سلامت کودکان

اهمیت عزت نفس کودکان چیست و راه های افزایش آن

عزت نفس به کودکان اعتماد به نفس می دهد. به همین دلیل است که عزت نفس می تواند بخش مهمی از رشد کودک باشد. با اهمیت عزت نفس در کودکان و راه های تقویت و افزایش عزت نفس کودکان و نوزادان در سلام دنیا آشنا شوید.

علائم و درمان رفلاکس معده در نوزادان و کودکان چیست

محققان دقیقاً مطمئن نیستند که چه چیزی باعث بروز ریفلاکس در کودکان می شود. علائم رفلاکس نوزادان خیلی جدی تر از درد معده (دل درد) که گه گاه رخ می دهد. علت و راه های درمان رفلاکس معده در نوزادان را در سلام دنیا بخوانید.

آموزش 15 مهارت اجتماعی مهم به کودکان که ضروری است

در این مقاله به آموزش روش های تقویت مهارت های اجتماعی کودکان و تاثیر آن در قسمت های مختلف زندگی پرداخته‌ایم. اما چطور این مهارت های اجتماعی را به کودکان آموزش دهیم؟ ما به شما می گوییم.

چگونه عزت نفس کودک را بالا ببریم

با تشویق کردن بیش از حد بچه ها، بیشتر از اینکه کار ما فایده ای برای آنها بهمراه داشته باشد به آنها آسیب می رساند. اگر می خواهید بدانید چگونه عزت نفس را در کودکان تقویت کنیم، این مقاله سلام دنیا را از دست ندهید.

علائم خود ارضایی کودکان چیست، علت و روش درمان آن

از نظر کودک، خودارضایی یک قسمت طبیعی از کشف قسمت های بدن او و احساسات لذت بخشی است که از آنها ناشی می شود. و بین دو تا شش سالگی اتفاق می افتد. راه های کنترل خودارضایی در کودکان در سلام دنیا بخوانید.

انواع و خواص سرلاک برای نوزاد و روش مصرف

سرلاک از اولین غذاهای جامدی است که بعد از سن 6 ماهگی به کودک داده می شود. سرلاک دارای طعم ها و قوام های مختلفی نیز هست. بهترین انواع سرلاک برای نوزادان و خواص سرلاک برای کودک را در سلام دنیا بخوانید.

روش پیشگیری از ابتلا کودکان به کرونا در زمان بازی با دوستان

متخصصان می گویند: اردوها و کمپ های تابستانی می‌توانند برای کودکان بی‌خطر و ایمن باشند، اما اقدامات لازم برای مقابله با ویروس کرونا در بازی تابستانه کودکان که والدین باید در نظر داشته باشند چیست؟ در سلام دنیا بخوانید.

اقداماتی که والدین زمان واکسیناسیون کرونا باید انجام دهند

اگر شما هم از والدینی هستید که واکسن کرونا دریافت کرده اید اما فرزند خردسال شما واکسینه نشده است، باید اقدامات احتیاطی لازم برای حضور کودکان در فضاهای عمومی را بدانید و آن را رعایت کنید، پس در ادامه مطلب با ما باشید.

چاق شدن سریع کودکان با بهترین غذاهای چاق کننده نوزاد

روش های زیادی برای افزایش وزن کودک وجود دارد، اما سعی کنید تا سالم ترین روش ها را برای افزایش وزن انتخاب کنید. در ادامه روش چاق شدن سریع کودکان و غذاهای چاق کننده کودک را در سلام دنیا به شما معرفی خواهیم کرد.

علت پایین بودن پلاکت خون در کودکان و درمان آن

پلاکت‌ های خون، سلول‌هایی اند که در خون ما وجود دارند و زمانی که جایی از رگ‌های خونی آسیب دیده است، به هم وصل می شوند تا خون ریزی را متوقف کنند. علت پایین بودن پلاکت خون در کودکان و درمان آن را در سلام دنیا بخوانید.