود دارد. بالش های بارداری به طور خاص طراحی شده اند تا از بدن در حال رشد شما حمایت بیشتری کنند، به خصوص در سه ماهه دوم و سوم بارداری، زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید.

انواع بالش بارداری

انواع مختلفی از بالش های بارداری وجود دارد که مطابق با ترجیحات و محدودیت های فضایی شما هستند. هنگام خرید، به دنبال این سه نوع اصلی باشید:

 • شکل U: همانطور که از نام آن پیداست، این بالش های حاملگی بزرگ و تمام بدن به شکل U شکل می گیرند و برای استفاده با پایه U به عنوان بالشی برای سر طراحی شده اند. آنها برای حمایت کامل از بدن  بسیار مورد توجه قرار گرفته اند،امابسیار بزرگ و سنگین هستند.
 • C شکل: همچنین بالش‌های حاملگی C شکل با پوشش کامل به منظور پوشاندن تمام بدن شما هستند. اگرچه بسیار بزرگ هستند، اما نسبت به بالش های U شکل کمی انعطاف پذیرتر هستند.
 • قاچ ها: این بالش های بارداری فشرده تر و سبک تر هستند، بنابراین برای مناطق مورد نظر مانند کمردرد بهتر هستند. آنها همچنین نسبت به انواع دیگر ارزان تر و قابل حمل تر هستند.

حتما بخوانید: علت کمر درد در بارداری و درمان آن


بهترین بالش های بارداری

از آنجایی که خواب بسیار مهم  است به خصوص در دوران بارداری  ما بهترین بالش های بارداری موجود در بازار را گردآوری کرده ایم.

 • بهترین کلی: لیچکو اسنوگل
 • همه کاره ترین: بالش بارداری قابل تنظیم FridaMom Keep-Cool
 • بهترین بالش C شکل: PharMeDoc CeeCee بالش بارداری
 • بهترین قابل شستشو: بالش بارداری Boppy Total Body
 • بهترین حالت سنتی: DOWNLITE بالش بدن بسیار بلند جایگزین پایین
 • بهترین گوه : بالش بارداری Boppy Side-Sleeper
 • بهترین U شکل: بالش بارداری U شکل Meiz
 • بهترین ارگانیک: بالش خواب YANA
 • بهترین قابل تنظیم: بالش تمام بدن AS AWESLING

1. بهترین بالش بارداری کل بدن مادران یا بارداری اصلی Snoogle

این بالش بزرگ با پوشش کامل بدون شک یکی از محبوب ترین بالش های مادران آینده است. تا زمانی که جایی را در تخت خود برای جای پای  خود دارید، به فضایی برای بالش اضافی نیاز نخواهید داشت - این بالش روی کل بدن شما، از جمله سر، قرار می گیرد. این کاور در طیف وسیعی از روکش‌های زیپ‌آف (هم جنس و هم رنگ) عرضه می‌شود، بنابراین شما می توانیدکه مناسب برای استایل شخصی خود نیز پیدا کنید.

بهترین بالش های بارداری

بالش قابل تنظیم بارداری

2. بهترین بالش بارداری قابل تنظیم Keep-Cool 

مخصوصاً مادرانی که برای اولین بار باردارشده اند، از انعطاف پذیری این بالش بارداری کاملاً قابل تنظیم اسقبال  خواهند کرد. از آن به صورت C-، I-، L- یا U-شکل استفاده کنید تا مناطقی را که به بیشترین تسکین نیاز دارید، هدف قرار دهید. این بالش برای هوای گرم (و گرگرفتگی ها) عالی است، این بالش با پرکننده میکرو مهره های تنفسی و پارچه ای ساخته شده است که در گرما خنک می ماند.


حتما بخوانید: بهترین و بدترین حالت خوابیدن در بارداری


 • یک امتیاز خوب: برای ذخیره سازی راحت تر، کاملاً محکم می شود.

بهترین بالش های بارداری

3. بهترین بالش بارداری شکل C

بالش بارداری CeeCee

دلیلی وجود دارد که این بالش C شکل بیش از 50000 بررسی درخشان در آمازون دارد - پشتیبانی کامل از بدن را ارائه می دهد، اما آنقدر که به نظر می رسد حجیم به نظر نمی رسد. همچنین فوق‌العاده چکش‌خوار است.

بهترین بالش های بارداری

بالش قابل شستشوی بارداری

4. بالش بارداری قابل شست و شو

این گزینه منحنی که توسط یکی از بزرگ‌ترین نام‌ها در بالش‌های بارداری طراحی شده است، از  تمامی قسمت بدن شما مانند سر، سینه‌ها، شکم و زانو پشتیبانی می‌کند. نتیجه: فشار کمتری روی مکان هایی که درد دارند. و در حالی که در سمت بزرگتر قرار دارد، می توان از آن به عنوان بالش شیردهی یا تکیه گاه کودک بعدا استفاده کرد. حتی کاملاً قابل شستشو در ماشین لباسشویی است - فقط در صورت نیاز به تمیز کردن خوب، بالش و پوشش را در لباسشویی بیندازید.


حتما بخوانید: برای حالت تهوع بارداری چه بخوریم


بهترین بالش های بارداری

5. بالش بدن سنتی بسیار بلند جایگزین پایین

فضای کمی دارید؟ یک بالش بسیار بلند همه کاره تر را انتخاب کنید. وقتی از آن استفاده نمی کنید، می تواند به عنوان دکور روی تخت شما با بقیه شمع های شما استفاده شود. اما زمانی که به آن نیاز دارید، به همان اندازه عملکرد خواهید داشت. آن را در آغوش بگیرید تا زیر شکم و بین زانوهایتان قرار بگیرد.

بهترین بالش های بارداری

6. بالش بارداری جانبی خواب

یکی دیگر از گزینه های صرفه جویی در فضا، این بالش بارداری به سبک گوه ای است که زیر شکم شما لانه می کند تا برجستگی و پشتیبان مورد نیاز شما را فراهم کند.  کوچکی و وزن سبک آن، آن را برای استفاده در سراسر خانه ایده آل می کند - مانند زمانی که روی کاناپه استراحت می کنید. به همین ترتیب، این یک گزینه عالی برای مسافران است.

بهترین بالش های بارداری

7. بالش بارداری U شکل

بالش‌های بارداری U شکل - مانند این - محبوب هستند زیرا تمام بدن شما را، چه پشت و چه جلو، قرار می‌دهند تا از شما پشتیبانی 360 درجه داشته باشند. برای خانم های قد بلند نیز انتخاب خوبی است، زیرا در دو سایز عرضه می شود.

بالش ارگانیک بارداری

8. بالش بارداری ارگارنیک

این بالش حاملگی بدون شک انتخابی گران‌قیمت است، اما به دلیل ساختار ارگانیک بامبو و پنبه، پرکننده ژل خنک‌کننده خرد شده و طراحی ارگونومیک کانتور متمایز است. اگر قصد بارداری چند قلو را دارید، این سرمایه گذاری ارزشمندی است.

بهترین بالش های بارداری

بالش قابل تنظیم بارداری

9. بالش قابل تنظیم تمام بدن

این بالش کاملا قابل تنظیم است زیرا می‌توانید بخش‌هایی را کاملا از آن  حذف یا اضافه کنید تا مطابق با اولویت‌ها و نیازهای در حال تغییر خود باشد. حتی شامل یک بالش کوچک با زاویه 45 درجه است تا از بزرگترین برآمدگی های کودک پشتیبانی کند.


حتما بخوانید: علائم حاملگی مولار چیست


بهترین بالش های بارداری

10. بالش گوه بارداری

برای افراد حساسی که بالش‌های حاملگی بزرگ‌تر را بیش از حد کلاستروفوبیک می‌دانند، عالی است، این بالش گوه‌ای درست زیر شکم قرار می گیرد تا به آرامی آن را بلند کند و وزن کمر و مفاصل شما را از بین ببرد. با این حال، تطبیق پذیرتر از آن چیزی است که به نظر می رسد - همچنین می توانید از آن به عنوان تکیه گاه کمر روی کاناپه یا روی صندلی میز خود استفاده کنید، یا در حین استراحت، آن را زیر زانوها قرار دهید.

بهترین بالش های بارداری

11. بالش بارداری دنج بامپ

این بالش بادی (که بسیار شبیه تشک بادی است) ممکن است گزینه ای مناسب  به نظر برسد، اما افرادی که رو به شکم  می خوابند می توانند از ان استفاده کنند طراحی منحصربه‌فرد آن، همراه با سوراخی که در آن برآمدگی وارد می‌شود، فشار را از روی رباط‌ها و رگ‌های خونی کاهش می‌دهد و خواب مستعد را در دوران بارداری ایمن‌تر می‌کند.

بهترین بالش های بارداری

12. بالش بدنه مموری فوم

ممکن است مانند سایر بالش‌های بارداری دور کل بدن شما نپیچد، اما وقتی این بالش را فشار می‌دهید، فوم  نرم به بدن شما اجازه می‌دهد تا اساساً در رختخواب فرو روید یک سرمایه گذاری همه جانبه عالی است ، زیرا بسیار همه کاره است و بالشی است که مدت ها پس از به دنیا امدن  کودک می توانید از آن استفاده کنید.

بهترین بالش های بارداری

سخن آخر

با توجه به توضیحات داده شده و شرایط ممکن می توانید مناسب ترین بالش را در دوران بارداری خود تهیه کنید.


مقالات مرتبط:

راههای جلوگیری از سقط جنین در ماههای اول با طب سنتی

علائم ترس از زایمان و بارداری چیست و چگونه درمان میشود

از
10
رای